vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, sobota + Přebor JČ kraje

25.05.2013   Český Krumlov, řeka Vltava.
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:26,00 25
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:41,4015.40/1,715
3. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.16:19,5053.50/5,85
4. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.17:16,00110.00/11,94
5. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.17:52,30146.30/15,83
6. MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.18:53,20207.20/22,42
7. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.19:26,90240.90/26,01
8. JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.20:48,70322.70/34,80
  PEŠKA Libor 1987 2 Č.Kruml.DNS 0
  VEBER Jan 1971 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.14:27,20 20
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.15:36,1068.90/7,910
3. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.16:24,60117.40/13,55
4. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.18:12,70225.50/26,04
5. VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor18:23,20236.00/27,23
5. BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.18:23,20236.00/27,23
7. KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.19:37,00309.80/35,71
8. DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.21:25,10417.90/48,20
  MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.DNS 0
  MANOVÁ Čtěpánka 1999 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVÁK Martin
JONÁŠ Jaroslav
1919
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:09,20 13
2. MUSIL Filip
ŠVADLENA Martin
1919
1992
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:41,4032.20/3,13
3. BERÁNKOVÁ Kateřina
BERÁNKOVÁ Barbora
1919
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:37,4088.20/8,62
4. KLÍMA Vojtěch
SKOŘEPA Vojtěch
1920
2002
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:30,30141.10/13,71
  KOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz13:20,70 35
2. PAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně14:32,2071.50/8,925
3. KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn15:03,50102.80/12,820
4. PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.15:58,60157.90/19,715
5. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.16:11,10170.40/21,310
6. GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.16:15,60174.90/21,85
7. SAIKO Tomáš 1986 0 Č.Kruml.16:46,50205.80/25,74
8. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice17:45,00264.30/33,03
9. MAYER Roman 1971 3 Bechyně18:00,80280.10/35,02
10. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.19:01,80341.10/42,61
11. KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.19:42,30381.60/47,70
  PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.DNS 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.17:09,80 7
2. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.18:28,8079.00/7,72
3. BERÁNKOVÁ Barbora 1992 3 Č.Kruml.18:41,3091.50/8,91
4. DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.19:03,40113.60/11,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3