vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Litovli + MČR dorostu v dlouhém sjezdu - individuální + MČR veteránů v dlouhém sjezdu

08.06.2013   řeka Morava,nad Litovlí
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK09:32,60 61
2.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel10:00,0027.40/4,853
3.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.10:03,8031.20/5,445
4.2/VM?AMEK Petr 1977 2 Litovel10:08,3035.70/6,241
5.2/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.10:10,6038.00/6,637
6.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel10:16,0043.40/7,633
7.3/VMRAŠNER Karel 1976 1 Litovel10:19,2046.60/8,129
8.1/U23JELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha10:27,8055.20/9,625
9.1/VSB?E?KA Jan 1958 2 SKVeselí10:28,2055.60/9,721
10.3/DMKLÍMA Jan 1998 3 ?.Kruml.10:46,1073.50/12,817
11. PLHÁK Petr 1984 0 Litovel10:47,7075.10/13,113
12.4/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel10:48,3075.70/13,212
13.1/VK?IŠ?AN Martin 1964 3 Týništ?10:49,0076.40/13,311
14.2/VSMATULA Zden?k 1955 0 Tesla Bo10:57,1084.50/14,810
15.5/DMKU?A Jakub 1998 2 Litovel10:57,3084.70/14,89
16.3/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov11:03,5090.90/15,98
17.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.11:06,1093.50/16,37
18.2/VDIMOV Keno 1965 0 Litovel11:08,8096.20/16,86
19.2/ZSSKO?EPA Vojt?ch 1999 3 ?.Kruml.11:09,4096.80/16,95
20.6/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc11:18,10105.50/18,44
21.3/ZSK?ENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.11:31,10118.50/20,73
22.4/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.11:53,20140.60/24,62
23.5/ZSSUŠE? Daniel 1999 0 Litovel12:01,40148.80/26,01
24.6/ZSŠKOR?A Adam 2000 0 Val.Mez.12:04,20151.60/26,50
25.7/DMJONÁŠ Jaroslav 1997 0 ?.Kruml.12:11,00158.40/27,70
26.7/ZSRUFFER Mat?j 1999 0 Pardub.12:25,60173.00/30,20
27.8/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.12:27,30174.70/30,50
28.9/ZSMO?KOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.12:47,90195.30/34,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno09:18,70 82
2.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava09:20,902.20/0,474
3.2/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel09:44,0025.30/4,566
4.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.09:47,8029.10/5,258
5.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 ?.Kruml.09:54,6035.90/6,450
6.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc10:09,2050.50/9,046
7.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Krom??íž10:11,9053.20/9,542
8.3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel10:12,8054.10/9,738
9.1/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Krom??íž10:16,1057.40/10,334
10.3/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 ?.Kruml.10:19,0060.30/10,830
11.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník10:20,0061.30/11,026
12.4/DMHU?KOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.10:31,4072.70/13,022
13.4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel10:37,3078.60/14,118
14.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Krom??íž10:43,3084.60/15,117
15.5/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.10:44,6085.90/15,416
16.4/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 ?.Kruml.10:48,6089.90/16,115
17.5/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc10:48,9090.20/16,114
18.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc10:52,2093.50/16,713
19.1/ZMDVO?ÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.10:54,7096.00/17,212
20.6/ZSSOU?KOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc10:56,3097.60/17,511
21.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc10:59,40100.70/18,010
22.8/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Krom??íž11:08,80110.10/19,79
23.9/ZSN?MCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno11:11,00112.30/20,18
24.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel11:12,80114.10/20,47
25.6/DSKOUDELKOVÁ Kate?ina 1995 3 ?.Kruml.11:17,60118.90/21,36
26.10/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.11:27,20128.50/23,05
27.2/ZMMOTY?KOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí11:27,40128.70/23,04
28.7/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov11:52,90154.20/27,63
29.11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 ?.Kruml.11:54,90156.20/28,02
30.3/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí12:25,80187.10/33,51
31.12/ZSVA?KOVÁ Michaela 2000 0 Litovel12:48,20209.50/37,50
32.4/ZMT?MOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí12:49,60210.90/37,70
33.5/ZM?AJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí14:09,90291.20/52,10
34.3/VMVOJANCOVÁ Jitka 1977 0 Litovel15:20,40361.70/64,70
  KOLÁ?OVÁ Marika 2000 0 OlomoucDSQ 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSZAPLETAL Vojt?ch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
09:45,40 36
2.1/VMRAŠNER Karel
VESELÝ Petr
1919
1976
M Litovel
VSDK
09:48,002.60/0,428
3.2/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
09:53,908.50/1,520
4.3/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
09:55,009.60/1,616
5.1/DMŠOTOLA Karel
KU?A Jakub
1919
1997
Litovel
Litovel
10:11,4026.00/4,412
6.4/DSNEUBERT Adam
OLEJNÍK Jan
1919
1997
Olomouc
SKVeselí
10:13,7028.30/4,88
7.2/DMNOVOTNÝ Jan
CHALOUPKA Václav
1919
1998
Olomouc
Olomouc
10:15,7030.30/5,27
8.2/VMKUB? Petr
VOGEL Zden?k
1919
1976
Olomouc
Šumperk
10:33,5048.10/8,26
9.3/DMKLÍMA Jan
SKO?EPA Vojt?ch
1919
1998
3 ?.Kruml.
?.Kruml.
10:42,1056.70/9,75
10.3/VMKOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 ?.Kruml.
?.Kruml.
10:52,8067.40/11,54
11.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
Olomouc
Olomouc
11:01,2075.80/12,93
12.2/ZSKOUBÍK Ond?ej
ZAPLETAL Mikuláš
1919
1999
2 Boh.Pha
Dukla B.
11:19,3093.90/16,02
13.3/ZSŽENKA Martin
RUFFER Mat?j
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
11:22,8097.40/16,61
14.4/ZSKOBLÍŽEK Daniel
BOU?EK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
11:30,70105.30/18,00
15.5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
11:37,60112.20/19,20
16.6/ZSK?ENEK Jakub
MO?KOVSKÝ Samuel
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:34,60169.20/28,90
17.7/ZSNACHTIGAL Richard
?Á? Libor
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:53,00187.60/32,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov08:38,70 137
2.2/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc08:40,201.50/0,3129
3.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Sob?slav08:40,301.60/0,3121
4.2/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov08:42,603.90/0,8113
5.3/VMKUB? Petr 1976 2 Olomouc08:43,304.60/0,9105
6.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc08:51,7013.00/2,597
7.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí08:53,2014.50/2,889
8.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno09:04,5025.80/5,085
9.2/DMNACHTIGAL Ji?í 1997 2 Chomutov09:04,6025.90/5,081
10.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha09:07,4028.70/5,577
11.4/VMKO?AN Michal 1977 1 Boh.Pha09:07,9029.20/5,673
12.5/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-809:08,7030.00/5,869
13.3/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc09:18,0039.30/7,665
14.6/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyn?09:21,0042.30/8,261
15.4/DMZAPLETAL Vojt?ch 1998 2 Dukla B.09:21,7043.00/8,357
16.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž09:24,3045.60/8,853
17.5/DSKREJ?Í? Dominik 1996 3 KK Brno09:25,6046.90/9,049
18.2/VSOU?EK Ond?ej 1967 2 Olomouc09:29,6050.90/9,845
19.5/DMSMR?EK Ludvík 1998 0 Litovel09:36,0057.30/11,041
20. B?E?KA Tomáš 1988 2 SKVeselí09:48,4069.70/13,437
21.6/DSBEHU? Tomáš 1996 3 Olomouc09:49,0070.30/13,633
22.1/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel09:49,3070.60/13,629
23.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.09:56,8078.10/15,125
24.7/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto10:04,8086.10/16,621
25.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 ?.Kruml.10:07,5088.80/17,120
26.6/DMMOTY?KA Marek 1998 2 SKVeselí10:10,8092.10/17,819
27.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Krom??íž10:10,9092.20/17,818
28.7/DMMATÉ Zden?k 1998 2 Olomouc10:16,9098.20/18,917
29.8/DMKONE?NÝ Daniel 1997 3 Krom??íž10:20,00101.30/19,516
30.3/ZSBOU?EK Stanislav 1999 3 Trutnov10:24,80106.10/20,515
30.4/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov10:24,80106.10/20,514
32.5/ZSKOUBÍK Ond?ej 1999 2 Boh.Pha10:27,50108.80/21,013
33.9/DMNOVÁK Ji?í 1997 3 KK Brno10:43,70125.00/24,112
34.10/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Krom??íž10:45,50126.80/24,411
35.6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ?11:02,60143.90/27,710
36.11/DMJONÁŠ Jaroslav 1997 0 ?.Kruml.11:03,60144.90/27,99
37.1/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Krom??íž11:09,90151.20/29,18
38.7/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 ?.Kruml.11:10,10151.40/29,27
39.8/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc11:11,60152.90/29,56
40.2/ZMKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.11:13,30154.60/29,85
41.3/ZMMAT?JÍ?EK Vojt?ch 2002 3 KK Brno11:23,90165.20/31,84
42.9/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto11:39,80181.10/34,93
43.10/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí11:43,20184.50/35,62
44.4/ZMFIALA Jakub 2001 3 Olomouc11:54,80196.10/37,81
45.5/ZMHRN?Í? Vojt?ch 2001 0 Vys.Mýto11:55,90197.20/38,00
46.6/ZMHRN?Í? Jakub 2001 0 Vys.Mýto12:02,30203.60/39,30
47.7/ZMLONÍK Mat?j 2001 0 Olomouc12:15,00216.30/41,70
48.8/ZMCHABI?A Pavel 2001 0 SKVeselí12:35,70237.00/45,70
49.11/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc13:15,00276.30/53,30
50.9/ZMJEN?EK Michal 2002 0 Pardub.13:33,30294.60/56,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno10:50,00 15
2.1/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel11:06,5016.50/2,511
3.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 ?.Kruml.11:07,7017.70/2,77
4.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.11:08,1018.10/2,86
5.3/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 ?.Kruml.11:31,6041.60/6,45
6.2/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 0 KK Opava11:31,8041.80/6,44
7.4/DMHU?KOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.11:32,3042.30/6,53
8.3/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 ?.Kruml.11:46,0056.00/8,62
9.5/DMKAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.12:27,5097.50/15,01
10.6/DMFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc12:32,30102.30/15,70
11.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel12:59,30129.30/19,90
12.2/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 ?.Kruml.13:03,70133.70/20,60
13.3/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.13:36,20166.20/25,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3