vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup

08.08.2013-09.08.2013   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls   xls   xls

kategorie C1M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TRUMMER Timo 1996 BSV Halle95.48 2 104.69 2 97.48 -
2. GURECKA Marko 1996 KTK Lipt. Mikuláš97.53 0 98.41 0 97.530.05/0,1-
3. TUCHSCHERER Lennard 1999 Kanuverein Zeitz105.80 0 100.44 0 100.442.96/3,0-
4. DŽURNÝ Tomáš 1995 KTK Lipt. Mikuláš106.82 4 99.65 2 101.654.17/4,3-
5. SMOLARSKI Pawel 1995 POL107.42 2 102.63 0 102.635.15/5,3-
6. SHIROKOV Valeriy 1996 KAZ108.89 4 102.89 2 104.897.41/7,6-
7. WEBER Alexander 1997 Leipziger Kanuclub110.20 6 103.17 2 105.177.69/7,9-
8. VĚTROVSKÝ Jan 1997 USK Praha105.06 2 103.34 2 105.347.86/8,1-
9. SZTUBA Kacper 1999 POL102.42 4 125.48 52 106.428.94/9,2-
10. KLEMEN Vidmar 1997 KKK Tacen120.53 6 108.15 2 110.1512.67/13,0-
11. KOLOMANSKI Michal 1995 KKK Krakow104.94 50 108.25 2 110.2512.77/13,1-
12. MIRGORODSKÝ Marko 1998 KTK Lipt. Mikuláš111.92 4 108.35 2 110.3512.87/13,2-
13. JANUR Dominik 1997 POL108.96 2 115.18 6 110.9613.48/13,8-
14. MRAČNA Martin 1996 KTK Lipt. Mikuláš109.76 10 109.54 2 111.5414.06/14,4-
15. CHALOUPKA Václav 1998 UP Olomouc116.03 0 112.62 0 112.6215.14/15,5-
16. NOWAK Przemyslaw 1997 POL108.70 4 118.60 4 112.7015.22/15,6-
17. STRAUS Thomas 1997 AKV Augsburg112.80 0 116.16 2 112.8015.32/15,7-
18. KOZUB ADAM 1996 POL109.78 54 109.07 4 113.0715.59/16,0-
19. KULIKOV Alexandr 1997 KAZ111.20 50 115.15 0 115.1517.67/18,1-
20. GOURY Guillaume 1995 GESN121.84 4 113.43 2 115.4317.95/18,4-
21. KUNA Václav 1998 SK VS Č. Budějovice116.35 0 127.14 6 116.3518.87/19,4-
22. CZAJA Wiktor 1999 POL122.05 56 114.91 2 116.9119.43/19,9-
23. BAFIA Juraj 1997 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš113.19 4 112.87 8 117.1919.71/20,2-
24. ZIMA Tomáš 2000 Klub Kanoistika Roudnice n.L.118.09 4 114.24 4 118.2420.76/21,3-
25. GILBERT Callum 1996 New Zealand118.08 2 110.62 54 120.0822.60/23,2-
26. BREZNIK Leon 1997 KKK Tacen113.31 8 116.53 4 120.5323.05/23,6-
27. BRAUNE Willi 1996 BSV Halle113.14 8 117.19 56 121.1423.66/24,3-
28. NOVOTNÝ Jan 1998 UP Olomouc118.20 4 123.31 2 122.2024.72/25,4-
29. CEPEK Matěj 1998 SK VS Č. Budějovice138.14 4 128.10 0 128.1030.62/31,4-
30. BENHACINE Anice 1996 GESN120.28 8 115.85 152 128.2830.80/31,6-
31. CHAKIR Iosam 1998 Ille de France123.17 50 125.21 4 129.2131.73/32,6-
32. GERČER Žan 1998 Kajak kanu klub Ljubljana128.97 4 137.14 52 132.9735.49/36,4-
33. ŠTEKLÁČ Filip 1998 KK Zvolen126.67 56 128.72 6 134.7237.24/38,2-
34. KOLAT Artur 1999 KS Start Nowy Sacz148.51 56 130.54 6 136.5439.06/40,1-
35. KLÍMA Jan 1998 SK Vltava Č. Krumlov158.30 56 142.26 6 148.2650.78/52,1-
36. Borde Lionel 1995 FRA148.12 2 162.29 2 150.1252.64/54,0-
37. MACÚŠ śudovít 2001 TSM Žilina142.53 10 152.94 8 152.5355.05/56,5-
38. MESSEMER Dennis 1997 Team RLP149.23 6 0.00 999 155.2357.75/59,2-
39. MAKOVEC Aljaz 1997 KKSE129.33 56 151.60 8 159.6062.12/63,7-
40. HAFFEIS Tom 1997 Ille de France137.77 54 0.00 999 191.7794.29/96,7-
41. AUBERTIN Paul 1999 GESN0.00 999 219.18 100 319.18221.70/227,4-
42. KRUPA Felix 2000 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
43. KEMPF Emilien 1993 FRA0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BIZJAK Nina 1995 KKSE136.79 4 127.06 6 133.06 -
2. HURKALA Ewa 1996 POLAND140.60 2 158.57 58 142.609.54/7,2-
3. PRIOUX Lucie 1997 CK Uzerche122.52 54 147.59 2 149.5916.53/12,4-
4. MOISAN Anne Lise 1998 GESN158.57 102 152.57 4 156.5723.51/17,7-
5. URBANIK Kamila 1996 POL148.75 52 0.00 999 200.7567.69/50,9-
6. JANCZY Justyna 1997 POLAND150.38 54 145.59 102 204.3871.32/53,6-
7. VAN DE VEN Swantge 1998 MAGDEBURG151.79 106 152.44 154 257.79124.73/93,7-
8. FIALOVÁ Veronika 1998 UP Olomouc212.06 210 0.00 999 422.06289.00/217,2-

kategorie C2M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VIESEL Dennis
HOOTONG Moritz
1996
1996
Team BSP-N Mitte
Team BSP-N Mitte
113.70 2 112.56 0 112.56 -
2. BRZEZINSKI Jakub
KOZUB Adam
1998
1996
POL
POL
116.90 0 112.93 0 112.930.37/0,3-
3. HECHT Niklas
WEBER Alexander
1997
1997
Leipziger Kanuclub
Leipziger Kanuclub
0.00 999 108.92 6 114.922.36/2,1-
4. SKUBÍK Jakub
ŠIMIČÁK Martin
1995
1995
KTK Lipt. Mikuláš
KTK Lipt. Mikuláš
113.02 2 116.68 6 115.022.46/2,2-
5. MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
USK Praha
USK Praha
116.18 54 113.08 6 119.086.52/5,8-
6. MICHALOVIČ Igor
TOMKO Jakub
1995
1995
KTK Lipt. Mikuláš
KTK Lipt. Mikuláš
126.15 8 119.19 0 119.196.63/5,9-
7. GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
1996
1996
BSV Halle
BSV Halle
118.64 4 112.99 52 122.6410.08/9,0-
8. STANOVSKÝ Martin
STANOVSKÝ Jakub
1996
1997
ŠKP Dolný Kubín
ŠKP Dolný Kubín
128.74 52 126.18 2 128.1815.62/13,9-
9. MIKITA Marek
TOMKO Dominik
1997
2000
Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš
Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš
130.82 62 131.05 2 133.0520.49/18,2-
10. KLATA Wojciech
ZYCH Krzysztof
1998
1998
POL
POL
136.23 6 128.01 6 134.0121.45/19,1-
11. CWIK Kacper
JANUR Dominik
1996
2000
POL
POL
135.28 10 0.00 999 145.2832.72/29,1-
12. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
UP Olomouc
UP Olomouc
145.33 8 162.23 4 153.3340.77/36,2-
13. KEMPF Emilien
DESONGINS Silevere
1993
2000
FRA
FRA
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OKREGLAK Macej 1995 POL85.14 0 83.73 0 83.73 -
2. LEJMEL Eryk 1995 POL97.27 6 88.95 0 88.955.22/6,2-
3. TESTEN Niko 1997 Kajak klub Soške elektrarne93.07 2 90.76 2 92.769.03/10,8-
4. MAJERCZAK Krzysztof 1997 POL103.26 0 92.94 0 92.949.21/11,0-
5. RESZELEWSKI Pawel 1995 KKK Krakow101.69 2 93.16 0 93.169.43/11,3-
6. CWIK Kacper 1996 POL93.69 0 93.50 2 93.699.96/11,9-
7. KARNER Vid 1996 KKK Nivo Celje93.71 0 93.88 2 93.719.98/11,9-
8. GRUNWALD Paul 1996 BSV Halle94.28 0 97.85 2 94.2810.55/12,6-
9. KAPOŠIN Urban 1993 SLO94.02 2 101.84 2 96.0212.29/14,7-
10. SANDERA Wiktor 1998 KS Start Nowy Sacz94.74 2 96.61 4 96.7413.01/15,5-
11. GILBERT Callum 1996 New Zealand97.11 0 96.49 4 97.1113.38/16,0-
12. ZWOLINSKI Pavel 1995 POL99.05 2 97.26 0 97.2613.53/16,2-
13. STAHL Lukas 1999 Augsburger Kajak Verein98.14 2 97.29 0 97.2913.56/16,2-
14. STANOVSKÝ Jakub 1997 ŠKP Dolný Kubín95.47 2 96.96 2 97.4713.74/16,4-
15. BRZEZINSKI JAKUB 1998 POL113.25 4 95.62 2 97.6213.89/16,6-
16. KANCLER Tine 1999 Kajak klub Soške elektrarne95.91 2 98.22 52 97.9114.18/16,9-
17. SPIEKERMANN Florian 1995 Kajak Klub Rosenheim98.09 0 98.96 0 98.0914.36/17,2-
18. STANOVSKÝ Martin 1996 ŠKP Dolný Kubín98.19 0 101.90 2 98.1914.46/17,3-
19. RIEXINGER Ole 1996 Team BSP-N Mitte99.17 6 96.46 2 98.4614.73/17,6-
20. KOVAČIČ Gašper 1997 Kajak klub Soške elektrarne98.48 0 99.30 6 98.4814.75/17,6-
21. DEBOWSKI Bartosz 1995 POL94.66 4 102.98 102 98.6614.93/17,8-
22. JEANNINGROS Felix 1996 nancy99.15 0 98.25 6 99.1515.42/18,4-
23. MATĚJKA Michael 1997 USK Praha100.86 4 97.37 2 99.3715.64/18,7-
24. TROMPETER Jan 1996 Team BSP-N Mitte97.62 2 98.41 4 99.6215.89/19,0-
25. SUNDERLAND Paul 1997 British Canoe Union105.68 0 99.74 0 99.7416.01/19,1-
26. ČIŽMAN Luka 1997 KKK Tacen102.77 0 98.27 2 100.2716.54/19,8-
27. PETAK Šteblaj Jure 1996 Kajak kanu klub Ljubljana98.63 2 102.19 50 100.6316.90/20,2-
28. MACÚŠ Richard 1997 TSM Žilina100.66 0 96.44 204 100.6616.93/20,2-
29. PECHLÁT Hynek 1995 SK VS Č. Budějovice97.12 4 90.98 54 101.1217.39/20,8-
30. ANŽE Urankar 1997 KKK Ljubljana105.26 4 99.25 2 101.2517.52/20,9-
31. KARNER Teo 1998 KKK NIVO CELJE101.58 0 120.75 4 101.5817.85/21,3-
32. MIKÓ Radoslav 1998 TSM Bratislava110.15 6 101.67 0 101.6717.94/21,4-
33. TURNŠEK Urh 2000 KKK NIVO CELJE102.10 0 102.46 0 102.1018.37/21,9-
34. ZIMA Tomáš 2000 Klub Kanoistika Roudnice n.L.106.18 2 102.52 0 102.5218.79/22,4-
35. MANFREDA-VIDRIH Val 1997 KKK Tacen100.61 2 101.50 2 102.6118.88/22,5-
36. ŽMAVC Jurij 1996 Kajak kanu klub Ljubljana96.49 50 98.67 4 102.6718.94/22,6-
37. KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 KKK Tacen94.20 50 100.84 2 102.8419.11/22,8-
38. STRAUá Thomas 1997 AKV Augsburg94.55 50 100.88 2 102.8819.15/22,9-
39. ZAPLETAL Vojtěch 1998 DUKLA Brandýs100.92 2 103.27 0 102.9219.19/22,9-
40. MESSEMER Dennis 1997 Team RLP106.04 50 101.29 2 103.2919.56/23,4-
41. JEŽ Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne106.02 0 99.31 4 103.3119.58/23,4-
42. UNSELD Ole 1997 KV Baden-Württemberg104.31 0 101.58 4 104.3120.58/24,6-
43. PETŘÍK Matouš 1997 USK Praha103.40 4 96.73 8 104.7321.00/25,1-
44. GUILBAUD Jules 1997 Ille de France102.86 2 126.58 0 104.8621.13/25,2-
45. KOREN Jakob 1995 KKSE107.41 0 103.57 2 105.5721.84/26,1-
46. STANOVSKÝ Samuel 1998 TJ KVS Sušice102.05 4 97.20 104 106.0522.32/26,7-
47. NOVAK Tim 1997 Kajak kanu klub Ljubljana103.88 104 102.91 4 106.9123.18/27,7-
48. TAUER Marc 1996 SKG Hanau107.79 0 106.40 2 107.7924.06/28,7-
49. JAKOBI Milos 1997 Team RLP105.88 2 114.67 6 107.8824.15/28,8-
50. JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen99.04 152 100.01 8 108.0124.28/29,0-
51. MORABITO Vicent 1997 FRA113.59 2 108.22 0 108.2224.49/29,2-
52. DODOK Martin 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš108.24 0 107.50 4 108.2424.51/29,3-
53. MAAS David 1999 Kajak Klub Rosenheim107.01 2 105.21 6 109.0125.28/30,2-
54. HOTTONG Moritz 1996 KV Baden-Württemberg109.07 0 105.63 4 109.0725.34/30,3-
55. JANUR Marcin 1999 POL109.21 0 106.61 4 109.2125.48/30,4-
56. AUBAL Nathan 1997 Ille de France109.68 0 108.11 6 109.6825.95/31,0-
57. GALMICHE Lucas 1997 GESN124.13 4 111.67 0 111.6727.94/33,4-
58. ŠANDA Petr 2000 BS Vlašim112.65 2 105.83 6 111.8328.10/33,6-
59. ROUCH Erwan 1997 GESN115.87 0 111.83 0 111.8328.10/33,6-
60. KRALJ NEJC 1999 KKK NIVO CELJE132.08 0 109.18 4 113.1829.45/35,2-
61. TOMINEC Domen 1997 Kajak kanu klub Ljubljana118.90 52 110.03 4 114.0330.30/36,2-
62. ŠTOLFA Anže 1998 Kajak klub Soške elektrarne115.09 10 112.49 2 114.4930.76/36,7-
63. BOŽIČ Štefan 2001 Kajak klub Soške elektrarne137.14 56 113.92 2 115.9232.19/38,4-
64. HERENBERGE Vicent 1996 FRA119.29 4 113.07 4 117.0733.34/39,8-
65. SAVART Louis 1996 ABCK117.73 0 115.98 56 117.7334.00/40,6-
66. ANŽLOVAR Blaž 1998 Kajak kanu klub Ljubljana114.43 4 121.54 56 118.4334.70/41,4-
67. ROZMAN David 1999 KKK NIVO CELJE112.92 6 122.80 2 118.9235.19/42,0-
68. PETEK Marko 2000 Kajak kanu klub Ljubljana120.38 0 119.89 0 119.8936.16/43,2-
69. LATIMIER Lucas 1998 GESN124.77 8 118.05 2 120.0536.32/43,4-
70. KAMMERL Valentin 1999 Kajak Klub Rosenheim128.08 6 119.79 2 121.7938.06/45,5-
71. JÁŠA Filip 1997 SK VS Č. Budějovice121.14 52 118.12 4 122.1238.39/45,8-
72. AUBRY Youn 1999 Saint-Brieuc119.20 6 121.48 2 123.4839.75/47,5-
73. RADOUX Francois 1998 Belgium133.26 52 122.21 2 124.2140.48/48,3-
74. GONŠENICA Adam 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš122.61 2 102.32 52 124.6140.88/48,8-
75. BECKER Yann 1997 nancy118.68 6 133.34 52 124.6840.95/48,9-
76. POHANKA Vítek 2000 Kanoistický klub Klatovy o.s.126.38 4 121.51 4 125.5141.78/49,9-
77. NOVOTNÝ Petr 2000 UP Olomouc125.68 0 135.57 50 125.6841.95/50,1-
78. TONCAR Martin 2001 TU Zvolen124.12 2 129.95 2 126.1242.39/50,6-
79. MAHÉ Alan 1999 Saint-Brieuc134.71 2 120.00 8 128.0044.27/52,9-
80. JEREB Matej 1998 Kajak kanu klub Ljubljana118.45 104 122.46 6 128.4644.73/53,4-
81. DOS SANTOS Luca 1999 Ille de France105.32 158 126.74 2 128.7445.01/53,8-
82. ŠTEKLÁČ Timotej 1999 KK Zvolen159.18 54 126.39 4 130.3946.66/55,7-
83. MUCK Andraž 1998 Kajak kanu klub Ljubljana121.47 10 123.97 54 131.4747.74/57,0-
84. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 UP Olomouc127.82 4 134.81 0 131.8248.09/57,4-
85. KEGLER Pedro 2000 Team RLP127.07 6 144.25 6 133.0749.34/58,9-
86. DIETZ Joshua 2000 Team RLP132.38 52 127.37 8 135.3751.64/61,7-
87. LIST Paul 2000 Team RLP133.43 2 136.30 56 135.4351.70/61,7-
88. NEVOT Pinto Mascence 1998 Ille de France128.67 8 123.25 56 136.6752.94/63,2-
89. COLLIN Adam 1998 Ille de France134.82 4 123.71 52 138.8255.09/65,8-
90. HOUILLON Elude 2000 GESN144.23 2 141.41 4 145.4161.68/73,7-
91. KREUTNER Luca 2000 Augsburger Kajak Verein139.75 6 152.86 2 145.7562.02/74,1-
92. REZEK Tomáš 2001 SK VS Č. Budějovice145.11 2 189.57 6 147.1163.38/75,7-
93. ACHAOUI Vincent 1998 nancy143.12 8 142.95 54 151.1267.39/80,5-
94. WESTFAL Tayler 2000 USA101.00 52 115.95 52 153.0069.27/82,7-
95. GIDOIN Foulques 1997 nancy130.51 54 149.03 4 153.0369.30/82,8-
96. ROSTAING Boris 1999 SV. Vaulx-en-Velin137.61 52 149.70 10 159.7075.97/90,7-
97. KREJČÍ Jakub 2002 SK VS Č. Budějovice160.49 4 164.47 4 164.4980.76/96,5-
98. KATZENBERGER Marvin 1999 Team RLP121.79 54 136.75 56 175.7992.06/109,9-
99. HARTMANN Simon 2000 Team RLP0.00 999 137.71 54 191.71107.98/129,0-
100. JUG Aljaž 1999 Kajak klub Soške elektrarne155.57 52 196.42 2 198.42114.69/137,0-
101. TOMINC Lan 2002 KKK NIVO CELJE145.46 54 151.66 54 199.46115.73/138,2-
102. LE Grand Malo 2000 Saint-Brieuc152.67 106 154.03 52 206.03122.30/146,1-
103. LOČNIKAR Jan 2002 KKK NIVO CELJE138.02 256 158.87 54 212.87129.14/154,2-
104. LATIMIER Hugo 2000 GESN168.07 204 168.10 54 222.10138.37/165,3-
105. OLIVO Alan 1999 Saint-Brieuc189.60 62 180.56 52 232.56148.83/177,7-
106. VALANT Ulan 2001 Kajak kanu klub Ljubljana175.96 106 139.68 104 243.68159.95/191,0-
107. MICHALIGA Filip 2000 ŠKP Bratislava151.78 102 0.00 999 253.78170.05/203,1-
108. TASSET Léo 1999 Saint-Brieuc0.00 999 160.70 104 264.70180.97/216,1-
109. BELLSTEDT Nils 1999 SKG Hanau167.36 106 0.00 999 273.36189.63/226,5-
110. OLLIVIER Dorian 1999 Saint-Brieuc149.34 154 147.75 152 299.75216.02/258,0-
111. BLANC Benjamin 2000 SV. Vaulx-en-Velin135.47 308 215.20 154 369.20285.47/340,9-
112. LINKAY Branislav 1997 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
113. DESOGNIS Vincent 1992 FRA0.00 999 0.00 999 999.00 -
114. NEVAŘIL Matúš 1997 ŠKP Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
115. SEDLÁČEK Tomáš 1999 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
116. OSVALD Richard 1999 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
117. PRIJON Severin 2000 Kajak Klub Rosenheim0.00 999 0.00 999 999.00 -
118. PAŠEK Matej 2000 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
119. KRUPA Felix 2000 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
120. DILLI Maxi 2001 Team RLP0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. URBANIK Kamila 1996 POL118.51 2 105.20 0 105.20 -
2. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 KK Zvolen106.92 2 109.96 0 108.923.72/3,5-
3. CZERNEK Kinga 1998 POL118.41 2 109.56 0 109.564.36/4,1-
4. BIZJAK Nina 1995 KKSE110.15 0 124.54 58 110.154.95/4,7-
5. Schwanholt Ann-Kathr 1995 MAGDEBURG112.07 0 106.10 52 112.076.87/6,5-
6. VREVC NEŽA 1996 KKK Tacen110.27 4 107.01 6 113.017.81/7,4-
7. PRIOUX Lucie 1997 CK Uzerche113.18 0 115.04 156 113.187.98/7,6-
8. MATULÁNIOVÁ Pavlína 1996 KTK Lipt. Mikuláš113.90 0 111.94 2 113.908.70/8,3-
9. ZWOLINSKA Klaudia 1998 POL110.14 4 102.33 52 114.148.94/8,5-
10. MACEKOVÁ Simona 1998 TSM Žilina110.92 52 112.30 2 114.309.10/8,7-
11. BUHLER Lena 1996 Team BSP-N Mitte117.33 4 114.64 0 114.649.44/9,0-
12. BROSOVÁ Silvia 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš124.43 6 114.24 2 116.2411.04/10,5-
13. CHMIEL Karolina 1997 POL117.13 50 113.40 4 117.4012.20/11,6-
14. BIAZIZZO Anne Sophie 1996 GESN127.64 0 117.91 0 117.9112.71/12,1-
15. JARC Neža 1996 Kajak kanu klub Ljubljana115.26 4 113.98 4 117.9812.78/12,1-
16. ROSIEK Edyta 1998 KS Start Nowy Sacz126.60 2 116.36 2 118.3613.16/12,5-
17. HUVELIN Flora 1995 SV. Vaulx-en-Velin118.45 2 118.21 2 120.2115.01/14,3-
18. PASIUT Ola 1996 KS Start Nowy Sacz121.30 2 120.53 0 120.5315.33/14,6-
19. TREBULOVÁ Ivana 1998 KK Zvolen130.06 2 120.57 2 122.5717.37/16,5-
20. SOJKOVÁ Miroslava 1997 ŠKP Bratislava122.85 4 122.95 0 122.9517.75/16,9-
21. CWIK Sara 1998 POL115.97 52 117.07 6 123.0717.87/17,0-
22. WIECHEC Aniela 1998 POL118.41 6 121.02 8 124.4119.21/18,3-
23. PALOUDOVÁ Anežka 1999 SK Vltava Č. Krumlov126.57 0 122.59 2 124.5919.39/18,4-
24. HRICOVÁ Klára 1999 UP Olomouc124.19 4 124.60 0 124.6019.40/18,4-
25. STANOVSKÁ Soňa 2000 TJ KVS Sušice128.94 4 125.15 0 125.1519.95/19,0-
26. ROBIN Lisa 1997 Ille de France129.46 60 123.18 4 127.1821.98/20,9-
27. KONDRATENKO Xeniya 1999 KAZ140.36 50 125.58 2 127.5822.38/21,3-
28. GLEJTEKOVÁ Simona 1999 TSM Žilina127.87 2 136.97 52 129.8724.67/23,5-
29. DAILLE Viviana 1998 FRA131.28 0 125.90 4 129.9024.70/23,5-
30. ZELIE Wendling 1996 FRA128.26 2 127.90 4 130.2625.06/23,8-
31. MINTÁLOVÁ Eliška 1999 TSM Žilina0.00 999 129.18 2 131.1825.98/24,7-
32. VRBNJAK Erbežnik Tej 1997 Kajak kanu klub Ljubljana133.25 2 127.69 6 133.6928.49/27,1-
33. FANCHON Jansen 1999 FRA133.76 2 0.00 999 135.7630.56/29,0-
34. ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš134.25 2 135.91 52 136.2531.05/29,5-
35. STARZLOVÁ Petra 1996 ŠKP Bratislava128.40 8 0.00 999 136.4031.20/29,7-
36. ARMANINI Axelle 1998 ABCK135.59 2 0.00 999 137.5932.39/30,8-
37. TAUER Sarah 1999 SKG Hanau136.75 2 143.47 50 138.7533.55/31,9-
38. CHARLAIGRE Adéle 1998 Ille de France139.93 4 137.77 2 139.7734.57/32,9-
39. DELAHAYE Emilie 1997 Ille de France135.83 4 146.89 2 139.8334.63/32,9-
40. GALLOT Alicia 1998 ABCK167.42 54 136.65 4 140.6535.45/33,7-
41. MURZOVÁ Lucia 2000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš151.89 52 146.34 0 146.3441.14/39,1-
42. JEKLIN Eva 1999 Kajak klub Soške elektrarne143.02 4 129.43 100 147.0241.82/39,8-
43. BANDEL Margaux 1996 FRA141.19 6 148.33 2 147.1941.99/39,9-
44. FREYSSINET Lucie 1998 CK Uzerche151.25 2 144.27 104 153.2548.05/45,7-
45. HRICOVÁ Adéla 1999 UP Olomouc152.30 2 175.45 160 154.3049.10/46,7-
46. KOZÁKOVÁ Timea 2000 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš0.00 999 154.79 6 160.7955.59/52,8-
47. LIBER Natalia 1999 KS Start Nowy Sacz134.11 54 158.44 10 168.4463.24/60,1-
48. TERŠEK Nika 1999 KKK NIVO CELJE142.49 58 176.66 104 200.4995.29/90,6-
49. KAVS ŽIVA 1998 Kajak klub Soške elektrarne0.00 999 149.30 54 203.3098.10/93,3-
50. FIALOVÁ Veronika 1998 UP Olomouc148.05 258 155.28 52 207.28102.08/97,0-
51. QUEMERAIS Morgane 1999 Saint-Brieuc172.85 54 160.63 104 226.85121.65/115,6-
52. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 UP Olomouc211.07 58 0.00 999 269.07163.87/155,8-
53. SOJKOVÁ Barbora 2000 ŠKP Bratislava177.99 110 0.00 999 287.99182.79/173,8-
54. CHAUMET Agathe 1999 Saint-Brieuc0.00 999 142.02 152 294.02188.82/179,5-
55. MORAVČÍKOVÁ Justína 1997 ŠKP Bratislava211.54 104 216.45 202 315.54210.34/199,9-
56. FONTAINE Annaelle 1999 Saint-Brieuc0.00 999 170.04 208 378.04272.84/259,4-
57. LE Gac Charlne 2000 Saint-Brieuc0.00 999 0.00 999 999.00 -
58. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 TJ KVS Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W   semifinal U14

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. STANOVSKÁ Soňa 2000 120.83 2 0.00 0 122.83 -
2. ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 127.59 6 0.00 0 133.5910.76/8,8-
3. BROSOVÁ Silvia 1999 131.62 2 0.00 0 133.6210.79/8,8-
4. KONDRATENKO Xeniya 1999 142.40 0 0.00 0 142.4019.57/15,9-
5. GLEJTEKOVÁ Simona 1999 144.50 2 0.00 0 146.5023.67/19,3-
6. HRICOVÁ Klára 1999 145.38 2 0.00 0 147.3824.55/20,0-
7. MURZOVÁ Lucia 2000 159.93 2 0.00 0 161.9339.10/31,8-
8. JEKLIN Eva 1999 159.51 4 0.00 0 163.5140.68/33,1-
9. KOZÁKOVÁ Timea 2000 164.03 2 0.00 0 166.0343.20/35,2-
10. MINTÁLOVÁ Eliška 1999 146.58 54 0.00 0 200.5877.75/63,3-
11. CHAUMET Agathe 1999 169.56 50 0.00 0 219.5696.73/78,8-
12. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 169.19 54 0.00 0 223.19100.36/81,7-
13. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 194.65 50 0.00 0 244.65121.82/99,2-
14. LIBER Natalia 1999 152.99 108 0.00 0 260.99138.16/112,5-
15. TAUER Sarah 1999 166.57 156 0.00 0 322.57199.74/162,6-
16. LE Gac Charlne 2000 174.04 154 0.00 0 328.04205.21/167,1-
17. TERŠEK Nika 1999 141.14 306 0.00 0 447.14324.31/264,0-
18. PALOUDOVÁ Anežka 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -
19. FONTAINE Annaelle 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -
20. QUEMERAIS Morgane 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -
21. SOJKOVÁ Barbora 2000 0.00 999 0.00 0 999.00 -
22. FANCHON Jansen 1999 FRA0.00 999 0.00 0 999.00 -
  HRICOVÁ Adéla 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   semifinal U16

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZWOLINSKA Klaudia 1998 118.06 2 0.00 0 120.06 -
2. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 120.58 0 0.00 0 120.580.52/0,4-
3. MACEKOVÁ Simona 1998 128.52 2 0.00 0 130.5210.46/8,7-
4. CHMIEL Karolina 1997 POL129.41 4 0.00 0 133.4113.35/11,1-
5. WIECHEC Aniela 1998 133.85 6 0.00 0 139.8519.79/16,5-
6. CWIK Sara 1998 137.25 8 0.00 0 145.2525.19/21,0-
7. SOJKOVÁ Miroslava 1997 141.72 4 0.00 0 145.7225.66/21,4-
8. ARMANINI Axelle 1998 146.95 6 0.00 0 152.9532.89/27,4-
9. VRBNJAK Erbežnik Tej 1997 163.42 4 0.00 0 167.4247.36/39,4-
10. KAVS ŽIVA 1998 172.23 6 0.00 0 178.2358.17/48,5-
11. PRIOUX Lucie 1997 135.30 54 0.00 0 189.3069.24/57,7-
12. CHARLAIGRE Adéle 1998 175.61 14 0.00 0 189.6169.55/57,9-
13. CZERNEK Kinga 1998 140.76 54 0.00 0 194.7674.70/62,2-
14. ROSIEK Edyta 1998 137.29 58 0.00 0 195.2975.23/62,7-
15. ROBIN Lisa 1997 145.28 52 0.00 0 197.2877.22/64,3-
16. DAILLE Viviana 1998 137.83 102 0.00 0 239.83119.77/99,8-
17. GALLOT Alicia 1998 153.33 112 0.00 0 265.33145.27/121,0-
18. FREYSSINET Lucie 1998 158.43 108 0.00 0 266.43146.37/121,9-
19. DELAHAYE Emilie 1997 0.00 999 0.00 0 999.00 -
20. TREBULOVÁ Ivana 1998 0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   semifinal U18

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Schwanholt Ann-Kathr 1995 111.64 6 0.00 0 117.64 -
2. VREVC NEŽA 1996 119.14 2 0.00 0 121.143.50/3,0-
3. MATULÁNIOVÁ Pavlína 1996 122.63 6 0.00 0 128.6310.99/9,3-
4. BIAZIZZO Anne Sophie 1996 126.47 4 0.00 0 130.4712.83/10,9-
5. BIZJAK Nina 1995 132.88 0 0.00 0 132.8815.24/13,0-
6. BUHLER Lena 1996 130.60 10 0.00 0 140.6022.96/19,5-
7. STARZLOVÁ Petra 1996 148.90 8 0.00 0 156.9039.26/33,4-
8. JARC Neža 1996 157.45 4 0.00 0 161.4543.81/37,2-
9. ZELIE Wendling 1996 FRA167.66 6 0.00 0 173.6656.02/47,6-
10. HUVELIN Flora 1995 125.12 52 0.00 0 177.1259.48/50,6-
11. PASIUT Ola 1996 125.59 54 0.00 0 179.5961.95/52,7-
12. BANDEL Margaux 1996 FRA173.33 8 0.00 0 181.3363.69/54,1-
13. URBANIK Kamila 1996 128.78 56 0.00 0 184.7867.14/57,1-

kategorie C2M   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VIESEL Dennis
HOOTONG Moritz
1996
1996
123.12 0 0.00 0 123.12 -
2. MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
123.40 2 0.00 0 125.402.28/1,9-
3. SKUBÍK Jakub
ŠIMIČÁK Martin
1995
1995
125.81 0 0.00 0 125.812.69/2,2-
4. BRZEZINSKI Jakub
KOZUB Adam
1998
1996
124.51 6 0.00 0 130.517.39/6,0-
5. GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
1996
1996
127.62 6 0.00 0 133.6210.50/8,5-
6. MICHALOVIČ Igor
TOMKO Jakub
1995
1995
133.45 4 0.00 0 137.4514.33/11,6-
7. HECHT Niklas
WEBER Alexander
1997
1997
134.72 4 0.00 0 138.7215.60/12,7-
8. MIKITA Marek
TOMKO Dominik
1997
2000
149.81 4 0.00 0 153.8130.69/24,9-
9. KLATA Wojciech
ZYCH Krzysztof
1998
1998
159.70 12 0.00 0 171.7048.58/39,5-
10. CWIK Kacper
JANUR Dominik
1996
2000
139.82 52 0.00 0 191.8268.70/55,8-
11. STANOVSKÝ Martin
STANOVSKÝ Jakub
1996
1997
148.03 108 0.00 0 256.03132.91/108,0-
12. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
168.96 106 0.00 0 274.96151.84/123,3-
13. KEMPF Emilien
DESONGINS Silevere
1993
2000
FRA
FRA
0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1M   semifinal U14

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. STAHL Lukas 1999 104.30 0 0.00 0 104.30 -
2. ZIMA Tomáš 2000 108.27 2 0.00 0 110.275.97/5,7-
3. TURNŠEK Urh 2000 106.34 4 0.00 0 110.346.04/5,8-
4. GONŠENICA Adam 1999 112.74 0 0.00 0 112.748.44/8,1-
5. DODOK Martin 1999 124.14 4 0.00 0 128.1423.84/22,9-
6. ŠANDA Petr 2000 125.01 4 0.00 0 129.0124.71/23,7-
7. JANUR Marcin 1999 127.54 8 0.00 0 135.5431.24/30,0-
8. PETEK Marko 2000 133.61 4 0.00 0 137.6133.31/31,9-
9. ROZMAN David 1999 139.37 4 0.00 0 143.3739.07/37,5-
10. KREUTNER Luca 2000 141.36 4 0.00 0 145.3641.06/39,4-
11. KRALJ NEJC 1999 142.09 4 0.00 0 146.0941.79/40,1-
12. MAAS David 1999 142.50 4 0.00 0 146.5042.20/40,5-
13. KAMMERL Valentin 1999 148.05 2 0.00 0 150.0545.75/43,9-
14. BOŽIČ Štefan 2001 149.45 8 0.00 0 157.4553.15/51,0-
15. AUBRY Youn 1999 156.36 2 0.00 0 158.3654.06/51,8-
16. NOVOTNÝ Petr 2000 157.13 2 0.00 0 159.1354.83/52,6-
17. TOMINC Lan 2002 154.13 6 0.00 0 160.1355.83/53,5-
18. KREJČÍ Jakub 2002 158.16 2 0.00 0 160.1655.86/53,6-
19. DIETZ Joshua 2000 156.60 4 0.00 0 160.6056.30/54,0-
20. KANCLER Tine 1999 112.52 54 0.00 0 166.5262.22/59,7-
21. HOUILLON Elude 2000 173.17 4 0.00 0 177.1772.87/69,9-
22. DOS SANTOS Luca 1999 126.02 54 0.00 0 180.0275.72/72,6-
23. TONCAR Martin 2001 178.70 2 0.00 0 180.7076.40/73,3-
24. HARTMANN Simon 2000 138.48 50 0.00 0 188.4884.18/80,7-
25. LE Grand Malo 2000 142.69 52 0.00 0 194.6990.39/86,7-
26. POHANKA Vítek 2000 145.54 56 0.00 0 201.5497.24/93,2-
27. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 149.57 56 0.00 0 205.57101.27/97,1-
28. TASSET Léo 1999 163.58 54 0.00 0 217.58113.28/108,6-
29. REZEK Tomáš 2001 178.68 58 0.00 0 236.68132.38/126,9-
30. LATIMIER Hugo 2000 186.89 52 0.00 0 238.89134.59/129,0-
31. MAHÉ Alan 1999 201.50 58 0.00 0 259.50155.20/148,8-
32. ŠTEKLÁČ Timotej 1999 174.32 104 0.00 0 278.32174.02/166,8-
33. LIST Paul 2000 178.90 102 0.00 0 280.90176.60/169,3-
34. OLLIVIER Dorian 1999 175.37 110 0.00 0 285.37181.07/173,6-
35. ROSTAING Boris 1999 194.09 110 0.00 0 304.09199.79/191,6-
36. JUG Aljaž 1999 214.76 106 0.00 0 320.76216.46/207,5-
37. BLANC Benjamin 2000 259.27 110 0.00 0 369.27264.97/254,0-
38. LOČNIKAR Jan 2002 168.80 208 0.00 0 376.80272.50/261,3-
39. OLIVO Alan 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -
40. MICHALIGA Filip 2000 0.00 999 0.00 0 999.00 -
41. KEGLER Pedro 2000 0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BELLSTEDT Nils 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KATZENBERGER Marvin 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRIJON Severin 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VALANT Ulan 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DILLI Maxi 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   semifinal U16

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MACÚŠ Richard 1997 97.58 2 0.00 0 99.58 -
2. STRAUá Thomas 1997 99.87 2 0.00 0 101.872.29/2,3-
3. MATĚJKA Michael 1997 100.30 2 0.00 0 102.302.72/2,7-
4. PETŘÍK Matouš 1997 102.55 0 0.00 0 102.552.97/3,0-
5. ČIŽMAN Luka 1997 102.22 2 0.00 0 104.224.64/4,7-
6. KARNER Teo 1998 104.60 2 0.00 0 106.607.02/7,0-
7. KOVAČIČ Gašper 1997 104.66 2 0.00 0 106.667.08/7,1-
8. MAJERCZAK Krzysztof 1997 106.67 2 0.00 0 108.679.09/9,1-
9. SANDERA Wiktor 1998 106.78 2 0.00 0 108.789.20/9,2-
10. ZAPLETAL Vojtěch 1998 107.11 2 0.00 0 109.119.53/9,6-
11. STANOVSKÝ Samuel 1998 111.47 0 0.00 0 111.4711.89/11,9-
12. SUNDERLAND Paul 1997 108.67 4 0.00 0 112.6713.09/13,1-
13. JEŽ Jakob 1998 108.91 4 0.00 0 112.9113.33/13,4-
14. GALMICHE Lucas 1997 114.75 0 0.00 0 114.7515.17/15,2-
15. BRZEZINSKI JAKUB 1998 111.11 4 0.00 0 115.1115.53/15,6-
16. GUILBAUD Jules 1997 113.24 2 0.00 0 115.2415.66/15,7-
17. JAKOBI Milos 1997 113.27 2 0.00 0 115.2715.69/15,8-
18. MANFREDA-VIDRIH Val 1997 113.76 2 0.00 0 115.7616.18/16,2-
19. MIKÓ Radoslav 1998 114.78 2 0.00 0 116.7817.20/17,3-
20. UNSELD Ole 1997 116.09 2 0.00 0 118.0918.51/18,6-
21. MORABITO Vicent 1997 FRA119.08 0 0.00 0 119.0819.50/19,6-
22. NOVAK Tim 1997 114.44 6 0.00 0 120.4420.86/20,9-
23. MESSEMER Dennis 1997 117.38 4 0.00 0 121.3821.80/21,9-
24. ŠTOLFA Anže 1998 117.37 8 0.00 0 125.3725.79/25,9-
25. AUBAL Nathan 1997 122.22 6 0.00 0 128.2228.64/28,8-
26. TOMINEC Domen 1997 125.72 6 0.00 0 131.7232.14/32,3-
27. TESTEN Niko 1997 99.30 52 0.00 0 151.3051.72/51,9-
28. ANŽE Urankar 1997 118.14 56 0.00 0 174.1474.56/74,9-
29. STANOVSKÝ Jakub 1997 104.92 100 0.00 0 204.92105.34/105,8-
30. ROUCH Erwan 1997 0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1M   semifinal U18

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OKREGLAK Macej 1995 92.82 0 0.00 0 92.82 -
2. LEJMEL Eryk 1995 93.53 4 0.00 0 97.534.71/5,1-
3. DEBOWSKI Bartosz 1995 98.78 2 0.00 0 100.787.96/8,6-
4. PECHLÁT Hynek 1995 98.95 2 0.00 0 100.958.13/8,8-
5. RESZELEWSKI Pawel 1995 102.08 2 0.00 0 104.0811.26/12,1-
6. STANOVSKÝ Martin 1996 104.00 2 0.00 0 106.0013.18/14,2-
7. JAKŠE Žan 1996 100.16 6 0.00 0 106.1613.34/14,4-
8. KARNER Vid 1996 104.43 2 0.00 0 106.4313.61/14,7-
9. RIEXINGER Ole 1996 106.79 0 0.00 0 106.7913.97/15,1-
10. GRUNWALD Paul 1996 104.83 4 0.00 0 108.8316.01/17,2-
11. JEANNINGROS Felix 1996 107.14 2 0.00 0 109.1416.32/17,6-
12. GILBERT Callum 1996 109.42 0 0.00 0 109.4216.60/17,9-
13. TROMPETER Jan 1996 110.72 2 0.00 0 112.7219.90/21,4-
14. PETAK Šteblaj Jure 1996 110.79 2 0.00 0 112.7919.97/21,5-
15. ZWOLINSKI Pavel 1995 POL109.66 4 0.00 0 113.6620.84/22,5-
16. TAUER Marc 1996 112.20 2 0.00 0 114.2021.38/23,0-
17. SPIEKERMANN Florian 1995 117.33 0 0.00 0 117.3324.51/26,4-
18. HOTTONG Moritz 1996 117.41 2 0.00 0 119.4126.59/28,6-
19. SAVART Louis 1996 116.24 4 0.00 0 120.2427.42/29,5-
20. WESTFAL Tayler 1996 USA119.77 6 0.00 0 125.7732.95/35,5-
21. HERENBERGE Vicent 1996 FRA120.57 8 0.00 0 128.5735.75/38,5-
22. KOREN Jakob 1995 121.59 10 0.00 0 131.5938.77/41,8-
23. KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 100.20 52 0.00 0 152.2059.38/64,0-
24. ŽMAVC Jurij 1996 108.28 52 0.00 0 160.2867.46/72,7-
25. CWIK Kacper 1996 108.79 52 0.00 0 160.7967.97/73,2-

kategorie C1W   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRIOUX Lucie 1997 156.27 8 0.00 0 164.27 -
2. URBANIK Kamila 1996 162.80 6 0.00 0 168.804.53/2,8-
3. MOISAN Anne Lise 1998 164.69 8 0.00 0 172.698.42/5,1-
4. JANCZY Justyna 1997 173.05 6 0.00 0 179.0514.78/9,0-
5. VAN DE VEN Swantge 1998 192.65 8 0.00 0 200.6536.38/22,1-
6. HURKALA Ewa 1996 179.48 108 0.00 0 287.48123.21/75,0-
7. BIZJAK Nina 1995 201.37 102 0.00 0 303.37139.10/84,7-
8. FIALOVÁ Veronika 1998 264.30 206 0.00 0 470.30306.03/186,3-

kategorie C1M   semifinal U14

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SZTUBA Kacper 1999 Klatovy120.58 10 0.00 0 130.58 -
2. CZAJA Wiktor 1999 Kaplice129.91 4 0.00 0 133.913.33/2,6-
3. ZIMA Tomáš 2000 ČSAD Plz140.75 2 0.00 0 142.7512.17/9,3-
4. AUBERTIN Paul 1999 Staňkov155.39 2 0.00 0 157.3926.81/20,5-
5. TUCHSCHERER Lennard 1999 Blovice112.71 52 0.00 0 164.7134.13/26,1-
6. MACÚŠ śudovít 2001 Ban.Sok.161.29 6 0.00 0 167.2936.71/28,1-
7. KOLAT Artur 1999 Hubertus226.00 108 0.00 0 334.00203.42/155,8-
8. KRUPA Felix 2000 ŠK Plzeň0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M   semifinal U16

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. CHALOUPKA Václav 1998 Č.Kruml.110.88 0 0.00 0 110.88 -
2. WEBER Alexander 1997 Vlašim108.99 4 0.00 0 112.992.11/1,9-
3. STRAUS Thomas 1997 NeoMi P.116.96 2 0.00 0 118.968.08/7,3-
4. JANUR Dominik 1997 Vršovice119.13 4 0.00 0 123.1312.25/11,0-
5. NOWAK Przemyslaw 1997 Chomutov126.57 0 0.00 0 126.5715.69/14,2-
6. KULIKOV Alexandr 1997 Č.Lípa127.98 2 0.00 0 129.9819.10/17,2-
7. MIRGORODSKÝ Marko 1998 122.60 8 0.00 0 130.6019.72/17,8-
8. ŠTEKLÁČ Filip 1998 VS Tábor126.64 4 0.00 0 130.6419.76/17,8-
9. BAFIA Juraj 1997 AŠ MB126.70 8 0.00 0 134.7023.82/21,5-
10. BREZNIK Leon 1997 Rakovník136.43 2 0.00 0 138.4327.55/24,8-
11. MESSEMER Dennis 1997 137.68 6 0.00 0 143.6832.80/29,6-
12. KUNA Václav 1998 Sláv.KV144.62 2 0.00 0 146.6235.74/32,2-
13. CHAKIR Iosam 1998 LCS Pha159.07 4 0.00 0 163.0752.19/47,1-
14. VĚTROVSKÝ Jan 1997 Dukla B.112.86 54 0.00 0 166.8655.98/50,5-
15. GERČER Žan 1998 Olymp P.164.14 6 0.00 0 170.1459.26/53,4-
16. KLEMEN Vidmar 1997 Loko ČB143.70 58 0.00 0 201.7090.82/81,9-
17. NOVOTNÝ Jan 1998 Veselí/L152.86 54 0.00 0 206.8695.98/86,6-
18. CEPEK Matěj 1998 Soběslav158.74 60 0.00 0 218.74107.86/97,3-
19. MAKOVEC Aljaz 1997 SKVS ČB182.38 50 0.00 0 232.38121.50/109,6-
20. KLÍMA Jan 1998 Ot.Strak163.28 154 0.00 0 317.28206.40/186,1-

kategorie C1M   semifinal U18

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SMOLARSKI Pawel 1995 103.31 2 0.00 0 105.31 -
2. MRAČNA Martin 1996 S.Žižkov108.78 0 0.00 0 108.783.47/3,3-
3. TRUMMER Timo 1996 Spoje P.106.84 2 0.00 0 108.843.53/3,4-
4. GURECKA Marko 1996 106.96 4 0.00 0 110.965.65/5,4-
5. KOZUB ADAM 1996 KK Brand110.54 4 0.00 0 114.549.23/8,8-
6. KOLOMANSKI Michal 1995 Ekonom P113.83 4 0.00 0 117.8312.52/11,9-
7. DŽURNÝ Tomáš 1995 Elektro121.41 2 0.00 0 123.4118.10/17,2-
8. BRAUNE Willi 1996 USK Pha127.52 2 0.00 0 129.5224.21/23,0-
9. SHIROKOV Valeriy 1996 Sušice127.89 2 0.00 0 129.8924.58/23,3-
10. BENHACINE Anice 1996 Tech.Pha118.57 12 0.00 0 130.5725.26/24,0-
11. GILBERT Callum 1996 Benátky143.66 2 0.00 0 145.6640.35/38,3-
12. GOURY Guillaume 1995 Boh.Pha133.72 106 0.00 0 239.72134.41/127,6-
13. Borde Lionel 1995 FRA202.00 56 0.00 0 258.00152.69/145,0-

kategorie K1W   final U14

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. STANOVSKÁ Soňa 2000 120.06 4 0.00 0 124.06 -
2. BROSOVÁ Silvia 1999 130.86 4 0.00 0 134.8610.80/8,7-
3. HRICOVÁ Klára 1999 132.99 2 0.00 0 134.9910.93/8,8-
4. MURZOVÁ Lucia 2000 157.01 0 0.00 0 157.0132.95/26,6-
5. KOZÁKOVÁ Timea 2000 156.85 2 0.00 0 158.8534.79/28,0-
6. MINTÁLOVÁ Eliška 1999 158.64 2 0.00 0 160.6436.58/29,5-
7. GLEJTEKOVÁ Simona 1999 155.30 6 0.00 0 161.3037.24/30,0-
8. ŠKÁCHOVÁ Monika 1999 130.99 50 0.00 0 180.9956.93/45,9-
9. KONDRATENKO Xeniya 1999 158.88 54 0.00 0 212.8888.82/71,6-
10. JEKLIN Eva 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie K1W   final U16

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MACEKOVÁ Simona 1998 118.70 4 0.00 0 122.70 -
2. ZWOLINSKA Klaudia 1998 121.42 4 0.00 0 125.422.72/2,2-
3. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 126.51 2 0.00 0 128.515.81/4,7-
4. SOJKOVÁ Miroslava 1997 131.34 2 0.00 0 133.3410.64/8,7-
5. CHMIEL Karolina 1997 POL129.40 6 0.00 0 135.4012.70/10,4-
6. CWIK Sara 1998 135.60 4 0.00 0 139.6016.90/13,8-
7. WIECHEC Aniela 1998 135.05 6 0.00 0 141.0518.35/15,0-
8. ARMANINI Axelle 1998 164.85 2 0.00 0 166.8544.15/36,0-
9. KAVS ŽIVA 1998 161.01 106 0.00 0 267.01144.31/117,6-
10. VRBNJAK Erbežnik Tej 1997 138.73 156 0.00 0 294.73172.03/140,2-

kategorie K1W   final U18

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BIZJAK Nina 1995 113.45 2 0.00 0 115.45 -
2. Schwanholt Ann-Kathr 1995 119.00 6 0.00 0 125.009.55/8,3-
3. BIAZIZZO Anne Sophie 1996 122.22 4 0.00 0 126.2210.77/9,3-
4. BUHLER Lena 1996 130.81 2 0.00 0 132.8117.36/15,0-
5. JARC Neža 1996 145.13 6 0.00 0 151.1335.68/30,9-
6. ZELIE Wendling 1996 FRA153.26 6 0.00 0 159.2643.81/37,9-
7. STARZLOVÁ Petra 1996 158.66 4 0.00 0 162.6647.21/40,9-
8. HUVELIN Flora 1995 134.55 50 0.00 0 184.5569.10/59,9-
9. MATULÁNIOVÁ Pavlína 1996 134.31 52 0.00 0 186.3170.86/61,4-
10. VREVC NEŽA 1996 140.54 52 0.00 0 192.5477.09/66,8-

kategorie C2M   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SKUBÍK Jakub
ŠIMIČÁK Martin
1995
1995
118.10 2 0.00 0 120.10 -
2. VIESEL Dennis
HOOTONG Moritz
1996
1996
121.67 0 0.00 0 121.671.57/1,3-
3. BRZEZINSKI Jakub
KOZUB Adam
1998
1996
118.92 4 0.00 0 122.922.82/2,3-
4. HECHT Niklas
WEBER Alexander
1997
1997
123.11 0 0.00 0 123.113.01/2,5-
5. MATĚJKA Michael
VĚTROVSKÝ Jan
1997
1997
127.70 6 0.00 0 133.7013.60/11,3-
6. MICHALOVIČ Igor
TOMKO Jakub
1995
1995
134.35 6 0.00 0 140.3520.25/16,9-
7. MIKITA Marek
TOMKO Dominik
1997
2000
132.60 8 0.00 0 140.6020.50/17,1-
8. GRUNWALD Paul
TRUMMER Timo
1996
1996
141.63 2 0.00 0 143.6323.53/19,6-
9. KLATA Wojciech
ZYCH Krzysztof
1998
1998
145.71 4 0.00 0 149.7129.61/24,7-
10. STANOVSKÝ Martin
STANOVSKÝ Jakub
1996
1997
144.23 6 0.00 0 150.2330.13/25,1-
11. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
175.81 10 0.00 0 185.8165.71/54,7-

kategorie K1M   final U14

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. STAHL Lukas 1999 100.72 2 0.00 0 102.72 -
2. DODOK Martin 1999 105.60 0 0.00 0 105.602.88/2,8-
3. MAAS David 1999 107.24 4 0.00 0 111.248.52/8,3-
4. TURNŠEK Urh 2000 104.13 8 0.00 0 112.139.41/9,2-
5. GONŠENICA Adam 1999 112.37 2 0.00 0 114.3711.65/11,3-
6. JANUR Marcin 1999 120.03 2 0.00 0 122.0319.31/18,8-
7. ŠANDA Petr 2000 123.90 2 0.00 0 125.9023.18/22,6-
8. KRALJ NEJC 1999 131.09 4 0.00 0 135.0932.37/31,5-
9. ZIMA Tomáš 2000 133.11 2 0.00 0 135.1132.39/31,5-
10. ROZMAN David 1999 144.48 4 0.00 0 148.4845.76/44,5-
11. KREUTNER Luca 2000 145.15 4 0.00 0 149.1546.43/45,2-
12. AUBRY Youn 1999 141.04 10 0.00 0 151.0448.32/47,0-
13. KAMMERL Valentin 1999 138.70 54 0.00 0 192.7089.98/87,6-
14. PETEK Marko 2000 154.08 50 0.00 0 204.08101.36/98,7-
15. BOŽIČ Štefan 2001 136.19 256 0.00 0 392.19289.47/281,8-

kategorie K1M   final U16

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PETŘÍK Matouš 1997 99.63 2 0.00 0 101.63 -
2. MATĚJKA Michael 1997 103.24 0 0.00 0 103.241.61/1,6-
3. MAJERCZAK Krzysztof 1997 103.33 0 0.00 0 103.331.70/1,7-
4. MACÚŠ Richard 1997 99.87 4 0.00 0 103.872.24/2,2-
5. KARNER Teo 1998 104.30 0 0.00 0 104.302.67/2,6-
6. ČIŽMAN Luka 1997 103.14 2 0.00 0 105.143.51/3,5-
7. SANDERA Wiktor 1998 99.65 6 0.00 0 105.654.02/4,0-
8. ZAPLETAL Vojtěch 1998 105.35 4 0.00 0 109.357.72/7,6-
9. KOVAČIČ Gašper 1997 104.47 8 0.00 0 112.4710.84/10,7-
10. STANOVSKÝ Samuel 1998 110.32 6 0.00 0 116.3214.69/14,5-
11. JEŽ Jakob 1998 108.72 10 0.00 0 118.7217.09/16,8-
12. GALMICHE Lucas 1997 122.44 4 0.00 0 126.4424.81/24,4-
13. BRZEZINSKI JAKUB 1998 98.38 54 0.00 0 152.3850.75/49,9-
14. STRAUá Thomas 1997 102.46 56 0.00 0 158.4656.83/55,9-
15. SUNDERLAND Paul 1997 120.50 50 0.00 0 170.5068.87/67,8-

kategorie K1M   final U18

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OKREGLAK Macej 1995 90.96 2 0.00 0 92.96 -
2. JAKŠE Žan 1996 98.02 0 0.00 0 98.025.06/5,4-
3. TROMPETER Jan 1996 102.26 0 0.00 0 102.269.30/10,0-
4. KARNER Vid 1996 100.26 2 0.00 0 102.269.30/10,0-
5. STANOVSKÝ Martin 1996 104.27 0 0.00 0 104.2711.31/12,2-
6. JEANNINGROS Felix 1996 100.31 4 0.00 0 104.3111.35/12,2-
7. PECHLÁT Hynek 1995 103.13 2 0.00 0 105.1312.17/13,1-
8. PETAK Šteblaj Jure 1996 106.03 0 0.00 0 106.0313.07/14,1-
9. GRUNWALD Paul 1996 111.31 0 0.00 0 111.3118.35/19,7-
10. TAUER Marc 1996 109.98 2 0.00 0 111.9819.02/20,5-
11. HOTTONG Moritz 1996 111.77 2 0.00 0 113.7720.81/22,4-
12. GILBERT Callum 1996 107.41 8 0.00 0 115.4122.45/24,2-
13. SPIEKERMANN Florian 1995 119.40 4 0.00 0 123.4030.44/32,7-
14. LEJMEL Eryk 1995 95.76 50 0.00 0 145.7652.80/56,8-
15. RESZELEWSKI Pawel 1995 96.88 54 0.00 0 150.8857.92/62,3-
16. ZWOLINSKI Pavel 1995 POL110.20 52 0.00 0 162.2069.24/74,5-
17. RIEXINGER Ole 1996 107.41 58 0.00 0 165.4172.45/77,9-
18. DEBOWSKI Bartosz 1995 115.51 54 0.00 0 169.5176.55/82,3-

kategorie C1W   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PRIOUX Lucie 1997 138.54 4 0.00 0 142.54 -
2. HURKALA Ewa 1996 172.66 6 0.00 0 178.6636.12/25,3-
3. BIZJAK Nina 1995 166.05 56 0.00 0 222.0579.51/55,8-
4. URBANIK Kamila 1996 164.93 106 0.00 0 270.93128.39/90,1-
5. MOISAN Anne Lise 1998 226.03 102 0.00 0 328.03185.49/130,1-
6. FIALOVÁ Veronika 1998 233.71 154 0.00 0 387.71245.17/172,0-
7. JANCZY Justyna 1997 0.00 999 0.00 0 999.00 -
8. VAN DE VEN Swantge 1998 0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M   final U14

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SZTUBA Kacper 1999 Klatovy109.04 6 0.00 0 115.04 -
2. TUCHSCHERER Lennard 1999 Blovice119.95 2 0.00 0 121.956.91/6,0-
3. CZAJA Wiktor 1999 Kaplice119.32 10 0.00 0 129.3214.28/12,4-
4. ZIMA Tomáš 2000 ČSAD Plz129.93 4 0.00 0 133.9318.89/16,4-
5. KOLAT Artur 1999 Hubertus179.61 8 0.00 0 187.6172.57/63,1-
6. MACÚŠ śudovít 2001 Ban.Sok.208.01 56 0.00 0 264.01148.97/129,5-
7. AUBERTIN Paul 1999 Staňkov0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C1M   final U16

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WEBER Alexander 1997 111.74 2 0.00 0 113.74 -
2. NOWAK Przemyslaw 1997 108.16 6 0.00 0 114.160.42/0,4-
3. CHALOUPKA Václav 1998 Č.Kruml.111.86 4 0.00 0 115.862.12/1,9-
4. KULIKOV Alexandr 1997 113.49 4 0.00 0 117.493.75/3,3-
5. STRAUS Thomas 1997 115.74 2 0.00 0 117.744.00/3,5-
6. MIRGORODSKÝ Marko 1998 113.43 6 0.00 0 119.435.69/5,0-
7. BREZNIK Leon 1997 114.81 6 0.00 0 120.817.07/6,2-
8. ŠTEKLÁČ Filip 1998 123.32 2 0.00 0 125.3211.58/10,2-
9. JANUR Dominik 1997 131.69 4 0.00 0 135.6921.95/19,3-
10. BAFIA Juraj 1997 155.55 4 0.00 0 159.5545.81/40,3-

kategorie C1M   final U18

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GURECKA Marko 1996 99.35 6 0.00 0 105.35 -
2. DŽURNÝ Tomáš 1995 103.54 2 0.00 0 105.540.19/0,2-
3. SMOLARSKI Pawel 1995 104.69 4 0.00 0 108.693.34/3,2-
4. BENHACINE Anice 1996 119.77 0 0.00 0 119.7714.42/13,7-
5. KOZUB ADAM 1996 116.41 6 0.00 0 122.4117.06/16,2-
6. MRAČNA Martin 1996 119.33 8 0.00 0 127.3321.98/20,9-
7. BRAUNE Willi 1996 130.83 0 0.00 0 130.8325.48/24,2-
8. TRUMMER Timo 1996 101.91 50 0.00 0 151.9146.56/44,2-
9. SHIROKOV Valeriy 1996 110.02 56 0.00 0 166.0260.67/57,6-
10. GILBERT Callum 1996 120.83 52 0.00 0 172.8367.48/64,1-
11. KOLOMANSKI Michal 1995 108.53 104 0.00 0 212.53107.18/101,7-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3