vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

26.05.2013   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.90.84 0 97.74 2 90.84 75
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus91.28 4 89.88 2 91.881.04/1,168
3.2/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec93.58 4 90.68 2 92.681.84/2,068
4.3/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava92.57 2 92.71 0 92.711.87/2,168
5. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.88 6 92.81 0 92.811.97/2,262
6.1/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno91.50 2 90.03 4 93.502.66/2,957
7.4/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc95.61 2 93.95 0 93.953.11/3,457
8. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc94.25 4 94.01 0 94.013.17/3,553
9.2/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB92.79 2 91.71 50 94.793.95/4,349
10.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy94.92 0 104.32 106 94.924.08/4,546
11. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha96.21 0 95.18 0 95.184.34/4,843
12.5/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava96.97 0 93.28 2 95.284.44/4,940
13. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha95.82 0 95.40 50 95.824.98/5,537
14. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB107.71 60 96.50 0 96.505.66/6,235
15.3/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB95.03 12 91.85 6 97.857.01/7,733
16.2/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava95.96 4 94.23 4 98.237.39/8,131
17.3/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava99.34 2 96.39 2 98.397.55/8,329
18.1/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus111.59 56 98.58 0 98.587.74/8,527
19.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB99.77 2 98.86 0 98.868.02/8,825
20. STAHL Lukas 1999 0 GER197.14 2 96.91 8 99.148.30/9,10
21.6/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.98.64 52 97.36 2 99.368.52/9,423
22.3/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.101.59 6 95.73 4 99.738.89/9,823
23. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB99.98 0 107.04 2 99.989.14/10,121
24. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.100.46 0 96.96 4 100.469.62/10,619
25.4/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov104.86 56 100.99 0 100.9910.15/11,217
26.4/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha97.02 4 97.68 4 101.0210.18/11,215
27.4/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK101.22 0 0.00 999 101.2210.38/11,414
28.7/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa110.58 8 99.29 2 101.2910.45/11,513
29.5/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha101.22 2 99.65 2 101.6510.81/11,912
30.5/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy101.82 0 108.31 104 101.8210.98/12,111
31.6/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha100.15 54 98.61 4 102.6111.77/13,010
32.6/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus103.70 56 100.67 2 102.6711.83/13,09
33.5/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí99.25 4 97.59 54 103.2512.41/13,78
34. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava102.04 2 108.06 102 104.0413.20/14,57
35.8/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy102.13 2 121.64 6 104.1313.29/14,66
36.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava112.27 6 104.60 0 104.6013.76/15,15
37.6/DSŠTĚTKA Matěj 1996 0 SKVS ČB104.87 0 118.84 2 104.8714.03/15,44
38.7/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.105.13 8 101.05 4 105.0514.21/15,64
39.7/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec122.21 52 105.26 0 105.2614.42/15,93
40.9/U23MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3 USK Pha105.77 0 107.09 0 105.7714.93/16,42
41.8/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava114.01 2 102.21 4 106.2115.37/16,91
42.8/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.103.65 60 104.70 2 106.7015.86/17,50
43. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh106.88 0 105.74 6 106.8816.04/17,70
44.7/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha99.34 8 102.59 100 107.3416.50/18,20
45. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy105.52 2 118.54 52 107.5216.68/18,40
46.9/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz101.75 6 108.07 10 107.7516.91/18,60
47.10/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava105.93 2 118.46 58 107.9317.09/18,80
48.11/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha101.97 6 108.36 4 107.9717.13/18,90
49.10/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha104.17 4 105.27 6 108.1717.33/19,10
50.9/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB106.73 2 120.53 0 108.7317.89/19,70
51.11/U23GOTVALD Robert 1990 3 USK Pha106.90 2 106.09 152 108.9018.06/19,90
52.12/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky101.34 8 99.21 50 109.3418.50/20,40
53.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice107.68 2 107.01 4 109.6818.84/20,70
54.10/VMKYRIÁN Luděk 1978 3 SKVS ČB109.01 4 0.00 999 113.0122.17/24,40
55.13/U23HAPÁK Michal 1993 0 Sušice-8114.13 6 109.02 6 115.0224.18/26,60
56.8/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus114.79 56 107.36 8 115.3624.52/27,00
57. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy132.26 58 113.56 4 117.5626.72/29,40
58.14/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno119.27 54 113.84 4 117.8427.00/29,70
59.2/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha120.36 4 111.93 6 117.9327.09/29,80
60.11/VMTOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí114.90 54 116.29 2 118.2927.45/30,20
61.3/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice117.22 2 115.41 54 119.2228.38/31,20
62.4/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.115.29 4 120.74 0 119.2928.45/31,30
63.12/VMTAIŠL Filip 1976 0 Sušice110.14 10 90.04 304 120.1429.30/32,30
64.5/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky117.42 4 123.09 52 121.4230.58/33,70
65.13/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha115.89 6 118.66 4 121.8931.05/34,20
66. JASHA Philippe 1997 0 FRA157.63 106 110.96 12 122.9632.12/35,40
67.12/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava116.15 10 116.64 8 124.6433.80/37,20
68.6/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim119.42 6 122.86 4 125.4234.58/38,10
69.13/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc125.05 12 120.54 6 126.5435.70/39,30
70. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor141.04 58 120.59 6 126.5935.75/39,40
71.7/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK123.46 4 121.17 6 127.1736.33/40,00
72.9/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky170.02 54 119.96 8 127.9637.12/40,90
73.2/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB130.86 2 144.93 8 132.8642.02/46,30
74.8/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc138.68 102 135.01 0 135.0144.17/48,60
75.3/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava134.01 2 0.00 999 136.0145.17/49,70
76.14/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov132.27 62 128.82 8 136.8245.98/50,60
77.9/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky130.31 8 137.97 10 138.3147.47/52,30
78.15/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník148.38 4 133.37 6 139.3748.53/53,40
79.16/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice138.34 2 157.06 6 140.3449.50/54,50
80.15/U23CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha86.50 54 91.46 52 140.5049.66/54,70
80.17/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy148.80 108 122.50 18 140.5049.66/54,70
82.18/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí131.92 10 149.85 60 141.9251.08/56,20
83.10/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK142.73 2 175.14 4 144.7353.89/59,30
84.11/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha140.83 4 172.04 104 144.8353.99/59,40
85.10/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno139.47 8 148.14 4 147.4756.63/62,30
86.12/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha146.69 10 161.22 54 156.6965.85/72,50
87.1/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec158.91 6 170.23 4 164.9174.07/81,50
88.13/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha112.56 54 109.96 56 165.9675.12/82,70
89.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná171.21 2 211.29 60 173.2182.37/90,70
90.11/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz122.18 56 121.42 206 178.1887.34/96,10
91.19/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc129.44 54 142.81 56 183.4492.60/101,90
92.14/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.152.96 54 185.90 4 189.9099.06/109,00
93.12/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.134.88 56 139.99 62 190.88100.04/110,10
94.15/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha185.72 160 181.93 12 193.93103.09/113,50
95.16/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy134.46 62 144.01 58 196.46105.62/116,30
96.20/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.132.98 158 135.68 62 197.68106.84/117,60
97.21/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice147.64 60 185.03 104 207.64116.80/128,60
98.22/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 2 KVS HK151.66 56 151.86 56 207.66116.82/128,60
99.17/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec202.59 108 205.83 8 213.83122.99/135,40
100.2/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha202.39 12 162.77 56 214.39123.55/136,00
101.14/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life162.06 58 198.58 58 220.06129.22/142,30
102.3/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha206.87 100 179.59 58 237.59146.75/161,50
103.4/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB147.88 102 0.00 999 249.88159.04/175,10
104.18/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc148.22 110 143.88 110 253.88163.04/179,50
105.16/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz143.06 114 131.13 358 257.06166.22/183,00
106.13/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh148.53 110 158.40 156 258.53167.69/184,60
107.5/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB195.78 306 180.06 100 280.06189.22/208,30
108.15/VMBERAN Jan 1969 2 KVS Pha4180.79 154 167.70 160 327.70236.86/260,70
109.6/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice0.00 999 168.99 164 332.99242.15/266,60
110.14/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná209.04 160 170.21 210 369.04278.20/306,30
 23/DMBAREŠ Antonín 1998 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILYÁN David 1974 2 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno122.32 2 137.54 2 124.32 60
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK130.91 4 127.77 56 134.9110.59/8,553
3.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy147.88 10 127.25 10 137.2512.93/10,453
4.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha136.91 6 137.26 302 142.9118.59/15,053
5.1/DSMATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB120.25 56 139.92 8 147.9223.60/19,047
6.3/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.146.08 8 148.94 56 154.0829.76/23,947
7.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava160.54 64 179.87 16 195.8771.55/57,642
8.2/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava161.73 60 159.55 60 219.5595.23/76,642
9.4/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc183.48 210 201.61 114 315.61191.29/153,938

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1919
1992
1 USK Pha
Dukla B.
119.82 202 109.14 0 109.14 60
2.2/U23GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1919
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
134.05 8 107.99 4 111.992.85/2,660
3.3/U23ŠEBA Patrik
ŠUPOLÍK Luboš
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
117.62 4 113.08 0 113.083.94/3,660
4.1/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1919
1997
2 USK Pha
USK Pha
111.65 6 112.09 8 117.658.51/7,860
5. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1919
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
119.06 6 114.76 6 120.7611.62/10,653
6.2/DMKAŠPAR Albert
MRŮZEK Vojta
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
120.78 10 114.87 6 120.8711.73/10,747
7.1/VMCUC Michal
POSPÍCHAL Radek
1919
1977
1 Tech.Pha
SKVS ČB
118.44 14 112.05 10 122.0512.91/11,842
8.3/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
118.69 4 119.85 52 122.6913.55/12,442
9.4/U23KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1919
1991
2 Klášter.
Klášter.
123.36 60 118.10 6 124.1014.96/13,738
10.4/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1920
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
131.68 10 123.13 8 131.1321.99/20,134
11. VÁCHA Viktor
WEBER Oldřich
1919
1985
2 Dukla B.
SKVS ČB
127.93 8 0.00 999 135.9326.79/24,531
12.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
129.83 10 140.24 14 139.8330.69/28,128
13.1/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
115.37 108 112.65 60 172.6563.51/58,225
14.2/DSŠRŮMA Radek
CHOUTKA Jan
1919
1995
2 KVS HK
KVS HK
0.00 999 140.36 62 202.3693.22/85,422
15.2/ZSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
1920
2000
2 Olomouc
Olomouc
201.79 112 169.08 110 279.08169.94/155,720
  PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1919
1981
2 RK Troja
RK Troja
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1919
1962
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1919
1967
2 SKŽižkov
Kotva B.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha92.22 0 91.61 2 92.22 75
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha94.62 0 95.17 2 94.622.40/2,675
3. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.98.05 2 95.50 2 97.505.28/5,775
4.1/DSROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha98.35 0 100.18 2 98.356.13/6,675
5.2/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.110.42 4 101.18 0 101.188.96/9,775
6.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB99.62 4 101.91 0 101.919.69/10,568
7.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.36 2 100.19 2 102.199.97/10,862
8.3/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha103.90 2 102.32 0 102.3210.10/11,057
9. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB102.45 0 111.88 56 102.4510.23/11,157
10.2/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.112.03 0 101.69 2 103.6911.47/12,457
11.3/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB106.98 10 100.34 4 104.3412.12/13,153
12. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.103.67 2 125.89 54 105.6713.45/14,649
13.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK103.27 4 104.47 2 106.4714.25/15,546
14.3/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov106.76 0 112.44 158 106.7614.54/15,843
15.2/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc103.68 4 107.51 2 107.6815.46/16,840
16. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB111.76 2 107.60 2 109.6017.38/18,837
17.3/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha108.60 2 106.36 4 110.3618.14/19,735
18.4/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.114.22 6 106.91 4 110.9118.69/20,333
19.4/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy114.04 2 107.35 4 111.3519.13/20,731
20.4/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.109.49 2 115.28 8 111.4919.27/20,929
21.4/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja108.67 56 109.73 2 111.7319.51/21,227
22.5/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK110.66 2 117.13 0 112.6620.44/22,225
23.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov124.78 6 112.76 4 116.7624.54/26,623
24.5/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov118.15 6 116.41 2 118.4126.19/28,421
25. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk114.71 4 123.70 256 118.7126.49/28,719
26.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha121.02 8 115.10 4 119.1026.88/29,117
27.6/VMCUC Michal 1977 2 Tech.Pha122.05 0 121.20 4 122.0529.83/32,315
28. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa133.73 12 126.11 2 128.1135.89/38,914
29.2/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice140.54 8 124.84 4 128.8436.62/39,713
30.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.93 10 131.71 0 129.9337.71/40,912
31.5/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy140.27 252 132.02 2 134.0241.80/45,311
32.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc129.50 52 129.63 6 135.6343.41/47,110
33. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha132.17 4 137.61 6 136.1743.95/47,79
34.6/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB132.50 54 128.83 8 136.8344.61/48,48
35.7/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.129.63 10 147.59 60 139.6347.41/51,47
36.2/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice134.75 10 129.97 106 144.7552.53/57,06
37.4/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.140.12 6 132.71 58 146.1253.90/58,45
38.8/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha104.36 52 103.19 56 156.3664.14/69,64
39.6/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.106.86 54 116.71 62 160.8668.64/74,43
40.5/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn173.53 108 175.11 4 179.1186.89/94,22
41.7/VMMILYÁN Dušan 1973 3 L.Žatec195.53 10 0.00 999 205.53113.31/122,91
42.7/DSŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK134.15 206 143.15 108 251.15158.93/172,30
43.9/DMKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK177.28 160 167.15 258 337.28245.06/265,70
44.8/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor167.41 358 0.00 999 525.41433.19/469,70
 3/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
NKZ
1.1/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.109.10 0 105.05 0 105.05 75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.17 4 105.14 2 106.171.12/1,175
3.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy138.98 8 108.06 0 108.063.01/2,975
4.2/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava105.41 6 106.12 4 110.125.07/4,875
5.2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice118.17 54 107.91 4 111.916.86/6,575
6.3/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha119.43 8 107.26 6 113.268.21/7,875
7.4/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno114.57 8 112.62 2 114.629.57/9,175
8.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.114.89 0 115.41 2 114.899.84/9,468
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK116.07 50 114.61 2 116.6111.56/11,062
10.2/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.93 0 120.96 2 119.9314.88/14,262
11. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB120.84 2 123.42 6 122.8417.79/16,957
12. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha118.18 6 143.55 12 124.1819.13/18,253
13.3/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-8122.44 2 140.90 54 124.4419.39/18,549
14.3/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava119.98 6 0.00 999 125.9820.93/19,949
15.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc125.91 56 120.04 6 126.0420.99/20,046
16.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.126.52 4 124.78 2 126.7821.73/20,743
17.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha130.90 4 123.53 6 129.5324.48/23,340
18.5/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň118.80 14 126.05 6 132.0527.00/25,737
19.4/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB125.34 8 143.78 8 133.3428.29/26,935
20.5/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava127.44 6 0.00 999 133.4428.39/27,033
21.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.94 4 132.11 2 133.9428.89/27,531
22.6/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha134.49 2 130.50 6 136.4931.44/29,929
23.7/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.128.80 16 132.64 4 136.6431.59/30,127
24.6/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy157.92 54 133.32 8 141.3236.27/34,525
25.7/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh155.13 8 134.58 8 142.5837.53/35,723
26.4/DSMATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB137.20 8 130.58 60 145.2040.15/38,221
27.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.138.17 10 138.21 50 148.1743.12/41,019
28. FILLOVÁ Eva 1984 3 Dv.Král.133.50 158 145.39 4 149.3944.34/42,217
29.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha138.30 12 135.77 60 150.3045.25/43,115
30.8/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc148.14 18 159.57 10 166.1461.09/58,214
31.4/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha127.30 54 116.47 50 166.4761.42/58,513
32.9/DMOSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava167.34 8 0.00 999 175.3470.29/66,912
33.5/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc195.40 160 183.09 8 191.0986.04/81,911
34.6/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha175.61 60 175.50 16 191.5086.45/82,310
35. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja178.98 104 160.06 54 214.06109.01/103,89
36.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice162.85 58 139.19 110 220.85115.80/110,28
37.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc163.24 114 162.95 106 268.95163.90/156,07
38.2/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice173.30 158 170.70 106 276.70171.65/163,46
39.5/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná233.16 308 0.00 999 541.16436.11/415,15
40. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník146.70 400 0.00 999 546.70441.65/420,44
 3/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3