2. ČP ve slalomu

13.04.2008   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
95.18 0 94.40 0 189.58  -
2. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
98.84 0 95.64 0 194.48 4.90/2,6-
3. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
99.46 0 99.20 0 198.66 9.08/4,8-
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
101.38 2 98.44 0 201.82 12.24/6,5-
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
101.11 4 98.44 0 203.55 13.97/7,4-
6. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
97.35 0 99.14 8 204.49 14.91/7,9-
7. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
106.03 0 100.91 2 208.94 19.36/10,2-
8. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
105.18 0 102.14 2 209.32 19.74/10,4-
9. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
104.71 4 102.80 0 211.51 21.93/11,6-
10. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.22 0 103.00 8 217.22 27.64/14,6-
11. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
110.41 2 109.62 6 228.03 38.45/20,3-
12. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
110.68 8 114.88 4 237.56 47.98/25,3-
13. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
114.88 4 114.44 8 241.32 51.74/27,3-
14. ŠENK Marek
RAŠEK Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
116.90 4 119.28 6 246.18 56.60/29,9-
15. DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
118.43 4 117.50 10 249.93 60.35/31,8-
16. POSTŘIMOVSKÝ Marcel
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
117.47 10 117.80 14 259.27 69.69/36,8-
17. PIVOŇKA Zdeněk
ŠRÁMEK Michal
1982
1982
2 Horš.Týn
Č.Lípa
118.11 4 123.49 14 259.60 70.02/36,9-
18. CHRISTOV Ivan
PEŘINA Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
125.13 6 127.07 2 260.20 70.62/37,3-
19. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
123.09 10 122.19 6 261.28 71.70/37,8-
20. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
127.73 2 137.64 8 275.37 85.79/45,3-
21. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
125.80 18 128.13 8 279.93 90.35/47,7-
22. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
132.02 16 132.32 6 286.34 96.76/51,0-
23. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
123.15 16 135.68 12 286.83 97.25/51,3-
24. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
132.99 6 128.71 58 325.70 136.12/71,8-
25. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
145.99 16 146.89 110 418.88 229.30/121,0-
26. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
137.91 10 0.00 999 1146.91  -
Oddíl

Historie procházení