vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Orlici 4

28.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto00:59,00 01:00,10 00:59,00 7
2. MAREK Aleš 1978 3 Trutnov01:04,10 01:03,90 01:03,904.90/8,33
3. LACINA Richard 1967 3 Semily01:05,40 01:07,60 01:05,406.40/10,82
4. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:15,20 01:14,70 01:14,7015.70/26,61
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:05,10 01:05,20 01:05,10 10
2. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:06,30 01:05,30 01:05,300.20/0,36
3. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily01:05,70 01:06,10 01:05,700.60/0,92
4. KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.01:15,20 01:15,10 01:15,1010.00/15,41

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VYHNÁLEK Jan
VENIGER Jan
1919
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:09,40 01:13,30 01:09,40 1
2. KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:14,00 01:13,50 01:13,504.10/5,90
3. HRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
1920
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:21,40 01:23,40 01:21,4012.00/17,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:47,80 00:47,40 00:47,40 39
2. SUCHÁNEK Daniel 1993 0 Vys.Mýto00:50,20 00:51,30 00:50,202.80/5,935
3. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.00:50,80 00:50,30 00:50,302.90/6,131
4. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.00:53,30 00:56,40 00:53,305.90/12,427
5. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:54,00 00:53,60 00:53,606.20/13,123
6. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto00:53,90 00:55,00 00:53,906.50/13,719
7. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště00:55,00 00:54,30 00:54,306.90/14,615
8. ULWER Jiří 1995 2 Týniště00:56,20 00:57,50 00:56,208.80/18,614
9. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.00:56,30 00:57,80 00:56,308.90/18,813
10. ŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.00:56,90 00:58,10 00:56,909.50/20,012
11. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov00:57,30 00:00,00 00:57,309.90/20,911
12. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:59,90 01:00,10 00:59,9012.50/26,410
13. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:00,90 01:00,70 01:00,7013.30/28,19
14. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:02,70 01:03,80 01:02,7015.30/32,38
15. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:04,60 01:03,40 01:03,4016.00/33,87
16. VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto01:07,30 01:09,60 01:07,3019.90/42,06
17. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:07,40 01:08,10 01:07,4020.00/42,25
18. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:07,90 01:08,20 01:07,9020.50/43,24
19. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:10,70 01:10,60 01:10,6023.20/48,93
20. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.01:10,70 01:12,60 01:10,7023.30/49,22
21. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:11,80 01:13,50 01:11,8024.40/51,51
22. HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto01:12,30 01:14,10 01:12,3024.90/52,50
23. ŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště01:15,20 01:13,30 01:13,3025.90/54,60
24. KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.01:14,30 01:14,20 01:14,2026.80/56,50
  MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 0 KVS HK00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  STAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3