vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down-Town, neděle

26.05.2013   Český Krumlov, řeka Vltava
ředitel: Lenka Lagnerová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:26,10 25
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.15:42,8016.70/1,815
3. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.16:33,0066.90/7,25
4. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.17:25,60119.50/12,94
5. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.17:55,90149.80/16,23
6. MUSIL Filip 1992 0 Č.Kruml.18:44,50198.40/21,42
7. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.18:57,70211.60/22,81
8. JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.19:27,80241.70/26,10
  PEŠKA Libor 1987 2 Č.Kruml.DNS 0
  VEBER Jan 1971 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.14:33,20 18
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.15:32,7059.50/6,88
3. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.16:18,80105.60/12,13
4. DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.17:17,00163.80/18,82
5. BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 0 Č.Kruml.18:20,90227.70/26,11
6. VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor18:22,60229.40/26,30
  KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.DNS 0
  MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.DNS 0
  MANOVÁ Čtěpánka 1999 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NOVÁK Martin
JONÁŠ Jaroslav
1919
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:53,00 13
2. MUSIL Filip
ŠVADLENA Martin
1919
1992
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:40,4047.40/4,73
3. BERÁNKOVÁ Kateřina
BERÁNKOVÁ Barbora
1919
1996
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:50,80117.80/11,62
4. KLÍMA Vojtěch
SKOŘEPA Vojtěch
1920
2002
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:25,80152.80/15,11
  KOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně14:21,70 14
2. KLEIN Pavel 1976 2 RK Týn14:58,5036.80/4,39
3. KRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.15:23,9062.20/7,24
4. PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.15:35,1073.40/8,53
5. SAIKO Tomáš 1986 0 Č.Kruml.17:17,20175.50/20,42
6. BUREŠ Jan 1978 3 Sušice18:07,40225.70/26,21
7. KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.18:31,60249.90/29,00
  GROSSMANN Petr 1974 1 Loko PlzDNS 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.DNS 0
  MAYER Roman 1971 3 BechyněDNS 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.DNS 0
  PEŠKA Libor 1987 0 Č.Kruml.DNS 0
  KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.17:25,00 7
2. BERÁNKOVÁ Barbora 1992 3 Č.Kruml.18:25,6060.60/5,82
3. MAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 Č.Kruml.18:34,4069.40/6,61
4. DUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.18:52,9087.90/8,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3