vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup

08.08.2013-09.08.2013   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls   xls   xls
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OKREGLAK Macej 1995 POL85.14 0 83.73 0 83.73 -
2. LEJMEL Eryk 1995 POL97.27 6 88.95 0 88.955.22/6,2-
3. TESTEN Niko 1997 Kajak klub Soške elektrarne93.07 2 90.76 2 92.769.03/10,8-
4. MAJERCZAK Krzysztof 1997 POL103.26 0 92.94 0 92.949.21/11,0-
5. RESZELEWSKI Pawel 1995 KKK Krakow101.69 2 93.16 0 93.169.43/11,3-
6. CWIK Kacper 1996 POL93.69 0 93.50 2 93.699.96/11,9-
7. KARNER Vid 1996 KKK Nivo Celje93.71 0 93.88 2 93.719.98/11,9-
8. GRUNWALD Paul 1996 BSV Halle94.28 0 97.85 2 94.2810.55/12,6-
9. KAPOŠIN Urban 1993 SLO94.02 2 101.84 2 96.0212.29/14,7-
10. SANDERA Wiktor 1998 KS Start Nowy Sacz94.74 2 96.61 4 96.7413.01/15,5-
11. GILBERT Callum 1996 New Zealand97.11 0 96.49 4 97.1113.38/16,0-
12. ZWOLINSKI Pavel 1995 POL99.05 2 97.26 0 97.2613.53/16,2-
13. STAHL Lukas 1999 Augsburger Kajak Verein98.14 2 97.29 0 97.2913.56/16,2-
14. STANOVSKÝ Jakub 1997 ŠKP Dolný Kubín95.47 2 96.96 2 97.4713.74/16,4-
15. BRZEZINSKI JAKUB 1998 POL113.25 4 95.62 2 97.6213.89/16,6-
16. KANCLER Tine 1999 Kajak klub Soške elektrarne95.91 2 98.22 52 97.9114.18/16,9-
17. SPIEKERMANN Florian 1995 Kajak Klub Rosenheim98.09 0 98.96 0 98.0914.36/17,2-
18. STANOVSKÝ Martin 1996 ŠKP Dolný Kubín98.19 0 101.90 2 98.1914.46/17,3-
19. RIEXINGER Ole 1996 Team BSP-N Mitte99.17 6 96.46 2 98.4614.73/17,6-
20. KOVAČIČ Gašper 1997 Kajak klub Soške elektrarne98.48 0 99.30 6 98.4814.75/17,6-
21. DEBOWSKI Bartosz 1995 POL94.66 4 102.98 102 98.6614.93/17,8-
22. JEANNINGROS Felix 1996 nancy99.15 0 98.25 6 99.1515.42/18,4-
23. MATĚJKA Michael 1997 USK Praha100.86 4 97.37 2 99.3715.64/18,7-
24. TROMPETER Jan 1996 Team BSP-N Mitte97.62 2 98.41 4 99.6215.89/19,0-
25. SUNDERLAND Paul 1997 British Canoe Union105.68 0 99.74 0 99.7416.01/19,1-
26. ČIŽMAN Luka 1997 KKK Tacen102.77 0 98.27 2 100.2716.54/19,8-
27. PETAK Šteblaj Jure 1996 Kajak kanu klub Ljubljana98.63 2 102.19 50 100.6316.90/20,2-
28. MACÚŠ Richard 1997 TSM Žilina100.66 0 96.44 204 100.6616.93/20,2-
29. PECHLÁT Hynek 1995 SK VS Č. Budějovice97.12 4 90.98 54 101.1217.39/20,8-
30. ANŽE Urankar 1997 KKK Ljubljana105.26 4 99.25 2 101.2517.52/20,9-
31. KARNER Teo 1998 KKK NIVO CELJE101.58 0 120.75 4 101.5817.85/21,3-
32. MIKÓ Radoslav 1998 TSM Bratislava110.15 6 101.67 0 101.6717.94/21,4-
33. TURNŠEK Urh 2000 KKK NIVO CELJE102.10 0 102.46 0 102.1018.37/21,9-
34. ZIMA Tomáš 2000 Klub Kanoistika Roudnice n.L.106.18 2 102.52 0 102.5218.79/22,4-
35. MANFREDA-VIDRIH Val 1997 KKK Tacen100.61 2 101.50 2 102.6118.88/22,5-
36. ŽMAVC Jurij 1996 Kajak kanu klub Ljubljana96.49 50 98.67 4 102.6718.94/22,6-
37. KUDER-MARUŠIČ Vid 1996 KKK Tacen94.20 50 100.84 2 102.8419.11/22,8-
38. STRAUá Thomas 1997 AKV Augsburg94.55 50 100.88 2 102.8819.15/22,9-
39. ZAPLETAL Vojtěch 1998 DUKLA Brandýs100.92 2 103.27 0 102.9219.19/22,9-
40. MESSEMER Dennis 1997 Team RLP106.04 50 101.29 2 103.2919.56/23,4-
41. JEŽ Jakob 1998 Kajak klub Soške elektrarne106.02 0 99.31 4 103.3119.58/23,4-
42. UNSELD Ole 1997 KV Baden-Württemberg104.31 0 101.58 4 104.3120.58/24,6-
43. PETŘÍK Matouš 1997 USK Praha103.40 4 96.73 8 104.7321.00/25,1-
44. GUILBAUD Jules 1997 Ille de France102.86 2 126.58 0 104.8621.13/25,2-
45. KOREN Jakob 1995 KKSE107.41 0 103.57 2 105.5721.84/26,1-
46. STANOVSKÝ Samuel 1998 TJ KVS Sušice102.05 4 97.20 104 106.0522.32/26,7-
47. NOVAK Tim 1997 Kajak kanu klub Ljubljana103.88 104 102.91 4 106.9123.18/27,7-
48. TAUER Marc 1996 SKG Hanau107.79 0 106.40 2 107.7924.06/28,7-
49. JAKOBI Milos 1997 Team RLP105.88 2 114.67 6 107.8824.15/28,8-
50. JAKŠE Žan 1996 KKK Tacen99.04 152 100.01 8 108.0124.28/29,0-
51. MORABITO Vicent 1997 FRA113.59 2 108.22 0 108.2224.49/29,2-
52. DODOK Martin 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš108.24 0 107.50 4 108.2424.51/29,3-
53. MAAS David 1999 Kajak Klub Rosenheim107.01 2 105.21 6 109.0125.28/30,2-
54. HOTTONG Moritz 1996 KV Baden-Württemberg109.07 0 105.63 4 109.0725.34/30,3-
55. JANUR Marcin 1999 POL109.21 0 106.61 4 109.2125.48/30,4-
56. AUBAL Nathan 1997 Ille de France109.68 0 108.11 6 109.6825.95/31,0-
57. GALMICHE Lucas 1997 GESN124.13 4 111.67 0 111.6727.94/33,4-
58. ŠANDA Petr 2000 BS Vlašim112.65 2 105.83 6 111.8328.10/33,6-
59. ROUCH Erwan 1997 GESN115.87 0 111.83 0 111.8328.10/33,6-
60. KRALJ NEJC 1999 KKK NIVO CELJE132.08 0 109.18 4 113.1829.45/35,2-
61. TOMINEC Domen 1997 Kajak kanu klub Ljubljana118.90 52 110.03 4 114.0330.30/36,2-
62. ŠTOLFA Anže 1998 Kajak klub Soške elektrarne115.09 10 112.49 2 114.4930.76/36,7-
63. BOŽIČ Štefan 2001 Kajak klub Soške elektrarne137.14 56 113.92 2 115.9232.19/38,4-
64. HERENBERGE Vicent 1996 FRA119.29 4 113.07 4 117.0733.34/39,8-
65. SAVART Louis 1996 ABCK117.73 0 115.98 56 117.7334.00/40,6-
66. ANŽLOVAR Blaž 1998 Kajak kanu klub Ljubljana114.43 4 121.54 56 118.4334.70/41,4-
67. ROZMAN David 1999 KKK NIVO CELJE112.92 6 122.80 2 118.9235.19/42,0-
68. PETEK Marko 2000 Kajak kanu klub Ljubljana120.38 0 119.89 0 119.8936.16/43,2-
69. LATIMIER Lucas 1998 GESN124.77 8 118.05 2 120.0536.32/43,4-
70. KAMMERL Valentin 1999 Kajak Klub Rosenheim128.08 6 119.79 2 121.7938.06/45,5-
71. JÁŠA Filip 1997 SK VS Č. Budějovice121.14 52 118.12 4 122.1238.39/45,8-
72. AUBRY Youn 1999 Saint-Brieuc119.20 6 121.48 2 123.4839.75/47,5-
73. RADOUX Francois 1998 Belgium133.26 52 122.21 2 124.2140.48/48,3-
74. GONŠENICA Adam 1999 Kanoe Tatra Klub Lipt. Mikuláš122.61 2 102.32 52 124.6140.88/48,8-
75. BECKER Yann 1997 nancy118.68 6 133.34 52 124.6840.95/48,9-
76. POHANKA Vítek 2000 Kanoistický klub Klatovy o.s.126.38 4 121.51 4 125.5141.78/49,9-
77. NOVOTNÝ Petr 2000 UP Olomouc125.68 0 135.57 50 125.6841.95/50,1-
78. TONCAR Martin 2001 TU Zvolen124.12 2 129.95 2 126.1242.39/50,6-
79. MAHÉ Alan 1999 Saint-Brieuc134.71 2 120.00 8 128.0044.27/52,9-
80. JEREB Matej 1998 Kajak kanu klub Ljubljana118.45 104 122.46 6 128.4644.73/53,4-
81. DOS SANTOS Luca 1999 Ille de France105.32 158 126.74 2 128.7445.01/53,8-
82. ŠTEKLÁČ Timotej 1999 KK Zvolen159.18 54 126.39 4 130.3946.66/55,7-
83. MUCK Andraž 1998 Kajak kanu klub Ljubljana121.47 10 123.97 54 131.4747.74/57,0-
84. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 UP Olomouc127.82 4 134.81 0 131.8248.09/57,4-
85. KEGLER Pedro 2000 Team RLP127.07 6 144.25 6 133.0749.34/58,9-
86. DIETZ Joshua 2000 Team RLP132.38 52 127.37 8 135.3751.64/61,7-
87. LIST Paul 2000 Team RLP133.43 2 136.30 56 135.4351.70/61,7-
88. NEVOT Pinto Mascence 1998 Ille de France128.67 8 123.25 56 136.6752.94/63,2-
89. COLLIN Adam 1998 Ille de France134.82 4 123.71 52 138.8255.09/65,8-
90. HOUILLON Elude 2000 GESN144.23 2 141.41 4 145.4161.68/73,7-
91. KREUTNER Luca 2000 Augsburger Kajak Verein139.75 6 152.86 2 145.7562.02/74,1-
92. REZEK Tomáš 2001 SK VS Č. Budějovice145.11 2 189.57 6 147.1163.38/75,7-
93. ACHAOUI Vincent 1998 nancy143.12 8 142.95 54 151.1267.39/80,5-
94. WESTFAL Tayler 2000 USA101.00 52 115.95 52 153.0069.27/82,7-
95. GIDOIN Foulques 1997 nancy130.51 54 149.03 4 153.0369.30/82,8-
96. ROSTAING Boris 1999 SV. Vaulx-en-Velin137.61 52 149.70 10 159.7075.97/90,7-
97. KREJČÍ Jakub 2002 SK VS Č. Budějovice160.49 4 164.47 4 164.4980.76/96,5-
98. KATZENBERGER Marvin 1999 Team RLP121.79 54 136.75 56 175.7992.06/109,9-
99. HARTMANN Simon 2000 Team RLP0.00 999 137.71 54 191.71107.98/129,0-
100. JUG Aljaž 1999 Kajak klub Soške elektrarne155.57 52 196.42 2 198.42114.69/137,0-
101. TOMINC Lan 2002 KKK NIVO CELJE145.46 54 151.66 54 199.46115.73/138,2-
102. LE Grand Malo 2000 Saint-Brieuc152.67 106 154.03 52 206.03122.30/146,1-
103. LOČNIKAR Jan 2002 KKK NIVO CELJE138.02 256 158.87 54 212.87129.14/154,2-
104. LATIMIER Hugo 2000 GESN168.07 204 168.10 54 222.10138.37/165,3-
105. OLIVO Alan 1999 Saint-Brieuc189.60 62 180.56 52 232.56148.83/177,7-
106. VALANT Ulan 2001 Kajak kanu klub Ljubljana175.96 106 139.68 104 243.68159.95/191,0-
107. MICHALIGA Filip 2000 ŠKP Bratislava151.78 102 0.00 999 253.78170.05/203,1-
108. TASSET Léo 1999 Saint-Brieuc0.00 999 160.70 104 264.70180.97/216,1-
109. BELLSTEDT Nils 1999 SKG Hanau167.36 106 0.00 999 273.36189.63/226,5-
110. OLLIVIER Dorian 1999 Saint-Brieuc149.34 154 147.75 152 299.75216.02/258,0-
111. BLANC Benjamin 2000 SV. Vaulx-en-Velin135.47 308 215.20 154 369.20285.47/340,9-
112. LINKAY Branislav 1997 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
113. DESOGNIS Vincent 1992 FRA0.00 999 0.00 999 999.00 -
114. NEVAŘIL Matúš 1997 ŠKP Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
115. SEDLÁČEK Tomáš 1999 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
116. OSVALD Richard 1999 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
117. PRIJON Severin 2000 Kajak Klub Rosenheim0.00 999 0.00 999 999.00 -
118. PAŠEK Matej 2000 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
119. KRUPA Felix 2000 TSM Bratislava0.00 999 0.00 999 999.00 -
120. DILLI Maxi 2001 Team RLP0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3