vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích, Pohár předžáků

22.06.2013   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha93.48 0 94.94 2 93.48 96
2.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB95.90 2 97.14 2 97.904.42/4,788
3.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB104.29 2 100.36 0 100.366.88/7,484
4. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB103.58 0 102.90 0 102.909.42/10,180
5.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.27 4 101.25 2 103.259.77/10,576
6.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha103.87 0 105.65 4 103.8710.39/11,172
7.2/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB101.38 4 104.47 6 105.3811.90/12,768
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.58 2 108.82 0 108.8215.34/16,464
9. PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn103.85 8 111.58 8 111.8518.37/19,760
10.3/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.112.09 0 110.02 4 112.0918.61/19,956
11.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.96 2 112.93 0 112.9319.45/20,852
12.3/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn110.15 4 138.72 4 114.1520.67/22,148
13.4/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy114.91 0 121.46 4 114.9121.43/22,944
14.2/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice113.10 2 116.57 2 115.1021.62/23,140
15.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB116.48 2 113.16 2 115.1621.68/23,236
16. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek113.68 2 110.98 6 115.6822.20/23,732
17.4/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn121.27 2 114.60 2 116.6023.12/24,728
18.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn115.92 2 116.05 2 117.9224.44/26,124
19.1/DMCEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB126.03 2 116.81 2 118.8125.33/27,120
20.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.95 6 116.58 4 120.5827.10/29,016
21.2/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB137.29 54 116.08 6 122.0828.60/30,615
22.4/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor128.64 10 123.75 0 123.7530.27/32,414
23.5/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice123.79 6 120.39 4 124.3930.91/33,113
24.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn125.51 8 122.73 6 128.7335.25/37,712
25.4/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Dukla B.128.18 2 136.52 8 130.1836.70/39,311
26.6/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor145.94 54 130.34 4 134.3440.86/43,710
27.5/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy137.34 2 132.72 4 136.7243.24/46,39
28.3/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor134.81 4 162.29 8 138.8145.33/48,58
29.1/VSPOULA Jan 1955 3 Sláv.KV146.42 2 140.64 0 140.6447.16/50,47
30.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník149.70 56 142.51 0 142.5149.03/52,46
31.6/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.142.90 6 135.17 8 143.1749.69/53,25
32.3/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn138.89 8 223.61 54 146.8953.41/57,14
33.5/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor146.53 4 143.86 6 149.8656.38/60,33
34.7/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň158.12 8 140.84 10 150.8457.36/61,42
35.1/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha156.01 6 156.27 8 162.0168.53/73,31
36.2/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha169.12 8 231.54 58 177.1283.64/89,50
37.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy162.54 54 161.91 54 215.91122.43/131,00
38.3/ZMWEISL Martin 2002 0 USK Pha188.79 52 174.88 56 230.88137.40/147,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha103.41 0 94.96 0 94.96 92
2.2/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.97.04 4 98.03 0 98.033.07/3,284
3.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice101.90 0 100.47 4 101.906.94/7,376
4. BENEŠOVÁ Martina 1986 0 Sušice110.87 0 106.15 0 106.1511.19/11,868
5.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.106.83 0 106.22 0 106.2211.26/11,964
6.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha105.71 2 106.91 0 106.9111.95/12,660
7.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha109.22 2 110.08 2 111.2216.26/17,156
8. LAGNEROVÁ Lenka 1985 3 Č.Kruml.111.58 0 109.31 2 111.3116.35/17,252
9. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 0 So Písek119.29 0 111.96 2 113.9619.00/20,048
10.2/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha114.13 0 114.43 0 114.1319.17/20,244
11.3/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha113.09 8 112.69 2 114.6919.73/20,840
12. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník117.30 2 113.42 2 115.4220.46/21,536
13.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň119.31 2 114.45 2 116.4521.49/22,632
14.1/DSMATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB114.85 2 110.50 8 116.8521.89/23,128
15.3/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy115.48 2 113.60 4 117.4822.52/23,724
16. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK119.66 0 115.58 4 119.5824.62/25,920
17.2/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav119.17 50 120.10 0 120.1025.14/26,519
18.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice124.41 54 119.24 2 121.2426.28/27,718
19.2/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec120.56 2 122.54 4 122.5627.60/29,117
20. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.139.23 0 120.31 6 126.3131.35/33,016
21. HÁKOVÁ Jitka 1980 0 Boh.Pha159.97 2 124.41 2 126.4131.45/33,115
22.3/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.128.86 4 127.85 4 131.8536.89/38,814
23.2/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha132.07 2 137.45 6 134.0739.11/41,213
24.4/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice131.56 4 126.11 8 134.1139.15/41,212
25.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB142.74 0 136.43 2 138.4343.47/45,811
26.4/VMTREFNÁ Hana 1975 0 Boh.Pha170.79 4 139.25 0 139.2544.29/46,610
27.5/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec134.01 6 148.81 8 140.0145.05/47,49
28.6/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek154.04 0 138.05 4 142.0547.09/49,68
29.5/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4144.50 4 141.13 4 145.1350.17/52,87
30.2/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.154.34 6 145.25 4 149.2554.29/57,26
31.7/ZMŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice146.26 8 179.53 8 154.2659.30/62,45
32.8/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor157.75 52 151.10 8 159.1064.14/67,54
33.3/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak157.56 4 162.81 12 161.5666.60/70,13
34.1/PZBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha163.73 6 159.18 6 165.1870.22/73,90
35.4/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy159.91 6 170.63 2 165.9170.95/74,72
36.2/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak156.27 12 162.86 4 166.8671.90/75,70
37.4/DMKOUDELKOVÁ Veronika 1998 0 Č.Kruml.171.01 10 163.05 8 171.0576.09/80,11
38.5/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník154.32 56 166.49 8 174.4979.53/83,80
39.9/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky214.55 156 174.11 10 184.1189.15/93,90
40.10/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň210.72 62 200.99 110 272.72177.76/187,20
41.3/PZPRAŽÁKOVÁ Nela 2003 0 VS Tábor185.02 108 189.57 118 293.02198.06/208,60
42. GRÉGROVÁ Kristýna 1984 0 Č.Kruml.191.79 102 166.57 258 293.79198.83/209,40
43.4/PZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice169.45 356 158.02 207 365.02270.06/284,40
44.6/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand240.28 304 163.23 260 423.23328.27/345,70
45.5/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn172.40 352 0.00 999 524.40429.44/452,20
46.6/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha162.43 564 159.58 462 621.58526.62/554,60
47.4/ZSTÉČOVÁ Julie 2000 0 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHALUPSKÁ Jana 2000 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HONISCHOVÁ Barbora 1999 0 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VLČNOVSKÝ Vilém
WEBER Oldřich
1919
1994
2 SKVS ČB
SKVS ČB
108.41 4 109.86 4 112.41 31
2.1/VMHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1919
1957
2 Rakovník
Sušice
127.17 0 128.87 2 127.1714.76/13,127
3.2/VMMARTIN Václav
BOČEK Zdeněk
1919
1971
2 Boh.Pha
SKVS ČB
125.76 8 124.02 4 128.0215.61/13,923
4.1/VHABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1919
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
130.62 0 131.37 2 130.6218.21/16,219
5.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
156.14 4 135.43 0 135.4323.02/20,515
6.1/ZSELIÁŠ Ondřej
LHOTA Matyáš
1920
2000
2 USK Pha
USK Pha
129.86 6 130.97 10 135.8623.45/20,911
7.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
Benátky
Benátky
136.46 2 136.53 4 138.4626.05/23,27
8.1/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
133.26 10 134.71 6 140.7128.30/25,26
9.3/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1919
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
168.07 6 142.42 6 148.4236.01/32,05
10.4/VKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
142.47 6 141.85 8 148.4736.06/32,14
11.2/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
156.89 110 140.92 8 148.9236.51/32,53
12.3/ZSWALLISCH Vít
BERAN Václav
1919
1999
3 USK Pha
USK Pha
147.81 6 151.17 12 153.8141.40/36,82
13.1/VSKUČERA Tomáš
POULA Jan
1919
1950
3 Sláv.KV
Sláv.KV
158.26 8 152.72 6 158.7246.31/41,21
14.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
160.12 8 176.05 14 168.1255.71/49,60
15.4/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
184.57 114 190.73 162 298.57186.16/165,60
  RAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
1920
2001
USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.98 0 86.68 0 86.68 192
2.1/U23ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha97.72 4 88.69 4 92.696.01/6,9184
3.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB92.94 0 98.92 54 92.946.26/7,2176
4.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz95.98 0 94.45 2 95.989.30/10,7172
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice97.02 0 97.24 0 97.0210.34/11,9168
6.2/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz95.86 2 103.91 2 97.8611.18/12,9164
7.3/VMTAIŠL Filip 1976 0 Sušice97.25 2 96.16 2 98.1611.48/13,2160
8.1/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz96.71 4 96.19 2 98.1911.51/13,3156
9.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice99.77 0 98.74 0 98.7412.06/13,9152
10.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.07 0 99.70 0 99.0712.39/14,3148
11. ŠTĚPÁNEK Ondřej 1979 0 Dukla B.103.67 2 99.92 0 99.9213.24/15,3144
12.2/DSZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.07 54 93.93 6 99.9313.25/15,3140
13.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice100.66 0 106.08 4 100.6613.98/16,1136
14.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice101.85 0 99.48 2 101.4814.80/17,1132
15.6/VMSAJDL František 1970 2 L.Žatec108.60 0 104.11 0 104.1117.43/20,1128
16. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice104.94 4 102.32 2 104.3217.64/20,4124
17.3/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim105.31 54 104.46 0 104.4617.78/20,5120
18.2/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy104.68 0 104.79 2 104.6818.00/20,8116
19. CHLÁDEK Pavel 1987 2 Roudnice104.69 0 0.00 999 104.6918.01/20,8112
20.7/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand105.56 0 105.02 0 105.0218.34/21,2108
21.8/VMMILYÁN Daniel 1971 0 L.Žatec107.86 2 105.33 0 105.3318.65/21,5104
22. KUBÁT Jan 1982 2 Klatovy106.10 0 104.07 2 106.0719.39/22,4100
23.4/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.104.50 2 111.05 2 106.5019.82/22,996
24.3/U23KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky113.64 2 104.95 2 106.9520.27/23,492
25.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice110.46 2 107.26 0 107.2620.58/23,788
26.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.105.86 2 106.63 4 107.8621.18/24,484
27.5/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky107.97 0 115.13 0 107.9721.29/24,680
28.9/VMMARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha110.24 0 108.46 0 108.4621.78/25,176
29.6/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha109.43 2 108.92 0 108.9222.24/25,772
30.7/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky101.29 8 102.32 50 109.2922.61/26,168
31.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy110.47 2 109.45 2 111.4524.77/28,664
32.10/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně116.00 0 110.03 2 112.0325.35/29,260
33.3/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky111.52 6 110.08 2 112.0825.40/29,356
34.2/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník110.26 2 116.24 0 112.2625.58/29,552
35.11/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy112.68 0 110.79 4 112.6826.00/30,051
36.3/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice113.81 0 110.74 2 112.7426.06/30,150
37.4/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz111.89 10 110.05 4 114.0527.37/31,649
38.9/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha113.06 2 116.70 0 115.0628.38/32,748
39.10/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha113.56 2 123.47 6 115.5628.88/33,347
40.11/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha115.80 0 116.10 0 115.8029.12/33,646
41. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice121.97 2 116.42 0 116.4229.74/34,345
42. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV120.69 4 114.95 2 116.9530.27/34,944
43. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV119.96 4 115.00 2 117.0030.32/35,043
44.5/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky117.04 6 113.50 4 117.5030.82/35,642
45.12/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim122.81 2 115.90 2 117.9031.22/36,041
46.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy123.80 0 119.88 0 119.8833.20/38,340
47.13/VMTONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB124.39 8 116.25 4 120.2533.57/38,739
48.14/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life123.32 2 117.09 4 121.0934.41/39,738
49.4/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky118.20 4 115.18 6 121.1834.50/39,837
50.1/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.126.83 4 119.81 2 121.8135.13/40,536
51.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha124.36 8 120.22 2 122.2235.54/41,035
52.4/U23BŘÍZA Václav 1990 3 Klatovy120.06 6 120.32 2 122.3235.64/41,134
53.12/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice131.52 4 120.86 2 122.8636.18/41,733
54.5/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice131.06 10 117.02 6 123.0236.34/41,932
55.1/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB127.86 6 121.82 2 123.8237.14/42,831
56.2/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec144.49 58 120.77 4 124.7738.09/43,930
57.15/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky123.97 2 124.47 4 125.9739.29/45,329
58.3/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB126.82 0 124.06 2 126.0639.38/45,428
59.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.130.85 0 124.21 2 126.2139.53/45,627
60.5/U23MATĚJKA Jaroslav 1993 3 Ot.Strak123.83 4 126.96 6 127.8341.15/47,526
61.13/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník122.05 6 124.71 4 128.0541.37/47,725
62.14/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.122.10 6 126.31 6 128.1041.42/47,824
63.15/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec132.60 2 126.99 2 128.9942.31/48,823
64.4/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn132.38 2 129.50 0 129.5042.82/49,422
65.5/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice124.76 6 125.81 4 129.8143.13/49,821
66.6/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.133.75 2 126.43 4 130.4343.75/50,520
67.7/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha124.41 8 130.66 0 130.6643.98/50,719
68.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky129.69 6 126.89 4 130.8944.21/51,018
69.16/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn126.96 56 129.09 2 131.0944.41/51,217
70.1/PZKRÁL Adam 2003 0 USK Pha128.56 4 130.63 4 132.5645.88/52,90
71.6/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand127.50 6 130.56 4 133.5046.82/54,016
72.4/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz148.49 6 129.74 4 133.7447.06/54,315
73.16/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life135.98 6 130.39 4 134.3947.71/55,014
74.17/ZSBLÁHA Petr 2000 0 ČSAD Plz133.96 2 130.79 4 134.7948.11/55,513
75.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky137.84 8 129.31 6 135.3148.63/56,10
76.8/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim134.13 56 133.47 2 135.4748.79/56,312
77.9/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha157.27 4 127.59 8 135.5948.91/56,411
78.6/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec122.25 14 131.55 10 136.2549.57/57,210
79.10/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.138.85 8 134.42 4 138.4251.74/59,79
80.3/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn134.50 6 142.30 2 140.5053.82/62,10
81.17/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice141.32 0 137.16 12 141.3254.64/63,08
82.18/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz133.45 8 152.38 4 141.4554.77/63,27
83.4/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn138.02 4 135.54 8 142.0255.34/63,80
84.19/ZSTÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn138.67 4 134.66 50 142.6755.99/64,66
85.18/VMPRAŽÁK Radek 1972 0 L.Tábor140.82 2 147.98 6 142.8256.14/64,85
86.11/ZMURBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha140.56 12 141.68 4 145.6859.00/68,14
87.12/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky148.93 6 143.78 2 145.7859.10/68,23
88.20/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 0 Č.Kruml.155.93 12 150.02 2 152.0265.34/75,42
89.19/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor148.50 6 150.70 2 152.7066.02/76,21
90.5/VKRAUS Václav 1961 0 ČSAD Plz0.00 999 151.05 2 153.0566.37/76,60
91.5/PZŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha144.53 10 156.39 8 154.5367.85/78,30
92.13/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha160.94 10 148.63 12 160.6373.95/85,30
93.21/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha165.36 4 155.68 52 169.3682.68/95,40
94.6/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor152.08 56 165.81 14 179.8193.13/107,40
95.14/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.182.74 54 168.58 12 180.5893.90/108,30
96.7/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak162.09 106 183.94 2 185.9499.26/114,50
97.22/ZSLÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak168.52 110 188.26 8 196.26109.58/126,40
98.15/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky189.21 12 157.44 58 201.21114.53/132,10
99.8/PZŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB202.55 6 209.24 10 208.55121.87/140,60
100.9/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB209.41 58 205.39 4 209.39122.71/141,60
101.10/PZPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB161.96 164 182.21 58 240.21153.53/177,10
102.16/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz189.99 252 184.85 102 286.85200.17/230,90
103.17/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník197.43 104 199.63 104 301.43214.75/247,80
104.11/PZKADLEC Filip 2003 0 USK Pha155.52 260 143.85 308 415.52328.84/379,40
105.18/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha170.06 260 219.58 260 430.06343.38/396,10
106.12/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB137.57 606 152.46 364 516.46429.78/495,80
107.13/PZDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha157.04 506 158.94 408 566.94480.26/554,10
108.14/PZONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha0.00 999 137.75 452 589.75503.07/580,40
109.19/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha0.00 999 184.07 458 642.07555.39/640,70
110.15/PZKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.0.00 999 155.17 508 663.17576.49/665,10
111.16/PZŠEREDA Filip 2003 0 USK Pha108.94 558 145.58 562 666.94580.26/669,40
112.17/PZJAKL Jáchym 2004 0 USK Pha103.01 854 0.00 999 957.01 0
  STANOVSKÝ Vojtěch 2003 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha112.91 0 112.24 2 112.91 17
2.1/DSMATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB117.68 4 114.41 2 116.413.50/3,19
3.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice119.60 6 123.50 2 125.5012.59/11,25
4.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha131.69 16 132.89 4 136.8923.98/21,21
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník196.43 10 169.65 4 173.6560.74/53,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3