vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veselí nad Moravou

22.06.2013  
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí: Jana Zůrková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.84.40 0 84.70 2 84.40 16
2.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.93.30 2 100.40 6 95.3010.90/12,912
3.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná94.00 2 93.70 2 95.7011.30/13,48
4.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí97.90 2 100.70 4 99.9015.50/18,44
5.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo99.60 4 105.30 10 103.6019.20/22,73
6.1/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž103.70 2 149.40 6 105.7021.30/25,22
7.1/VSBŘEČKA Jan 1958 0 SKVeselí108.20 2 107.30 4 110.2025.80/30,61
8.3/ZSŠKORŇA Adam 2000 0 Val.Mez.107.40 6 116.20 60 113.4029.00/34,40
9. KUŘINA Jiří 1985 0 SKVeselí98.40 52 105.20 10 115.2030.80/36,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2+ Lipník94.70 0 93.40 6 94.70 41
2.1/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc100.00 0 100.60 6 100.005.30/5,637
3.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž95.60 6 94.70 6 100.706.00/6,333
3.2/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc100.20 6 98.70 2 100.706.00/6,329
5.1/DMOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava99.70 4 98.70 4 102.708.00/8,425
6.1/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž105.80 4 102.80 2 104.8010.10/10,721
7.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava109.10 6 108.30 0 108.3013.60/14,417
8.2/DMHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava106.50 2 113.80 6 108.5013.80/14,613
9.2/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž104.80 4 111.70 60 108.8014.10/14,912
10.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno104.80 6 114.60 0 110.8016.10/17,011
11.2/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí102.30 10 131.20 10 112.3017.60/18,610
12.3/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava114.70 6 110.50 4 114.5019.80/20,99
13.2/DSKOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná113.00 6 115.40 8 119.0024.30/25,78
14.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž111.10 8 111.40 8 119.1024.40/25,87
15.3/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí147.40 156 118.50 6 124.5029.80/31,56
16.4/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí120.30 56 146.90 10 156.9062.20/65,75
17.5/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava108.10 58 143.70 50 166.1071.40/75,44
18.6/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí164.50 50 123.10 58 181.1086.40/91,23
19.7/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava219.50 104 136.40 56 192.4097.70/103,22
20.3/VMSNOPKOVÁ Renata 1972 0 Kroměříž146.80 56 118.30 102 202.80108.10/114,11
21.4/DMKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava118.30 110 115.40 158 228.30133.60/141,10
22.5/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc0.00 999 187.00 106 293.00198.30/209,40
23.8/ZMSTŘÍDOVÁ Lucie 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Eliška 1997 0 Tzunami0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FUSEK Radomír
KAMINSKÝ Jan
1919
1990
1 Val.Mez.
Val.Mez.
116.30 152 108.30 0 108.30 17
2.1/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
111.90 54 111.30 4 115.307.00/6,59
3.1/DSŠVUB Jakub
HAISLAR Ondřej
1919
1996
VS Desná
Zábřeh
116.00 6 0.00 999 122.0013.70/12,75
4.2/DSKOŠÍK Michal
KOŠÍKOVÁ Denisa
1919
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
118.10 52 123.90 2 125.9017.60/16,34
5.1/DMBEKOVÁ Kateřina
HOROVÁ Klára
1920
2002
KK Opava
KK Opava
163.50 2 173.50 104 165.5057.20/52,83
6.3/DSCHABIČA Pavel
CHABIČA Martin
1920
2001
SKVeselí
SKVeselí
169.00 10 0.00 999 179.0070.70/65,32
7.2/DMKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1919
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
139.10 50 182.60 154 189.1080.80/74,61
8.2/ZSČÁŇ Libor
ŠKORŇA Adam
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
148.60 60 142.60 54 196.6088.30/81,50
9.3/ZSVAVRLA Adam
ŠMÍD Jiří
1920
2000
Tzunami
Tzunami
0.00 999 144.00 506 650.00541.70/500,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh77.10 2 72.80 0 72.80 71
2.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí74.70 0 73.00 0 73.000.20/0,367
3.1/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava78.20 0 73.80 0 73.801.00/1,463
4. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava73.40 50 72.90 2 74.902.10/2,959
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava78.60 0 76.40 0 76.403.60/4,955
6.1/VMTOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí78.70 0 76.60 0 76.603.80/5,251
7.1/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno80.20 4 76.70 0 76.703.90/5,447
8.2/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava77.00 52 77.30 2 79.306.50/8,943
9.3/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava86.40 100 80.20 0 80.207.40/10,239
10.4/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí84.20 0 80.60 0 80.607.80/10,735
11. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí84.10 2 81.60 0 81.608.80/12,131
12.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž83.90 0 81.90 0 81.909.10/12,530
13.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno85.30 2 82.80 0 82.8010.00/13,729
14.2/VMLOVECKÝ Petr 1977 3 KKVeselí88.30 2 83.50 0 83.5010.70/14,728
15.3/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh84.90 0 82.40 2 84.4011.60/15,927
16. ŠIŠPERA Petr 1979 3 KKVeselí93.10 2 86.20 0 86.2013.40/18,426
17.3/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž89.50 0 86.40 0 86.4013.60/18,725
18.4/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí0.00 999 86.60 0 86.6013.80/19,024
19. TŮMA Jiří 1981 3 KKVeselí97.20 2 84.80 2 86.8014.00/19,223
20.5/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná91.70 2 89.40 0 89.4016.60/22,822
21.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž88.60 2 83.80 6 89.8017.00/23,421
21.3/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník85.80 4 89.00 4 89.8017.00/23,420
23.4/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava94.20 0 90.00 0 90.0017.20/23,619
24. TŮMA Jan 1979 3 KKVeselí87.90 4 87.40 6 91.9019.10/26,218
25.4/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná92.30 0 90.00 2 92.0019.20/26,417
26.5/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž167.00 102 99.20 2 101.2028.40/39,016
27.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc117.20 2 101.50 0 101.5028.70/39,415
28.2/ZSČÁŇ Libor 1999 3 Val.Mez.96.30 6 111.00 52 102.3029.50/40,514
29.3/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí120.20 4 103.40 0 103.4030.60/42,013
30.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž121.70 8 99.80 6 105.8033.00/45,312
31.1/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí131.60 4 158.60 4 135.6062.80/86,311
32.4/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 0 Val.Mez.163.90 2 138.50 0 138.5065.70/90,210
33.7/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno126.80 56 147.40 4 151.4078.60/108,09
34.2/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno141.60 102 111.60 50 161.6088.80/122,08
35.3/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava149.80 304 124.20 50 174.20101.40/139,37
36.4/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc129.20 50 173.70 52 179.20106.40/146,26
37.5/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž215.70 106 174.80 54 228.80156.00/214,35
38.6/ZMSNOPEK Vladimír 2001 0 Kroměříž130.30 106 146.30 100 236.30163.50/224,64
39.5/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc284.10 154 190.30 54 244.30171.50/235,63
40.7/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc180.80 252 155.90 102 257.90185.10/254,32
41.8/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc164.10 106 142.80 152 270.10197.30/271,01
42.9/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.186.20 200 141.20 156 297.20224.40/308,20
43.10/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc169.00 150 152.70 154 306.70233.90/321,30
44.11/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc0.00 999 101.60 354 455.60382.80/525,80
45.12/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc105.00 356 101.50 406 461.00388.20/533,20
46.13/ZMVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc148.30 408 93.20 454 547.20474.40/651,60
47.14/ZMBAJZLÍK Martin 2001 0 Val.Mez.0.00 999 150.10 402 552.10479.30/658,40
48.8/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc127.70 458 232.10 508 585.70512.90/704,50
49.1/ŽMJÍLEK Patrik 2001 0 VS Desná135.90 456 165.50 456 591.90519.10/713,00
50.6/ZSVAVRLA Adam 2000 0 Tzunami155.10 456 145.00 554 611.10538.30/739,40
51.7/ZSŠMÍD Jiří 2000 0 Tzunami0.00 999 0.00 999 999.00 0
51.6/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 0.00 999 999.00 0
51. KUŘINA Jiří 1985 0 SKVeselí0.00 0 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc177.40 104 148.10 4 152.10 2
2.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž154.10 104 176.50 2 178.5026.40/17,41
3.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno0.00 999 142.60 54 196.6044.50/29,30

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc121.40 2 118.60 6 123.40 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc122.20 6 126.30 6 128.204.80/3,90
3.2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc138.80 54 175.90 4 179.9056.50/45,80
4.2/PZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc158.50 52 134.80 58 192.8069.40/56,20
5.3/PZZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo140.80 58 170.30 66 198.8075.40/61,10
6.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc152.50 54 139.60 60 199.6076.20/61,80
7.4/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava188.20 152 146.40 56 202.4079.00/64,00
8.5/PZZHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc138.20 202 125.60 102 227.60104.20/84,40
9.4/PZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.136.50 102 141.50 160 238.50115.10/93,30
10.5/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc148.80 256 183.40 106 289.40166.00/134,50
11.6/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc137.80 160 170.90 162 297.80174.40/141,30
12.7/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž154.20 154 146.80 154 300.80177.40/143,80
13.8/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc186.40 258 123.10 250 373.10249.70/202,40
14.6/PZZORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.124.60 456 134.30 358 492.30368.90/298,90
15.9/PZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc104.50 460 0.00 999 564.50441.10/357,50
  OLEJNÍKOVÁ Terezie 2004 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3