vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve slalomu v Troji + nominační závod

19.05.2013   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha86.65 2 85.74 0 85.74 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.89.53 0 86.70 0 86.700.96/1,168
3. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha89.20 2 86.17 2 88.172.43/2,862
4. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.91.70 4 88.44 0 88.442.70/3,157
5. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.89.95 2 89.13 0 89.133.39/4,053
6. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha88.09 0 87.45 2 89.453.71/4,349
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha90.09 0 88.00 2 90.004.26/5,046
8. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.94.12 0 90.60 0 90.604.86/5,743
9. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha95.83 2 94.74 0 94.749.00/10,540
10. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB95.35 0 98.15 54 152.1566.41/77,537
11. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha95.18 6 90.97 0 90.975.23/6,135
12. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha92.38 6 92.69 0 92.696.95/8,133
13. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha100.18 4 96.03 0 96.0310.29/12,031
14. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK105.25 0 94.31 2 96.3110.57/12,329
15. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.99.76 2 94.40 2 96.4010.66/12,427
16. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB97.84 0 94.95 4 97.8412.10/14,125
17. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha94.92 6 97.89 0 97.8912.15/14,223
18. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja98.57 0 98.05 2 98.5712.83/15,021
19. MATULA Roman 1996 1 USK Pha98.79 0 97.96 2 98.7913.05/15,219
20. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.98.88 50 99.87 0 99.8714.13/16,517
21. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK104.01 54 98.91 2 100.9115.17/17,715
22. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha105.04 6 99.53 2 101.5315.79/18,414
23. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV104.92 4 102.17 0 102.1716.43/19,213
24. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja100.49 4 106.16 6 104.4918.75/21,912
25. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.101.04 4 0.00 999 105.0419.30/22,511
26. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.104.71 2 102.37 4 106.3720.63/24,110
27. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov106.88 0 102.84 6 106.8821.14/24,79
28. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha101.82 6 101.32 6 107.3221.58/25,28
29. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB124.31 56 102.13 6 108.1322.39/26,17
30. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc104.89 4 109.39 56 108.8923.15/27,06
31. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc106.97 2 113.06 204 108.9723.23/27,15
32. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK107.11 2 115.39 4 109.1123.37/27,34
33. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha113.20 12 108.21 2 110.2124.47/28,53
34. LERCH Adam 1998 2 Klášter.124.41 4 113.76 0 113.7628.02/32,72
35. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.106.62 52 110.44 4 114.4428.70/33,51
36. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha102.94 110 110.75 6 116.7531.01/36,20
37. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB98.91 154 108.10 58 166.1080.36/93,70
38. ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 MT Dukla B.91.69 2 90.60 0 90.60 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha91.53 0 89.47 2 91.470.87/1,068
3. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha97.18 2 92.20 0 92.201.60/1,862
4. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.100.13 0 90.49 2 92.491.89/2,157
5. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha93.37 4 91.61 2 93.613.01/3,353
6. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha103.44 0 93.92 0 93.923.32/3,749
7. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice99.04 2 91.25 4 95.254.65/5,146
8. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice104.69 0 101.04 0 101.0410.44/11,543
9. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.100.37 0 98.58 4 102.5811.98/13,240
10. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava101.49 2 98.92 4 102.9212.32/13,637
11. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.104.16 2 100.81 2 102.8112.21/13,535
12. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha106.32 0 101.62 54 106.3215.72/17,433
13. HRIVÍKOVÁ Eva 1993 USK Pha-8107.43 0 109.81 0 107.4316.83/18,631
14. SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.105.85 2 108.24 0 107.8517.25/19,029
15. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK110.82 0 106.73 2 108.7318.13/20,027
16. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy109.69 2 108.53 2 110.5319.93/22,025
17. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava111.00 0 111.41 2 111.0020.40/22,523
18. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí110.96 2 107.44 4 111.4420.84/23,021
19. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha133.59 106 108.43 4 112.4321.83/24,119
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.80 2 113.18 0 113.1822.58/24,917
21. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno114.36 6 114.22 0 114.2223.62/26,115
22. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň118.89 4 113.37 2 115.3724.77/27,314
23. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB117.48 0 115.66 6 117.4826.88/29,713
24. BENEŠOVÁ Martina 1986 Sušice124.19 60 114.20 4 118.2027.60/30,512
25. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV144.93 4 118.00 2 120.0029.40/32,511
26. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy145.10 106 123.50 0 123.5032.90/36,310
27. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc127.19 58 120.37 4 124.3733.77/37,39
28. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha133.56 10 120.18 6 126.1835.58/39,38
29. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.120.74 6 119.96 56 126.7436.14/39,97
30. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB124.26 58 121.17 6 127.1736.57/40,46
31. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK122.31 8 0.00 999 130.3139.71/43,85
32. MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha124.52 6 117.59 54 130.5239.92/44,14
33. JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.108.54 100 99.84 50 149.8459.24/65,43
34. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
90.55 0 89.02 0 89.02 60
2. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
MT Dukla B.
Dukla B.
94.72 0 91.01 0 91.011.99/2,253
3. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
94.38 4 93.13 0 93.134.11/4,647
4. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
96.57 2 94.00 0 94.004.98/5,642
5. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
MT Dukla B.
Dukla B.
99.11 0 92.49 4 96.497.47/8,438
6. ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
1 USK Pha
USK Pha
101.89 0 97.03 0 97.038.01/9,034
7. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
100.34 2 97.58 2 99.5810.56/11,931
8. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
103.77 2 97.77 2 99.7710.75/12,128
9. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
102.41 2 102.43 2 104.4315.41/17,325
10. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
104.43 2 107.12 0 107.1218.10/20,322
11. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
123.47 54 108.50 4 112.5023.48/26,420
12. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
116.88 4 110.91 2 112.9123.89/26,818
13. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
112.17 56 111.83 2 113.8324.81/27,916
14. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
117.23 8 114.12 2 116.1227.10/30,414
15. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
114.93 4 116.61 8 118.9329.91/33,612
16. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
103.88 16 112.92 104 119.8830.86/34,710
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
120.38 2 114.92 56 122.3833.36/37,59
18. VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1985
1987
2 Dukla B.
SKVS ČB
121.98 2 118.65 10 123.9834.96/39,38
19. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
124.20 6 118.65 8 126.6537.63/42,37
20. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
129.70 6 117.78 58 135.7046.68/52,46
21. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
1 USK Pha
USK Pha
136.20 8 130.55 8 138.5549.53/55,65
22. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
206.47 158 0.00 999 364.47275.45/309,44

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. PRSKAVEC Jiří 1993 MT USK Pha80.81 0 79.96 0 79.96 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha83.05 0 81.01 0 81.011.05/1,368
3. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha84.16 0 81.63 0 81.631.67/2,162
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec84.77 2 81.88 0 81.881.92/2,457
5. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.83.76 2 82.57 0 82.572.61/3,353
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.85.57 0 82.69 0 82.692.73/3,449
7. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.83.65 2 81.07 2 83.073.11/3,946
8. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.83.29 0 81.31 2 83.313.35/4,243
9. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha79.40 0 77.70 50 127.7047.74/59,740
10. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.82.83 0 81.03 56 137.0357.07/71,437
11. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno87.26 0 82.20 4 86.206.24/7,835
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus84.97 2 86.48 2 86.977.01/8,833
13. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc85.05 2 87.58 0 87.057.09/8,931
14. PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha83.56 4 79.61 102 87.567.60/9,529
15. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha90.38 2 88.09 0 88.098.13/10,227
16. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí96.56 0 88.10 0 88.108.14/10,225
17. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.88.67 0 86.35 2 88.358.39/10,523
18. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha86.39 2 88.26 6 88.398.43/10,521
19. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB95.26 58 88.55 0 88.558.59/10,719
20. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy97.81 2 88.74 0 88.748.78/11,017
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.96.42 2 89.28 0 89.289.32/11,715
22. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha89.65 0 93.74 2 89.659.69/12,114
23. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec88.64 52 88.00 2 90.0010.04/12,613
24. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa94.48 0 90.24 0 90.2410.28/12,912
25. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha97.37 54 90.45 0 90.4510.49/13,111
26. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB86.79 4 93.36 6 90.7910.83/13,510
27. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod91.57 0 93.64 2 91.5711.61/14,59
28. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc91.61 0 90.51 60 91.6111.65/14,68
29. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha92.06 0 94.55 4 92.0612.10/15,17
30. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava92.43 0 92.79 0 92.4312.47/15,66
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov94.53 0 93.67 0 93.6713.71/17,15
32. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB105.24 52 91.67 2 93.6713.71/17,14
33. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha94.90 0 109.38 0 94.9014.94/18,73
34. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava95.10 2 91.06 4 95.0615.10/18,92
35. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava93.36 2 91.86 8 95.3615.40/19,31
36. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.66 0 94.48 56 95.6615.70/19,60
37. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava93.70 2 95.72 4 95.7015.74/19,70
38. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava92.53 6 96.48 0 96.4816.52/20,70
39. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.94.34 4 90.92 6 96.9216.96/21,20
40. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha103.02 2 97.97 0 97.9718.01/22,50
41. ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB98.23 0 103.83 2 98.2318.27/22,80
42. TAIŠL Filip 1976 Sušice98.23 8 100.44 254 106.2326.27/32,90
43. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha82.48 50 0.00 999 132.4852.52/65,70
44. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha109.57 0 106.11 2 108.11 60
2. JANČOVÁ Monika 1992 MT Dukla B.125.89 2 113.37 4 117.379.26/8,653
3. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno124.49 0 123.14 0 123.1415.03/13,947
4. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB129.93 4 123.54 8 131.5423.43/21,742
5. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy119.87 4 142.38 8 150.3842.27/39,138
6. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava159.18 8 148.77 4 152.7744.66/41,334
7. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK125.69 52 136.61 52 188.6180.50/74,531
8. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha121.25 6 133.12 100 233.12125.01/115,628
9. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.148.70 8 131.26 104 235.26127.15/117,625
10. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň147.81 54 0.00 999 999.00 0
11. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava203.68 8 0.00 999 211.68103.57/95,80
12. FIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc198.64 58 132.10 308 256.64148.53/137,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3