vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

21.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:20,00 00:00,00 01:20,00 11
2. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov01:29,00 01:33,30 01:29,009.00/11,33
3. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:34,10 01:34,00 01:34,0014.00/17,52
4. LACINA Richard 1967 3 Semily01:38,30 01:38,70 01:38,3018.30/22,91
5. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:48,80 01:48,60 01:48,6028.60/35,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:32,90 01:35,20 01:32,90 5
2. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily01:37,70 01:39,40 01:37,704.80/5,21
3. VACKOVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.01:40,00 01:40,90 01:40,007.10/7,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1919
1977
3 Dv.Král.
Dv.Král.
01:38,30 01:41,50 01:38,30 0
2. KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:49,60 01:52,60 01:49,6011.30/11,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:07,10 01:08,80 01:07,10 42
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:12,70 01:19,30 01:12,705.60/8,334
3. PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně01:14,10 01:12,90 01:12,905.80/8,630
4. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.01:15,90 01:17,10 01:15,908.80/13,126
5. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.01:18,20 01:20,30 01:18,2011.10/16,522
6. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště01:18,50 01:21,70 01:18,5011.40/17,018
7. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.01:19,50 01:21,30 01:19,5012.40/18,514
8. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:27,10 01:28,50 01:27,1020.00/29,810
9. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.00:00,00 01:28,70 01:28,7021.60/32,29
10. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:32,70 01:30,50 01:30,5023.40/34,98
11. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov01:31,50 01:35,40 01:31,5024.40/36,47
12. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:31,60 01:32,20 01:31,6024.50/36,56
13. KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:34,00 01:38,00 01:34,0026.90/40,15
14. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:34,30 01:38,00 01:34,3027.20/40,54
15. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:34,70 01:36,70 01:34,7027.60/41,13
16. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:36,60 01:40,30 01:36,6029.50/44,02
17. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:39,50 01:42,00 01:39,5032.40/48,31
18. VESELÝ František 2000 0 Dv.Král.01:41,60 01:42,50 01:41,6034.50/51,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3