9. ČP ve slalomu

06.09.2008   pod lipenskou přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanováq
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.95.47 0 96.36 2 193.83  -
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha96.02 2 98.64 2 198.66 4.83/2,5-
3. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha96.17 2 95.77 8 201.94 8.11/4,2-
4. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha102.01 0 100.70 0 202.71 8.88/4,6-
5. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.105.35 0 99.05 0 204.40 10.57/5,5-
6. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.106.18 0 98.23 4 208.41 14.58/7,5-
7. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha104.77 4 99.00 2 209.77 15.94/8,2-
8. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec104.13 2 104.83 4 214.96 21.13/10,9-
9. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.107.58 0 105.52 2 215.10 21.27/11,0-
10. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.99.26 0 101.59 54 254.85 61.02/31,5-
11. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc109.11 2 103.75 2 216.86 23.03/11,9-
12. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec110.39 2 108.21 0 220.60 26.77/13,8-
13. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy108.46 2 108.43 2 220.89 27.06/14,0-
14. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha109.49 2 110.87 0 222.36 28.53/14,7-
15. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava108.41 4 104.11 6 222.52 28.69/14,8-
16. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha113.99 2 108.09 4 228.08 34.25/17,7-
17. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice116.71 4 112.08 0 232.79 38.96/20,1-
18. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB113.19 4 114.59 2 233.78 39.95/20,6-
19. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy109.36 4 116.04 6 235.40 41.57/21,4-
20. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB113.56 2 113.12 8 236.68 42.85/22,1-
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně113.88 6 116.35 2 238.23 44.40/22,9-
22. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV118.20 2 116.34 2 238.54 44.71/23,1-
23. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice122.59 0 112.96 4 239.55 45.72/23,6-
24. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus105.46 56 98.76 4 264.22 70.39/36,3-
25. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec110.73 52 105.72 2 270.45 76.62/39,5-
26. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod110.33 54 114.71 2 281.04 87.21/45,0-
27. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy117.73 2 113.59 52 285.32 91.49/47,2-
28. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice112.52 52 113.95 8 286.47 92.64/47,8-
29. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha117.60 6 109.41 54 287.01 93.18/48,1-
30. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava124.25 52 118.02 8 302.27 108.44/55,9-
31. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava118.52 6 123.89 54 302.41 108.58/56,0-
32. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc104.05 50 106.77 50 310.82 116.99/60,4-
33. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus108.52 100 102.96 4 315.48 121.65/62,8-
34. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus111.88 54 109.85 52 327.73 133.90/69,1-
35. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec117.71 10 129.27 104 360.98 167.15/86,2-
36. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.113.39 4 118.20 154 389.59 195.76/101,0-
  KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -
  SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  -
  RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  -
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0  -
  JAKEŠ Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.0.00 0 0.00 0  -
Oddíl

Historie procházení