vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Dvoře Králové

20.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.20:23,40 11
2. LACINA Richard 1967 3 Semily22:18,80115.40/9,43
3. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.22:32,90129.50/10,62
4. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.23:30,80187.40/15,31
  KOZDERKA Pavel 1985 0 TurnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily23:05,20 5
2. VACKOVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.23:43,7038.50/2,81
3. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily24:42,0096.80/7,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1919
1977
3 Dv.Král.
Dv.Král.
24:30,90 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov17:24,40 35
2. PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně18:39,9075.50/7,227
3. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov19:31,60127.20/12,223
4. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.20:31,00186.60/17,919
5. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.20:44,40200.00/19,115
6. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.21:01,70217.30/20,811
7. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov21:18,30233.90/22,47
8. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov21:24,20239.80/23,06
9. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.22:00,20275.80/26,45
10. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.22:03,10278.70/26,74
11. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.22:37,90313.50/30,03
12. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov23:10,00345.60/33,12
13. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.23:37,40373.00/35,71
14. VESELÝ František 2000 0 Dv.Král.24:12,20407.80/39,00
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.DNS 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3