vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Písku - konaný v USD České Vrbné

20.07.2013   USD České Vrbné
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB82.60 2 79.12 0 79.12 66
2. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha80.91 0 103.12 4 80.911.79/2,358
3.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB80.99 52 80.11 2 82.112.99/3,854
4.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB82.17 0 80.63 2 82.173.05/3,950
5. CHOD David 1982 2 Blovice85.15 0 85.12 2 85.156.03/7,646
6.1/DSMERKER Tonni 1995 0 GER84.89 100 85.28 0 85.286.16/7,80
7.2/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB86.70 0 87.41 4 86.707.58/9,642
8.1/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.86.85 4 85.13 2 87.138.01/10,138
9. SEHNAL Štěpán 1985 0 USK Pha86.06 2 102.37 6 88.068.94/11,334
10. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB84.88 4 106.93 50 88.889.76/12,330
11.3/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.88.96 2 88.45 2 90.4511.33/14,326
12.1/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice93.31 2 90.21 2 92.2113.09/16,522
13.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB96.02 0 95.96 0 95.9616.84/21,318
14.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB99.01 0 97.41 2 99.0119.89/25,114
15.3/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn99.65 0 97.37 2 99.3720.25/25,610
16.2/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB95.38 4 96.10 6 99.3820.26/25,69
17.2/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L111.42 2 99.85 0 99.8520.73/26,28
18.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo96.91 4 95.71 8 100.9121.79/27,57
19.4/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn99.58 2 108.11 2 101.5822.46/28,46
20.3/DMPOHL Stefan 1997 0 GER101.82 4 108.41 2 105.8226.70/33,70
21.3/ZSREICHEL Albrecht 2000 0 GER107.29 52 105.99 2 107.9928.87/36,50
22.4/DMCEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB106.35 2 127.33 6 108.3529.23/36,95
23.4/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn105.11 4 118.62 100 109.1129.99/37,94
24.5/DMKAUFMANN Max 1997 0 GER108.88 2 131.92 2 110.8831.76/40,10
25. JIRKA David 1985 0 Č.Kruml.110.79 104 111.71 2 113.7134.59/43,73
26.3/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor110.89 6 113.61 6 116.8937.77/47,72
27.5/ZSFROHLICH Ben 2000 0 GER114.99 2 129.45 2 116.9937.87/47,90
28.4/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň127.96 4 0.00 999 131.9652.84/66,81
29.4/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor119.93 50 112.35 52 164.3585.23/107,70
30.5/VMLERCH David 1972 3 Klášter.120.45 56 113.33 206 176.4597.33/123,00
  MALÝ Filip 2002 0 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POKORNÝ Ondřej 1985 2 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.91.63 0 93.12 2 91.63 26
2.1/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha93.97 6 94.12 0 94.122.49/2,722
3.2/ZSHERZOG Andrea 1999 0 GER103.10 4 92.56 2 94.562.93/3,20
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník95.76 0 94.45 2 95.764.13/4,518
5.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice95.08 4 109.22 50 99.087.45/8,114
6.3/ZSBAYN Nele 2000 0 GER100.39 4 101.03 2 103.0311.40/12,40
7.1/DMSCHUMANN Maria 1998 0 GER103.29 0 104.33 50 103.2911.66/12,70
8. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.103.10 2 101.63 2 103.6312.00/13,110
9.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň102.72 2 101.98 2 103.9812.35/13,56
10. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja105.86 0 104.72 0 104.7213.09/14,35
11.1/VREICHE Gisela 1962 0 GER103.85 2 110.62 0 105.8514.22/15,50
12. HÁKOVÁ Jitka 1980 0 Boh.Pha106.28 0 108.20 2 106.2814.65/16,04
13.2/ZMBAYN Emma 2001 0 GER106.46 0 105.32 6 106.4614.83/16,20
14.4/ZSREICHE Jane 1999 0 GER116.35 2 107.41 2 109.4117.78/19,40
15.3/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek122.35 6 112.31 52 128.3536.72/40,13
16.4/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor132.09 6 149.45 2 138.0946.46/50,72
17. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň145.53 4 162.33 108 149.5357.90/63,21
18.1/PZGOTZE Lena 2004 0 GER156.34 4 145.97 4 149.9758.34/63,70
19.2/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak166.30 4 154.73 2 156.7365.10/71,00
20.2/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak167.99 2 156.61 50 169.9978.36/85,50
21. TUŽOVÁ Julie 1985 0 SKVS ČB149.35 54 135.12 60 195.12103.49/112,90
22.3/PZSCHNEIDER Helene 2005 0 GER147.08 56 207.11 110 203.08111.45/121,60
23.5/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň0.00 999 169.18 54 223.18131.55/143,60
24.4/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha294.04 108 248.43 204 402.04310.41/338,80
25.5/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn157.16 256 165.62 258 413.16321.53/350,90
26.6/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň0.00 999 218.62 404 622.62530.99/579,50
  MALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÁ Anna 2004 0 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1919
1987
3 USK Pha
SKVS ČB
90.51 0 91.38 2 90.51 29
2. VLČNOVSKÝ Vilém
SEHNAL Štěpán
1919
1994
1 SKVS ČB
USK Pha
92.46 4 90.64 8 96.465.95/6,621
3.1/VMKREJČÍ Karel
BOČEK Zdeněk
1919
1972
2 SKVS ČB
SKVS ČB
107.02 2 101.52 2 103.5213.01/14,413
4.1/DSHERZOG Robert
HERZOG Andrea
1919
1996
GER
GER
110.43 6 102.22 2 104.2213.71/15,10
5.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema
PŘIKRYL Matěj
1920
2003
2 Tesla Bo
Tesla Bo
112.82 10 110.27 4 114.2723.76/26,39
6.1/VKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
113.82 8 112.53 4 116.5326.02/28,75
7.2/ZSREICHEL Albrecht
FROHLICH Ben
1920
2000
GER
GER
126.00 54 119.33 2 121.3330.82/34,10
8.1/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
127.53 8 119.80 2 121.8031.29/34,64
9.2/U23CEPEK Marek
POSPÍCHAL Radek
1919
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
126.92 10 115.43 10 125.4334.92/38,63
10.2/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1919
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.13 4 147.03 4 131.1340.62/44,92
11.1/DMKUNA Václav
KOUDELKA Václav
1919
1998
SKVS ČB
Rakovník
0.00 999 124.36 8 132.3641.85/46,21
12.3/ZSREICHEL Albrecht
BAYN Emma
1920
2000
GER
GER
127.62 6 131.14 4 133.6243.11/47,60
13.4/ZSGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
1920
2001
3 Sušice
Horš.Týn
128.72 12 142.60 54 140.7250.21/55,50
  FILIPI Robert
FILIPI Viktorie
1919
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus73.98 4 73.73 0 73.73 79
2.1/DSKOURNWSKY Axel 1996 0 France80.67 0 74.76 0 74.761.03/1,40
3.2/DSHERZOG Robert 1996 0 GER79.05 0 77.33 0 77.333.60/4,90
4.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB80.88 0 81.53 4 80.887.15/9,771
5.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz84.19 0 84.00 0 84.0010.27/13,967
6.1/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim84.78 0 86.33 2 84.7811.05/15,063
7.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice85.73 2 84.97 0 84.9711.24/15,259
8.3/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz87.98 0 87.91 2 87.9814.25/19,355
9.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB86.37 2 88.78 0 88.3714.64/19,951
10.1/U23HOLBOJ Ondřej 1990 0 SKVS ČB89.91 0 90.15 0 89.9116.18/21,947
11.3/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy90.93 0 95.89 4 90.9317.20/23,343
12.4/VMTESAŘ Robert 1972 0 SKVS ČB95.81 2 94.68 0 94.6820.95/28,439
13.5/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy95.45 2 93.22 2 95.2221.49/29,135
14.1/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB99.37 8 95.71 0 95.7121.98/29,831
15.6/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov99.32 2 91.78 4 95.7822.05/29,927
16.2/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník94.07 2 98.70 0 96.0722.34/30,326
17.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice96.92 0 99.73 0 96.9223.19/31,525
18.2/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice100.10 4 97.26 0 97.2623.53/31,924
19. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor93.42 4 103.48 4 97.4223.69/32,123
20. HERMANN Ivo 1990 0 GER96.13 2 105.61 6 98.1324.40/33,10
21.1/ZMTONCAR Martin 2001 0 SK95.40 4 106.45 2 99.4025.67/34,80
22.7/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov100.75 2 109.24 54 102.7529.02/39,422
23.2/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec102.83 0 109.18 2 102.8329.10/39,521
24. PRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor97.37 6 106.82 0 103.3729.64/40,220
25.4/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně103.53 0 106.97 6 103.5329.80/40,419
26.3/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB102.33 2 105.09 2 104.3330.60/41,518
27.5/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz103.25 8 108.27 0 108.2734.54/46,817
28.4/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB105.92 100 108.57 0 108.5734.84/47,316
29.1/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.113.88 0 111.02 0 111.0237.29/50,615
30.1/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn113.73 0 121.73 4 113.7340.00/54,30
31.5/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.108.89 6 139.97 4 114.8941.16/55,814
32.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha108.41 56 113.16 2 115.1641.43/56,213
33.6/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn112.13 6 113.66 2 115.6641.93/56,912
34.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky123.24 6 114.43 2 116.4342.70/57,90
35.6/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim117.24 50 117.01 0 117.0143.28/58,711
36.3/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor127.47 54 119.58 0 119.5845.85/62,210
37.7/ZSBLÁHA Petr 2000 0 ČSAD Plz117.34 6 115.65 4 119.6545.92/62,39
38.8/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec125.74 4 120.63 0 120.6346.90/63,68
39.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky113.51 8 113.83 8 121.5147.78/64,87
40.8/ZSSOFRON Tomáš 1999 0 ČSAD Plz126.40 8 123.82 4 127.8254.09/73,46
41.3/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn119.89 50 121.88 6 127.8854.15/73,40
42.4/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec126.93 2 126.74 4 128.9355.20/74,95
43.7/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha126.73 6 126.98 6 132.7359.00/80,04
44.5/VSBABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.127.85 10 130.90 4 134.9061.17/83,03
45.9/ZSTÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn137.55 50 133.45 4 137.4563.72/86,42
46.4/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak130.12 8 140.73 10 138.1264.39/87,30
47.5/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor138.15 0 185.65 4 138.1564.42/87,40
48.9/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor140.16 4 146.70 4 144.1670.43/95,51
49.10/ZSMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB156.61 204 148.27 6 154.2780.54/109,20
50.6/PZSCHUMANN Jonas 2003 0 GER152.36 2 0.00 999 154.3680.63/109,40
51.10/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor147.63 8 139.30 62 155.6381.90/111,10
52.7/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB158.44 0 209.15 52 158.4484.71/114,90
53.8/PZŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB161.73 4 163.44 8 165.7392.00/124,80
54.11/ZSLÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak168.69 4 164.02 2 166.0292.29/125,20
55.8/ZMBUTTNER Florian 2002 0 GER169.26 4 196.63 56 173.2699.53/135,00
56.9/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB173.64 10 164.53 16 180.53106.80/144,90
57.10/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB141.73 62 204.67 110 203.73130.00/176,30
58.9/PZPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB151.23 64 191.73 106 215.23141.50/191,90
59.11/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha242.82 60 223.40 10 233.40159.67/216,60
60.12/ZMPISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha145.72 104 160.64 102 249.72175.99/238,70
61.10/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB185.31 104 0.00 999 289.31215.58/292,40
62.11/PZČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB280.17 220 0.00 999 500.17426.44/578,40
63.12/PZJAKL Jáchym 2004 0 USK Pha215.06 362 285.36 266 551.36477.63/647,80
64.13/PZKADLEC Filip 2003 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CEPEK Marek 1994 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOTRBA Tomáš 1977 0 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POKORNÝ Jaroslav 1986 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHERZOG Andrea 1999 0 GER102.02 4 103.92 0 103.92 0
2. SEHNALOVÁ Marie 1981 0 USK Pha124.23 2 105.61 0 105.611.69/1,62
3.2/ZSBAYN Nele 2000 0 GER110.73 2 116.44 6 112.738.81/8,50
4.3/ZSREICHE Jane 1999 0 GER113.26 4 2928.92 6 117.2613.34/12,80
5.1/DMSCHUMANN Maria 1998 0 GER117.02 2 115.87 4 119.0215.10/14,50
6.1/ZMBAYN Emma 2001 0 GER125.73 56 121.46 4 125.4621.54/20,70
7.4/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha123.62 2 143.50 2 125.6221.70/20,91
8.2/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice124.12 4 142.24 4 128.1224.20/23,30
9.1/PZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo135.02 100 0.00 999 235.02131.10/126,20
  FILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3