vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

11.08.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn104.90 0 104.40 0 104.40 42
2. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy107.40 0 105.30 2 107.302.90/2,838
3. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV107.80 4 106.80 2 108.804.40/4,234
4.2/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn111.20 2 110.00 0 110.005.60/5,430
5.1/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy109.80 6 109.20 2 111.206.80/6,526
6.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy112.10 0 113.00 0 112.107.70/7,422
7.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice111.80 6 110.30 2 112.307.90/7,618
8. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek111.80 6 110.50 2 112.508.10/7,814
9.5/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja121.60 4 114.80 0 114.8010.40/10,013
10.1/VSHORAL Martin 1957 3 Horš.Týn121.40 50 117.40 0 117.4013.00/12,512
11.1/VNAVARA Vladimír 1963 0 Loko Plz119.10 0 119.50 6 119.1014.70/14,111
12.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor121.10 0 119.40 0 119.4015.00/14,410
12.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor121.40 6 119.40 0 119.4015.00/14,49
14.1/ZSWENDL Denis 2000 3 Horš.Týn123.60 4 118.20 2 120.2015.80/15,18
15.1/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.125.30 2 121.80 0 121.8017.40/16,77
16.3/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor126.40 2 120.30 2 122.3017.90/17,16
17.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 0 Klatovy131.70 0 128.20 0 128.2023.80/22,85
18.6/VMUHLÍK Jan 1978 0 L.Žatec129.40 0 127.50 2 129.4025.00/23,94
18.7/VMKYSELA David 1977 0 Kralupy127.40 2 138.80 4 129.4025.00/23,93
20.2/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor129.60 6 130.50 2 132.5028.10/26,92
21.3/DMVYBULKA Jakub 1998 0 Kralupy136.20 0 132.00 2 134.0029.60/28,41
22.2/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy140.70 2 134.00 2 136.0031.60/30,30
23.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň131.50 6 139.70 4 137.5033.10/31,70
24.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.147.80 2 144.80 4 148.8044.40/42,50
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.105.80 0 104.10 0 104.10 33
2. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník110.80 2 107.70 0 107.703.60/3,529
3.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy107.90 0 110.60 0 107.903.80/3,725
4.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň111.20 2 109.80 2 111.807.70/7,421
4.1/VLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav111.80 0 111.80 2 111.807.70/7,417
6.2/U23ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice120.20 0 123.90 0 120.2016.10/15,513
7.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice120.80 6 121.90 0 121.9017.80/17,112
8. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy124.10 4 121.10 4 125.1021.00/20,211
9.1/DMMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus126.00 0 124.70 2 126.0021.90/21,010
10.3/U23POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz131.00 2 126.30 0 126.3022.20/21,39
11.2/ZMSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec131.10 0 129.40 0 129.4025.30/24,38
12. GALISZOVÁ Kateřina 1986 0 Sláv.KV129.20 6 137.20 2 135.2031.10/29,97
13.2/VMŠPRINGEROVÁ Iva 1976 0 Staňkov131.50 4 135.40 0 135.4031.30/30,16
14.4/U23VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy134.60 6 133.00 4 137.0032.90/31,65
15.3/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KVS Pha4136.30 2 135.10 2 137.1033.00/31,74
16.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor135.80 4 139.60 0 139.6035.50/34,13
17.2/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník140.20 4 135.40 6 141.4037.30/35,82
18.4/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky140.30 4 140.80 2 142.8038.70/37,21
19.5/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň146.00 6 144.70 2 146.7042.60/40,90
20. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň144.70 4 142.70 8 148.7044.60/42,80
21.3/DMCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz147.50 6 149.80 6 153.5049.40/47,50
22.6/ZMŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav212.70 58 189.80 10 199.8095.70/91,90
  MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSHORAL Martin
SLAVÍK František
1919
1957
2 Horš.Týn
SKŽižkov
120.40 0 122.10 10 120.40 17
2.1/VMVALENTA Josef
PECHLÁT Hynek
1919
1973
2 Sušice
Sušice
127.20 4 122.50 2 124.504.10/3,413
3.1/VKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
128.40 0 124.20 2 126.205.80/4,89
4.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1919
1950
3 Klatovy
Klatovy
133.10 0 128.60 0 128.608.20/6,85
5.3/VHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1919
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
128.50 4 130.80 2 132.5012.10/10,04
6.1/ZSHORAL Vojtěch
WENDL Denis
1920
2002
Horš.Týn
Horš.Týn
131.80 4 133.40 8 135.8015.40/12,83
7. MÍKA Jan
HRÁDEK Petr
1919
1984
Boh.Pha
So Písek
139.10 14 137.60 4 141.6021.20/17,62
8.4/VKUBÁT Zdeněk
HAMÁK Miloslav
1919
1962
Klatovy
Klatovy
152.20 2 150.20 8 154.2033.80/28,11
9.2/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
153.40 10 152.70 6 158.7038.30/31,80
10. BAČÁKOVÁ Radka
PŠENIČKOVÁ Jana
1919
1983
Rakovník
Rakovník
158.10 10 160.80 6 166.8046.40/38,50
11.5/VVANDAS Bohuslav
LAGNEROVÁ Jana
1919
1982
3 Soběslav
Soběslav
178.10 6 125.00 254 184.1063.70/52,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz94.60 0 93.10 4 94.60 92
2. BLAHNÍK Vojtěch 1981 2 Sláv.KV96.00 0 99.20 2 96.001.40/1,588
3.2/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice99.60 2 98.70 0 98.704.10/4,384
4.3/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz102.00 0 99.10 0 99.104.50/4,880
5.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz100.30 0 97.70 2 99.705.10/5,476
6. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV100.60 0 100.10 2 100.606.00/6,372
7. HAMÁK Miloslav 1982 2 Klatovy101.30 2 100.80 0 100.806.20/6,668
8.4/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy100.70 2 101.00 0 101.006.40/6,864
9.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.10 0 111.00 2 101.106.50/6,960
10. EISNER Tomáš 1987 3 Boh.Pha101.50 0 100.10 2 101.506.90/7,356
11.2/U23KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy102.50 2 101.60 0 101.607.00/7,452
12.1/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice104.70 4 103.00 0 103.008.40/8,948
13.1/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz104.60 2 102.60 2 104.6010.00/10,644
14.6/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy107.60 0 105.90 0 105.9011.30/11,940
15.1/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice108.00 0 106.80 0 106.8012.20/12,936
16. HEK Jan 1979 2 Roudnice107.10 0 107.10 0 107.1012.50/13,232
17.2/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy108.80 0 106.30 2 108.3013.70/14,528
18.7/VMJOHANIDES Milan 1975 0 Kralupy113.60 0 110.60 0 110.6016.00/16,927
19.2/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník116.70 6 109.50 2 111.5016.90/17,926
20.1/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice112.60 0 109.80 4 112.6018.00/19,025
21.8/VMWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz117.10 2 112.80 0 112.8018.20/19,224
22. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV109.70 4 111.10 4 113.7019.10/20,223
23.3/ZSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně112.50 4 114.30 0 114.3019.70/20,822
24. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV110.40 4 112.50 2 114.4019.80/20,921
25. LINHART Stanislav 1983 0 Blovice117.30 0 116.10 2 117.3022.70/24,020
26.3/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice113.60 4 111.90 8 117.6023.00/24,319
27.4/ZSHALÍK Ondřej 1999 3 Horš.Týn117.70 0 115.30 4 117.7023.10/24,418
28.5/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz117.80 2 112.20 6 118.2023.60/24,917
29.2/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy116.70 2 116.40 2 118.4023.80/25,216
30.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice119.00 2 118.50 0 118.5023.90/25,315
31.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.119.00 0 118.60 0 118.6024.00/25,414
32. MÍKA Jan 1984 0 Boh.Pha119.40 0 119.70 6 119.4024.80/26,213
33.2/ZMŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice125.60 6 119.40 2 121.4026.80/28,312
34.6/ZSSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz120.30 2 122.50 4 122.3027.70/29,311
35.3/ZMHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn121.30 2 118.70 4 122.7028.10/29,710
36.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky122.60 2 119.60 4 123.6029.00/30,79
36.7/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz125.10 2 121.60 2 123.6029.00/30,78
38.2/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz128.20 2 125.40 0 125.4030.80/32,67
39.9/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor129.40 6 129.90 0 129.9035.30/37,36
40.4/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.131.10 6 130.50 2 132.5037.90/40,15
41.5/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky137.30 2 132.70 0 132.7038.10/40,34
42.6/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky130.50 4 137.30 8 134.5039.90/42,23
43.3/VSMAŇAS Miroslav 1955 3 Hubertus143.00 2 138.00 2 140.0045.40/48,02
44.4/DMLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus145.20 2 135.30 6 141.3046.70/49,41
45.8/ZSŠTUDLAR Patrik 1999 0 Č.Kruml.137.70 6 142.90 12 143.7049.10/51,90
46.7/ZMŠINDELÁŘ Jan 2002 0 Loko Plz151.50 2 146.40 2 148.4053.80/56,90
47.9/ZSZEMAN Jakub 2000 0 Kralupy147.70 8 146.10 16 155.7061.10/64,60
48.8/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha162.80 10 151.50 8 159.5064.90/68,60
49.9/ZMZEMAN Matěj 2002 0 Kralupy160.90 12 159.60 10 169.6075.00/79,30
50.10/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník169.30 2 170.40 2 171.3076.70/81,10
51.11/ZMKLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.172.70 66 169.50 16 185.5090.90/96,10
  HEGER Miroslav 1955 3 Rakovník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMČERNÁ Lucie 1977 3 Kadaň127.70 0 123.20 0 123.20 6
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy131.00 2 129.20 0 129.206.00/4,92
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 0 Č.Kruml.132.10 2 132.40 2 134.1010.90/8,81
4. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 0 Kralupy147.80 0 140.50 0 140.5017.30/14,00
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 0 Rakovník136.90 4 140.70 0 140.7017.50/14,20

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn124.10 2 124.90 2 126.10 0
2.2/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky126.20 6 134.30 0 132.206.10/4,80
3.3/PZMTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn132.40 2 128.90 4 132.906.80/5,40
4.4/PZMŠVEJD Jan 2004 0 Sušice141.30 6 133.10 4 137.1011.00/8,70
5.5/PZMHAJDUCH Jaroslav 2004 0 Ot.Strak131.30 6 139.90 54 137.3011.20/8,90
6.6/PZMVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor140.50 2 142.10 2 142.5016.40/13,00
7.7/PZMPÍPAL Zbyněk 2003 0 SKVS ČB148.00 2 143.60 2 145.6019.50/15,50
8.1/PZZBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha148.10 4 141.60 6 147.6021.50/17,00
9.2/PZZDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 0 Ot.Strak155.90 0 3451.60 2 155.9029.80/23,60
10.8/PZMKADLEC Filip 2003 0 USK Pha161.50 50 154.50 4 158.5032.40/25,70
11.9/PZMŠEDIVÝ Jan 2003 0 SKVS ČB160.30 2 165.30 2 162.3036.20/28,70
12.10/PZMNOVÁK Michal 2003 0 Kralupy173.30 10 164.80 0 164.8038.70/30,70
13.11/PZMŠEDIVÝ Vít 2004 0 SKVS ČB166.60 8 162.70 4 166.7040.60/32,20
14.3/PZZMACHUTOVÁ Iva 2003 0 Kralupy176.40 6 163.60 10 173.6047.50/37,70
15.4/PZZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha168.90 6 200.50 4 174.9048.80/38,70
16.5/PZZHOJDOVÁ Eliška 2005 0 Horš.Týn172.00 110 171.30 4 175.3049.20/39,00
17.12/PZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.186.80 12 167.70 12 179.7053.60/42,50
18.13/PZMKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.202.30 4 188.90 8 196.9070.80/56,10
19.6/PZZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň0.00 999 191.50 16 207.5081.40/64,60
20.7/PZZPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 0 Sušice221.50 14 216.30 110 235.50109.40/86,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3