vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Wave2013 International Slalom Race

10.08.2013-11.08.2013   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  

kategorie K1W   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SCHWANHOTT Ann-Kathr 1995 GER98.44 0 101.76 2 98.44 -
2. MEYER Leonie 1991 GER101.42 2 100.12 0 100.121.68/1,7-
3. HELLARD Estelle 1993 FRA103.52 2 96.39 4 100.391.95/2,0-
4. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 SVK103.38 4 101.13 0 101.132.69/2,7-
5. TROMPETER Caroline 1994 GER0.00 999 102.22 0 102.223.78/3,8-
6. MACEKOVÁ Simona 1998 SVK104.11 2 105.89 4 106.117.67/7,8-
7. BUHLER Lena 1996 GER110.57 0 113.17 4 110.5712.13/12,3-
8. HUVELIN Flora 1995 FRA106.08 54 110.40 2 112.4013.96/14,2-
9. LEVEQUE Marine 1998 FRA109.15 6 113.33 56 115.1516.71/17,0-
10. MINTÁLOVÁ Eliška 1999 SVK113.35 2 128.39 6 115.3516.91/17,2-
11. STANOVSKÁ Soňa 2000 SVK124.77 0 110.65 6 116.6518.21/18,5-
12. PRIOUX manon 1994 FRA125.70 6 115.50 2 117.5019.06/19,4-
13. GLEJTEKOVÁ Simona 1999 SVK122.01 0 129.20 52 122.0123.57/23,9-
14. OUDET Emeline 1992 FRA137.32 6 122.35 54 143.3244.88/45,6-
15. FREYSSINET lucie 1998 FRA167.12 4 0.00 999 171.1272.68/73,8-
16. KONDRATENKO Xeniya 1998 KAZ0.00 999 129.68 54 183.6885.24/86,6-

kategorie K1M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LE Grand Ewen 1994 FRA86.40 0 92.65 0 86.40 -
2. KREMSLEHNER Christop 1988 AUT89.40 0 86.70 0 86.700.30/0,3-
3. STANOVSKÝ Miroslav 1970 CZE91.64 2 86.78 0 86.780.38/0,4-
4. HERZOG Robert 1996 GER88.10 0 95.06 52 88.101.70/2,0-
5. STANOVSKÝ Samuel 1998 SVK89.69 0 93.53 2 89.693.29/3,8-
6. GUYOMARD Romain 1989 FRA88.25 2 89.31 4 90.253.85/4,5-
7. SELBACH Gustavo 1974 BRA91.19 0 90.48 0 90.484.08/4,7-
8. BAUDOIN nicolas 1994 FRA90.90 0 91.20 2 90.904.50/5,2-
9. MACÚŠ Richard 1997 SVK89.91 2 92.89 52 91.915.51/6,4-
10. RIEXINGER Ole 1996 GER92.10 0 91.94 4 92.105.70/6,6-
11. PETŘÍK Matouš 1997 CZE93.96 2 92.79 0 92.796.39/7,4-
12. UNSELD Ole 1997 GER102.75 52 92.91 0 92.916.51/7,5-
13. GRUNWALD Paul 1996 GER93.70 0 94.09 4 93.707.30/8,4-
14. TROMPETER Jan 1996 GER92.06 2 93.70 52 94.067.66/8,9-
15. QUEMENEUR Malo 1998 FRA93.81 2 94.65 0 94.658.25/9,5-
16. HOLDWAY Robert 1983 GBR94.99 2 92.68 2 94.688.28/9,6-
17. LEHMANN Sven 1998 GER94.77 0 98.76 2 94.778.37/9,7-
18. MAHER Hugo 1995 FRA98.29 52 93.15 2 95.158.75/10,1-
19. STAHL Lukas 1999 GER93.87 2 91.23 50 95.879.47/11,0-
20. BASSET Matthieu 1988 FRA95.99 0 96.94 2 95.999.59/11,1-
21. LE Friec Morgan 1997 FRA94.05 2 97.07 52 96.059.65/11,2-
22. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK96.16 0 91.17 52 96.169.76/11,3-
23. ZIMA Tomáš 2000 CZE95.48 2 99.02 2 97.4811.08/12,8-
24. DELACHAIR Franck 1972 FRA98.50 0 97.77 0 97.7711.37/13,2-
25. MESSEMER Dennis 1997 GER97.32 4 95.78 2 97.7811.38/13,2-
26. KREMSLEHNER Konstant 1991 AUT97.99 0 94.95 4 97.9911.59/13,4-
27. HELLARD Pierre 1998 FRA96.04 2 98.90 8 98.0411.64/13,5-
28. TINEVEZ Lionel 1969 FRA96.95 2 101.42 0 98.9512.55/14,5-
29. MARELLI Guilherme Ma 1994 BRA93.63 6 89.21 54 99.6313.23/15,3-
30. SUNDERLAND Paul 1997 GBR106.05 150 99.99 0 99.9913.59/15,7-
31. LIGNEREUX Maxime 1992 FRA100.79 0 109.11 0 100.7914.39/16,7-
32. ZAPLETAL Vojtěch 1998 CZE99.13 2 0.00 999 101.1314.73/17,0-
33. ROUX antoine 1994 FRA91.66 10 101.64 0 101.6415.24/17,6-
34. HOTTONG Moritz 1996 GER108.64 4 100.80 2 102.8016.40/19,0-
35. PARAYRE rémi 1994 FRA119.78 52 102.24 2 104.2417.84/20,6-
36. SAVELS Manuel 1997 FRA96.28 8 96.65 58 104.2817.88/20,7-
37. TAUER Marc 1996 GER104.42 4 102.61 2 104.6118.21/21,1-
38. JAKOBI Milos 1997 GER104.45 100 100.69 6 106.6920.29/23,5-
39. BOČEK Zdeněk 1975 CZE112.50 2 108.53 2 110.5324.13/27,9-
40. TESAŘ Robert 1972 CZE116.60 0 111.46 50 116.6030.20/35,0-
41. SUNDERLAND Carl 1993 GBR116.62 0 115.88 56 116.6230.22/35,0-
42. TONCAR Martin 1975 CZE120.67 0 115.54 2 117.5431.14/36,0-
43. LE Baindre Mathéo 1998 FRA117.86 4 114.09 4 118.0931.69/36,7-
44. ŠKRANC Antonín 1996 CZE119.55 454 115.38 8 123.3836.98/42,8-
45. ŠTERCL Vít 1999 CZE133.28 2 130.74 0 130.7444.34/51,3-
46. MARQUER Gwenael 1975 FRA111.90 52 123.62 12 135.6249.22/57,0-
47. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK96.15 104 93.80 54 147.8061.40/71,1-
48. WILLETT Peter 1984 GBR98.33 52 101.84 54 150.3363.93/74,0-
49. LE Duc Quentin 1998 FRA160.64 108 143.05 8 151.0564.65/74,8-
50. TONCAR Martin 2001 SVK135.06 52 122.92 52 174.9288.52/102,5-
51. RADLER Radovan 1998 SVK151.11 110 167.01 56 223.01136.61/158,1-

kategorie C2M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WIEDEMANN Maik
AROLD Mirko
1985
1986
GER
GER
117.61 10 111.61 4 115.61 -
2. TRUMMER Timo
GRUNWALD Paul
1996
1996
GER
GER
116.40 4 112.73 54 120.404.79/4,1-
3. VIESEL Dennis
HOTTONG Moritz
1996
1996
GER
GER
119.87 6 105.21 50 125.8710.26/8,9-
4. HELLARD Pierre
QUEMENEUR Malo
1998
1998
FRA
FRA
114.66 106 115.78 54 169.7854.17/46,9-
5. STANOVSKÝ Martin
STANOVSKÝ Jakub
1996
1997
SVK
SVK
133.34 64 121.44 56 177.4461.83/53,5-
  DEL REY
Yoan GRANDEMANGE Arthur
1988
1988
FRA
FRA
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  BURLET Loc
BASSET Mattthieu
1990
1988
FRA
FRA
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  KEMPF emilien
DESONGINS silvere
1993
1992
FRA
FRA
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VAN DE VEN Swantje 1998 GER0.00 999 0.00 999 999.00 -
  MOISAN Anne Lise 1998 FRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  PRIOUX lucie 1997 FRA0.00 0 0.00 0 0.00 -
  LEVEQUE Marine 1998 FRA0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BETTGE Nico 1980 GER92.60 0 90.29 0 90.29 -
2. TRUMMER Martin 1986 GER90.77 0 94.65 0 90.770.48/0,5-
3. SCHWANHOTT Simon 1991 GER98.89 2 95.51 0 95.515.22/5,8-
4. TRUMMER Timo 1996 GER95.76 0 94.63 6 95.765.47/6,1-
5. HRADILEK Václav 1982 CZE96.52 4 93.93 2 95.935.64/6,2-
6. BRAUNE Willi 1996 GER96.12 2 97.35 4 98.127.83/8,7-
7. WEBER Oldřich 1987 CZE100.28 2 109.25 4 102.2811.99/13,3-
8. SHOROKOV Valeriy 1996 KAZ97.58 6 98.96 4 102.9612.67/14,0-
9. KILOKOV Alexandr 1997 KAZ103.72 0 100.18 6 103.7213.43/14,9-
10. WIEDEMANN Maik 1985 GER104.28 0 111.12 4 104.2813.99/15,5-
11. ROUX antoine 1994 FRA97.61 54 102.48 2 104.4814.19/15,7-
12. PRÜHER Jakub 1968 CZE107.85 0 102.71 2 104.7114.42/16,0-
13. PETRY Cássio Ramon 1978 BRA98.95 8 104.72 4 106.9516.66/18,5-
14. PISCHEK Jan 1977 CZE108.45 0 108.39 4 108.4518.16/20,1-
15. CHAUMET Jules 1997 FRA106.61 6 108.61 2 110.6120.32/22,5-
16. KUNA Václav 1998 CZE125.43 2 110.74 6 116.7426.45/29,3-
17. ŠŤASTNÝ Jan 1970 CZE127.07 4 121.14 0 121.1430.85/34,2-
18. NOVÁK Martin 1991 CZE120.84 52 124.03 0 124.0333.74/37,4-
19. PARAYRE rémi 1994 FRA131.43 360 122.43 8 130.4340.14/44,5-
20. MESSEMER Dennis 1997 GER135.31 2 129.43 12 137.3147.02/52,1-
21. LAUNAY Thomas 1998 FRA138.75 8 135.72 6 141.7251.43/57,0-
22. BURLET Loc 1990 FRA160.97 8 171.57 58 168.9778.68/87,1-
23. SCHNEIDER Jacob 1995 GER121.58 154 123.12 58 181.1290.83/100,6-
24. ŠKRANC Jiří 1965 CZE151.40 54 129.60 58 187.6097.31/107,8-
25. ŠKRANC Antonín 1996 CZE133.97 68 128.97 108 201.97111.68/123,7-
26. MACÚŠ śudovít 2001 SVK126.24 104 269.22 104 230.24139.95/155,0-
27. CEPEK Matěj 1998 CZE0.00 999 155.74 108 263.74173.45/192,1-
  BLAISE thibault 1993 FRA0.00 0 111.46 0 0.00 -

kategorie K1W   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HELLARD Estelle 1993 FRA108.17 2 0.00 0 110.17 -
2. MEYER Leonie 1991 GER117.76 0 0.00 0 117.767.59/6,9-
3. HUVELIN Flora 1995 FRA121.79 0 0.00 0 121.7911.62/10,5-
4. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 SVK118.52 4 0.00 0 122.5212.35/11,2-
5. SCHWANHOTT Ann-Kathr 1995 GER127.04 2 0.00 0 129.0418.87/17,1-
6. TROMPETER Caroline 1994 GER127.56 2 0.00 0 129.5619.39/17,6-
7. BUHLER Lena 1996 GER134.70 2 0.00 0 136.7026.53/24,1-
8. OUDET Emeline 1992 FRA133.00 52 0.00 0 185.0074.83/67,9-
9. STANOVSKÁ Soňa 2000 SVK135.37 54 0.00 0 189.3779.20/71,9-
10. PRIOUX manon 1994 FRA136.80 54 0.00 0 190.8080.63/73,2-
11. LEVEQUE Marine 1998 FRA145.61 54 0.00 0 199.6189.44/81,2-
12. KONDRATENKO Xeniya 1998 KAZ161.72 56 0.00 0 217.72107.55/97,6-
13. FREYSSINET lucie 1998 FRA170.87 58 0.00 0 228.87118.70/107,7-

kategorie K1M   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MACÚŠ Richard 1997 SVK94.98 2 0.00 0 96.98 -
2. GRUNWALD Paul 1996 GER99.59 0 0.00 0 99.592.61/2,7-
3. LE Grand Ewen 1994 FRA99.35 2 0.00 0 101.354.37/4,5-
4. MARELLI Guilherme Ma 1994 BRA102.89 0 0.00 0 102.895.91/6,1-
5. STANOVSKÝ Miroslav 1970 CZE103.00 0 0.00 0 103.006.02/6,2-
6. GUYOMARD Romain 1989 FRA99.29 4 0.00 0 103.296.31/6,5-
7. HERZOG Robert 1996 GER101.31 2 0.00 0 103.316.33/6,5-
8. KREMSLEHNER Konstant 1991 AUT103.15 2 0.00 0 105.158.17/8,4-
9. DELACHAIR Franck 1972 FRA108.47 0 0.00 0 108.4711.49/11,8-
10. LEHMANN Sven 1998 GER105.90 4 0.00 0 109.9012.92/13,3-
11. BAUDOIN nicolas 1994 FRA108.15 2 0.00 0 110.1513.17/13,6-
12. SELBACH Gustavo 1974 BRA107.00 4 0.00 0 111.0014.02/14,5-
13. MESSEMER Dennis 1997 GER111.34 0 0.00 0 111.3414.36/14,8-
14. STAHL Lukas 1999 GER107.22 6 0.00 0 113.2216.24/16,7-
15. SAVELS Manuel 1997 FRA110.16 4 0.00 0 114.1617.18/17,7-
16. LE Friec Morgan 1997 FRA113.44 2 0.00 0 115.4418.46/19,0-
17. WILLETT Peter 1984 GBR113.19 4 0.00 0 117.1920.21/20,8-
18. RIEXINGER Ole 1996 GER113.28 4 0.00 0 117.2820.30/20,9-
19. STANOVSKÝ Martin 1996 SVK114.27 4 0.00 0 118.2721.29/22,0-
20. SUNDERLAND Paul 1997 GBR113.36 6 0.00 0 119.3622.38/23,1-
21. TAUER Marc 1996 GER119.90 0 0.00 0 119.9022.92/23,6-
22. PETŘÍK Matouš 1997 CZE116.47 4 0.00 0 120.4723.49/24,2-
23. PARAYRE rémi 1994 FRA123.03 0 0.00 0 123.0326.05/26,9-
24. HELLARD Pierre 1998 FRA121.83 4 0.00 0 125.8328.85/29,7-
25. TINEVEZ Lionel 1969 FRA125.69 2 0.00 0 127.6930.71/31,7-
26. LIGNEREUX Maxime 1992 FRA123.93 6 0.00 0 129.9332.95/34,0-
27. SUNDERLAND Carl 1993 GBR130.54 4 0.00 0 134.5437.56/38,7-
28. TESAŘ Robert 1972 CZE138.00 0 0.00 0 138.0041.02/42,3-
29. STANOVSKÝ Jakub 1997 SVK109.46 50 0.00 0 159.4662.48/64,4-
30. TROMPETER Jan 1996 GER107.99 52 0.00 0 159.9963.01/65,0-
31. ZAPLETAL Vojtěch 1998 CZE115.27 50 0.00 0 165.2768.29/70,4-
32. JÁŠA Filip 1997 CZE161.75 4 0.00 0 165.7568.77/70,9-
33. STANOVSKÝ Samuel 1998 SVK114.78 52 0.00 0 166.7869.80/72,0-
34. UNSELD Ole 1997 GER119.85 50 0.00 0 169.8572.87/75,1-
35. HOTTONG Moritz 1996 GER117.91 52 0.00 0 169.9172.93/75,2-
36. MAHER Hugo 1995 FRA113.73 58 0.00 0 171.7374.75/77,1-
37. ŠTERCL Vít 1999 CZE167.78 4 0.00 0 171.7874.80/77,1-
38. LE Baindre Mathéo 1998 FRA168.90 4 0.00 0 172.9075.92/78,3-
39. JAKOBI Milos 1997 GER118.28 56 0.00 0 174.2877.30/79,7-
40. HOLDWAY Robert 1983 GBR121.20 56 0.00 0 177.2080.22/82,7-
41. BOČEK Zdeněk 1975 CZE138.51 52 0.00 0 190.5193.53/96,4-
42. ZIMA Tomáš 2000 CZE141.29 50 0.00 0 191.2994.31/97,2-
43. TONCAR Martin 2001 SVK151.57 54 0.00 0 205.57108.59/112,0-
44. QUEMENEUR Malo 1998 FRA126.64 104 0.00 0 230.64133.66/137,8-
45. TONCAR Martin 1975 CZE124.72 150 0.00 0 274.72177.74/183,3-
46. ROUX antoine 1994 FRA126.40 154 0.00 0 280.40183.42/189,1-
47. BASSET Matthieu 1988 FRA109.71 208 0.00 0 317.71220.73/227,6-
48. RADLER Radovan 1998 SVK214.84 106 0.00 0 320.84223.86/230,8-
49. LE Duc Quentin 1998 FRA184.56 206 0.00 0 390.56293.58/302,7-
50. ŠKRANC Antonín 1996 CZE141.20 252 0.00 0 393.20296.22/305,4-
51. KREMSLEHNER Christop 1988 AUT0.00 999 0.00 0 999.00 -

kategorie C2M   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VIESEL Dennis
HOTTONG Moritz
1996
1996
GER
GER
128.27 2 0.00 0 130.27 -
2. STANOVSKÝ Martin
STANOVSKÝ Jakub
1996
1997
SVK
SVK
165.41 12 0.00 0 177.4147.14/36,2-
3. HELLARD Pierre
QUEMENEUR Malo
1998
1998
FRA
FRA
142.90 58 0.00 0 200.9070.63/54,2-
4. TRUMMER Timo
GRUNWALD Paul
1996
1996
GER
GER
125.40 106 0.00 0 231.40101.13/77,6-
5. WIEDEMANN Maik
AROLD Mirko
1985
1986
GER
GER
134.81 106 0.00 0 240.81110.54/84,9-

kategorie C1W   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VAN DE VEN Swantje 1998 GER162.75 152 0.00 0 314.75 -

kategorie C1M   semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BETTGE Nico 1980 GER103.06 0 0.00 0 103.06 -
2. SCHWANHOTT Simon 1991 GER106.19 2 0.00 0 108.195.13/5,0-
3. TRUMMER Martin 1986 GER103.98 6 0.00 0 109.986.92/6,7-
4. PETRY Cássio Ramon 1978 BRA110.39 2 0.00 0 112.399.33/9,1-
5. HRADILEK Václav 1982 CZE111.72 2 0.00 0 113.7210.66/10,3-
6. KILOKOV Alexandr 1997 KAZ115.28 0 0.00 0 115.2812.22/11,9-
7. ROUX antoine 1994 FRA115.70 4 0.00 0 119.7016.64/16,1-
8. TRUMMER Timo 1996 GER112.33 8 0.00 0 120.3317.27/16,8-
9. PRÜHER Jakub 1968 CZE124.46 0 0.00 0 124.4621.40/20,8-
10. KUNA Václav 1998 CZE130.29 4 0.00 0 134.2931.23/30,3-
11. WEBER Oldřich 1987 CZE130.21 6 0.00 0 136.2133.15/32,2-
12. SHOROKOV Valeriy 1996 KAZ130.98 6 0.00 0 136.9833.92/32,9-
13. CHAUMET Jules 1997 FRA133.30 4 0.00 0 137.3034.24/33,2-
14. PISCHEK Jan 1977 CZE139.83 2 0.00 0 141.8338.77/37,6-
15. SCHNEIDER Jacob 1995 GER139.60 4 0.00 0 143.6040.54/39,3-
16. NOVÁK Martin 1991 CZE152.52 4 0.00 0 156.5253.46/51,9-
17. WIEDEMANN Maik 1985 GER115.24 50 0.00 0 165.2462.18/60,3-
18. BRAUNE Willi 1996 GER114.15 54 0.00 0 168.1565.09/63,2-
19. ŠKRANC Jiří 1965 CZE148.31 58 0.00 0 206.31103.25/100,2-
20. ŠKRANC Antonín 1996 CZE158.33 56 0.00 0 214.33111.27/108,0-
21. ŠŤASTNÝ Jan 1970 CZE228.60 4 0.00 0 232.60129.54/125,7-
22. MESSEMER Dennis 1997 GER186.69 54 0.00 0 240.69137.63/133,5-
23. LAUNAY Thomas 1998 FRA186.32 100 0.00 0 286.32183.26/177,8-
24. PARAYRE rémi 1994 FRA142.69 260 0.00 0 402.69299.63/290,7-
25. CEPEK Matěj 1998 CZE135.54 404 0.00 0 539.54436.48/423,5-
26. BURLET Loc 1990 FRA205.90 360 0.00 0 565.90462.84/449,1-

kategorie K1W   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MEYER Leonie 1991 GER113.93 0 0.00 0 113.93 -
2. TROMPETER Caroline 1994 GER119.78 2 0.00 0 121.787.85/6,9-
3. HELLARD Estelle 1993 FRA123.13 0 0.00 0 123.139.20/8,1-
4. SCHWANHOTT Ann-Kathr 1995 GER119.52 4 0.00 0 123.529.59/8,4-
5. HAŠŠOVÁ Michaela 1998 SVK120.08 6 0.00 0 126.0812.15/10,7-
6. HUVELIN Flora 1995 FRA126.86 0 0.00 0 126.8612.93/11,3-
7. PRIOUX manon 1994 FRA133.55 6 0.00 0 139.5525.62/22,5-
8. OUDET Emeline 1992 FRA139.84 2 0.00 0 141.8427.91/24,5-
9. STANOVSKÁ Soňa 2000 SVK145.85 8 0.00 0 153.8539.92/35,0-
10. BUHLER Lena 1996 GER155.36 8 0.00 0 163.3649.43/43,4-

kategorie K1M   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MACÚŠ Richard 1997 SVK100.48 0 0.00 0 100.48 -
2. LE Grand Ewen 1994 FRA97.93 4 0.00 0 101.931.45/1,4-
3. DELACHAIR Franck 1972 FRA102.13 0 0.00 0 102.131.65/1,6-
4. STANOVSKÝ Miroslav 1970 CZE103.41 0 0.00 0 103.412.93/2,9-
5. MARELLI Guilherme Ma 1994 BRA100.30 4 0.00 0 104.303.82/3,8-
6. HERZOG Robert 1996 GER102.34 2 0.00 0 104.343.86/3,8-
7. GRUNWALD Paul 1996 GER106.36 2 0.00 0 108.367.88/7,8-
8. SAVELS Manuel 1997 FRA108.90 0 0.00 0 108.908.42/8,4-
9. LEHMANN Sven 1998 GER111.51 0 0.00 0 111.5111.03/11,0-
10. GUYOMARD Romain 1989 FRA115.88 2 0.00 0 117.8817.40/17,3-
11. MESSEMER Dennis 1997 GER112.88 6 0.00 0 118.8818.40/18,3-
12. BAUDOIN nicolas 1994 FRA105.65 50 0.00 0 155.6555.17/54,9-
13. STAHL Lukas 1999 GER102.68 54 0.00 0 156.6856.20/55,9-
14. SELBACH Gustavo 1974 BRA112.35 50 0.00 0 162.3561.87/61,6-
15. KREMSLEHNER Konstant 1991 AUT123.44 104 0.00 0 227.44126.96/126,4-

kategorie C2M   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VIESEL Dennis
HOTTONG Moritz
1996
1996
GER
GER
116.17 4 0.00 0 120.17 -
2. TRUMMER Timo
GRUNWALD Paul
1996
1996
GER
GER
128.65 4 0.00 0 132.6512.48/10,4-
3. WIEDEMANN Maik
AROLD Mirko
1985
1986
GER
GER
125.37 8 0.00 0 133.3713.20/11,0-
4. STANOVSKÝ Martin
STANOVSKÝ Jakub
1996
1997
SVK
SVK
132.76 4 0.00 0 136.7616.59/13,8-
5. HELLARD Pierre
QUEMENEUR Malo
1998
1998
FRA
FRA
137.78 2 0.00 0 139.7819.61/16,3-

kategorie C1W   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VAN DE VEN Swantje 1998 GER195.70 2 0.00 0 197.70 -

kategorie C1M   final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BETTGE Nico 1980 GER98.53 0 98.53 0 98.53 -
2. TRUMMER Martin 1986 GER100.40 2 0.00 0 102.403.87/3,9-
3. HRADILEK Václav 1982 CZE106.36 0 0.00 0 106.367.83/7,9-
4. SCHWANHOTT Simon 1991 GER106.25 2 0.00 0 108.259.72/9,9-
5. KILOKOV Alexandr 1997 KAZ110.63 0 0.00 0 110.6312.10/12,3-
6. PETRY Cássio Ramon 1978 BRA113.94 0 0.00 0 113.9415.41/15,6-
7. PRÜHER Jakub 1968 CZE119.66 6 0.00 0 125.6627.13/27,5-
8. TRUMMER Timo 1996 GER105.43 52 0.00 0 157.4358.90/59,8-
9. ROUX antoine 1994 FRA110.81 106 0.00 0 216.81118.28/120,0-
10. KUNA Václav 1998 CZE178.59 104 0.00 0 282.59184.06/186,8-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3