vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu, 6. Media Bohemia Český pohár žáků ve vodním slalomu 2013

30.06.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha86.17 0 86.78 2 86.17 140
2. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja90.02 0 113.34 0 90.023.85/4,5128
3.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK89.84 2 91.43 0 91.435.26/6,1116
4.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja94.24 4 93.35 0 93.357.18/8,3110
5.2/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB93.00 4 0.00 999 97.0010.83/12,6104
6.2/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha91.87 6 108.78 2 97.8711.70/13,698
7.3/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV94.51 4 95.64 52 98.5112.34/14,392
8.1/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha108.48 58 94.66 4 98.6612.49/14,586
9.3/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.94.32 8 96.67 2 98.6712.50/14,580
10.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov99.59 2 129.88 2 101.5915.42/17,974
11.2/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.102.69 0 105.01 0 102.6916.52/19,268
12. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.77 102 99.22 4 103.2217.05/19,862
13.4/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc99.27 6 103.33 6 105.2719.10/22,256
14.3/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice103.41 2 101.66 4 105.4119.24/22,350
15.5/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.150.04 54 104.17 4 108.1722.00/25,544
16.4/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK106.01 4 105.97 6 110.0123.84/27,738
16.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB108.01 2 114.38 52 110.0123.84/27,732
18.6/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB107.68 4 108.91 2 110.9124.74/28,726
19.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa110.92 0 162.26 4 110.9224.75/28,720
19.5/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha110.92 0 111.93 100 110.9224.75/28,714
21.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov134.57 54 112.87 0 112.8726.70/31,013
22.4/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L116.53 2 118.28 4 118.5332.36/37,612
23.6/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn123.94 56 113.13 6 119.1332.96/38,211
24.7/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.113.39 6 133.25 6 119.3933.22/38,610
25.7/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo114.26 54 114.14 8 122.1435.97/41,79
26.4/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy118.68 4 114.48 50 122.6836.51/42,48
27.5/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov121.70 8 126.29 6 129.7043.53/50,57
28.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.123.94 8 144.73 0 131.9445.77/53,16
29.8/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov123.34 14 0.00 999 137.3451.17/59,45
30.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník149.21 6 135.30 4 139.3053.13/61,74
31.8/ZSPOHANKA Vítek 2000 3 Klatovy156.89 8 139.60 10 149.6063.43/73,63
32.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov117.02 54 124.53 58 171.0284.85/98,52
33.9/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.119.93 306 131.97 54 185.9799.80/115,81
34.5/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus141.27 56 123.43 156 197.27111.10/128,90
  JAROŠ Jakub 1986 0 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOČÍ Martin 1991 2 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno93.39 0 105.28 54 93.39 130
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.97.55 2 98.65 0 98.655.26/5,6124
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník103.40 4 98.80 0 98.805.41/5,8118
4.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha97.77 4 97.28 2 99.285.89/6,3112
5.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc98.23 4 99.71 0 99.716.32/6,8106
6.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy104.39 0 99.20 2 101.207.81/8,4100
7.2/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha100.10 2 107.61 4 102.108.71/9,394
8.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV102.19 0 101.53 6 102.198.80/9,488
9.3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.106.36 0 100.52 2 102.529.13/9,882
10.2/VMZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha101.98 2 103.13 2 103.9810.59/11,376
11.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha106.07 4 110.35 4 110.0716.68/17,970
12.5/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha109.87 8 107.20 4 111.2017.81/19,164
13.1/ZMNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec114.76 2 113.64 0 113.6420.25/21,758
14.2/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno110.61 4 113.58 4 114.6121.22/22,752
15.6/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn130.92 2 113.20 2 115.2021.81/23,446
16.3/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice112.41 4 113.69 4 116.4123.02/24,640
17.3/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice117.94 50 107.41 10 117.4124.02/25,734
18.7/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc113.46 4 116.35 2 117.4624.07/25,828
19.4/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice115.02 6 111.66 6 117.6624.27/26,022
20.5/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha112.41 6 124.19 54 118.4125.02/26,816
21. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja118.40 4 116.36 4 120.3626.97/28,915
22.2/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 0 Benátky115.91 12 118.13 4 122.1328.74/30,814
23.3/DMHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava121.29 2 120.23 6 123.2929.90/32,013
24.6/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava122.43 2 109.54 54 124.4331.04/33,212
25.8/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno124.74 4 149.73 52 128.7435.35/37,911
26.4/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov121.86 152 123.35 6 129.3535.96/38,510
27.9/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc131.10 2 128.45 4 132.4539.06/41,89
28.10/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž147.82 202 137.60 4 141.6048.21/51,68
29.7/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa142.22 6 180.97 58 148.2254.83/58,77
30.8/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.147.73 2 120.53 58 149.7356.34/60,36
31.9/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí173.74 56 144.71 8 152.7159.32/63,55
32.10/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava161.01 156 153.95 2 155.9562.56/67,04
33.11/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí184.91 104 159.30 4 163.3069.91/74,93
34.11/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.129.25 58 0.00 999 187.2593.86/100,52
35.12/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc128.14 104 122.41 112 232.14138.75/148,61
36.12/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek137.47 108 112.92 154 245.47152.08/162,80
37.13/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava186.31 254 0.00 999 440.31346.92/371,50
  VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GALISZOVÁ Kateřina 1986 0 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1919
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
101.13 2 99.32 2 101.32 46
2.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
114.56 4 99.81 506 118.5617.24/17,040
3.2/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
111.53 8 126.72 50 119.5318.21/18,034
4.1/DMZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
1920
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
0.00 999 112.52 10 122.5221.20/20,928
5.1/U23HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1919
1990
3 Rakovník
Rakovník
129.30 4 160.49 6 133.3031.98/31,622
6.3/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
125.83 14 125.43 162 139.8338.51/38,016
7.4/ZSBERAN Václav
WALLISCH Vít
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 138.52 8 146.5245.20/44,610
8.1/VFILIPI Viktorie
FILIPI Robert
1920
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
136.98 18 160.35 4 154.9853.66/53,04
9.2/DMKUNA Václav
KOUDELKA Václav
1919
1998
SKVS ČB
Rakovník
137.25 106 139.63 58 197.6396.31/95,13
10.1/ZMPŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
143.48 56 153.57 66 199.4898.16/96,92
11.2/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1919
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.14 64 0.00 999 209.14107.82/106,41
12.5/ZSRAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
1920
2001
USK Pha
USK Pha
231.74 54 170.20 60 230.20128.88/127,20
13.1/VSŠRÁMEK Jaroslav
MINAŘÍK Miroslav
1919
1957
2 Č.Lípa
Rakovník
138.87 102 0.00 999 240.87139.55/137,70
  KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1919
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1919
1971
2 Sušice
Rakovník
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky83.81 0 82.56 2 83.81 309
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus84.05 0 91.50 104 84.050.24/0,3303
3.2/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus85.35 0 99.07 54 85.351.54/1,8297
4.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy86.72 52 84.05 2 86.052.24/2,7291
5.1/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha86.18 0 88.06 10 86.182.37/2,8285
6.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB87.31 0 89.73 4 87.313.50/4,2279
7.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice91.71 0 88.02 0 88.024.21/5,0273
8.2/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha86.19 2 87.24 2 88.194.38/5,2267
9.2/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno88.21 2 94.78 54 90.216.40/7,6261
10.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí92.07 4 88.53 2 90.536.72/8,0255
11.3/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK91.00 0 93.80 8 91.007.19/8,6249
12.4/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.91.39 0 89.98 2 91.397.58/9,0243
13.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava92.47 0 93.23 0 92.478.66/10,3237
14.2/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim97.96 4 93.05 0 93.059.24/11,0231
15.3/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.50 0 93.28 4 93.509.69/11,6225
16.4/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.59 0 90.64 4 93.599.78/11,7219
17.2/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus90.00 10 89.78 4 93.789.97/11,9213
18.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand94.59 0 101.45 2 94.5910.78/12,9207
19.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.94.94 0 106.34 2 94.9411.13/13,3201
20.3/U23HEGER Mikuláš 1990 3 Rakovník93.67 2 94.41 2 95.6711.86/14,2195
21.5/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.93.73 2 95.45 8 95.7311.92/14,2189
22.6/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha96.86 0 95.83 0 95.8312.02/14,3183
23.6/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha95.12 4 94.33 2 96.3312.52/14,9177
24.5/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov100.56 2 94.91 2 96.9113.10/15,6171
25.7/VMMILYÁN Daniel 1971 0 L.Žatec97.93 2 110.32 6 99.9316.12/19,2165
26.6/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník100.48 0 101.20 4 100.4816.67/19,9159
27.3/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno96.53 4 91.33 10 100.5316.72/19,9153
28.7/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha96.56 4 93.64 58 100.5616.75/20,0147
29.7/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.99.06 2 111.44 2 101.0617.25/20,6141
30.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa97.55 4 115.32 54 101.5517.74/21,2135
31.4/U23HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník98.38 4 93.98 52 102.3818.57/22,2129
32.8/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice96.34 56 98.66 4 102.6618.85/22,5123
33.4/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.100.98 2 111.92 8 102.9819.17/22,9117
34.5/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky107.94 4 99.07 4 103.0719.26/23,0111
35.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy101.45 2 124.28 2 103.4519.64/23,4105
36.3/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus99.60 4 102.19 8 103.6019.79/23,699
37.8/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand99.84 4 134.30 54 103.8420.03/23,993
38.9/ZSŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky100.18 4 102.78 8 104.1820.37/24,387
39.10/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc102.61 2 100.80 4 104.6120.80/24,881
40.6/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz100.84 4 102.65 4 104.8421.03/25,175
41.9/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy104.35 2 103.05 2 105.0521.24/25,369
42.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky105.49 0 123.27 4 105.4921.68/25,963
43.11/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha121.17 0 98.98 8 106.9823.17/27,657
44.5/U23JÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha102.85 8 101.33 6 107.3323.52/28,151
45.10/VMHEŘMÁNEK Antonín 1973 0 SKŽižkov103.45 4 108.27 6 107.4523.64/28,245
45.4/VNEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus105.45 2 106.28 8 107.4523.64/28,244
47.12/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha117.56 8 105.74 2 107.7423.93/28,643
48.13/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc108.41 4 105.98 2 107.9824.17/28,842
49.14/ZSBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy104.16 4 106.27 2 108.1624.35/29,141
50.7/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky104.94 4 103.00 52 108.9425.13/30,040
51.15/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha104.13 6 116.04 104 110.1326.32/31,439
52.11/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov122.99 52 108.91 2 110.9127.10/32,338
53.16/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha105.57 10 108.94 2 110.9427.13/32,437
54. MATĚJKA Jakub 1981 3 SKŽižkov108.08 4 109.94 2 111.9428.13/33,636
55.1/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha109.41 4 148.48 106 113.4129.60/35,335
56. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV124.85 108 110.10 4 114.1030.29/36,134
57.2/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec110.27 4 115.52 12 114.2730.46/36,333
58.12/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life110.72 54 106.92 8 114.9231.11/37,132
59.3/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha113.67 2 0.00 999 115.6731.86/38,031
60.17/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.112.20 4 111.97 12 116.2032.39/38,630
61.4/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB117.18 0 128.38 58 117.1833.37/39,829
62.18/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.113.85 4 154.55 2 117.8534.04/40,628
63.19/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand136.68 160 112.51 6 118.5134.70/41,427
64.20/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov119.48 4 111.85 8 119.8536.04/43,026
65.5/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.123.02 0 116.73 4 120.7336.92/44,125
66.5/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.116.78 4 134.20 6 120.7836.97/44,124
67.21/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.118.93 4 138.75 54 122.9339.12/46,723
68.22/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště143.26 2 115.07 8 123.0739.26/46,822
69.23/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy123.63 0 110.66 56 123.6339.82/47,521
70.6/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.123.69 54 123.06 4 127.0643.25/51,620
71.7/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB114.12 54 125.71 2 127.7143.90/52,419
72.24/ZSNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec123.08 6 140.54 2 129.0845.27/54,018
73.8/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice121.45 56 124.41 6 130.4146.60/55,617
74. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV124.87 6 115.93 54 130.8747.06/56,216
75.10/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz88.06 106 87.20 50 137.2053.39/63,715
76.9/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 0 Benátky134.84 6 150.41 8 140.8457.03/68,014
77.25/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník137.87 8 125.91 64 145.8762.06/74,013
78.26/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice141.63 8 144.17 104 149.6365.82/78,512
79.27/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí158.56 8 143.15 10 153.1569.34/82,711
80.28/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov127.65 58 143.72 14 157.7273.91/88,210
81.13/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník149.42 16 133.78 56 165.4281.61/97,49
82.11/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec106.31 64 0.00 999 170.3186.50/103,28
83.29/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand117.29 54 145.05 52 171.2987.48/104,47
84.10/ZMLERCH Eduard 2002 0 Klášter.134.18 104 130.37 56 186.37102.56/122,46
85.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník133.52 56 129.18 100 189.52105.71/126,15
86.11/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn157.47 158 138.92 54 192.92109.11/130,24
87.12/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky159.65 210 140.40 62 202.40118.59/141,53
88.3/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus0.00 999 125.14 104 229.14145.33/173,42
89.30/ZSELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha139.16 102 137.43 260 241.16157.35/187,71
90.13/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.139.34 104 139.16 202 243.34159.53/190,30
91.14/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava139.01 110 128.11 254 249.01165.20/197,10
92.15/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí195.81 56 178.38 156 251.81168.00/200,50
93.12/DMNOVÁK Jiří 1997 0 KK Brno172.46 112 0.00 999 284.46200.65/239,40
94.16/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 0 KK Brno143.25 160 163.46 152 303.25219.44/261,80
95.17/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB145.45 308 0.00 999 453.45369.64/441,00
  JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno102.26 0 97.55 2 99.55 26
2.1/ZSŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha107.60 0 109.24 52 107.608.05/8,120
3.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc125.07 8 0.00 999 133.0733.52/33,714
4.3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.128.38 8 122.85 56 136.3836.83/37,08
5.4/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn156.07 6 0.00 999 162.0762.52/62,82
6.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov131.68 160 137.87 62 199.87100.32/100,81
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3