1. ČP ve slalomu

12.04.2008   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha81.02 2 80.74 0 163.76  -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.82.97 0 81.76 0 164.73 0.97/0,6-
3. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha81.14 0 82.24 2 165.38 1.62/1,0-
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.81.56 4 80.26 0 165.82 2.06/1,3-
5. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha81.93 0 82.84 2 166.77 3.01/1,8-
6. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha81.82 0 84.79 2 168.61 4.85/3,0-
7. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.83.91 0 83.47 2 169.38 5.62/3,4-
8. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc86.09 0 87.06 0 173.15 9.39/5,7-
9. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec86.39 0 88.19 0 174.58 10.82/6,6-
10. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.82.57 0 80.89 50 213.46 49.70/30,3-
11. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus85.21 2 82.13 2 171.34 7.58/4,6-
12. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha84.71 2 85.65 0 172.36 8.60/5,3-
13. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice85.67 2 86.53 0 174.20 10.44/6,4-
14. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec87.64 0 86.70 2 176.34 12.58/7,7-
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc88.60 0 85.95 2 176.55 12.79/7,8-
16. RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.86.72 2 89.18 0 177.90 14.14/8,6-
17. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.87.97 4 87.11 0 179.08 15.32/9,4-
18. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava85.63 6 84.66 4 180.29 16.53/10,1-
19. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.85.84 2 88.95 4 180.79 17.03/10,4-
20. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus89.17 2 89.64 0 180.81 17.05/10,4-
21. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha89.63 0 91.37 0 181.00 17.24/10,5-
22. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy90.56 0 90.73 0 181.29 17.53/10,7-
23. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.90.32 0 89.98 2 182.30 18.54/11,3-
24. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice86.82 6 85.66 4 182.48 18.72/11,4-
25. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice89.09 0 91.50 4 184.59 20.83/12,7-
26. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava87.72 4 89.50 4 185.22 21.46/13,1-
27. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha89.86 0 90.51 6 186.37 22.61/13,8-
28. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec90.55 4 90.13 2 186.68 22.92/14,0-
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy90.73 6 90.03 4 190.76 27.00/16,5-
30. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB90.94 2 90.88 8 191.82 28.06/17,1-
31. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod93.52 6 92.44 0 191.96 28.20/17,2-
32. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně93.86 0 94.62 6 194.48 30.72/18,8-
33. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB94.40 0 96.71 6 197.11 33.35/20,4-
34. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV97.46 2 96.34 4 199.80 36.04/22,0-
35. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy96.92 6 99.67 2 204.59 40.83/24,9-
36. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava104.46 4 103.92 8 220.38 56.62/34,6-
37. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha93.20 4 91.78 52 240.98 77.22/47,2-
38. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava92.92 0 93.84 150 336.76 173.00/105,6-
39. KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB90.51 2 0.00 999 1091.51  -
40. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec93.80 54 0.00 999 1146.80  -
Oddíl

Historie procházení