vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Finále Media Bohemia Českého poháru žáků ve vodním slalomu 2013 + MČR žáků ve slalomu

07.09.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha109.46 0 106.86 2 108.86 -
2. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice106.64 4 108.61 2 110.611.75/1,6-
3. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky111.09 4 110.71 0 110.711.85/1,7-
4. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK109.70 4 110.92 0 110.922.06/1,9-
5. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha111.32 0 111.11 2 111.322.46/2,3-
6. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice116.85 6 114.07 0 114.075.21/4,8-
7. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim121.25 54 112.76 2 114.765.90/5,4-
8. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.115.79 2 117.24 0 117.248.38/7,7-
9. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy121.64 2 121.02 0 121.0212.16/11,2-
10. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy119.66 2 122.22 2 121.6612.80/11,8-
11. BERAN Václav 2000 3 USK Pha122.25 2 120.51 2 122.5113.65/12,5-
12. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha121.13 2 121.27 6 123.1314.27/13,1-
13. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc124.02 0 122.67 2 124.0215.16/13,9-
14. WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha123.01 2 120.20 52 125.0116.15/14,8-
15. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky121.06 4 121.46 4 125.0616.20/14,9-
16. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov125.56 0 124.18 2 125.5616.70/15,3-
17. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.125.43 2 129.88 6 127.4318.57/17,1-
18. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha128.53 8 125.48 2 127.4818.62/17,1-
19. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.128.14 0 128.31 6 128.1419.28/17,7-
20. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov127.62 10 124.98 4 128.9820.12/18,5-
21. KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand128.22 2 128.33 4 130.2221.36/19,6-
22. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc128.52 4 129.83 2 131.8322.97/21,1-
23. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha130.33 2 124.24 8 132.2423.38/21,5-
24. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice133.30 4 132.44 0 132.4423.58/21,7-
25. HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand130.68 2 130.53 4 132.6823.82/21,9-
26. TICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.133.53 0 134.82 2 133.5324.67/22,7-
27. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha127.78 6 131.39 6 133.7824.92/22,9-
28. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB131.61 4 130.15 4 134.1525.29/23,2-
29. LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha128.21 10 128.64 6 134.6425.78/23,7-
30. LERCH Eduard 2002 3 Klášter.134.79 0 137.28 2 134.7925.93/23,8-
31. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB131.07 4 134.92 4 135.0726.21/24,1-
32. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec133.66 6 131.31 4 135.3126.45/24,3-
33. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice134.59 8 133.67 4 137.6728.81/26,5-
34. ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice145.90 4 135.73 2 137.7328.87/26,5-
35. VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník129.99 8 133.81 4 137.8128.95/26,6-
36. ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha142.87 6 137.35 2 139.3530.49/28,0-
37. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc136.55 4 139.10 4 140.5531.69/29,1-
38. PAPULA Martin 1999 3 Litovel138.07 8 139.29 2 141.2932.43/29,8-
39. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně139.06 4 138.46 4 142.4633.60/30,9-
40. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec134.72 8 137.62 6 142.7233.86/31,1-
41. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.141.90 8 141.11 2 143.1134.25/31,5-
42. PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí147.48 8 138.62 6 144.6235.76/32,8-
43. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno143.22 2 146.69 4 145.2236.36/33,4-
44. ČÁŇ Libor 1999 3 Val.Mez.149.49 14 142.36 6 148.3639.50/36,3-
45. HORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn137.64 54 144.44 4 148.4439.58/36,4-
46. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.145.69 4 162.29 6 149.6940.83/37,5-
47. JAKL Vincent 2001 USK Pha150.57 2 144.48 6 150.4841.62/38,2-
48. ŠOREL Martin 2001 KK Brand164.88 6 152.29 0 152.2943.43/39,9-
49. URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha149.25 4 148.59 4 152.5943.73/40,2-
50. KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim148.69 4 148.67 4 152.6743.81/40,2-
51. VESELÝ František 2000 Dv.Král.158.07 6 148.79 4 152.7943.93/40,4-
52. HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.152.13 8 154.29 0 154.2945.43/41,7-
53. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc152.73 2 154.00 4 154.7345.87/42,1-
54. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.137.36 52 150.85 4 154.8545.99/42,2-
55. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky158.93 8 150.47 8 158.4749.61/45,6-
56. JANÚ Filip 2002 3 Olomouc171.07 8 155.37 4 159.3750.51/46,4-
57. ŠULC Karel 2000 KK Brand165.63 2 159.41 2 161.4152.55/48,3-
58. NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.164.75 6 155.83 6 161.8352.97/48,7-
59. VAVERA Jan 2000 Č.Lípa157.86 6 159.26 14 163.8655.00/50,5-
60. VEVERKA Lukáš 2001 Benátky148.57 60 161.60 4 165.6056.74/52,1-
61. KOLÁČEK Petr 2001 KK Brand164.29 2 163.03 4 166.2957.43/52,8-
62. GÖTTLICHER David 2001 KK Opava173.98 4 167.18 0 167.1858.32/53,6-
63. MRÁKA Tomáš 2001 Olomouc168.92 2 163.68 4 167.6858.82/54,0-
64. TESAŘ Vojtěch 2002 SKVS ČB157.59 56 161.68 6 167.6858.82/54,0-
65. PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž178.52 6 161.82 6 167.8258.96/54,2-
66. SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž166.24 4 167.74 4 170.2461.38/56,4-
67. HOUSKA Jan 2001 USK Pha163.20 8 159.15 14 171.2062.34/57,3-
68. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc183.17 2 169.21 2 171.2162.35/57,3-
69. CHABIČA Pavel 2001 SKVeselí166.61 6 168.53 4 172.5363.67/58,5-
70. VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto170.80 2 169.35 8 172.8063.94/58,7-
71. ROUČA Samuel 2002 TJ Šumperk174.88 2 171.78 2 173.7864.92/59,6-
72. SUK Jakub 2002 Trutnov176.53 16 172.94 6 178.9470.08/64,4-
73. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto173.03 6 165.24 54 179.0370.17/64,5-
74. MAJER Kryštof 2001 USK Pha199.99 64 178.70 4 182.7073.84/67,8-
75. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník215.89 2 175.11 8 183.1174.25/68,2-
76. HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto180.03 16 183.40 6 189.4080.54/74,0-
77. HÁLA Jiří 2002 Olomouc189.21 54 183.27 10 193.2784.41/77,5-
78. LÁTAL Filip 2001 Olomouc218.29 52 191.53 4 195.5386.67/79,6-
79. LUDWIG Hubert 1999 Olomouc227.94 6 186.60 12 198.6089.74/82,4-
80. ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.207.45 10 203.33 4 207.3398.47/90,5-
81. KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.204.81 6 0.00 999 210.81101.95/93,7-
82. KYTKA Tomáš 1999 Č.Lípa209.62 6 208.98 12 215.62106.76/98,1-
83. LONÍK Matěj 2001 Olomouc179.45 52 204.21 56 231.45122.59/112,6-
84. HOUŠKA Jan 1999 Č.Lípa162.33 160 0.00 999 322.33213.47/196,1-
  JANOUŠEK Tomáš 2000 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha133.58 0 136.38 0 133.58 -
2. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc150.97 2 144.73 0 144.7311.15/8,3-
3. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn152.52 0 147.24 0 147.2413.66/10,2-
4. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.160.04 0 151.95 2 153.9520.37/15,2-
5. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice158.63 0 155.15 2 157.1523.57/17,6-
6. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc156.00 2 157.99 0 157.9924.41/18,3-
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno156.77 4 158.99 0 158.9925.41/19,0-
8. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno162.89 2 158.89 2 160.8927.31/20,4-
9. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.163.36 2 163.88 6 165.3631.78/23,8-
10. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc184.81 2 171.64 0 171.6438.06/28,5-
11. PALOUDOVÁ Karolína 2000 Č.Kruml.181.94 0 178.02 0 178.0244.44/33,3-
12. KRÁLOVÁ Adéla 2001 USK Pha194.42 4 178.21 0 178.2144.63/33,4-
13. FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa181.91 0 188.56 4 181.9148.33/36,2-
14. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž214.02 6 0.00 999 220.0286.44/64,7-
15. HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc0.00 999 259.97 10 269.97136.39/102,1-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
128.61 2 130.83 2 130.61 -
2. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 Tesla Bo
Tesla Bo
139.33 0 141.92 6 139.338.72/6,7-
3. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
142.03 0 140.78 2 142.0311.42/8,7-
4. STRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1999
2000
Benátky
Benátky
149.58 2 145.75 4 149.7519.14/14,7-
5. WALLISCH Vít
BERAN Václav
1999
2000
3 USK Pha
USK Pha
150.65 2 151.87 10 152.6522.04/16,9-
6. HORAL Vojtěch
WENDL Denis
2002
2000
3 Horš.Týn
Horš.Týn
154.06 4 152.20 12 158.0627.45/21,0-
7. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
158.82 0 157.56 2 158.8228.21/21,6-
8. NACHTIGAL Richard
KAMINSKÝ Jan
2000
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
153.64 8 154.55 6 160.5529.94/22,9-
9. PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
166.57 10 161.69 4 165.6935.08/26,9-
10. HŘEBÍČEK Jakub
KRČ Ladislav
1999
1999
KK Brand
KK Brand
166.15 6 164.46 2 166.4635.85/27,4-
11. RAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
2001
2000
USK Pha
USK Pha
166.55 8 163.06 8 171.0640.45/31,0-
12. HENDRYCH Tomáš
KŘENEK Jakub
2000
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
168.87 10 175.37 2 177.3746.76/35,8-
13. PŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
2001
1999
Rakovník
Rakovník
0.00 999 171.42 10 181.4250.81/38,9-
14. ŠULC Karel
ŠTERCL Vít
2000
1999
KK Brand
Dukla B.
177.37 12 176.39 8 184.3953.78/41,2-
15. ŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
KK Brand
KK Brand
192.10 8 190.33 8 198.3367.72/51,8-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha125.05 0 125.25 0 125.05 -
2. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK125.18 2 123.27 2 125.270.22/0,2-
3. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.125.52 0 125.17 2 125.520.47/0,4-
4. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha125.07 2 125.43 4 127.072.02/1,6-
5. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice128.69 2 127.57 2 129.574.52/3,6-
6. PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo129.61 6 132.34 0 132.347.29/5,8-
7. KŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.138.75 2 140.42 4 140.7515.70/12,6-
8. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.140.67 4 142.46 0 142.4617.41/13,9-
9. ŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.149.67 6 146.80 0 146.8021.75/17,4-
10. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn143.32 6 142.85 4 146.8521.80/17,4-
11. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy145.15 6 146.41 2 148.4123.36/18,7-
12. LERCH Eduard 2002 Klášter.157.07 2 152.69 2 154.6929.64/23,7-
13. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov158.05 10 161.72 8 168.0543.00/34,4-
14. URBAN Daniel 2001 TJ Šumperk172.31 4 176.21 6 176.3151.26/41,0-
15. URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha180.63 4 181.53 2 183.5358.48/46,8-
16. KLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.180.52 6 165.59 52 186.5261.47/49,2-
17. JANÚ Filip 2002 Olomouc199.96 6 230.81 8 205.9680.91/64,7-
18. SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel213.78 8 0.00 0 221.7896.73/77,4-
19. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník233.91 4 265.76 56 237.91112.86/90,3-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha118.39 0 120.09 2 118.39 -
2. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha122.75 6 120.38 0 120.381.99/1,7-
3. DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha123.70 4 122.74 2 124.746.35/5,4-
4. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn125.40 4 125.94 0 125.947.55/6,4-
5. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc124.34 4 122.21 4 126.217.82/6,6-
6. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice127.16 0 128.88 2 127.168.77/7,4-
7. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice129.80 0 131.09 2 129.8011.41/9,6-
8. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno128.00 2 126.73 4 130.0011.61/9,8-
9. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.126.88 4 128.47 2 130.4712.08/10,2-
10. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc132.40 2 132.13 2 134.1315.74/13,3-
11. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.133.16 4 134.76 0 134.7616.37/13,8-
12. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha133.12 2 135.75 2 135.1216.73/14,1-
13. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno135.50 0 134.60 2 135.5017.11/14,5-
14. ŠPRDLÍKOVÁ Kateřina 2001 3 Sušice134.83 4 135.54 0 135.5417.15/14,5-
15. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí133.73 2 137.83 2 135.7317.34/14,6-
16. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 3 L.Žatec137.87 4 134.21 2 136.2117.82/15,1-
17. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc136.05 2 134.98 2 136.9818.59/15,7-
18. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.139.71 6 136.70 2 138.7020.31/17,2-
19. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc135.08 4 136.37 4 139.0820.69/17,5-
20. NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava139.76 2 138.10 6 141.7623.37/19,7-
21. BEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava139.04 4 140.70 4 143.0424.65/20,8-
22. FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa144.90 2 141.82 8 146.9028.51/24,1-
23. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí151.88 4 145.64 2 147.6429.25/24,7-
24. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž150.24 0 159.70 6 150.2431.85/26,9-
25. KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha149.71 4 150.26 6 153.7135.32/29,8-
26. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.149.16 6 154.95 8 155.1636.77/31,1-
27. TÚMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí169.08 6 154.47 6 160.4742.08/35,5-
28. HYLMAROVÁ Anna 2001 Benátky161.90 12 160.45 2 162.4544.06/37,2-
29. HRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava168.32 2 165.29 0 165.2946.90/39,6-
30. PAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň167.16 10 165.99 4 169.9951.60/43,6-
31. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc192.53 6 184.64 4 188.6470.25/59,3-
32. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel226.89 6 225.62 52 232.89114.50/96,7-
33. KOZÁRKOVÁ Hana 2000 Kroměříž0.00 999 237.33 62 299.33180.94/152,8-
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3