vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Litovli

09.06.2013   řeka Morava,nad Litovlí
ředitel: Tomáš Kutý   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel10:21,50 32
2.1/U23JELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha10:41,8020.30/3,324
3.1/VSB?E?KA Jan 1958 2 SKVeselí10:43,3021.80/3,520
4. PLHÁK Petr 1984 0 Litovel10:54,6033.10/5,316
5.1/VK?IŠ?AN Martin 1964 3 Týništ?11:03,9042.40/6,812
6.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov11:14,5053.00/8,58
7.2/DMKU?A Jakub 1998 2 Litovel11:15,0053.50/8,67
8.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel11:26,6065.10/10,56
9.4/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel11:29,1067.60/10,95
10.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.12:03,00101.50/16,34
11.2/ZSŠKOR?A Adam 2000 0 Val.Mez.12:03,90102.40/16,53
12.3/ZSRUFFER Mat?j 1999 0 Pardub.12:07,90106.40/17,12
13.4/ZSK?ENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.12:12,50111.00/17,91
14.5/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.12:33,60132.10/21,30
15.6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.12:33,80132.30/21,30
16.7/ZSMO?KOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.13:39,20197.70/31,80
17.8/ZSSUŠE? Daniel 1999 0 Litovel14:31,50250.00/40,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno09:34,50 49
2.1/DS?APÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel09:59,8025.30/4,441
3.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 ?.Kruml.10:05,4030.90/5,433
4.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc10:11,5037.00/6,429
5.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Krom??íž10:27,8053.30/9,325
6.3/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel10:39,0064.50/11,221
7.2/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 ?.Kruml.10:46,2071.70/12,517
8.1/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Krom??íž10:49,1074.60/13,016
9.4/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel10:49,2074.70/13,015
10.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc11:05,6091.10/15,914
11.6/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc11:08,0093.50/16,313
12.7/ZSN?MCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno11:09,5095.00/16,512
13.3/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 ?.Kruml.11:10,0095.50/16,611
14.8/ZSSOU?KOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc11:10,6096.10/16,710
15.9/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Krom??íž11:17,80103.30/18,09
16.1/ZMDVO?ÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.11:18,10103.60/18,08
17.4/DSKOUDELKOVÁ Kate?ina 1995 3 ?.Kruml.11:23,60109.10/19,07
18.2/ZMMOTY?KOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí11:36,30121.80/21,26
19.10/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.11:37,90123.40/21,55
20.5/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel11:53,00138.50/24,14
21.3/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov12:01,60147.10/25,63
22.11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 ?.Kruml.12:16,30161.80/28,22
23.3/ZM?AJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí12:29,70175.20/30,51
24.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí12:37,60183.10/31,90
25.12/ZSKOLÁ?OVÁ Marika 2000 0 Olomouc13:04,40209.90/36,50
26.13/ZSVA?KOVÁ Michaela 2000 0 Litovel13:05,60211.10/36,70
27.5/ZMT?MOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí13:16,00221.50/38,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSZAPLETAL Vojt?ch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
10:03,60 14
2.1/DMKLÍMA Jan
SKO?EPA Vojt?ch
1919
1998
3 ?.Kruml.
?.Kruml.
10:52,2048.60/8,110
3.1/VMKOUDELKA Tomáš
PALOUDA Tomáš
1919
1964
3 ?.Kruml.
?.Kruml.
10:55,2051.60/8,56
4.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
Olomouc
Olomouc
11:21,6078.00/12,95
5.2/ZSŽENKA Martin
RUFFER Mat?j
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
11:32,4088.80/14,74
6.3/ZSKOUBÍK Ond?ej
ZAPLETAL Mikuláš
1919
1999
2 Boh.Pha
Dukla B.
11:33,5089.90/14,93
7.4/ZSKOBLÍŽEK Daniel
BOU?EK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
11:56,10112.50/18,62
8.5/ZSTICHÝ Št?pán
ŠKOR?A Adam
1920
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
11:57,70114.10/18,91
9.6/ZSNACHTIGAL Richard
?Á? Libor
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
12:56,40172.80/28,60
10.7/ZSK?ENEK Jakub
MO?KOVSKÝ Samuel
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
13:55,10231.50/38,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno09:06,30 88
2.1/VMKO?AN Michal 1977 1 Boh.Pha09:09,202.90/0,580
3.2/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyn?09:25,5019.20/3,572
4.1/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov09:31,2024.90/4,664
5.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Krom??íž09:31,8025.50/4,760
6.2/VSOU?EK Ond?ej 1967 2 Olomouc09:33,3027.00/4,956
7.2/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha09:34,2027.90/5,152
8.3/DSKREJ?Í? Dominik 1996 3 KK Brno09:34,4028.10/5,148
9.1/DMZAPLETAL Vojt?ch 1998 2 Dukla B.09:48,6042.30/7,744
10.2/DMSMR?EK Ludvík 1998 0 Litovel09:49,2042.90/7,940
11. B?E?KA Tomáš 1988 2 SKVeselí09:51,1044.80/8,236
12.1/ZSPAPULA Martin 1999 0 Litovel09:55,8049.50/9,132
13.4/DSBEHU? Tomáš 1996 3 Olomouc10:00,6054.30/9,928
14.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.10:06,1059.80/10,924
15.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 ?.Kruml.10:13,1066.80/12,220
16.5/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí10:13,2066.90/12,219
17.3/DMMOTY?KA Marek 1998 2 SKVeselí10:20,0073.70/13,518
18.6/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto10:21,5075.20/13,817
19.4/DMKONE?NÝ Daniel 1997 3 Krom??íž10:22,9076.60/14,016
20.5/DMMATÉ Zden?k 1998 2 Olomouc10:24,4078.10/14,315
21.3/ZSBOU?EK Stanislav 1999 3 Trutnov10:31,5085.20/15,614
22.4/ZSKOUBÍK Ond?ej 1999 2 Boh.Pha10:34,7088.40/16,213
23.5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov10:35,3089.00/16,312
24.6/DMNOVÁK Ji?í 1997 3 KK Brno10:45,1098.80/18,111
25.6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týništ?11:14,70128.40/23,510
26.7/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Krom??íž11:16,90130.60/23,99
27.1/ZMKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.11:27,20140.90/25,88
28.7/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc11:28,60142.30/26,07
29.8/DMJONÁŠ Jaroslav 1997 0 ?.Kruml.11:29,40143.10/26,26
30.2/ZMMAT?JÍ?EK Vojt?ch 2002 3 KK Brno11:38,10151.80/27,85
31.8/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto11:41,90155.60/28,54
32.9/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 ?.Kruml.11:44,80158.50/29,03
33.3/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Krom??íž12:02,50176.20/32,32
34.4/ZMHRN?Í? Vojt?ch 2001 0 Vys.Mýto12:04,10177.80/32,51
35.5/ZMCHABI?A Pavel 2001 0 SKVeselí12:30,50204.20/37,40
36.6/ZMFIALA Jakub 2001 3 Olomouc12:30,90204.60/37,50
37.7/ZMHRN?Í? Jakub 2001 0 Vys.Mýto12:48,20221.90/40,60
38.10/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc13:02,00235.70/43,10
39.8/ZMJEN?EK Michal 2002 0 Pardub.13:15,30249.00/45,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 ?.Kruml.11:13,20 3
2.1/DMMAŠÍNOVÁ Marie 1997 0 ?.Kruml.11:48,0034.80/5,22
3.1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 ?.Kruml.12:08,1054.90/8,21
4.2/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.13:20,50127.30/18,90
5.3/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 ?.Kruml.13:31,10137.90/20,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3