vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave2013 ECA European Open Junior Slalom Cup

08.08.2013-09.08.2013   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls   xls   xls
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   semifinal U14

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. STAHL Lukas 1999 104.30 0 0.00 0 104.30 -
2. ZIMA Tomáš 2000 108.27 2 0.00 0 110.275.97/5,7-
3. TURNŠEK Urh 2000 106.34 4 0.00 0 110.346.04/5,8-
4. GONŠENICA Adam 1999 112.74 0 0.00 0 112.748.44/8,1-
5. DODOK Martin 1999 124.14 4 0.00 0 128.1423.84/22,9-
6. ŠANDA Petr 2000 125.01 4 0.00 0 129.0124.71/23,7-
7. JANUR Marcin 1999 127.54 8 0.00 0 135.5431.24/30,0-
8. PETEK Marko 2000 133.61 4 0.00 0 137.6133.31/31,9-
9. ROZMAN David 1999 139.37 4 0.00 0 143.3739.07/37,5-
10. KREUTNER Luca 2000 141.36 4 0.00 0 145.3641.06/39,4-
11. KRALJ NEJC 1999 142.09 4 0.00 0 146.0941.79/40,1-
12. MAAS David 1999 142.50 4 0.00 0 146.5042.20/40,5-
13. KAMMERL Valentin 1999 148.05 2 0.00 0 150.0545.75/43,9-
14. BOŽIČ Štefan 2001 149.45 8 0.00 0 157.4553.15/51,0-
15. AUBRY Youn 1999 156.36 2 0.00 0 158.3654.06/51,8-
16. NOVOTNÝ Petr 2000 157.13 2 0.00 0 159.1354.83/52,6-
17. TOMINC Lan 2002 154.13 6 0.00 0 160.1355.83/53,5-
18. KREJČÍ Jakub 2002 158.16 2 0.00 0 160.1655.86/53,6-
19. DIETZ Joshua 2000 156.60 4 0.00 0 160.6056.30/54,0-
20. KANCLER Tine 1999 112.52 54 0.00 0 166.5262.22/59,7-
21. HOUILLON Elude 2000 173.17 4 0.00 0 177.1772.87/69,9-
22. DOS SANTOS Luca 1999 126.02 54 0.00 0 180.0275.72/72,6-
23. TONCAR Martin 2001 178.70 2 0.00 0 180.7076.40/73,3-
24. HARTMANN Simon 2000 138.48 50 0.00 0 188.4884.18/80,7-
25. LE Grand Malo 2000 142.69 52 0.00 0 194.6990.39/86,7-
26. POHANKA Vítek 2000 145.54 56 0.00 0 201.5497.24/93,2-
27. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 149.57 56 0.00 0 205.57101.27/97,1-
28. TASSET Léo 1999 163.58 54 0.00 0 217.58113.28/108,6-
29. REZEK Tomáš 2001 178.68 58 0.00 0 236.68132.38/126,9-
30. LATIMIER Hugo 2000 186.89 52 0.00 0 238.89134.59/129,0-
31. MAHÉ Alan 1999 201.50 58 0.00 0 259.50155.20/148,8-
32. ŠTEKLÁČ Timotej 1999 174.32 104 0.00 0 278.32174.02/166,8-
33. LIST Paul 2000 178.90 102 0.00 0 280.90176.60/169,3-
34. OLLIVIER Dorian 1999 175.37 110 0.00 0 285.37181.07/173,6-
35. ROSTAING Boris 1999 194.09 110 0.00 0 304.09199.79/191,6-
36. JUG Aljaž 1999 214.76 106 0.00 0 320.76216.46/207,5-
37. BLANC Benjamin 2000 259.27 110 0.00 0 369.27264.97/254,0-
38. LOČNIKAR Jan 2002 168.80 208 0.00 0 376.80272.50/261,3-
39. OLIVO Alan 1999 0.00 999 0.00 0 999.00 -
40. MICHALIGA Filip 2000 0.00 999 0.00 0 999.00 -
41. KEGLER Pedro 2000 0.00 999 0.00 0 999.00 -
  BELLSTEDT Nils 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KATZENBERGER Marvin 1999 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRIJON Severin 2000 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  VALANT Ulan 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
  DILLI Maxi 2001 0.00 0 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3