vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Dvoře Králové

21.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.12:19,60 11
2. LACINA Richard 1967 3 Semily14:11,60112.00/15,13
3. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.14:26,90127.30/17,22
4. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.15:13,40173.80/23,51
  KOZDERKA Pavel 1985 0 TurnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily14:17,80 5
2. VACKOVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.15:06,5048.70/5,71
3. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily15:06,9049.10/5,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1919
1977
3 Dv.Král.
Dv.Král.
16:25,00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov10:33,30 35
2. PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně11:26,6053.30/8,427
3. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov12:10,7097.40/15,423
4. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.12:43,30130.00/20,519
5. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.12:45,20131.90/20,811
6. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.12:45,80132.50/20,915
7. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov12:50,20136.90/21,67
8. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov13:21,80168.50/26,66
9. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.13:58,50205.20/32,45
10. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.13:59,70206.40/32,64
11. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.14:29,60236.30/37,33
12. VESELÝ František 2000 0 Dv.Král.14:57,70264.40/41,72
13. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.15:06,70273.40/43,21
14. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov15:07,20273.90/43,20
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.DNS 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3