vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Loučné

22.06.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.09:07,60 20
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto09:26,4018.80/3,412
3. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto09:48,6041.00/7,58
4.1/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště09:59,2051.60/9,44
5.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.11:23,40135.80/24,83
6.2/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.11:56,10168.50/30,82
7.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.12:01,40173.80/31,71
8.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště16:49,10461.50/84,30
  RUFFER Matěj 1999 0 Pardub.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto09:02,60 9
2.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov11:43,30160.70/29,61
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa12:53,20230.60/42,50
  LANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel
ŠILAR Jakub
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
09:53,80 10
2.1/VMKUBŮ Petr
KUBŮ Jiří
1919
1976
Olomouc
Vys.Mýto
09:59,605.80/1,02
3.1/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
1920
2000
Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:27,8094.00/15,81
4.1/ZMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1920
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
12:37,90164.10/27,60
5.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
12:38,10164.30/27,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc08:36,30 12
2.2/VMŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.09:13,3037.00/7,28
3.1/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto09:15,7039.40/7,67
4.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov09:33,9057.60/11,26
5.1/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto10:18,60102.30/19,85
6.2/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov10:21,30105.00/20,34
7.2/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto11:04,90148.60/28,83
8.3/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště11:18,20161.90/31,42
9.1/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov11:45,80189.50/36,71
10.4/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto12:18,50222.20/43,00
11.1/DMJENÍK Lukáš 1998 0 Pardub.16:33,80477.50/92,50
12.3/ZMJENČEK Michal 2002 0 Pardub.19:24,10647.80/125,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3