vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Písku

21.07.2013   USD České Vrbné
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB77.90 2 75.60 0 75.60 67
2. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB79.20 0 76.00 0 76.000.40/0,559
3.1/VMKREJČÍ Karel 1972 2+ SKVS ČB79.60 2 77.08 0 77.081.48/2,055
4.2/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB81.80 0 77.50 0 77.501.90/2,551
5. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha78.80 2 78.20 0 78.202.60/3,447
6. CHOD David 1982 2 Blovice80.50 0 79.80 0 79.804.20/5,643
7. SEHNAL Štěpán 1985 0 USK Pha81.80 0 82.50 2 81.806.20/8,239
8.3/U23NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.87.10 2 82.20 0 82.206.60/8,735
9. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB82.30 0 98.80 50 82.306.70/8,931
10.1/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.86.20 2 84.10 2 86.1010.50/13,927
11. POŘÁDEK Milan 1986 0 SKVS ČB87.30 0 87.90 0 87.3011.70/15,523
12.1/ZSZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice87.50 0 88.30 0 87.5011.90/15,719
13.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB89.20 0 91.30 0 89.2013.60/18,015
14.1/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB93.50 0 91.70 4 93.5017.90/23,711
15.3/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn92.20 2 94.90 2 94.2018.60/24,610
16.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn92.80 2 94.80 0 94.8019.20/25,49
17.2/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB91.70 4 92.40 10 95.7020.10/26,68
18.3/DMCEPEK Matěj 1998 0 SKVS ČB98.30 0 94.50 2 96.5020.90/27,67
19.2/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L96.90 0 98.00 2 96.9021.30/28,26
20.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo98.80 6 91.60 6 97.6022.00/29,15
21. BICAN Jakub 1980 0 SKVS ČB102.00 0 101.40 2 102.0026.40/34,94
22.4/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor104.80 8 103.60 0 103.6028.00/37,03
23.3/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn99.80 4 100.40 4 103.8028.20/37,32
24.3/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor106.20 2 104.90 2 106.9031.30/41,41
25. JIRKA David 1985 0 Č.Kruml.104.10 6 107.00 2 109.0033.40/44,20
26.5/VMLERCH David 1972 3 Klášter.120.70 10 118.70 54 130.7055.10/72,90
27.4/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 0 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHL Stefan 1997 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REICHEL Albrecht 2000 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FROHLICH Ben 2000 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KAUFMANN Max 1997 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MERKER Tonni 1995 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POKORNÝ Ondřej 1985 2 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CEPEK Marek 1994 1 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník90.50 0 88.50 0 88.50 26
2. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.90.10 0 90.20 0 90.101.60/1,822
3.1/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha94.20 0 90.90 0 90.902.40/2,718
4. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.95.80 2 92.00 0 92.003.50/4,014
5.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice95.90 4 92.30 0 92.303.80/4,310
6.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň95.80 0 92.70 0 92.704.20/4,76
7. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja98.80 0 98.30 0 98.309.80/11,15
8. HÁKOVÁ Jitka 1980 0 Boh.Pha106.20 0 106.30 8 106.2017.70/20,04
9.2/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek116.80 0 111.30 2 113.3024.80/28,03
10.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor118.10 6 123.90 4 124.1035.60/40,22
11. TUŽOVÁ Julie 1985 0 SKVS ČB203.60 8 121.90 8 129.9041.40/46,81
12.1/DMLÁNOVÁ Zuzana 1998 0 Ot.Strak153.90 6 142.00 0 142.0053.50/60,50
13.1/PZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak167.30 6 198.10 8 173.3084.80/95,80
14.4/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň158.80 64 160.70 102 222.80134.30/151,80
15. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň161.90 64 119.50 454 225.90137.40/155,30
16.2/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn160.80 160 0.00 999 320.80232.30/262,50
17.3/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha199.40 254 187.60 258 445.60357.10/403,50
18.4/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň228.30 262 208.30 406 490.30401.80/454,00
  BAYN Emma 2001 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SCHNEIDER Helene 2005 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOTZE Lena 2004 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAYN Nele 2000 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÁ Kateřina 2000 0 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REICHE Jane 1999 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÁ Anna 2004 0 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HERZOG Andrea 1999 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REICHE Gisela 1962 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SCHUMANN Maria 1998 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1919
1987
3 USK Pha
SKVS ČB
88.80 4 86.90 0 86.90 29
2. VLČNOVSKÝ Vilém
SEHNAL Štěpán
1919
1994
1 SKVS ČB
USK Pha
88.80 6 86.90 8 94.807.90/9,121
3.1/VMKREJČÍ Karel
BOČEK Zdeněk
1919
1972
2 SKVS ČB
SKVS ČB
99.70 2 99.10 6 101.7014.80/17,013
4.1/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema
PŘIKRYL Matěj
1920
2003
2 Tesla Bo
Tesla Bo
116.60 8 106.40 4 110.4023.50/27,09
5.1/U23NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1919
1991
Č.Kruml.
Č.Kruml.
117.00 14 116.30 2 118.3031.40/36,15
6.1/DMKUNA Václav
KOUDELKA Václav
1919
1998
SKVS ČB
Rakovník
114.50 6 105.10 304 120.5033.60/38,74
7.1/VKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
116.50 8 108.80 54 124.5037.60/43,33
8.2/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1919
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
115.70 10 118.20 10 125.7038.80/44,62
9.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie
VRBOVÁ Alexandra
1920
2001
3 Sušice
Horš.Týn
128.40 10 131.50 58 138.4051.50/59,31
10.2/U23CEPEK Marek
POSPÍCHAL Radek
1919
1994
1 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REICHEL Albrecht
FROHLICH Ben
1920
2000
GER
GER
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HERZOG Robert
HERZOG Andrea
1919
1996
GER
GER
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REICHEL Albrecht
BAYN Emma
1920
2000
GER
GER
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert
FILIPI Viktorie
1919
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus71.10 0 70.40 0 70.40 63
2.1/DSKOURNWSKY Axel 1996 0 France77.40 0 74.80 0 74.804.40/6,30
3.1/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB77.30 0 77.30 2 77.306.90/9,855
4.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB84.40 0 80.10 0 80.109.70/13,851
5.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice80.20 0 88.30 56 80.209.80/13,947
6.2/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim82.90 2 82.40 0 82.4012.00/17,043
7.1/U23HOLBOJ Ondřej 1990 0 SKVS ČB82.70 2 82.00 2 84.0013.60/19,339
8. PRCHLÍK Michal 1981 3 L.Tábor91.20 4 86.00 0 86.0015.60/22,235
9.3/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc86.90 2 84.50 4 88.5018.10/25,731
10.4/VMTESAŘ Robert 1972 0 SKVS ČB93.80 0 89.60 0 89.6019.20/27,327
11.1/ZMTONCAR Martin 2001 0 SK94.50 4 91.10 0 91.1020.70/29,40
12. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor98.40 2 87.20 4 91.2020.80/29,526
13.1/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník94.60 0 91.60 0 91.6021.20/30,125
14.5/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov94.70 0 92.10 0 92.1021.70/30,824
15.1/VCHOD Václav 1961 2 Blovice96.30 2 92.50 0 92.5022.10/31,423
16.2/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec98.50 0 99.20 4 98.5028.10/39,922
17.2/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB97.80 8 92.80 6 98.8028.40/40,321
18.3/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB100.40 2 97.00 2 99.0028.60/40,620
19.6/VMLETKO Radek 1978 3 SKŽižkov97.50 2 96.30 4 99.5029.10/41,319
20.2/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice98.80 6 96.10 4 100.1029.70/42,218
21.4/ZMKREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB101.30 0 100.80 2 101.3030.90/43,917
22.3/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně97.90 4 101.70 6 101.9031.50/44,716
23.1/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.103.50 2 102.70 0 102.7032.30/45,915
24.5/ZMLERCH Eduard 2002 3 Klášter.106.00 2 104.90 2 106.9036.50/51,814
25.4/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz125.20 0 104.70 4 108.7038.30/54,413
26.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky107.90 4 106.70 4 110.7040.30/57,212
27.1/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn111.60 0 113.70 0 111.6041.20/58,50
28.2/VSWINTER Eduard 1956 3 Jablonec115.20 4 111.70 0 111.7041.30/58,711
29.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky110.40 54 108.30 6 114.3043.90/62,40
30.3/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn111.10 4 130.50 4 115.1044.70/63,50
31.7/VMBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec114.70 4 113.60 2 115.6045.20/64,210
32.5/ZSBLÁHA Petr 2000 0 ČSAD Plz0.00 999 114.00 4 118.0047.60/67,69
33.6/ZSSOFRON Tomáš 1999 0 ČSAD Plz118.20 58 115.20 4 119.2048.80/69,38
34.8/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor114.30 6 129.40 8 120.3049.90/70,97
35.6/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha119.60 2 117.30 54 121.6051.20/72,76
36.7/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim118.60 4 120.80 2 122.6052.20/74,15
37.3/VSBABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.121.30 2 122.30 6 123.3052.90/75,14
38.9/VMKOTRBA Tomáš 1977 0 L.Tábor135.90 0 121.90 2 123.9053.50/76,03
39.7/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn118.60 6 105.80 56 124.6054.20/77,02
40.10/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor125.00 6 118.50 8 126.5056.10/79,71
41.8/ZSTÁBORSKÝ Antonín 1999 0 Horš.Týn122.80 54 122.90 4 126.9056.50/80,30
42.4/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor122.00 8 128.20 0 128.2057.80/82,10
43.5/PZŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB140.20 2 127.80 2 129.8059.40/84,40
44.8/ZMSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB148.40 62 74.00 62 136.0065.60/93,20
45.4/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor132.10 6 0.00 999 138.1067.70/96,20
46.6/PZHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak130.40 8 132.30 10 138.4068.00/96,60
47.7/PZŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB179.10 10 146.70 4 150.7080.30/114,10
48.9/ZSMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB161.40 106 152.60 10 162.6092.20/131,00
49.9/ZMPISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha163.70 8 166.70 54 171.70101.30/143,90
50.10/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha172.60 10 0.00 999 182.60112.20/159,40
51.11/ZMTESAŘ Vojtěch 2002 0 SKVS ČB155.10 114 187.40 18 205.40135.00/191,80
52.8/PZKADLEC Filip 2003 0 USK Pha141.60 64 164.40 106 205.60135.20/192,00
53.10/ZSLÁNA Matěj 2000 0 Ot.Strak174.10 110 158.80 54 212.80142.40/202,30
54.9/PZPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB163.20 54 208.80 12 217.20146.80/208,50
55.10/PZSTANOVSKÝ Jakub 2004 0 SKVS ČB184.80 60 169.90 116 244.80174.40/247,70
56.11/PZČIHOVSKÝ Šimon 2003 0 SKVS ČB156.30 412 156.30 218 374.30303.90/431,70
57.12/PZJAKL Jáchym 2004 0 USK Pha284.50 308 0.00 999 592.50522.10/741,60
  CEPEK Marek 1994 0 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HERZOG Robert 1996 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SCHUMANN Jonas 2003 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HERMANN Ivo 1990 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BUTTNER Florian 2002 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POKORNÝ Jaroslav 1986 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SEHNALOVÁ Marie 1981 0 USK Pha101.80 4 99.70 2 101.70 2
2.1/ZMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice116.80 0 141.40 6 116.8015.10/14,81
3.1/ZSBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha117.10 8 132.60 4 125.1023.40/23,00
4.1/PZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo151.40 6 126.00 0 126.0024.30/23,90
  BAYN Emma 2001 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BAYN Nele 2000 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SCHUMANN Maria 1998 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HERZOG Andrea 1999 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REICHE Jane 1999 0 GER0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3