vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

12. Český pohár ve slalomu + 6. NKZ na Lipně

01.09.2013   Lipno
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha101.31 0 101.48 0 101.48 75/75
2. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha106.17 0 102.36 0 102.360.88/0,968/75
3. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha105.63 0 102.49 0 102.491.01/1,062/75
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha103.93 0 103.01 0 103.011.53/1,557/75
5. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.103.75 2 102.34 2 104.342.86/2,853/75
6. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.105.76 0 105.65 0 105.654.17/4,149/75
7. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.106.42 2 106.17 0 106.174.69/4,646/75
8. VLČEK Jan 1990 1 USK Pha105.87 0 104.29 2 106.294.81/4,743/75
9. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha110.65 0 107.23 0 107.235.75/5,740/75
10. HAVLÍČEK Jan 1982 3 USK Pha108.48 0 107.38 0 107.385.90/5,80/75
11. HRADÍLEK Václav 1982 3 USK Pha108.53 0 108.08 0 108.086.60/6,50/68
12. MATULA Roman 1996 1 USK Pha107.49 0 109.14 0 109.147.66/7,537/62
13. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc119.10 2 108.75 0 108.757.27/7,235/62
14. MRÚZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.112.49 2 108.84 0 108.847.36/7,333/57
15. HROBSKÝ Milan 1983 1 RK Troja123.12 4 109.05 0 109.057.57/7,531/53
16. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB109.39 2 108.33 2 110.338.85/8,729/53
17. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV110.10 4 109.31 2 111.319.83/9,727/53
18. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.111.73 0 0.00 999 111.7310.25/10,125/49
19. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha112.62 2 109.91 2 111.9110.43/10,323/46
20. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc122.66 54 111.91 0 111.9110.43/10,321/43
21. LERCH Adam 1998 2 Klášter.112.51 0 0.00 999 112.5111.03/10,919/40
22. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha113.61 50 110.52 2 112.5211.04/10,917/37
23. FUSEK Radomír 1990 2+ Val.Mez.114.45 0 110.72 2 112.7211.24/11,115/35
24. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB111.55 2 114.80 2 113.5512.07/11,914/33
25. PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha112.55 2 110.26 4 114.2612.78/12,613/31
26. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB114.01 4 114.28 0 114.2812.80/12,612/29
27. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.114.52 0 112.69 2 114.5213.04/12,811/27
28. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK112.61 2 117.02 4 114.6113.13/12,910/27
29. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB113.20 6 115.86 0 115.8614.38/14,20/25
30. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB114.10 2 116.13 56 116.1014.62/14,40/23
31. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha120.25 4 116.63 0 116.6315.15/14,99/21
32. PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy115.05 56 114.79 2 116.7915.31/15,10/19
33. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja115.25 2 116.07 2 117.2515.77/15,58/17
34. INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK117.60 0 120.13 2 117.6016.12/15,97/15
35. CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB116.58 2 109.96 52 118.5817.10/16,96/15
36. ZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.118.43 54 112.85 6 118.8517.37/17,15/15
37. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov119.46 0 119.94 2 119.4617.98/17,74/14
38. CHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK119.50 0 134.44 106 119.5018.02/17,83/13
39. FRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.115.98 4 114.76 8 119.9818.50/18,20/12
40. CUC Michal 1977 2 Tech.Pha120.22 104 117.98 2 119.9818.50/18,20/11
41. BUCHNAR Vladimír 1976 2 S.Žižkov133.58 2 118.84 2 120.8419.36/19,10/10
42. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha123.78 8 117.07 4 121.0719.59/19,32/9
43. KAŠPAR Martin 1967 2 S.Žižkov121.30 0 126.05 2 121.3019.82/19,50/8
44. VLADAŘ Marek 1981 3 118.38 4 0.00 999 122.3820.90/20,60/7
45. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK131.63 2 121.09 4 125.0923.61/23,30/6
46. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB126.84 0 117.11 102 126.8425.36/25,00/5
47. NOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc132.41 2 121.46 10 131.4629.98/29,50/4
48. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn135.58 6 150.25 104 141.5840.10/39,50/3
49. CEPEK Matěj 1998 3 SKVS ČB142.22 6 162.41 58 148.2246.74/46,10/2
50. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 0.00 0 999.00 0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha105.60 0 107.65 2 109.65 75/75
2. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice106.42 2 107.55 4 111.551.90/1,768/75
3. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.112.34 0 105.77 6 111.772.12/1,962/75
4. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava119.95 2 113.99 0 113.994.34/4,057/75
5. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí115.65 0 114.34 0 114.344.69/4,353/75
6. SADILOVÁ Marcela 1967 2+ Dukla B.114.83 0 114.59 0 114.594.94/4,549/68
7. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.114.79 0 114.70 2 116.707.05/6,446/62
8. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice114.81 4 115.01 2 117.017.36/6,743/62
9. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.01 0 117.90 4 121.9012.25/11,240/62
10. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK122.42 0 128.81 2 130.8121.16/19,337/62
11. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava122.72 2 119.10 0 119.109.45/8,635/62
12. BENEŠOVÁ Martina 1986 2 Sušice118.79 52 120.75 2 122.7513.10/11,933/57
13. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB122.89 0 124.83 2 122.8913.24/12,131/53
14. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.128.97 0 123.14 0 123.1413.49/12,329/49
15. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.11 0 121.94 2 123.9414.29/13,027/46
16. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice125.59 2 122.18 2 124.1814.53/13,325/43
17. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno120.68 4 119.34 52 124.6815.03/13,723/40
18. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy123.69 2 134.40 56 125.6916.04/14,621/37
19. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň123.18 4 123.82 104 127.1817.53/16,019/35
20. MATULKOVÁ Jana 1996 2+ SKVS ČB132.16 8 121.21 6 127.2117.56/16,017/33
21. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.123.32 4 130.04 8 127.3217.67/16,115/31
22. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha128.96 2 123.46 4 127.4617.81/16,214/29
23. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc123.91 4 130.36 2 127.9118.26/16,713/27
24. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ SKVS ČB128.29 0 125.42 58 128.2918.64/17,012/25
25. ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha144.07 0 130.25 4 134.2524.60/22,40/23
26. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn133.84 4 144.76 58 137.8428.19/25,70/21
27. OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava149.60 2 134.59 4 138.5928.94/26,40/19
28. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha139.72 0 125.05 54 139.7230.07/27,411/17
29. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh174.68 0 141.44 2 143.4433.79/30,80/15
30. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.145.03 4 147.74 6 149.0339.38/35,90/14
31. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc148.79 4 149.12 108 152.7943.14/39,30/13
32. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha140.96 204 142.41 14 156.4146.76/42,60/12
33. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc178.25 6 148.71 50 184.2574.60/68,00/11
34. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
108.91 2 106.25 0 106.25 60/60
2. JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
1 USK Pha
USK Pha
108.36 2 108.12 0 108.121.87/1,853/60
3. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
107.92 0 110.47 0 110.474.22/4,047/60
4. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
115.30 2 113.13 2 115.138.88/8,442/60
5. POSPÍCHAL Radek
CEPEK Marek
1994
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
112.64 6 114.21 2 116.219.96/9,438/60
6. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
1990
1990
1 USK Pha
Val.Mez.
118.96 0 114.86 4 118.8612.61/11,934/60
7. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
117.09 0 118.05 2 120.0513.80/13,031/60
8. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
1998
1997
2 KK Opava
KK Opava
119.11 6 121.02 0 121.0214.77/13,928/53
9. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
121.09 2 119.84 2 121.8415.59/14,70/47
10. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
127.14 2 119.44 4 123.4417.19/16,225/42
11. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
117.96 2 116.76 8 124.7618.51/17,422/38
12. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
126.74 12 122.21 2 124.2117.96/16,920/34
13. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
1979
1986
2 Dukla B.
Dukla B.
128.71 2 122.62 4 126.6220.37/19,218/31
14. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
131.77 10 133.17 2 135.1728.92/27,20/28
15. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
1 USK Pha
USK Pha
135.16 58 129.60 8 137.6031.35/29,516/25
16. JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
135.22 4 137.61 4 139.2232.97/31,00/25
17. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
141.63 0 0.00 999 141.6335.38/33,314/22
18. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
149.18 8 155.72 8 157.1850.93/47,912/20
19. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
20. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.99.14 0 94.97 0 94.97 75/75
2. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.96.70 0 95.37 0 95.370.40/0,468/68
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus95.76 0 96.29 0 96.291.32/1,462/68
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.60 0 96.32 0 96.321.35/1,457/68
5. ZAJÍC Ondřej 1990 1 USK Pha97.39 0 96.68 2 98.683.71/3,953/68
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha96.78 0 95.49 4 99.494.52/4,849/68
7. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha99.93 0 100.34 0 100.345.37/5,746/68
8. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.99.15 0 98.83 2 100.835.86/6,243/68
9. KUBRIČAN Pavel 1983 2 USK Pha100.92 0 101.64 0 101.646.67/7,040/68
10. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod98.01 2 98.47 4 102.477.50/7,937/62
11. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 L.Žatec101.11 0 101.12 2 101.116.14/6,535/57
12. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha99.51 2 0.00 999 101.516.54/6,933/57
13. PECHLÁT Hynek 1995 2+ SKVS ČB103.71 2 101.88 0 101.886.91/7,331/57
14. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha104.04 0 101.99 0 101.997.02/7,429/53
15. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy104.72 2 102.76 0 102.767.79/8,227/49
16. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.99.24 4 0.00 999 103.248.27/8,725/46
17. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc101.30 2 0.00 999 103.308.33/8,823/46
18. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SKVS ČB103.52 0 0.00 999 103.528.55/9,021/46
19. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc103.72 0 0.00 999 103.728.75/9,20/43
20. STRNAD Jaroslav 1993 1 USK Pha103.77 0 103.72 2 103.778.80/9,319/40
21. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy106.83 0 104.04 0 104.049.07/9,617/40
22. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí104.27 0 104.94 0 104.279.30/9,815/37
23. LÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.104.54 0 108.78 2 104.549.57/10,10/35
24. ŽÁK Jiří 1986 3 KK Opava104.88 0 105.19 52 104.889.91/10,40/33
25. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy107.99 0 104.97 0 104.9710.00/10,50/31
26. BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava105.07 0 106.53 0 105.0710.10/10,614/29
27. MATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha105.08 0 104.98 2 105.0810.11/10,60/27
28. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.105.14 0 106.24 2 105.1410.17/10,713/25
29. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec108.50 0 105.14 0 105.1410.17/10,70/23
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.103.15 2 102.63 4 105.1510.18/10,712/21
31. ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky106.97 50 103.38 2 105.3810.41/11,00/19
32. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa106.39 0 103.52 2 105.5210.55/11,111/17
33. MAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava106.00 0 104.16 8 106.0011.03/11,610/15
34. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB100.18 6 99.98 56 106.1811.21/11,89/14
35. LEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus106.20 0 106.40 0 106.2011.23/11,88/13
36. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.104.32 2 104.60 52 106.3211.35/12,07/12
37. ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava106.33 0 111.43 4 106.3311.36/12,06/11
38. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha107.63 2 104.65 2 106.6511.68/12,30/10
39. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice106.70 0 110.12 2 106.7011.73/12,40/9
40. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha106.83 0 106.72 4 106.8311.86/12,55/8
41. MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB108.20 0 106.98 0 106.9812.01/12,60/7
42. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha105.18 2 107.09 0 107.0912.12/12,80/6
43. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava105.57 2 107.19 0 107.1912.22/12,94/5
44. ŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB105.52 2 106.87 2 107.5212.55/13,23/4
45. TAIŠL Filip 1976 2 Sušice108.48 2 105.60 2 107.6012.63/13,32/3
46. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy108.08 0 0.00 999 108.0813.11/13,80/2
47. KRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz106.60 2 108.33 50 108.6013.63/14,41/1
48. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB110.89 0 108.83 0 108.8313.86/14,60/0
49. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.47 0 109.19 4 109.4714.50/15,30/0
50. ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus105.76 4 107.83 2 109.7614.79/15,60/0
51. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha103.88 52 105.96 4 109.9614.99/15,80/0
52. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava110.78 0 108.02 2 110.0215.05/15,80/0
53. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.108.19 50 108.52 2 110.5215.55/16,40/0
54. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh108.66 2 108.67 4 110.6615.69/16,50/0
55. HAPÁK Michal 1993 Sušice-8112.07 0 106.70 4 110.7015.73/16,60/0
56. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc106.39 52 104.70 6 110.7015.73/16,60/0
57. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov110.08 2 109.13 2 111.1316.16/17,00/0
58. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha110.06 2 107.84 4 111.8416.87/17,80/0
59. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava108.79 4 107.02 6 112.7917.82/18,80/0
60. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha111.62 2 112.12 2 113.6218.65/19,60/0
61. RUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.114.96 0 114.77 4 114.9619.99/21,00/0
62. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava112.45 4 115.18 0 115.1820.21/21,30/0
63. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV115.67 0 115.39 2 115.6720.70/21,80/0
64. KLABAN Martin 1997 3 KK Opava121.76 10 115.78 2 117.7822.81/24,00/0
65. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava112.28 6 126.92 302 118.2823.31/24,50/0
66. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice114.58 4 0.00 999 118.5823.61/24,90/0
67. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim122.76 2 117.25 2 119.2524.28/25,60/0
68. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK117.73 2 111.77 8 119.7324.76/26,10/0
69. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky114.58 52 115.92 4 119.9224.95/26,30/0
70. ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa126.33 0 120.00 0 120.0025.03/26,40/0
71. TESAŘ Robert 1972 3 SKVS ČB121.64 2 121.11 0 121.1126.14/27,50/0
72. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV124.41 58 122.48 0 122.4827.51/29,00/0
73. HAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh138.83 2 121.07 4 125.0730.10/31,70/0
74. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha119.46 6 120.06 52 125.4630.49/32,10/0
75. KYSELA David 1977 2 Kralupy130.00 0 123.81 2 125.8130.84/32,50/0
76. ŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB126.62 50 125.83 0 125.8330.86/32,50/0
77. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.129.26 0 125.71 2 127.7132.74/34,50/0
78. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc139.29 2 127.02 2 129.0234.05/35,90/0
79. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc134.45 4 128.00 4 132.0037.03/39,00/0
80. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK133.21 2 151.87 106 135.2140.24/42,40/0
81. WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha131.34 50 132.41 4 136.4141.44/43,60/0
82. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.154.12 4 140.94 6 146.9451.97/54,70/0
83. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB109.75 50 103.92 52 155.9260.95/64,20/0
84. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice107.80 202 124.29 106 230.29135.32/142,50/0
85. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
86. HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
87. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
88. KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
89. MAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
90. HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
91. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/NKZ
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno121.41 4 122.71 6 128.71 60/60
2. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy129.78 4 126.07 6 132.073.36/2,653/53
3. MATULKOVÁ Jana 1996 1 SKVS ČB130.41 50 134.52 8 142.5213.81/10,747/53
4. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.148.24 54 141.57 4 145.5716.86/13,142/53
5. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava154.13 2 146.99 4 150.9922.28/17,338/47
6. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha157.24 4 143.12 52 195.1266.41/51,634/42
7. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
9. PLAŠILOVÁ Martina 1985 2 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
10. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh0.00 999 0.00 999 999.00 0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3