vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Strakonicích

22.06.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.11:27,10 10
2.1/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.13:26,60119.50/17,42
3. CHOD Ondřej 1984 0 Blovice13:59,40152.30/22,21
4.1/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor14:09,50162.40/23,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice11:28,10 12
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 0 Dukla B.11:43,2015.10/2,28
3.1/VMTREFNÁ Hana 1975 0 Boh.Pha12:21,8053.70/7,87
4.1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.12:30,4062.30/9,16
5.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 0 Dukla B.12:50,0081.90/11,95
6.2/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.13:19,00110.90/16,14
7.2/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor13:33,40125.30/18,23
8.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB13:36,10128.00/18,62
9.3/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice13:51,10143.00/20,81
10.2/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak14:35,30187.20/27,20
11.3/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.14:36,80188.70/27,40
12.1/ZSBOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav17:24,90356.80/51,90
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1919
1961
VS Tábor
VS Tábor
12:55,30 4
2.1/ZSZAPLETAL Mikuláš
KOUBÍK Ondřej
1920
2000
2 Dukla B.
Boh.Pha
14:27,1091.80/11,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz09:12,20 38
2.1/U23ZAJÍC Ondřej 1990 0 USK Pha09:38,8026.60/4,830
3.2/VMPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně10:26,6074.40/13,526
4.1/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice11:13,80121.60/22,022
5.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB11:17,90125.70/22,818
6.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.11:33,10140.90/25,514
7.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.11:45,20153.00/27,710
8.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice11:54,00161.80/29,39
9.3/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha12:13,10180.90/32,88
10.2/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice12:21,40189.20/34,37
11.1/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha12:25,10192.90/34,96
12.4/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice12:38,80206.60/37,45
13.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice13:01,20229.00/41,54
14.2/ZMKIRCHNER David 2002 0 Dukla B.13:20,80248.60/45,03
15.3/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.13:25,60253.40/45,92
16.4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.13:33,10260.90/47,21
17.5/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice13:38,90266.70/48,30
18.4/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.14:29,50317.30/57,50
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.DNF 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.12:31,10 5
2.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav13:51,9080.80/10,81
3.1/DSDUNDOVÁ Iva 1995 0 Č.Kruml.14:21,20110.10/14,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3