MČR ve slalomu

07.09.2008   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha94.18 6 94.25 2 196.43  -
2. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha94.63 4 98.22 0 196.85 0.42/0,2-
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.96.28 2 94.59 4 196.87 0.44/0,2-
4. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.98.33 0 100.05 0 198.38 1.95/1,0-
5. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus98.23 4 97.68 0 199.91 3.48/1,8-
6. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc99.05 0 101.10 0 200.15 3.72/1,9-
7. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.102.09 0 100.25 0 202.34 5.91/3,0-
8. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.100.84 0 103.46 0 204.30 7.87/4,0-
9. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec102.97 0 99.77 2 204.74 8.31/4,2-
10. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha97.93 0 104.63 4 206.56 10.13/5,2-
11. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.81 2 100.17 0 204.98 8.55/4,4-
12. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy106.07 0 102.41 0 208.48 12.05/6,1-
13. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.23 0 105.63 0 210.86 14.43/7,3-
14. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc103.01 0 104.14 4 211.15 14.72/7,5-
15. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice106.61 0 109.59 0 216.20 19.77/10,1-
16. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB107.34 2 104.73 6 220.07 23.64/12,0-
17. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha105.72 2 109.17 4 220.89 24.46/12,5-
18. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha108.43 2 112.84 0 223.27 26.84/13,7-
19. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec106.69 6 109.46 2 224.15 27.72/14,1-
20. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice111.65 2 111.38 0 225.03 28.60/14,6-
21. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava112.82 4 111.62 0 228.44 32.01/16,3-
22. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus110.03 2 115.44 4 231.47 35.04/17,8-
23. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy122.31 4 113.68 0 239.99 43.56/22,2-
24. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně136.75 0 107.60 2 246.35 49.92/25,4-
25. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.46 4 96.04 52 251.50 55.07/28,0-
26. RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.129.30 2 125.85 0 257.15 60.72/30,9-
27. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec105.11 0 104.12 50 259.23 62.80/32,0-
28. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod108.92 52 109.36 2 272.28 75.85/38,6-
29. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.107.06 2 108.50 56 273.56 77.13/39,3-
30. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB108.90 54 110.71 6 279.61 83.18/42,3-
31. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha128.77 56 104.36 0 289.13 92.70/47,2-
32. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava103.67 100 105.55 6 315.22 118.79/60,5-
33. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice109.42 0 111.58 104 325.00 128.57/65,5-
34. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV114.71 2 124.79 100 341.50 145.07/73,9-
35. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava118.78 112 110.82 10 351.60 155.17/79,0-
36. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec143.40 106 126.71 52 428.11 231.68/117,9-
37. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha96.13 50 0.00 999 1145.13  -
38. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.104.26 52 0.00 999 1155.26  -
  KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0  -
  JAKEŠ Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení