vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, sprint

25.05.2013   Rechle (loděnice Č. Krumlov)
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:40,20 01:34,10 01:34,10 20
2. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:36,10 01:34,50 01:34,500.40/0,412
3. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:44,30 01:42,60 01:42,608.50/9,04
4. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:56,80 01:55,10 01:55,1021.00/22,33
5. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.01:56,80 02:00,70 01:56,8022.70/24,12
6. JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.02:21,50 02:00,50 02:00,5026.40/28,11
7. MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.02:35,50 02:07,80 02:07,8033.70/35,80
  PEŠKA Libor 1987 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  VEBER Jan 1971 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:26,10 01:27,20 01:26,10 13
2. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.01:42,40 01:43,50 01:42,4016.30/18,95
3. DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.01:48,00 01:46,80 01:46,8020.70/24,04
4. VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor01:48,30 01:50,70 01:48,3022.20/25,83
5. KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.02:09,80 01:53,60 01:53,6027.50/31,92
6. BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.01:54,70 02:18,40 01:54,7028.60/33,21
7. KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.02:01,00 02:01,40 02:01,0034.90/40,50
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  MANOVÁ Čtěpánka 1999 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVÁK Martin
JONÁŠ Jaroslav
1919
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:43,90 01:44,00 01:43,90 12
2. KOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:50,00 01:49,00 01:49,005.10/4,94
3. MUSIL Filip
ŠVADLENA Martin
1919
1992
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:52,40 01:51,70 01:51,707.80/7,53
4. BERÁNKOVÁ Kateřina
BERÁNKOVÁ Barbora
1919
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:57,60 02:00,40 01:57,6013.70/13,22
5. KLÍMA Vojtěch
SKOŘEPA Vojtěch
1920
2002
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
02:00,70 01:57,80 01:57,8013.90/13,41

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz01:17,90 01:18,80 01:17,90 29
2. PAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně01:26,10 01:24,90 01:24,907.00/9,021
3. KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn02:37,80 01:25,60 01:25,607.70/9,917
4. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.01:38,90 01:34,10 01:34,1016.20/20,813
5. PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.01:35,30 01:39,10 01:35,3017.40/22,39
6. GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.01:40,50 01:39,40 01:39,4021.50/27,65
7. SAIKO Tomáš 1986 0 Č.Kruml.01:41,70 00:00,00 01:41,7023.80/30,64
8. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice01:43,50 01:46,10 01:43,5025.60/32,93
9. MAYER Roman 1971 3 Bechyně01:47,50 02:07,50 01:47,5029.60/38,02
10. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:55,00 01:54,70 01:54,7036.80/47,21
11. KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.02:13,00 01:57,10 01:57,1039.20/50,30
12. KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.01:59,00 02:00,50 01:59,0041.10/52,80
  PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:47,60 01:47,10 01:47,10 6
2. BERÁNKOVÁ Barbora 1992 3 Č.Kruml.01:56,90 02:02,80 01:56,909.80/9,22
3. DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.01:58,90 02:02,00 01:58,9011.80/11,01
4. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.02:00,40 02:02,80 02:00,4013.30/12,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3