vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve sprintu ve Veltrusech

22.09.2013   USD Veltrusy
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Kristek Václav 1996 2 Val.Mez.01:11,26 01:10,30 01:10,30 -
2. Šmoldas Michal 1998 2 Litovel01:13,77 01:14,01 01:13,773.47/4,9-
3. Žniva Marek 1995 2 Val.Mez.01:21,18 01:16,28 01:16,285.99/8,5-
4. Zátopek Vladimír 1995 Val.Mez.01:19,99 01:16,75 01:16,756.45/9,2-
5. Šotola Karel 1997 3 Litovel01:20,86 01:22,35 01:20,8610.56/15,0-
6. Klíma Jan 1998 3 Č.Kruml.01:23,68 01:21,57 01:21,5711.28/16,0-
7. Skořepa Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:22,91 01:22,99 01:22,9112.61/17,9-
8. Lerch Adam 1998 Klášter.01:31,49 01:23,70 01:23,7013.40/19,1-
9. Novotný Jan 1998 3 Olomouc01:26,24 01:24,18 01:24,1813.88/19,7-
10. Kuča Jakub 1998 2 Litovel01:24,63 01:33,15 01:24,6314.33/20,4-
11. Paták Jan 1997 2 Litovel01:25,86 00:00,00 01:25,8615.56/22,1-
12. Kaminský Jan 1999 3 Val.Mez.01:26,61 01:34,56 01:26,6116.31/23,2-
13. Novotný Petr 2000 Olomouc01:40,23 02:18,78 01:40,2329.93/42,6-
  Sušeň Daniel 1999 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Satková Martina 1998 MT KK Brno01:10,25 01:10,20 01:10,20 -
2. Brožová Tereza 1996 1 KK Opava01:11,37 01:10,55 01:10,550.35/0,5-
3. Čapáková Eliška 1995 1 Litovel01:12,79 01:14,50 01:12,792.59/3,7-
4. Fišerová Tereza 1998 2 Roudnice01:15,34 01:15,93 01:15,345.14/7,3-
5. Bayerová Barbora 1998 2 Val.Mez.01:23,03 01:17,23 01:17,237.03/10,0-
6. Huňková Nikola 1998 2 Val.Mez.01:21,34 01:18,01 01:18,017.81/11,1-
7. Drábková Martina 1995 2 Kroměříž01:18,93 01:19,85 01:18,938.73/12,4-
8. Koblencová Anna 1997 Kralupy01:19,07 01:27,27 01:19,078.87/12,6-
9. Hricová Klára 1999 2 Olomouc01:23,11 01:21,69 01:21,6911.49/16,4-
10. Hricová Adéla 1999 3 Olomouc01:38,90 01:23,72 01:23,7213.52/19,3-
11. Satková Gabriela 2001 2 KK Brno01:24,92 01:23,94 01:23,9413.74/19,6-
12. Kaminská Barbora 1998 2 Val.Mez.01:24,26 01:27,67 01:24,2614.06/20,0-
13. Mrázková Mária 1996 3 KK Opava01:25,36 01:39,78 01:25,3615.16/21,6-
14. Mašínová Marie 1997 3 Č.Kruml.01:26,71 01:36,43 01:26,7116.51/23,5-
15. Arnošová Karolína 1995 3 Litovel01:31,24 01:26,92 01:26,9216.72/23,8-
16. Pomajbíková Kristýna 1999 3 Olomouc01:38,67 01:27,36 01:27,3617.16/24,4-
17. Smetánková Klára 2000 3 Kroměříž01:35,65 01:29,59 01:29,5919.39/27,6-
18. Němcová Marie 2000 3 KK Brno01:29,60 00:00,00 01:29,6019.40/27,6-
19. Fialová Veronika 1998 2 Olomouc01:31,50 01:30,94 01:30,9420.74/29,5-
20. Součková Karolína 1999 2 Olomouc01:33,93 01:38,14 01:33,9323.73/33,8-
21. Foltysová Sabina 1996 KK Opava01:46,98 02:38,83 01:46,9836.78/52,4-
  Čekalová Bára 1998 Klášter.00:00,00 00:00,00 00:00,00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Olejník Jan 1996 2 SKVeselí01:04,33 01:03,69 01:03,69 -
2. Zieris Matyáš 1995 1 Trutnov01:03,94 01:03,82 01:03,820.13/0,2-
3. Stefan Tomáš 1995 1 Soběslav01:05,92 01:04,82 01:04,821.13/1,8-
4. Neubert Adam 1997 2 Olomouc01:06,52 01:06,95 01:06,522.83/4,4-
5. Jelínek Filip 1996 2 Boh.Pha01:07,69 01:10,84 01:07,694.00/6,3-
6. Zapletal Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:08,30 01:09,50 01:08,304.61/7,2-
7. Košík Michal 1995 2 SKVeselí01:08,46 01:23,13 01:08,464.77/7,5-
8. Vyhnálek Jan 1996 3 Vys.Mýto01:08,63 01:11,05 01:08,634.94/7,8-
9. Nachtigal Jiří 1997 2 Chomutov01:08,66 01:09,08 01:08,664.97/7,8-
10. Chaloupka Václav 1998 2 Olomouc01:10,03 01:08,84 01:08,845.15/8,1-
11. Šupolík Pavel 1997 3 Kralupy01:12,86 01:10,70 01:10,707.01/11,0-
12. Krejčíř Dominik 1996 3 KK Brno01:12,22 01:54,60 01:12,228.53/13,4-
13. Mrázek Jan 1998 3 KK Opava01:14,22 01:19,82 01:14,2210.53/16,5-
14. Behuň Tomáš 1996 3 Olomouc01:17,47 01:14,54 01:14,5410.85/17,0-
15. Bouček Stanislav 1999 3 Trutnov01:21,52 01:14,92 01:14,9211.23/17,6-
16. Zapletal Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:19,34 01:15,02 01:15,0211.33/17,8-
17. Motyčka Marek 1998 2 SKVeselí01:15,18 01:19,91 01:15,1811.49/18,0-
18. Maté Zdeněk 1998 2 Olomouc01:16,12 01:15,20 01:15,2011.51/18,1-
19. Balarin Lukáš 1998 3 KK Opava01:20,66 01:15,30 01:15,3011.61/18,2-
20. Koblížek Daniel 2000 3 Trutnov00:00,00 01:16,27 01:16,2712.58/19,8-
21. Kyzlík Milan 1999 3 Roudnice01:18,79 01:16,57 01:16,5712.89/20,2-
22. Papula Martin 1999 3 Litovel01:21,66 01:17,50 01:17,5013.81/21,7-
23. Pechman Vojtěch 1997 3 Roudnice01:30,34 01:18,80 01:18,8015.11/23,7-
24. Konečný Daniel 1997 3 Kroměříž01:19,30 01:20,93 01:19,3015.61/24,5-
25. Binder Martin 1997 3 Roudnice01:33,04 01:20,25 01:20,2516.56/26,0-
26. Koubík Ondřej 1999 2 Boh.Pha01:22,38 01:20,47 01:20,4716.78/26,3-
27. Vrublovský Jan 1999 3 Olomouc01:24,06 01:37,52 01:24,0620.37/32,0-
28. Klaban Martin 1997 KK Opava01:35,99 01:24,47 01:24,4720.78/32,6-
29. Bárta Jan 2000 Kralupy01:40,56 01:29,79 01:29,7926.10/41,0-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Franek Jakub
Zátopek Vladimír
1995
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:09,84 01:15,34 01:09,84 -
2. Šmoldas Michal
Paták Jan
1998
1997
Litovel
Litovel
01:10,78 00:00,00 01:10,780.94/1,3-
3. Chaloupka Václav
Heger Tomáš
1998
1998
Olomouc
KVS HK
01:16,82 01:13,40 01:13,403.56/5,1-
4. Jelínek Filip
Zapletal Vojtěch
1996
1998
2 Boh.Pha
Dukla B.
01:19,51 01:13,62 01:13,623.78/5,4-
5. Žniva Marek
Kristek Václav
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:14,50 01:13,67 01:13,673.83/5,5-
6. Neubert Adam
Olejník Jan
1997
1996
Olomouc
SKVeselí
01:16,11 01:15,43 01:15,435.59/8,0-
7. Kuča Jakub
Šotola Karel
1998
1997
Litovel
Litovel
01:17,05 01:17,36 01:17,057.21/10,3-
8. Vrublovský Jan
Novotný Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
01:23,41 01:23,50 01:23,4113.57/19,4-
9. Hricová Adéla
Novotný Jan
1999
1998
Olomouc
Olomouc
01:25,49 00:00,00 01:25,4915.65/22,4-
10. Veniger Jan
Vyhnálek Jan
2000
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:28,12 01:28,07 01:28,0718.23/26,1-
11. Petrů Martin
Hejhal Luděk
1996
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:07,59 01:39,74 01:39,7429.90/42,8-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Satková Martina 1998 2 KK Brno01:25,91 01:24,01 01:24,01 -
2. Fišerová Tereza 1998 Roudnice01:28,11 00:00,00 01:28,114.10/4,9-
3. Bayerová Barbora 1998 3 Val.Mez.01:33,44 00:00,00 01:33,449.43/11,2-
4. Huňková Nikola 1998 3 Val.Mez.01:33,50 01:55,59 01:33,509.49/11,3-
5. Hricová Klára 1999 Olomouc01:49,16 00:00,00 01:49,1625.15/29,9-
  Čekalová Bára 1998 Klášter.00:00,00 00:00,00 DNF -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3