vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech

21.09.2013   USD Veltrusy
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hošek Ondřej 1995 1 KK Brno89.25 4 88.13 0 88.13 -
2. Rousek Tomáš 1997 2 KK Opava88.76 0 90.33 2 88.760.63/0,7-
3. Zvolánek Jan 1995 2+ SKVS ČB91.80 104 86.79 2 88.790.66/0,7-
4. Košík Michal 1995 2+ SKVeselí92.06 0 92.56 2 92.063.93/4,5-
5. Šodek Petr 1998 2+ USK Pha95.41 0 92.85 0 92.854.72/5,4-
6. Šupolík Pavel 1997 2+ Kralupy92.00 52 91.56 2 93.565.43/6,2-
7. Petřík Matouš 1997 2 USK Pha92.97 2 109.90 8 94.976.84/7,8-
8. Pechlát Hynek 1995 2+ SKVS ČB99.16 2 93.44 2 95.447.31/8,3-
9. Kraus Filip 1997 2 ČSAD Plz93.06 4 94.96 54 97.068.93/10,1-
10. Raška Jan 1995 2 USK Pha95.08 2 95.93 6 97.088.95/10,2-
11. Matějka Michael 1997 2 USK Pha97.15 0 94.61 4 97.159.02/10,2-
12. Maikranz Alexandr 1997 2+ Ostrava95.87 2 96.68 54 97.879.74/11,1-
13. Mrázek Jan 1998 2 KK Opava108.94 8 94.49 4 98.4910.36/11,8-
14. Červenka Ondřej 1996 2 Hubertus103.92 12 96.51 2 98.5110.38/11,8-
15. Kořínek Vilém 1999 2 USK Pha102.56 2 99.40 0 99.4011.27/12,8-
16. Zima Tomáš 2000 2 Roudnice100.69 8 92.09 8 100.0911.96/13,6-
17. Balarin Lukáš 1998 2 KK Opava104.94 2 98.22 2 100.2212.09/13,7-
18. Kořínek Filip 1995 2 USK Pha98.81 6 96.30 4 100.3012.17/13,8-
19. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.101.21 56 97.57 4 101.5713.44/15,3-
20. Kyzlík Milan 1999 2 Roudnice103.42 52 102.17 0 102.1714.04/15,9-
21. Žížala Josef 1999 2 USK Pha101.15 104 100.67 4 104.6716.54/18,8-
22. Heger Tomáš 1998 2 KVS HK101.34 4 0.00 999 105.3417.21/19,5-
23. Heger Vojtěch 2000 2 KVS HK104.46 4 105.93 2 107.9319.80/22,5-
24. Klaban Martin 1997 3 KK Opava103.30 8 125.35 8 111.3023.17/26,3-
25. Olejník Jan 1996 3 SKVeselí105.71 6 113.35 8 111.7123.58/26,8-
26. Zapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.106.12 52 108.17 4 112.1724.04/27,3-
27. Zieris Matyáš 1995 2 Trutnov126.90 204 104.26 10 114.2626.13/29,6-
28. Neubert Adam 1997 3 Olomouc110.56 4 109.41 6 114.5626.43/30,0-
29. Chaloupka Václav 1998 2 Olomouc110.84 4 0.00 999 114.8426.71/30,3-
30. Stránský Dominik 1999 2 Benátky112.49 106 108.91 6 114.9126.78/30,4-
31. Štěpán Bronislav 1996 2 Benátky148.82 160 114.17 2 116.1728.04/31,8-
32. Zeman Vojtěch 2000 3 USK Pha114.58 2 139.05 8 116.5828.45/32,3-
33. Novotný Petr 2000 3 Olomouc118.07 0 115.29 2 117.2929.16/33,1-
34. Bárta Jan 2000 3 Kralupy116.51 8 117.28 4 121.2833.15/37,6-
35. Vybulka Jakub 1998 2 Kralupy119.73 2 120.65 8 121.7333.60/38,1-
36. Pavlík Pavel 1998 2 Třebech.118.71 6 118.85 10 124.7136.58/41,5-
37. Krejčíř Dominik 1996 3 KK Brno120.79 8 112.81 14 126.8138.68/43,9-
38. Souček Marek 1999 3 KVS HK119.53 8 129.37 8 127.5339.40/44,7-
39. Sahula Vojtěch 1997 2 Benátky121.91 6 133.29 56 127.9139.78/45,1-
40. Špalek Matěj 2000 2 Benátky123.80 8 120.19 8 128.1940.06/45,5-
41. Pechman Vojtěch 1997 2 Roudnice127.70 4 124.21 6 130.2142.08/47,7-
42. Říha Jan 1996 2 Třebech.122.46 8 128.62 106 130.4642.33/48,0-
43. Sofron Daniel 1995 2 ČSAD Plz121.58 152 126.86 6 132.8644.73/50,8-
44. Beran Václav 2000 3 USK Pha129.94 52 130.78 4 134.7846.65/52,9-
45. Koudelka Václav 1997 2 Rakovník128.22 56 125.20 10 135.2047.07/53,4-
46. Špalek Vojtěch 1996 2 Benátky125.24 10 149.85 20 135.2447.11/53,5-
47. Bohatý Karel 2001 3 Třebech.148.14 8 129.17 8 137.1749.04/55,6-
48. Vrublovský Jan 1999 2 Olomouc135.89 6 127.45 12 139.4551.32/58,2-
49. Stefan Tomáš 1995 2 Soběslav134.98 10 137.25 62 144.9856.85/64,5-
50. Motyčka Marek 1998 2 SKVeselí129.93 58 128.57 18 146.5758.44/66,3-
51. Koubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha133.11 254 139.10 12 151.1062.97/71,5-
52. Stanovský Samuel 1998 2 Sušice-894.13 102 95.24 56 151.2463.11/71,6-
53. Havlena Jan 1997 2 KK Brand110.38 56 103.97 54 157.9769.84/79,2-
54. Rezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB149.80 10 267.14 58 159.8071.67/81,3-
55. Klement Maxim 2001 3 Roudnice191.77 8 156.25 12 168.2580.12/90,9-
56. Wallisch Vít 1999 3 USK Pha117.54 52 143.97 54 169.5481.41/92,4-
57. Hřebíček Jakub 1999 3 KK Brand188.60 112 171.24 8 179.2491.11/103,4-
58. Pohanka Vítek 2000 2 Klatovy122.12 58 127.36 106 180.1291.99/104,4-
59. Štercl Vít 1999 3 Dukla B.157.84 58 129.15 56 185.1597.02/110,1-
60. Krč Ladislav 1999 3 KK Brand201.51 54 176.87 16 192.87104.74/118,8-
61. Karlovský Marek 1997 2 KVS HK128.38 156 151.61 60 211.61123.48/140,1-
62. Novotný Jan 1998 3 Olomouc114.56 102 116.73 104 216.56128.43/145,7-
63. Binder Martin 1997 3 Roudnice0.00 999 224.17 6 230.17142.04/161,2-
64. Kuneš David 1998 3 Horš.Týn182.39 206 177.83 60 237.83149.70/169,9-
65. Příhoda Lukáš 2001 3 USK Pha150.34 104 196.04 156 254.34166.21/188,6-
66. Raška Tomáš 2001 3 USK Pha206.11 60 174.05 312 266.11177.98/202,0-
67. Bargel Radek 1996 3 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 -
68. Švub Jakub 1996 3 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 -
69. Šanda Petr 2000 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 -
  Krejčí Jakub 2002 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Lhota Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Konečný Daniel 1997 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Miller Jan 1997 2 Turnov0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Satková Martina 1998 2+ KK Brno118.53 4 109.82 0 109.82 -
2. Koblencová Anna 1997 1 Kralupy121.02 2 119.31 4 123.0213.20/12,0-
3. Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice122.01 6 153.01 56 128.0118.19/16,6-
4. Říhová Eva 2000 2+ USK Pha137.68 60 126.88 4 130.8821.06/19,2-
5. Matulková Jana 1996 1 SKVS ČB117.85 56 124.45 10 134.4524.63/22,4-
6. Čekalová Bára 1998 2+ Klášter.130.77 10 130.74 6 136.7426.92/24,5-
7. Košárková Barbora 1996 2 KK Opava153.94 6 143.97 6 149.9740.15/36,6-
8. Bayerová Barbora 1998 2 Val.Mez.159.54 110 0.00 999 269.54159.72/145,4-
9. Fialová Veronika 1998 2+ Olomouc231.50 64 241.11 62 295.50185.68/169,1-
10. Hricová Klára 1999 2+ Olomouc217.29 214 0.00 999 431.29321.47/292,7-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Rohan Lukáš
Hošek Ondřej
1995
1995
1 USK Pha
KK Brno
109.12 4 108.88 50 113.12 -
2. Mrázek Jan
Rousek Tomáš
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
116.94 2 112.17 2 114.171.05/0,9-
3. Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
113.73 58 110.93 4 114.931.81/1,6-
4. Mrůzek Vojta
Kašpar Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
114.98 6 112.36 4 116.363.24/2,9-
5. Větrovský Jan
Matějka Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
116.28 8 113.27 4 117.274.15/3,7-
6. Kořínek Vilém
Příhoda Matouš
1999
1998
2 USK Pha
USK Pha
123.07 16 127.65 312 139.0725.95/22,9-
7. Zapletal Vojtěch
Zapletal Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
135.89 6 124.48 16 140.4827.36/24,2-
8. Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
136.22 68 132.81 16 148.8135.69/31,6-
9. Kuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
3 SKVS ČB
SKVS ČB
137.64 112 142.54 18 160.5447.42/41,9-
10. Pechlát Hynek
Zvolánek Jan
1995
1995
2 SKVS ČB
SKVS ČB
125.96 122 143.79 66 209.7996.67/85,5-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Matula Roman 1996 1 USK Pha96.89 2 95.78 0 95.78 -
2. Mrůzek Jakub 1995 2+ Dukla B.96.29 0 97.66 10 96.290.51/0,5-
3. Chaloupka Václav 1998 2 Olomouc100.45 0 97.85 0 97.852.07/2,2-
4. Rohan Lukáš 1995 1 USK Pha95.83 4 93.86 6 99.834.05/4,2-
5. Heger Tomáš 1998 2+ KVS HK99.22 2 104.05 4 101.225.44/5,7-
6. Příhoda Matouš 1998 2 USK Pha101.46 4 97.28 4 101.285.50/5,7-
7. Franek Jakub 1995 2 Val.Mez.107.08 4 105.37 4 109.3713.59/14,2-
8. Větrovský Jan 1997 2+ USK Pha106.35 6 101.54 8 109.5413.76/14,4-
9. Choutka Jan 1995 2 KVS HK206.11 54 105.66 4 109.6613.88/14,5-
10. Heger Vojtěch 2000 2 KVS HK110.78 4 108.24 2 110.2414.46/15,1-
11. Cepek Matěj 1998 3 SKVS ČB106.86 4 106.86 58 110.8615.08/15,7-
12. Zima Tomáš 2000 2 Roudnice107.90 4 107.55 6 111.9016.12/16,8-
13. Lerch Adam 1998 2 Klášter.106.82 6 101.03 52 112.8217.04/17,8-
14. Zátopek Vladimír 1995 2+ Val.Mez.137.01 0 105.11 8 113.1117.33/18,1-
15. Kristek Václav 1996 2 Val.Mez.112.90 4 109.72 52 116.9021.12/22,1-
16. Kuna Václav 1998 3 SKVS ČB121.69 58 111.71 6 117.7121.93/22,9-
17. Novotný Jan 1998 2 Olomouc115.43 6 129.60 154 121.4325.65/26,8-
18. Kaminský Jan 1999 3 Val.Mez.114.80 8 124.53 58 122.8027.02/28,2-
19. Wendl Denis 2000 3 Horš.Týn137.78 4 139.01 60 141.7846.00/48,0-
20. Klíma Jan 1998 3 Č.Kruml.148.17 62 174.78 116 210.17114.39/119,4-
21. Skořepa Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.177.86 66 202.69 10 212.69116.91/122,1-
  Miller Jan 1997 3 Turnov0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Lhota Matyáš 1999 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Galušková Karolína 1995 1 Sušice97.31 4 95.26 0 95.26 -
2. Fišerová Tereza 1998 1 Roudnice99.99 2 107.50 4 101.996.73/7,1-
3. Koblencová Anna 1997 1 Kralupy102.49 0 123.84 6 102.497.23/7,6-
4. Pospíchalová Simona 1997 2+ Kadaň109.07 0 106.54 0 106.5411.28/11,8-
5. Foltysová Sabina 1996 1 KK Opava114.55 104 104.91 2 106.9111.65/12,2-
6. Mrázková Mária 1996 2+ KK Opava109.38 0 108.49 2 109.3814.12/14,8-
7. Satková Martina 1998 2+ KK Brno111.30 0 116.45 2 111.3016.04/16,8-
8. Stanovská Soňa 2000 2 Sušice-8113.32 0 115.01 4 113.3218.06/19,0-
9. Brožová Tereza 1996 2 KK Opava112.42 4 114.43 0 114.4319.17/20,1-
10. Hricová Klára 1999 2+ Olomouc122.95 58 115.34 6 121.3426.08/27,4-
11. Čekalová Bára 1998 2 Klášter.113.89 18 120.05 2 122.0526.79/28,1-
12. Říhová Eva 2000 2 USK Pha127.43 8 118.77 4 122.7727.51/28,9-
13. Dušková Kateřina 1998 2 USK Pha116.78 8 129.89 16 124.7829.52/31,0-
14. Vrbová Alexandra 2000 2 Horš.Týn150.38 6 124.05 6 130.0534.79/36,5-
15. Galušková Antonie 2001 2 Sušice169.80 58 128.94 4 132.9437.68/39,6-
16. Matulková Jana 1996 2+ SKVS ČB125.01 10 0.00 999 135.0139.75/41,7-
17. Satková Gabriela 2001 2 KK Brno132.93 10 131.23 4 135.2339.97/42,0-
18. Pomajbíková Kristýna 1999 2 Olomouc133.58 6 144.27 58 139.5844.32/46,5-
19. Osifová Hana 1997 2 Ostrava133.13 8 139.25 10 141.1345.87/48,2-
20. Fialová Veronika 1998 2 Olomouc150.22 10 137.14 8 145.1449.88/52,4-
21. Bayerová Barbora 1998 3 Val.Mez.155.40 102 162.05 4 166.0570.79/74,3-
22. Němcová Marie 2000 3 KK Brno156.15 12 173.93 4 168.1572.89/76,5-
23. Hricová Adéla 1999 3 Olomouc146.92 60 164.09 6 170.0974.83/78,6-
24. Dušková Michala 2000 2 USK Pha128.73 64 145.67 56 192.7397.47/102,3-
25. Součková Karolína 1999 2 Olomouc193.55 62 158.57 52 210.57115.31/121,0-
26. Rousková Martina 1998 3 KK Opava213.85 112 0.00 999 325.85230.59/242,1-
27. Horová Klára 1998 2 KK Opava170.41 156 145.19 208 326.41231.15/242,7-
28. Kyzlíková Monika 2001 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -
  Smetánková Klára 2000 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Drábková Martina 1995 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Blažková Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3