vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Litovli

08.06.2013   řeka Morava,nad Litovlí.
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel10:03,10 32
2.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK10:18,5015.40/2,624
3.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel10:20,6017.50/2,920
4.1/VSB?E?KA Jan 1958 2 SKVeselí10:26,5023.40/3,916
5.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel10:47,1044.00/7,312
6.2/VMRAŠNER Karel 1976 1 Litovel10:48,5045.40/7,58
7.1/VK?IŠ?AN Martin 1964 3 Týništ?10:54,3051.20/8,54
8.4/DMKU?A Jakub 1998 2 Litovel11:01,2058.10/9,63
9.2/VSMATULA Zden?k 1955 0 Tesla Bo11:03,7060.60/10,02
10.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov11:07,0063.90/10,61
11.1/ZSSUŠE? Daniel 1999 0 Litovel11:58,60115.50/19,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno09:17,60 31
2.1/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel09:48,0030.40/5,523
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:17,2059.60/10,715
4.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Krom??íž10:31,5073.90/13,37
5.1/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel10:42,2084.60/15,26
6.2/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel10:53,5095.90/17,25
7.2/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel10:56,4098.80/17,74
8.3/ZSN?MCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno11:04,50106.90/19,23
9.1/ZMMOTY?KOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí11:34,20136.60/24,52
10.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov11:38,90141.30/25,31
11.4/ZSVA?KOVÁ Michaela 2000 0 Litovel13:02,00224.40/40,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno08:58,70 33
2.1/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyn?09:20,3021.60/4,025
3.1/DSKREJ?Í? Dominik 1996 3 KK Brno09:30,9032.20/6,021
4. B?E?KA Tomáš 1988 2 SKVeselí09:45,8047.10/8,717
5.1/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel09:49,7051.00/9,513
6.1/DMSMR?EK Ludvík 1998 0 Litovel09:55,9057.20/10,69
7.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Krom??íž10:05,4066.70/12,48
8.2/DMNACHTIGAL Ji?í 1997 2 Chomutov10:12,8074.10/13,87
9.3/DMMOTY?KA Marek 1998 2 SKVeselí10:13,6074.90/13,96
10.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov10:24,9086.20/16,05
11.4/DMNOVÁK Ji?í 1997 3 KK Brno10:31,4092.70/17,24
12.3/ZSBOU?EK Stanislav 1999 3 Trutnov10:33,8095.10/17,73
13.4/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ?11:18,90140.20/26,02
14.1/ZMMAT?JÍ?EK Vojt?ch 2002 3 KK Brno11:29,10150.40/27,91
15.5/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí11:33,60154.90/28,80
16.2/ZMCHABI?A Pavel 2001 0 SKVeselí12:30,30211.60/39,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3