vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. ČP ve slalomu + 3. NKZ v Liptovském Mikuláši

15.06.2013   USD Liptovký Mikuláš
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: sk/   xls   xls
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HANEDA Takuya 1987 0 JPN107.11 0 103.08 2 105.08 0/0
2.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha107.23 2 104.60 2 106.601.52/1,475/75
3. GAJARSKÝ Patrik 1991 0 SVK109.87 4 105.52 2 107.522.44/2,30/0
4.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha109.63 0 108.58 0 108.583.50/3,368/75
5. COLAZINGARI Roberto 2000 0 ITA108.71 4 109.29 0 109.294.21/4,00/0
6.1/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.110.17 4 110.03 0 110.034.95/4,762/75
7. BAĎURA Jerguš 1991 0 SVK108.76 0 108.36 2 110.365.28/5,00/0
8. GURECKA Marko 1996 0 SVK112.67 0 111.22 0 111.226.14/5,80/0
9.2/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha110.45 6 109.87 2 111.876.79/6,557/75
10. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.110.91 2 110.79 2 112.797.71/7,353/75
11.1/DSROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha111.91 4 112.10 4 116.1011.02/10,549/75
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha109.67 0 112.41 6 118.4113.33/12,746/75
13. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.109.89 2 115.88 6 121.8816.80/16,043/75
14. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB111.38 4 117.28 6 123.2818.20/17,340/75
15. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha114.56 2 117.28 50 167.2862.20/59,237/75
16.3/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB122.19 6 116.12 0 116.1211.04/10,535/75
17. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja114.93 2 118.21 6 116.9311.85/11,333/68
18. HRADÍLEK Václav 1982 3 USK Pha116.14 4 115.13 2 117.1312.05/11,50/68
19.4/U23VLČEK Jan 1990 1 USK Pha116.55 2 115.19 6 118.5513.47/12,831/62
20.5/U23CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB117.19 2 120.53 0 119.1914.11/13,429/62
21. MRAČNA Martin 1996 0 SVK113.49 6 122.05 106 119.4914.41/13,70/0
22.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK122.03 2 119.52 0 119.5214.44/13,727/62
23.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV128.30 56 117.69 2 119.6914.61/13,925/62
24.6/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.118.21 2 127.21 6 120.2115.13/14,423/57
25. DŽURNÝ Tomáš 1995 0 SVK113.36 54 117.04 4 121.0415.96/15,20/0
26.5/VMRAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.119.97 2 120.14 8 121.9716.89/16,121/53
27.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK121.72 2 116.26 6 122.2617.18/16,319/53
28.2/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc127.53 8 122.52 0 122.5217.44/16,617/49
29.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB122.55 0 133.55 50 122.5517.47/16,60/46
30.6/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov120.60 4 130.67 6 124.6019.52/18,60/43
31.7/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov127.88 4 122.75 2 124.7519.67/18,715/40
32. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.128.91 8 123.54 2 125.5420.46/19,514/37
33.7/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy121.81 4 132.62 8 125.8120.73/19,70/35
34.3/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha140.21 106 127.18 0 127.1822.10/21,013/33
35.8/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha122.54 6 123.22 4 127.2222.14/21,112/31
36.2/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha124.49 4 122.15 6 128.1523.07/22,011/29
37.4/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha125.74 4 125.41 56 129.7424.66/23,510/29
38.5/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.129.73 6 123.79 6 129.7924.71/23,59/27
39.8/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja129.50 4 124.00 6 130.0024.92/23,78/25
40. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk151.71 4 129.92 4 133.9228.84/27,40/23
41.9/U23BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc137.78 158 126.12 8 134.1229.04/27,67/21
42.3/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.131.31 4 135.15 6 135.3130.23/28,86/19
43.2/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov140.58 4 136.35 0 136.3531.27/29,80/17
44.10/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB128.74 8 133.51 54 136.7431.66/30,15/15
45.6/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc141.10 8 129.50 8 137.5032.42/30,90/14
46.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha142.04 108 138.72 2 140.7235.64/33,94/13
47.4/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK135.81 8 139.35 12 143.8138.73/36,93/12
48.5/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.141.99 6 130.20 56 147.9942.91/40,80/11
49.7/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB135.88 14 149.08 62 149.8844.80/42,60/10
50.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK156.67 4 146.14 4 150.1445.06/42,90/9
51. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha144.86 8 145.89 58 152.8647.78/45,50/8
52.6/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.119.95 54 125.41 54 173.9568.87/65,52/7
53.3/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice165.12 10 169.45 8 175.1270.04/66,70/6
54.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn172.83 8 182.34 108 180.8375.75/72,10/5
55.11/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy156.74 56 149.54 50 199.5494.46/89,91/4
56.4/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná191.69 104 179.03 62 241.03135.95/129,40/3
57.4/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.206.07 56 186.07 56 242.07136.99/130,40/2
  MIRGORODSKÝ Marko 1998 0 SVK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 M USK Pha117.69 2 116.36 0 116.36 75/75
2.1/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.123.64 0 117.36 2 119.363.00/2,668/75
3.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.119.53 2 117.60 2 119.603.24/2,862/75
4.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice116.14 4 118.29 2 120.293.93/3,457/75
5. GIAI PRON Clara 2000 0 ITA119.46 2 120.66 0 120.664.30/3,70/0
6. KALISKÁ Elena 1970 0 SVK114.01 0 116.51 6 122.516.15/5,30/0
7.3/U23VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha113.53 2 119.03 4 123.036.67/5,753/75
8.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.127.77 0 125.50 0 125.509.14/7,949/75
9. ZÁRUBOVÁ Kristína 1995 0 SVK126.09 6 123.86 2 125.869.50/8,20/0
10.1/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha127.73 4 124.40 2 126.4010.04/8,646/68
11. MATULÁNIOVÁ Paulína 1996 0 SVK124.13 4 127.50 4 131.5015.14/13,00/0
12.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy128.12 2 130.77 4 134.7718.41/15,843/68
13.4/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-8125.78 2 130.80 8 138.8022.44/19,340/68
14.5/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí128.14 4 163.00 54 217.00100.64/86,537/68
15.6/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.133.55 54 119.58 2 121.585.22/4,535/62
16.2/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava126.94 6 129.23 0 129.2312.87/11,133/62
17.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.132.69 54 130.69 0 130.6914.33/12,331/62
18.3/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň145.07 56 128.83 2 130.8314.47/12,429/57
19.4/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno150.37 6 127.87 4 131.8715.51/13,327/53
20.2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha142.23 6 132.36 0 132.3616.00/13,825/49
21.1/ZSSTANOVSKÁ Soňa 2000 2 Sušice-8138.82 4 128.20 6 134.2017.84/15,30/46
22.3/DSMATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB133.83 58 135.07 0 135.0718.71/16,123/43
23.5/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice135.46 0 128.37 58 135.4619.10/16,421/40
24. MITAŠÍKOVÁ Monika 1994 0 SVK135.13 2 135.72 4 137.1320.77/17,80/0
25.4/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava135.45 2 152.48 2 137.4521.09/18,119/40
26.7/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice151.54 54 136.66 4 140.6624.30/20,917/37
27. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2+ Olomouc140.90 2 146.84 106 142.9026.54/22,80/35
28. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB141.50 2 148.35 8 143.5027.14/23,315/33
29.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc143.25 6 141.78 2 143.7827.42/23,614/31
30.6/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.143.21 10 140.15 4 144.1527.79/23,913/29
31.8/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB139.45 12 140.81 4 144.8128.45/24,412/27
32.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV146.78 4 143.51 4 147.5131.15/26,811/25
33.3/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha142.68 6 155.83 2 148.6832.32/27,810/23
34. PIEPER Robin 1996 0 NZL151.87 10 147.54 2 149.5433.18/28,50/0
35.9/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy151.88 6 150.25 0 150.2533.89/29,19/21
36.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha142.46 8 150.61 10 150.4634.10/29,38/19
37.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn175.40 2 149.28 58 177.4061.04/52,50/17
38.6/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha0.00 999 174.15 6 180.1563.79/54,80/15
39.7/DMOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava173.29 56 190.92 8 198.9282.56/71,00/14
40.10/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh201.95 10 205.70 54 211.9595.59/82,20/13
41. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja206.50 154 206.55 6 212.5596.19/82,70/12
42.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc208.79 10 188.64 108 218.79102.43/88,00/11
43. KENSA Randle 2000 0 NZL166.97 110 162.04 58 220.04103.68/89,10/0
44.8/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha0.00 999 166.20 104 270.20153.84/132,20/10
45.8/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc171.29 156 153.32 352 327.29210.93/181,30/9
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/U23KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1919
1991
M Dukla B.
Dukla B.
109.62 4 111.50 4 115.50 60/60
2. GEWISSLER Matúš
SKÁKALA Juraj
1919
1995
SVK
SVK
119.27 8 118.62 0 118.623.12/2,70/0
3.2/U23ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1919
1995
1 USK Pha
USK Pha
118.64 2 115.34 4 119.343.84/3,353/60
4.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1919
1976
1 USK Pha
USK Pha
127.10 4 124.97 4 128.9713.47/11,747/60
5.3/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1919
1992
1 USK Pha
Dukla B.
125.11 6 129.81 0 129.8114.31/12,442/60
6.1/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
133.64 4 128.76 2 130.7615.26/13,238/60
7.4/U23POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1919
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
129.91 4 125.94 6 131.9416.44/14,234/53
8.5/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
135.39 4 132.67 2 134.6719.17/16,631/53
9.1/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
131.51 10 130.19 8 138.1922.69/19,628/53
10.2/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
132.54 0 139.28 8 147.2831.78/27,525/47
11. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1919
1980
1 USK Pha
USK Pha
120.47 0 122.68 50 172.6857.18/49,522/42
12. ŠIMIČÁK Martin
SKUBÍK Jakub
1919
1995
SVK
SVK
127.79 6 134.10 54 188.1072.60/62,90/0
13.6/U23KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1919
1991
M Dukla B.
Dukla B.
115.79 52 112.46 2 114.46 20/42
14.3/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1919
1997
2 USK Pha
USK Pha
142.87 4 129.59 6 135.5920.09/17,418/42
15. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1919
1981
2 RK Troja
RK Troja
153.24 12 135.44 2 137.4421.94/19,00/38
16. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1919
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
139.26 4 140.16 4 143.2627.76/24,016/34
17. MICHALOVIČ Igor
TOMKO Jakub
1919
1995
SVK
SVK
149.46 4 146.65 4 150.6535.15/30,40/0
18.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1919
1964
2 Kotva B.
SKŽižkov
168.58 250 146.64 6 152.6437.14/32,214/31
19.4/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1920
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
151.99 14 145.49 60 165.9950.49/43,70/28
20.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
166.23 8 142.70 256 174.2358.73/50,812/25
21.5/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
165.58 110 163.87 14 177.8762.37/54,010/22
22. TOMKO Dominik
MIKITA Marek
1919
1996
SVK
SVK
150.05 66 147.41 58 205.4189.91/77,80/0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1919
1962
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1919
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. PŘINDIŠ Vít 1989 M USK Pha100.52 0 98.27 0 98.27 75/75
2.1/U23ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.104.20 0 101.62 0 101.623.35/3,468/75
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.104.17 4 101.71 0 101.713.44/3,562/75
4. DE GENNARO Giovanni 2000 0 ITA102.22 2 99.89 2 101.893.62/3,70/0
5.2/U23PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha103.45 2 101.45 2 103.455.18/5,357/75
6.3/U23TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec102.65 0 101.86 2 103.865.59/5,753/75
7. GRIGAR Jakub 1997 0 SVK100.82 2 99.96 4 103.965.69/5,80/0
8. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.101.53 4 103.92 2 105.927.65/7,849/75
9.4/U23MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.102.80 0 104.71 2 106.718.44/8,646/75
10. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.104.58 0 104.41 4 108.4110.14/10,343/68
11. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha108.97 0 110.32 2 112.3214.05/14,340/68
12. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus102.57 6 111.01 2 113.0114.74/15,037/62
13. URBAN Miroslav 1994 0 SVK108.11 0 102.81 52 154.8156.54/57,50/0
14.5/U23ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha109.83 54 102.70 4 106.708.43/8,635/62
15.6/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha106.63 4 106.89 0 106.898.62/8,833/62
16. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod118.43 4 107.07 0 107.078.80/9,031/62
17. BLASBALG Peter 1996 0 SVK109.78 4 103.99 4 107.999.72/9,90/0
18.7/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.106.88 4 106.41 2 108.4110.14/10,329/57
19.8/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky118.51 54 110.07 0 110.0711.80/12,00/57
20.9/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec109.96 50 108.13 2 110.1311.86/12,127/53
21.10/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava108.25 2 116.41 50 110.2511.98/12,225/53
22.1/VMSTANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice-8110.58 4 110.30 0 110.3012.03/12,20/49
23.11/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc117.53 6 111.37 0 111.3713.10/13,323/46
24.12/U23STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha115.53 54 111.40 0 111.4013.13/13,421/43
25.13/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa109.43 2 116.20 6 111.4313.16/13,419/43
26. MÁLEK Andrej 1995 0 SVK107.49 4 103.90 52 111.4913.22/13,50/0
27.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.113.42 6 111.52 0 111.5213.25/13,517/40
28. HUJSA Matúš 1991 0 SVK107.59 4 103.07 50 111.5913.32/13,60/0
29.14/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava110.84 2 120.75 4 112.8414.57/14,815/37
30.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB111.96 6 111.03 2 113.0314.76/15,014/35
31. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc111.29 2 112.80 2 113.2915.02/15,30/33
32.2/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno109.37 4 113.33 50 113.3715.10/15,413/31
33. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha111.84 2 117.66 52 113.8415.57/15,812/31
34.3/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí116.22 12 114.04 0 114.0415.77/16,011/29
35.3/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus116.38 4 114.66 0 114.6616.39/16,710/27
36.15/U23CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha114.86 0 108.11 50 114.8616.59/16,99/25
37.4/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB108.96 6 111.62 4 114.9616.69/17,08/25
38.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy109.51 6 122.05 4 115.5117.24/17,57/23
39. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh114.31 4 113.54 2 115.5417.27/17,60/21
40.4/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy119.06 2 111.93 4 115.9317.66/18,06/19
41.16/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.114.87 58 110.32 6 116.3218.05/18,45/17
42.5/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha132.96 6 110.59 6 116.5918.32/18,64/15
43.2/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha121.59 2 116.65 0 116.6518.38/18,73/14
44.5/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.120.44 56 116.72 0 116.7218.45/18,80/13
45. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB115.03 6 116.86 0 116.8618.59/18,92/12
46.3/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava110.98 6 113.75 4 116.9818.71/19,01/11
47.4/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha115.16 2 109.10 54 117.1618.89/19,20/10
48.6/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha117.88 54 117.76 0 117.7619.49/19,80/9
49. WALOSZEK Jakub 1989 2 Ostrava114.20 4 114.97 6 118.2019.93/20,30/8
50.5/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.120.33 8 116.35 2 118.3520.08/20,40/7
51. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava125.02 14 115.83 4 119.8321.56/21,90/6
52.7/DSŠTĚTKA Matěj 1996 0 SKVS ČB123.76 12 120.12 0 120.1221.85/22,20/5
53. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.122.48 4 118.22 2 120.2221.95/22,30/5
54.6/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov114.49 6 117.89 4 120.4922.22/22,60/4
55.17/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy128.04 52 121.51 0 121.5123.24/23,60/3
56. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB119.14 4 119.66 2 121.6623.39/23,80/2
57. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava119.86 4 113.70 8 121.7023.43/23,80/1
58.7/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB122.53 4 122.37 0 122.3724.10/24,50/0
59.6/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz127.88 10 116.71 6 122.7124.44/24,90/0
60. HAPÁK Michal 1993 0 SVK120.78 2 123.11 8 122.7824.51/24,90/0
61.7/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha121.55 2 115.44 10 123.5525.28/25,70/0
62.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice120.55 4 126.28 60 124.5526.28/26,70/0
63.8/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava135.72 8 125.45 0 125.4527.18/27,70/0
64.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava121.87 4 120.34 50 125.8727.60/28,10/0
65.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB127.48 2 124.04 2 126.0427.77/28,30/0
66.18/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha122.21 4 124.63 6 126.2127.94/28,40/0
67.9/DMSTANOVSKÝ Samuel 1998 2 Sušice-8119.31 8 116.55 50 127.3129.04/29,60/0
68.10/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK124.05 4 131.50 52 128.0529.78/30,30/0
69.8/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus119.18 10 129.82 8 129.1830.91/31,50/0
70.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice126.63 4 127.37 8 130.6332.36/32,90/0
71.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.126.23 6 140.80 208 132.2333.96/34,60/0
72.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK130.67 6 131.92 4 135.9237.65/38,30/0
73.19/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno151.29 8 129.98 6 135.9837.71/38,40/0
74.4/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky134.18 54 132.05 4 136.0537.78/38,40/0
75.5/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc134.84 56 134.33 4 138.3340.06/40,80/0
76.6/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim133.25 12 131.43 8 139.4341.16/41,90/0
77.7/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice135.45 58 136.30 4 140.3042.03/42,80/0
78.11/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava135.20 6 139.89 6 141.2042.93/43,70/0
79. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy150.93 10 134.23 10 144.2345.96/46,80/0
80.12/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc143.86 2 136.20 106 145.8647.59/48,40/0
81.3/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava174.77 156 142.44 4 146.4448.17/49,00/0
82.4/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB143.82 4 145.54 2 147.5449.27/50,10/0
83.8/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc145.79 4 147.80 8 149.7951.52/52,40/0
84.9/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy140.50 14 129.58 54 154.5056.23/57,20/0
85.13/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí144.44 56 148.81 10 158.8160.54/61,60/0
86. TAKU Yoshida 2000 0 JPN106.11 54 0.00 999 160.1161.84/62,90/0
87.20/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc116.34 52 118.39 54 168.3470.07/71,30/0
88.21/U23MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3 USK Pha158.45 58 120.85 54 174.8576.58/77,90/0
89.10/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK172.82 4 178.21 52 176.8278.55/79,90/0
90.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná0.00 999 180.75 16 196.7598.48/100,20/0
91.11/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha137.95 60 149.93 104 197.9599.68/101,40/0
92.9/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh183.60 16 153.59 58 199.60101.33/103,10/0
93.14/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc144.33 58 142.08 108 202.33104.06/105,90/0
94.10/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno146.35 110 153.11 54 207.11108.84/110,80/0
95.11/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná198.65 112 205.87 56 261.87163.60/166,50/0
96.12/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná211.56 108 0.00 999 319.56221.29/225,20/0
  MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 M USK Pha131.18 10 119.88 4 123.88 60/60
2.1/U23JANČOVÁ Monika 1992 M Dukla B.136.40 4 135.45 4 139.4515.57/12,653/60
3.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno140.85 2 140.87 6 146.8722.99/18,647/60
4.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy149.38 0 141.59 8 149.5925.71/20,842/53
5.3/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.172.11 6 148.78 4 152.7828.90/23,338/53
6.1/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava172.20 12 177.34 4 181.3457.46/46,434/47
7.2/DSMATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB145.71 54 170.37 102 272.37148.49/119,931/42
8.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha0.00 999 172.33 4 176.3352.45/42,328/42
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3