vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Orlici 3

28.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto16:06,10 7
2. MAREK Aleš 1978 3 Trutnov16:52,6046.50/4,83
3. LACINA Richard 1967 3 Semily17:41,6095.50/9,92
4. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.18:36,70150.60/15,61
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.PhaDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily17:14,50 10
2. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště17:34,8020.30/2,06
3. KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.18:25,6071.10/6,92
4. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily18:31,3076.80/7,41

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.14:39,10 39
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov14:58,2019.10/2,235
3. ULWER Jiří 1995 2 Týniště15:07,3028.20/3,231
4. MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.15:30,9051.80/5,927
5. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto15:44,9065.80/7,523
6. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.15:48,0068.90/7,819
7. ŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.15:48,2069.10/7,915
8. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště15:55,8076.70/8,714
9. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.16:02,7083.60/9,513
10. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.16:23,80104.70/11,912
11. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov16:31,00111.90/12,711
12. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov16:32,00112.90/12,810
13. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.17:13,60154.50/17,69
14. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.17:42,30183.20/20,88
15. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.17:48,50189.40/21,57
16. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.17:55,40196.30/22,36
17. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.18:12,90213.80/24,35
18. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov18:19,50220.40/25,14
19. KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.19:05,50266.40/30,33
20. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.19:06,70267.60/30,42
21. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:15,90276.80/31,51
22. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto19:19,00279.90/31,80
23. ŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště20:10,60331.50/37,70
24. HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto21:27,10408.00/46,40
  PRAŽÁK Jan 1963 0 KVS HKDNS 0
  STAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3