2. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

26.05.2013   USD České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

Externí odkazy k závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.109.10 0 105.05 0 105.05 75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice102.17 4 105.14 2 106.171.12/1,175
3.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy138.98 8 108.06 0 108.063.01/2,975
4.2/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava105.41 6 106.12 4 110.125.07/4,875
5.2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice118.17 54 107.91 4 111.916.86/6,575
6.3/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha119.43 8 107.26 6 113.268.21/7,875
7.4/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno114.57 8 112.62 2 114.629.57/9,175
8.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.114.89 0 115.41 2 114.899.84/9,468
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK116.07 50 114.61 2 116.6111.56/11,062
10.2/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice119.93 0 120.96 2 119.9314.88/14,262
11. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB120.84 2 123.42 6 122.8417.79/16,957
12. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha118.18 6 143.55 12 124.1819.13/18,253
13.3/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-8122.44 2 140.90 54 124.4419.39/18,549
14.3/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava119.98 6 0.00 999 125.9820.93/19,949
15.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc125.91 56 120.04 6 126.0420.99/20,046
16.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.126.52 4 124.78 2 126.7821.73/20,743
17.1/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha130.90 4 123.53 6 129.5324.48/23,340
18.5/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň118.80 14 126.05 6 132.0527.00/25,737
19.4/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB125.34 8 143.78 8 133.3428.29/26,935
20.5/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava127.44 6 0.00 999 133.4428.39/27,033
21.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.94 4 132.11 2 133.9428.89/27,531
22.6/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha134.49 2 130.50 6 136.4931.44/29,929
23.7/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.128.80 16 132.64 4 136.6431.59/30,127
24.6/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy157.92 54 133.32 8 141.3236.27/34,525
25.7/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh155.13 8 134.58 8 142.5837.53/35,723
26.4/DSMATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB137.20 8 130.58 60 145.2040.15/38,221
27.2/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.138.17 10 138.21 50 148.1743.12/41,019
28. FILLOVÁ Eva 1984 3 Dv.Král.133.50 158 145.39 4 149.3944.34/42,217
29.3/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha138.30 12 135.77 60 150.3045.25/43,115
30.8/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc148.14 18 159.57 10 166.1461.09/58,214
31.4/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha127.30 54 116.47 50 166.4761.42/58,513
32.9/DMOSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava167.34 8 0.00 999 175.3470.29/66,912
33.5/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc195.40 160 183.09 8 191.0986.04/81,911
34.6/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha175.61 60 175.50 16 191.5086.45/82,310
35. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja178.98 104 160.06 54 214.06109.01/103,89
36.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice162.85 58 139.19 110 220.85115.80/110,28
37.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc163.24 114 162.95 106 268.95163.90/156,07
38.2/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice173.30 158 170.70 106 276.70171.65/163,46
39.5/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná233.16 308 0.00 999 541.16436.11/415,15
40. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník146.70 400 0.00 999 546.70441.65/420,44
 3/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl