vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. ČP ve slalomu + 4. NKZ v Liptovském Mikuláši

16.06.2013   USD Liptovký Mikuláš
ředitel:   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: sk/   xls   xls
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. HANEDA Takuya 1987 0 JPN108.76 0 109.69 0 109.69 0/0
2.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 M USK Pha108.11 2 108.21 2 110.210.52/0,575/75
3.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha116.62 2 111.97 0 111.972.28/2,168/75
4. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.114.44 2 112.69 0 112.693.00/2,762/75
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha117.77 0 113.00 0 113.003.31/3,057/75
6.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha115.23 2 113.50 0 113.503.81/3,553/75
7.2/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.111.96 0 114.05 0 114.054.36/4,049/75
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.113.21 0 112.21 2 114.214.52/4,146/75
9. COLAZINGARI Roberto 2000 0 ITA113.07 4 110.74 4 114.745.05/4,60/0
10. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha116.55 2 116.15 0 116.156.46/5,943/75
11. GAJARSKÝ Patrik 1991 0 SVK115.16 2 113.73 4 117.738.04/7,30/0
12.3/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK119.80 0 118.31 0 118.318.62/7,940/75
13.1/DSROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha117.39 0 114.35 4 118.358.66/7,937/75
14. MRAČNA Martin 1996 0 SVK118.57 0 118.32 50 168.3258.63/53,50/0
15. BAĎURA Jerguš 1991 0 SVK120.82 0 114.23 2 116.236.54/6,00/0
16. GURECKA Marko 1996 0 SVK117.80 4 118.31 0 118.318.62/7,90/0
17.3/U23VLČEK Jan 1990 1 USK Pha120.59 2 112.50 6 118.508.81/8,035/75
18.2/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.122.74 2 118.90 0 118.909.21/8,433/75
19. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja123.30 2 118.03 2 120.0310.34/9,431/68
20.4/U23CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB124.62 0 118.22 2 120.2210.53/9,629/68
21. DŽURNÝ Tomáš 1995 0 SVK118.38 2 120.31 6 120.3810.69/9,70/0
22. HRADÍLEK Václav 1982 3 USK Pha121.53 2 118.60 2 120.6010.91/9,90/68
23.4/VMRAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.123.05 0 121.56 0 121.5611.87/10,827/62
24.3/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha121.69 0 125.14 2 121.6912.00/10,925/62
25.5/U23SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha125.83 4 121.94 2 123.9414.25/13,023/62
26.6/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha122.95 4 122.40 2 124.4014.71/13,421/57
27. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB127.90 10 120.50 4 124.5014.81/13,519/53
28.5/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV125.71 2 122.62 2 124.6214.93/13,617/53
29.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc124.20 10 122.68 2 124.6814.99/13,715/49
30.7/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB123.26 2 121.32 6 125.2615.57/14,214/46
31.6/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja126.65 4 123.62 2 125.6215.93/14,513/43
32.2/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK138.23 50 126.58 0 126.5816.89/15,412/40
33.3/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha126.24 8 126.95 0 126.9517.26/15,711/37
34.4/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK126.97 0 127.01 6 126.9717.28/15,810/35
35.8/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.126.49 2 127.72 6 128.4918.80/17,19/33
36.7/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov131.76 2 126.97 2 128.9719.28/17,68/31
37.9/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy125.11 4 133.95 2 129.1119.42/17,70/29
38.10/U23BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc129.84 6 127.61 2 129.6119.92/18,27/27
39.8/VMBUCHNAR Vladimír 1976 2 SKŽižkov125.90 4 130.15 4 129.9020.21/18,40/25
40.4/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha138.42 8 130.51 0 130.5120.82/19,06/23
41. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.130.59 0 0.00 999 130.5920.90/19,15/21
42.5/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.134.57 6 132.69 0 132.6923.00/21,04/19
43.11/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB140.26 6 127.52 6 133.5223.83/21,73/17
44.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov135.74 0 136.16 2 135.7426.05/23,70/15
45. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk134.01 4 131.44 6 137.4427.75/25,30/14
46.5/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc134.43 4 140.70 58 138.4328.74/26,20/13
47.6/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.136.01 4 138.40 6 140.0130.32/27,62/12
48.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha136.96 6 144.28 108 142.9633.27/30,31/11
49.6/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.142.91 8 138.30 8 146.3036.61/33,40/10
50.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB152.96 4 140.26 8 148.2638.57/35,20/9
51.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK150.55 2 154.63 0 152.5542.86/39,10/8
52.12/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy163.70 106 145.85 8 153.8544.16/40,30/7
53. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha151.42 58 155.90 6 161.9052.21/47,60/6
54.3/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice161.54 2 184.78 302 163.5453.85/49,10/5
55.3/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.179.39 6 183.14 10 185.3975.70/69,00/4
56.7/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB159.34 56 171.15 56 215.34105.65/96,30/3
57.4/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn231.76 10 207.83 62 241.76132.07/120,40/2
58. MIRGORODSKÝ Marko 1998 0 SVK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  CUC Michal 1977 2 Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 M USK Pha121.80 2 117.03 0 117.03 75/75
2.1/DSGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice121.49 2 118.40 0 118.401.37/1,268/75
3.1/U23VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha121.44 2 118.98 0 118.981.95/1,762/75
4.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.121.53 4 122.17 0 122.175.14/4,457/75
5. GIAI PRON Clara 2000 0 ITA120.92 2 120.36 2 122.365.33/4,60/0
6. ZÁRUBOVÁ Kristína 1995 0 SVK124.47 0 120.82 2 122.825.79/4,90/0
7.3/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.123.75 4 121.25 2 123.256.22/5,353/75
8.1/DMHILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha127.66 2 125.67 0 125.678.64/7,449/75
9.2/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava127.80 2 124.96 2 126.969.93/8,546/75
10.2/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice125.84 0 128.62 0 128.6211.59/9,943/75
11.4/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-8130.38 6 129.56 0 129.5612.53/10,740/75
12.5/U23JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.129.33 4 128.75 2 130.7513.72/11,737/75
13. MATULÁNIOVÁ Paulína 1996 0 SVK126.42 2 145.36 8 153.3636.33/31,00/0
14.3/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava136.64 6 129.81 0 129.8112.78/10,935/75
15.3/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy135.51 2 131.25 0 131.2514.22/12,233/68
16. MITAŠÍKOVÁ Monika 1994 0 SVK142.65 4 131.88 2 133.8816.85/14,40/0
17.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.136.70 6 135.68 0 135.6818.65/15,931/68
18.6/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí148.08 4 137.80 0 137.8020.77/17,729/62
19.2/VSADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.141.19 0 138.51 0 138.5121.48/18,427/57
20.2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha142.44 4 136.61 2 138.6121.58/18,425/53
21.4/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno137.31 2 138.51 4 139.3122.28/19,023/49
22.7/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice139.55 4 136.86 6 142.8625.83/22,121/46
23.4/DSMATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB141.05 2 150.34 12 143.0526.02/22,219/43
24.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc160.15 6 141.45 2 143.4526.42/22,617/40
25. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB145.84 0 148.90 0 145.8428.81/24,615/37
26.3/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV158.20 0 142.23 4 146.2329.20/25,014/35
27.8/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB151.66 10 140.71 6 146.7129.68/25,413/33
28.5/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.160.82 0 144.84 2 146.8429.81/25,512/31
29.2/ZSSTANOVSKÁ Soňa 2000 2 Sušice-8147.57 0 142.86 4 146.8629.83/25,50/29
30.3/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha144.66 6 164.27 56 150.6633.63/28,711/27
31.6/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň0.00 999 150.20 8 158.2041.17/35,210/25
32.9/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy162.21 2 151.58 8 159.5842.55/36,49/23
33. PIEPER Robin 1996 0 NZL177.09 54 152.30 8 160.3043.27/37,00/0
34.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha160.82 8 154.14 8 162.1445.11/38,58/21
35.5/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn173.29 2 168.11 2 170.1153.08/45,40/19
36.7/DMOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava200.32 14 188.77 4 192.7775.74/64,70/17
37.8/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha182.49 14 189.11 56 196.4979.46/67,90/15
38. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 2+ Olomouc146.78 52 0.00 999 198.7881.75/69,90/14
39.6/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha205.88 206 195.95 14 209.9592.92/79,40/13
40.10/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh172.52 56 227.16 6 228.52111.49/95,30/12
41.7/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc196.50 108 267.83 108 304.50187.47/160,20/11
42.8/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc0.00 999 143.49 658 801.49684.46/584,90/10
43. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  KENSA Randle 2000 0 NZL0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  KALISKÁ Elena 1970 0 SVK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 M USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/U23KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1919
1991
M Dukla B.
Dukla B.
116.73 0 114.52 2 116.52 60/60
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1919
1980
1 USK Pha
USK Pha
122.90 0 117.95 0 117.951.43/1,253/60
3.2/U23ROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1919
1995
1 USK Pha
USK Pha
123.72 0 119.99 0 119.993.47/3,047/60
4.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1919
1976
1 USK Pha
USK Pha
124.08 0 119.79 2 121.795.27/4,542/60
5.3/U23KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1919
1991
M Dukla B.
Dukla B.
116.42 0 116.50 6 122.505.98/5,138/60
6. GEWISSLER Matúš
SKÁKALA Juraj
1919
1995
SVK
SVK
123.73 8 123.24 2 125.248.72/7,50/0
7.4/U23POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1919
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
134.13 6 131.32 2 133.3216.80/14,434/60
8. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1919
1981
2 RK Troja
RK Troja
131.69 2 130.44 4 134.4417.92/15,40/60
9.5/U23MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1919
1992
1 USK Pha
Dukla B.
134.30 4 137.90 2 139.9023.38/20,131/53
10.1/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
132.20 2 133.32 8 141.3224.80/21,328/53
11.1/DMMRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
136.59 4 148.23 6 154.2337.71/32,425/47
12. ŠIMIČÁK Martin
SKUBÍK Jakub
1919
1995
SVK
SVK
138.91 6 130.15 6 136.1519.63/16,80/0
13.6/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
137.10 6 136.51 2 138.5121.99/18,922/42
14.2/DMVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1919
1997
2 USK Pha
USK Pha
137.59 4 137.02 4 141.0224.50/21,020/42
15.3/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
139.37 2 140.27 6 141.3724.85/21,318/38
16. MICHALOVIČ Igor
TOMKO Jakub
1919
1995
SVK
SVK
138.31 4 129.87 50 142.3125.79/22,10/0
17. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1919
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
142.37 2 143.52 6 144.3727.85/23,916/34
18.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
147.14 6 165.63 8 153.1436.62/31,414/31
19.4/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1920
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
149.39 4 152.35 8 153.3936.87/31,60/28
20. TOMKO Dominik
MIKITA Marek
1919
1996
SVK
SVK
153.86 2 145.46 8 153.4636.94/31,70/0
21.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1919
1964
2 Kotva B.
SKŽižkov
165.79 52 149.12 8 157.1240.60/34,812/25
22.2/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
163.09 4 168.87 60 167.0950.57/43,410/22
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1919
1962
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1919
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. PŘINDIŠ Vít 1989 M USK Pha102.08 6 101.55 2 103.55 75/75
2. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.105.30 0 102.11 2 104.110.56/0,568/75
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.106.25 0 104.68 0 104.681.13/1,162/75
4.1/U23TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec105.73 0 105.13 0 105.131.58/1,557/75
5.2/U23PRSKAVEC Jiří 1993 M USK Pha103.28 0 104.98 2 106.983.43/3,353/75
6.3/U23CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha109.22 2 106.13 2 108.134.58/4,449/75
7. OHRSTROM Isak 2000 0 SWE109.67 0 109.64 0 109.646.09/5,90/0
8. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.94 0 107.93 2 109.936.38/6,246/75
9.4/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc109.80 0 106.28 4 110.286.73/6,543/75
10. MÁLEK Andrej 1995 0 SVK107.69 0 106.52 4 110.526.97/6,70/0
11.5/U23ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha107.26 4 111.75 8 119.7516.20/15,640/75
12. DE GENNARO Giovanni 2000 0 ITA102.63 0 103.86 50 153.8650.31/48,60/0
13. URBAN Miroslav 1994 0 SVK106.51 4 104.65 50 154.6551.10/49,30/0
14.6/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.110.98 0 110.72 50 160.7257.17/55,237/75
15.7/U23ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.106.15 6 106.53 2 108.534.98/4,835/75
16. BLASBALG Peter 1996 0 SVK110.58 4 109.92 0 109.926.37/6,20/0
17.1/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava112.34 4 110.54 0 110.546.99/6,833/75
18. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.110.08 2 107.39 4 111.397.84/7,631/68
19. HUJSA Matúš 1991 0 SVK111.34 2 111.40 0 111.407.85/7,60/0
20. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc109.63 2 0.00 999 111.638.08/7,80/68
21.8/U23PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec111.67 0 110.99 4 111.678.12/7,829/62
22.9/U23MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.111.79 0 105.09 54 111.798.24/8,027/62
23.1/VMSTANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice-8111.90 0 118.65 2 111.908.35/8,10/57
24.1/DSHOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno128.09 8 109.93 2 111.938.38/8,125/53
25.2/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB109.52 4 110.19 8 113.529.97/9,623/53
26.2/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.116.73 2 113.68 0 113.6810.13/9,821/49
27.3/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB107.99 6 115.55 6 113.9910.44/10,119/46
28. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod114.18 54 112.08 2 114.0810.53/10,217/43
29.3/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus117.10 0 114.37 0 114.3710.82/10,415/40
30.10/U23CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha113.98 4 114.65 0 114.6511.10/10,714/37
31.11/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc113.06 2 119.11 4 115.0611.51/11,113/37
32.12/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava121.46 6 113.25 2 115.2511.70/11,312/35
33. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha116.39 0 114.19 2 116.1912.64/12,211/33
34.4/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha114.64 2 115.14 2 116.6413.09/12,610/31
35.13/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky117.42 2 114.68 2 116.6813.13/12,70/29
36. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh116.74 0 123.34 10 116.7413.19/12,70/27
37.14/U23STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha113.12 4 115.18 4 117.1213.57/13,19/25
38. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha117.19 0 117.72 2 117.1913.64/13,28/25
39.4/VMMÍKA Viktor 1977 2+ SKŽižkov117.27 0 132.99 104 117.2713.72/13,27/23
40.15/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa114.08 8 115.30 2 117.3013.75/13,36/21
41. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB122.84 4 117.78 0 117.7814.23/13,75/19
42.16/U23VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava119.79 6 118.29 0 118.2914.74/14,24/17
43. WALOSZEK Jakub 1989 2 Ostrava117.17 8 114.34 4 118.3414.79/14,30/15
44. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB121.60 2 119.82 0 119.8216.27/15,70/14
45. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.120.72 0 115.85 4 119.8516.30/15,73/13
46.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice120.57 0 144.48 54 120.5717.02/16,40/12
47.5/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.121.53 2 118.78 2 120.7817.23/16,60/11
48.17/U23MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.117.09 4 118.92 2 120.9217.37/16,82/10
49.2/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha116.15 6 120.00 4 122.1518.60/18,01/9
49.3/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.123.71 6 122.15 0 122.1518.60/18,00/8
51.6/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy118.53 4 119.40 6 122.5318.98/18,30/7
52.4/DMSTANOVSKÝ Samuel 1998 2 Sušice-8121.73 56 120.74 2 122.7419.19/18,50/6
53.5/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí116.92 6 121.35 8 122.9219.37/18,70/5
54. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava119.04 4 122.88 8 123.0419.49/18,80/4
55.18/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy121.17 2 128.46 2 123.1719.62/18,90/3
56.6/DSŠTĚTKA Matěj 1996 0 SKVS ČB125.01 0 123.70 0 123.7020.15/19,50/2
57.5/DMROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava131.43 50 119.79 4 123.7920.24/19,50/2
58.7/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB130.16 2 119.81 4 123.8120.26/19,60/1
59.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava125.05 2 124.18 0 124.1820.63/19,90/0
60.19/U23MEDŘICKÝ Ludvík 1992 3 USK Pha124.22 0 128.44 6 124.2220.67/20,00/0
61.2/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice122.26 2 127.05 0 124.2620.71/20,00/0
62.7/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha122.52 2 123.23 2 124.5220.97/20,30/0
63.6/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha123.38 8 123.13 2 125.1321.58/20,80/0
64.7/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK125.45 0 125.18 2 125.4521.90/21,10/0
65.8/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava121.22 10 120.29 6 126.2922.74/22,00/0
66. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava125.14 2 0.00 999 127.1423.59/22,80/0
67.9/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava126.37 8 123.89 4 127.8924.34/23,50/0
68.10/DMMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha117.93 10 124.45 4 127.9324.38/23,50/0
69.20/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno137.85 2 128.94 0 128.9425.39/24,50/0
70.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB127.07 4 127.27 2 129.2725.72/24,80/0
71.21/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha126.42 6 123.46 6 129.4625.91/25,00/0
72. TAKU Yoshida 2000 0 JPN123.13 8 0.00 999 131.1327.58/26,60/0
73.11/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava135.69 10 130.15 2 132.1528.60/27,60/0
74.12/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz119.05 52 126.57 8 134.5731.02/30,00/0
75.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky143.08 6 126.95 10 136.9533.40/32,30/0
76.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK138.37 0 134.64 6 138.3734.82/33,60/0
77.4/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha140.57 102 132.11 8 140.1136.56/35,30/0
78.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.143.57 4 136.99 4 140.9937.44/36,20/0
79.3/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB142.98 0 142.24 4 142.9839.43/38,10/0
80.6/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim137.67 10 141.57 8 147.6744.12/42,60/0
81.7/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy151.88 12 146.37 2 148.3744.82/43,30/0
82.8/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice144.40 8 162.90 12 152.4048.85/47,20/0
83.13/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí149.04 4 137.12 66 153.0449.49/47,80/0
84. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy143.64 10 156.06 8 153.6450.09/48,40/0
85.8/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno168.11 8 161.83 4 165.8362.28/60,10/0
86.9/ZSSOUČEK Marek 1999 3 KVS HK159.97 6 176.16 10 165.9762.42/60,30/0
87.4/VHÁJEK Roman 1963 2 Ostrava162.45 4 178.81 6 166.4562.90/60,70/0
88. HAPÁK Michal 1993 0 SVK122.62 52 0.00 999 174.6271.07/68,60/0
89.9/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh182.17 162 168.03 8 176.0372.48/70,00/0
90.10/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus125.47 56 127.11 52 179.1175.56/73,00/0
91.14/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy123.01 58 131.14 52 181.0177.46/74,80/0
92.11/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná225.49 52 173.79 8 181.7978.24/75,60/0
93.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná211.72 108 177.62 10 187.6284.07/81,20/0
94.15/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc140.05 52 0.00 999 192.0588.50/85,50/0
95.16/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc163.78 54 212.39 2 214.39110.84/107,00/0
96.10/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc175.16 58 156.80 58 214.80111.25/107,40/0
97.11/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc165.71 102 173.57 50 223.57120.02/115,90/0
98.12/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 249.52 118 367.52263.97/254,90/0
  GRIGAR Jakub 1997 0 SVK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
  PIŠVEJC Ivan 1978 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1.1/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy160.90 4 145.64 0 145.64 60/60
2. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 M USK Pha134.01 0 140.16 6 146.160.52/0,453/60
3.1/U23JANČOVÁ Monika 1992 M Dukla B.137.36 2 145.05 4 149.053.41/2,347/60
4.2/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno152.74 8 143.41 6 149.413.77/2,642/60
5.1/DSMATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB148.65 8 146.64 6 152.647.00/4,838/53
6.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha172.50 6 155.49 0 155.499.85/6,834/53
7.3/DMČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.148.35 4 156.63 2 158.6312.99/8,931/47
8.2/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava171.41 4 189.06 2 191.0645.42/31,228/42
  KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3