MČR dorostu ve slalomu ve Veltrusech

21.09.2013   USD Veltrusy
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Hošek Ondřej 1995 1 KK Brno89.25 4 88.13 0 88.13 -
2. Rousek Tomáš 1997 2 KK Opava88.76 0 90.33 2 88.760.63/0,7-
3. Zvolánek Jan 1995 2+ SKVS ČB91.80 104 86.79 2 88.790.66/0,7-
4. Košík Michal 1995 2+ SKVeselí92.06 0 92.56 2 92.063.93/4,5-
5. Šodek Petr 1998 2+ USK Pha95.41 0 92.85 0 92.854.72/5,4-
6. Šupolík Pavel 1997 2+ Kralupy92.00 52 91.56 2 93.565.43/6,2-
7. Petřík Matouš 1997 2 USK Pha92.97 2 109.90 8 94.976.84/7,8-
8. Pechlát Hynek 1995 2+ SKVS ČB99.16 2 93.44 2 95.447.31/8,3-
9. Kraus Filip 1997 2 ČSAD Plz93.06 4 94.96 54 97.068.93/10,1-
10. Raška Jan 1995 2 USK Pha95.08 2 95.93 6 97.088.95/10,2-
11. Matějka Michael 1997 2 USK Pha97.15 0 94.61 4 97.159.02/10,2-
12. Maikranz Alexandr 1997 2+ Ostrava95.87 2 96.68 54 97.879.74/11,1-
13. Mrázek Jan 1998 2 KK Opava108.94 8 94.49 4 98.4910.36/11,8-
14. Červenka Ondřej 1996 2 Hubertus103.92 12 96.51 2 98.5110.38/11,8-
15. Kořínek Vilém 1999 2 USK Pha102.56 2 99.40 0 99.4011.27/12,8-
16. Zima Tomáš 2000 2 Roudnice100.69 8 92.09 8 100.0911.96/13,6-
17. Balarin Lukáš 1998 2 KK Opava104.94 2 98.22 2 100.2212.09/13,7-
18. Kořínek Filip 1995 2 USK Pha98.81 6 96.30 4 100.3012.17/13,8-
19. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.101.21 56 97.57 4 101.5713.44/15,3-
20. Kyzlík Milan 1999 2 Roudnice103.42 52 102.17 0 102.1714.04/15,9-
21. Žížala Josef 1999 2 USK Pha101.15 104 100.67 4 104.6716.54/18,8-
22. Heger Tomáš 1998 2 KVS HK101.34 4 0.00 999 105.3417.21/19,5-
23. Heger Vojtěch 2000 2 KVS HK104.46 4 105.93 2 107.9319.80/22,5-
24. Klaban Martin 1997 3 KK Opava103.30 8 125.35 8 111.3023.17/26,3-
25. Olejník Jan 1996 3 SKVeselí105.71 6 113.35 8 111.7123.58/26,8-
26. Zapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.106.12 52 108.17 4 112.1724.04/27,3-
27. Zieris Matyáš 1995 2 Trutnov126.90 204 104.26 10 114.2626.13/29,6-
28. Neubert Adam 1997 3 Olomouc110.56 4 109.41 6 114.5626.43/30,0-
29. Chaloupka Václav 1998 2 Olomouc110.84 4 0.00 999 114.8426.71/30,3-
30. Stránský Dominik 1999 2 Benátky112.49 106 108.91 6 114.9126.78/30,4-
31. Štěpán Bronislav 1996 2 Benátky148.82 160 114.17 2 116.1728.04/31,8-
32. Zeman Vojtěch 2000 3 USK Pha114.58 2 139.05 8 116.5828.45/32,3-
33. Novotný Petr 2000 3 Olomouc118.07 0 115.29 2 117.2929.16/33,1-
34. Bárta Jan 2000 3 Kralupy116.51 8 117.28 4 121.2833.15/37,6-
35. Vybulka Jakub 1998 2 Kralupy119.73 2 120.65 8 121.7333.60/38,1-
36. Pavlík Pavel 1998 2 Třebech.118.71 6 118.85 10 124.7136.58/41,5-
37. Krejčíř Dominik 1996 3 KK Brno120.79 8 112.81 14 126.8138.68/43,9-
38. Souček Marek 1999 3 KVS HK119.53 8 129.37 8 127.5339.40/44,7-
39. Sahula Vojtěch 1997 2 Benátky121.91 6 133.29 56 127.9139.78/45,1-
40. Špalek Matěj 2000 2 Benátky123.80 8 120.19 8 128.1940.06/45,5-
41. Pechman Vojtěch 1997 2 Roudnice127.70 4 124.21 6 130.2142.08/47,7-
42. Říha Jan 1996 2 Třebech.122.46 8 128.62 106 130.4642.33/48,0-
43. Sofron Daniel 1995 2 ČSAD Plz121.58 152 126.86 6 132.8644.73/50,8-
44. Beran Václav 2000 3 USK Pha129.94 52 130.78 4 134.7846.65/52,9-
45. Koudelka Václav 1997 2 Rakovník128.22 56 125.20 10 135.2047.07/53,4-
46. Špalek Vojtěch 1996 2 Benátky125.24 10 149.85 20 135.2447.11/53,5-
47. Bohatý Karel 2001 3 Třebech.148.14 8 129.17 8 137.1749.04/55,6-
48. Vrublovský Jan 1999 2 Olomouc135.89 6 127.45 12 139.4551.32/58,2-
49. Stefan Tomáš 1995 2 Soběslav134.98 10 137.25 62 144.9856.85/64,5-
50. Motyčka Marek 1998 2 SKVeselí129.93 58 128.57 18 146.5758.44/66,3-
51. Koubík Ondřej 1999 3 Boh.Pha133.11 254 139.10 12 151.1062.97/71,5-
52. Stanovský Samuel 1998 2 Sušice-894.13 102 95.24 56 151.2463.11/71,6-
53. Havlena Jan 1997 2 KK Brand110.38 56 103.97 54 157.9769.84/79,2-
54. Rezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB149.80 10 267.14 58 159.8071.67/81,3-
55. Klement Maxim 2001 3 Roudnice191.77 8 156.25 12 168.2580.12/90,9-
56. Wallisch Vít 1999 3 USK Pha117.54 52 143.97 54 169.5481.41/92,4-
57. Hřebíček Jakub 1999 3 KK Brand188.60 112 171.24 8 179.2491.11/103,4-
58. Pohanka Vítek 2000 2 Klatovy122.12 58 127.36 106 180.1291.99/104,4-
59. Štercl Vít 1999 3 Dukla B.157.84 58 129.15 56 185.1597.02/110,1-
60. Krč Ladislav 1999 3 KK Brand201.51 54 176.87 16 192.87104.74/118,8-
61. Karlovský Marek 1997 2 KVS HK128.38 156 151.61 60 211.61123.48/140,1-
62. Novotný Jan 1998 3 Olomouc114.56 102 116.73 104 216.56128.43/145,7-
63. Binder Martin 1997 3 Roudnice0.00 999 224.17 6 230.17142.04/161,2-
64. Kuneš David 1998 3 Horš.Týn182.39 206 177.83 60 237.83149.70/169,9-
65. Příhoda Lukáš 2001 3 USK Pha150.34 104 196.04 156 254.34166.21/188,6-
66. Raška Tomáš 2001 3 USK Pha206.11 60 174.05 312 266.11177.98/202,0-
67. Bargel Radek 1996 3 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 -
68. Švub Jakub 1996 3 Šumperk0.00 999 0.00 999 999.00 -
69. Šanda Petr 2000 2 Vlašim0.00 999 0.00 999 999.00 -
  Krejčí Jakub 2002 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Lhota Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Konečný Daniel 1997 3 Kroměříž0.00 0 0.00 0 0.00 -
  Miller Jan 1997 2 Turnov0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl