vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sprintu ve Valašském Meziříčí

08.09.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:01,28 01:00,70 01:00,70 -
2. HEGER Vojtěch 2000 KVS HK01:01,26 01:01,08 01:01,080.38/0,6-
3. ŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:03,04 01:02,27 01:02,271.57/2,6-
4. NOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc01:07,50 01:04,73 01:04,734.03/6,6-
5. LHOTA Matyáš 1999 USK Pha01:07,50 01:04,76 01:04,764.06/6,7-
6. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.01:06,36 01:05,23 01:05,234.53/7,5-
7. RUFFER Matěj 1999 Pardub.01:12,23 01:07,91 01:07,917.21/11,9-
8. ŽENKA Ondra 2000 Pardub.03:11,82 01:08,07 01:08,077.37/12,1-
9. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.01:08,26 01:09,88 01:08,267.56/12,5-
10. SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel01:13,03 01:28,18 01:13,0312.33/20,3-
11. URBAN Daniel 2001 Šumperk01:27,64 01:22,74 01:22,7422.04/36,3-
12. ROUČA Samuel 2002 Šumperk01:50,31 01:51,59 01:50,3149.61/81,7-
  JENČEK Michal 2002 Pardub.00:00,00 01:57,77 00:00,00 -
  NOVÁK Kuba 2001 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  ZIMA Tomáš 2000 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:49,59 00:48,21 00:48,21 -
2. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:51,74 00:50,54 00:50,542.33/4,8-
3. DIMOVOVÁ Barbora 2000 3 Litovel00:50,90 00:51,12 00:50,902.69/5,6-
4. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:53,79 00:53,09 00:53,094.88/10,1-
5. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:55,96 00:53,30 00:53,305.09/10,6-
6. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:55,93 00:54,03 00:54,035.82/12,1-
7. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:54,46 00:54,32 00:54,326.11/12,7-
8. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:55,32 00:54,33 00:54,336.12/12,7-
9. DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.00:55,17 00:54,50 00:54,506.29/13,0-
10. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice01:38,33 00:54,53 00:54,536.32/13,1-
11. HRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc00:56,95 00:55,65 00:55,657.44/15,4-
12. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:00,82 00:57,33 00:57,339.12/18,9-
13. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí01:00,80 00:57,86 00:57,869.65/20,0-
14. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:03,04 00:59,42 00:59,4211.21/23,3-
15. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.01:06,46 01:02,51 01:02,5114.30/29,7-
16. FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa01:08,25 01:06,35 01:06,3518.14/37,6-
17. KOZÁRKOVÁ Hana 2000 Kroměříž01:06,50 01:08,41 01:06,5018.29/37,9-
18. KOŠÍKOVÁ Denisa 2002 SKVeselí01:12,89 01:07,81 01:07,8119.60/40,7-
19. TŮMOVÁ Natálie 2002 SKVeselí01:09,11 01:11,23 01:09,1120.90/43,4-
20. KOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc02:09,31 01:09,71 01:09,7121.50/44,6-
21. NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.01:11,40 01:30,63 01:11,4023.19/48,1-
22. VAŇKOVÁ Michaela 2000 Litovel01:15,77 01:12,79 01:12,7924.58/51,0-
23. LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.01:19,79 01:13,20 01:13,2024.99/51,8-
24. PAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň01:18,54 01:18,12 01:18,1229.91/62,0-
  MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  ČAJKOVÁ Kristýna 2002 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PAPULA Martin 1999 3 Litovel00:45,23 00:44,63 00:44,63 -
2. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice00:46,93 00:46,28 00:46,281.65/3,7-
3. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice00:47,65 00:49,03 00:47,653.02/6,8-
4. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov00:50,10 00:48,47 00:48,473.84/8,6-
5. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:51,66 00:49,78 00:49,785.15/11,5-
6. KOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha00:51,06 00:50,15 00:50,155.52/12,4-
7. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:51,18 00:50,56 00:50,565.93/13,3-
8. HEGER Vojtěch 2000 KVS HK00:52,86 00:53,47 00:52,868.23/18,4-
9. KLEMENT Maxim 2001 Roudnice00:55,36 00:54,80 00:54,8010.17/22,8-
10. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice00:57,66 00:55,04 00:55,0410.41/23,3-
11. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc00:55,10 00:55,62 00:55,1010.47/23,5-
12. NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.00:56,01 00:55,19 00:55,1910.56/23,7-
13. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:55,88 00:55,36 00:55,3610.73/24,0-
14. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:55,91 00:55,41 00:55,4110.78/24,2-
15. PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:59,40 00:56,42 00:56,4211.79/26,4-
16. BÁRTA Jan 2000 Kralupy00:59,13 00:57,28 00:57,2812.66/28,4-
17. KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:59,88 00:57,89 00:57,8913.26/29,7-
18. VESELÝ František 2000 3 Dv.Král.01:01,05 00:58,42 00:58,4213.79/30,9-
19. ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.00:59,20 00:58,56 00:58,5613.93/31,2-
20. SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž01:03,22 01:00,18 01:00,1815.55/34,8-
21. KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:02,63 01:00,62 01:00,6215.99/35,8-
22. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.01:00,91 01:01,50 01:00,9116.28/36,5-
23. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno01:03,00 01:02,06 01:02,0617.43/39,1-
24. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:02,24 01:02,10 01:02,1017.47/39,1-
24. HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto01:05,79 01:02,10 01:02,1017.47/39,1-
26. KYTKA Tomáš 1999 Č.Lípa01:02,95 01:05,86 01:02,9518.32/41,0-
27. LERCH Eduard 2002 Klášter.01:08,08 01:03,14 01:03,1418.51/41,5-
28. HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.01:03,87 01:21,51 01:03,8719.24/43,1-
29. JANŮ Filip 2002 Olomouc01:06,63 01:06,16 01:06,1621.53/48,2-
30. HOUŠKA Jan 1999 Č.Lípa01:06,44 01:52,32 01:06,4421.81/48,9-
31. MRÁKA Tomáš 2001 Olomouc01:11,86 01:06,46 01:06,4621.83/48,9-
32. PLACHÝ Vojtěch 2001 Kroměříž01:07,06 01:21,83 01:07,0622.43/50,3-
33. VAVERA Jan 2000 Č.Lípa01:07,09 01:08,98 01:07,0922.46/50,3-
34. LUDWIG Hubert 1999 Olomouc01:08,43 01:07,94 01:07,9423.31/52,2-
35. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc01:07,95 01:09,56 01:07,9523.32/52,3-
36. CHABIČA Pavel 2001 SKVeselí01:10,47 01:09,02 01:09,0224.39/54,6-
37. LONÍK Matěj 2001 Olomouc01:17,79 01:09,51 01:09,5124.88/55,7-
38. LÁTAL Filip 2001 Olomouc01:10,55 01:10,43 01:10,4325.80/57,8-
39. KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.01:18,15 01:14,65 01:14,6530.02/67,3-
40. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 Olomouc01:15,17 04:06,03 01:15,1730.54/68,4-
41. SUK Jakub 2002 Trutnov01:19,61 01:15,49 01:15,4930.86/69,1-
42. JENČEK Michal 2002 Pardub.01:19,07 01:19,32 01:19,0734.44/77,2-
43. ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.02:34,47 01:43,31 01:43,3158.68/131,5-
44. HÁLA Jiří 2002 Olomouc02:27,61 01:58,13 01:58,1373.50/164,7-
45. ROUČA Samuel 2002 Šumperk02:49,02 02:41,79 02:41,79117.16/262,5-
  RANCE Sebastián 2002 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  GROGER Matěj 2001 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  ČÁŇ Libor 1999 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 -
  ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Matyáš
ZIMA Tomáš
1919
1999
USK Pha
Roudnice
00:57,04 00:53,67 00:53,67 -
2. ŽENKA Martin
RUFFER Matěj
1920
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:56,07 00:54,83 00:54,831.16/2,2-
3. NACHTIGAL Richard
KAMINSKÝ Jan
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:58,41 00:57,62 00:57,623.95/7,4-
4. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
3 Olomouc
Olomouc
00:59,99 00:57,78 00:57,784.11/7,7-
5. KOUBÍK Ondřej
ZAPLETAL Mikuláš
1919
1999
2 Boh.Pha
Dukla B.
01:00,02 01:02,11 01:00,026.35/11,8-
6. KŘENEK Jakub
HENDRYCH Tomáš
1919
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:01,84 01:07,72 01:01,848.17/15,2-
7. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:02,54 01:02,36 01:02,368.69/16,2-
8. KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
02:09,92 01:04,75 01:04,7511.08/20,6-
9. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1920
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:16,24 01:08,32 01:08,3214.65/27,3-
10. ŽENKA Ondra
VESELÝ František
1920
2000
3 Pardub.
Dv.Král.
01:17,01 01:14,09 01:14,0920.42/38,0-
11. KLÍMA Vojtěch
KLEIN Pavel
1920
2002
Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:20,45 01:21,28 01:20,4526.78/49,9-
  NOVÁK Kuba
JENČEK Michal
1920
2001
Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.01:05,00 01:07,22 01:05,00 -
2. HRICOVÁ Klára 1999 Olomouc01:29,65 01:07,12 01:07,122.12/3,3-
3. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:17,68 01:11,43 01:11,436.43/9,9-
4. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn01:17,63 01:13,90 01:13,908.90/13,7-
5. SOUČKOVÁ Karolína 1999 Olomouc01:15,61 01:17,03 01:15,6110.61/16,3-
6. SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno01:18,73 01:20,13 01:18,7313.73/21,1-
7. BAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:19,05 01:29,56 01:19,0514.05/21,6-
8. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno01:25,97 01:21,64 01:21,6416.64/25,6-
9. HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:27,40 01:22,98 01:22,9817.98/27,7-
10. FILIPI Viktorie 2002 Č.Lípa01:41,28 01:28,26 01:28,2623.26/35,8-
11. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 Olomouc01:38,14 01:52,62 01:38,1433.14/51,0-
12. NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.01:44,80 01:43,63 01:43,6338.63/59,4-
13. LANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.01:53,11 01:58,34 01:53,1148.11/74,0-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3