vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Slalom na Paraplíčku

04.08.2013   Jizera u Železného Brodu peřej Paraplíčko
ředitel: Michael Veřtát   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov101.90 0 99.90 0 99.90 29
2. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa103.00 0 100.30 0 100.300.40/0,425
3.1/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov112.50 2 107.00 0 107.007.10/7,121
4.2/VLACINA Richard 1967 2 Semily110.30 0 109.40 0 109.409.50/9,517
5.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov132.80 0 109.80 0 109.809.90/9,913
6.3/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa112.60 2 114.50 4 114.6014.70/14,79
6.1/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov118.00 6 112.60 2 114.6014.70/14,78
8.1/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov121.60 52 120.60 0 120.6020.70/20,77
9.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.126.80 0 123.60 0 123.6023.70/23,76
10.4/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily133.10 2 124.70 0 124.7024.80/24,85
11.2/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa129.50 0 127.60 2 129.5029.60/29,64
12. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov142.90 4 152.20 50 146.9047.00/47,03
13.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov151.00 10 158.00 8 161.0061.10/61,22
14.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.135.70 52 171.50 2 173.5073.60/73,71
15.2/ZSŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště171.50 54 168.80 6 174.8074.90/75,00
16.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa0.00 999 223.40 4 227.40127.50/127,60
  PISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa114.90 0 112.30 2 114.30 8
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily130.20 4 123.70 4 127.7013.40/11,77
3.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily134.80 6 125.90 2 127.9013.60/11,96
4.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice127.50 4 126.50 2 128.5014.20/12,45
5.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa133.10 2 137.80 2 135.1020.80/18,24
6. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus136.50 0 138.00 2 136.5022.20/19,43
7.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 0 KK Brand139.20 0 141.40 2 139.2024.90/21,82
8.2/VMŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily144.10 0 142.40 2 144.1029.80/26,11
9.3/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky170.40 2 161.10 52 172.4058.10/50,80
10.1/ZSLACINOVÁ Karolína 1999 0 Semily203.60 12 226.50 104 215.60101.30/88,60
  SAMEŠOVÁ Věra 1955 0 Jablonec0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1919
1944
2 Dv.Král.
Trutnov
128.90 4 125.30 0 125.30 11
2.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1919
1998
3 Třebech.
Třebech.
140.50 8 138.60 8 146.6021.30/17,07
3. BUCHTEL Martin
VEŘTÁT David
1919
1982
Hubertus
Žel.Brod
158.70 8 141.10 6 147.1021.80/17,43
4.1/VFILIPI Viktorie
FILIPI Robert
1920
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
146.70 2 0.00 999 148.7023.40/18,72
5.1/VMŠESTÁK Karel
ŠESTÁK Jan
1919
1971
3 Č.Skal.
Č.Skal.
155.60 4 161.50 4 159.6034.30/27,41
6.1/ZSKLIŠČ Zdeněk
LACINOVÁ Karolína
1919
1999
Třebech.
Semily
188.10 68 195.00 6 201.0075.70/60,40
  LHOTA Radim
BRYCHCÍ Petr
1919
1982
Žel.Brod
Žel.Brod
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus87.10 2 85.30 0 85.30 92
2. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod87.20 2 83.90 2 85.900.60/0,784
3.1/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec95.70 0 95.10 2 95.7010.40/12,280
4.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky100.30 4 94.80 2 96.8011.50/13,576
5. ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa98.00 2 96.90 2 98.9013.60/15,972
6.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.105.80 0 100.80 0 100.8015.50/18,268
6.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa106.40 4 100.80 0 100.8015.50/18,264
8.1/U23BRYCHCÍ Petr 1990 0 Žel.Brod101.60 0 110.90 52 101.6016.30/19,160
9.2/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov104.40 0 102.10 0 102.1016.80/19,756
9.2/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice102.10 0 102.70 2 102.1016.80/19,752
11.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand102.20 0 100.20 2 102.2016.90/19,848
12.1/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.108.10 4 103.80 0 103.8018.50/21,744
13.3/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand102.60 2 100.60 4 104.6019.30/22,640
14.3/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.108.70 50 105.90 0 105.9020.60/24,236
15.2/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky107.00 0 109.60 2 107.0021.70/25,432
16.4/VMZUMMER Dušan 1970 3 Turnov111.60 52 108.30 0 108.3023.00/27,028
17.5/VMŠESTÁK Karel 1971 3 Č.Skal.116.90 2 108.60 0 108.6023.30/27,324
18.4/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky108.40 2 130.90 10 110.4025.10/29,423
19.6/VMSTOLÍN David 1978 3 Trutnov148.60 6 111.90 2 113.9028.60/33,522
20.3/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand111.70 4 117.10 2 115.7030.40/35,621
21.4/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.119.80 2 112.60 4 116.6031.30/36,720
21.1/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice116.60 0 138.30 8 116.6031.30/36,719
23.2/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.114.70 2 115.50 2 116.7031.40/36,818
24.2/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.119.20 2 116.50 2 118.5033.20/38,917
25. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov111.70 8 110.70 8 118.7033.40/39,216
26.5/DMŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec117.80 2 120.80 6 119.8034.50/40,415
27.5/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov112.30 8 115.50 8 120.3035.00/41,014
28.2/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand120.50 0 140.00 6 120.5035.20/41,313
29.1/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK122.00 0 122.30 0 122.0036.70/43,012
30.2/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus124.70 0 120.20 2 122.2036.90/43,311
31.3/U23LHOTA Štěpán 1990 0 Žel.Brod148.00 14 115.00 8 123.0037.70/44,210
32.3/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky122.60 6 128.60 4 128.6043.30/50,89
33.6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště147.20 4 122.80 6 128.8043.50/51,08
34.3/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim131.90 4 129.40 4 133.4048.10/56,47
35.7/VMPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí136.20 4 129.50 4 133.5048.20/56,56
36.4/VMUSIL Pavel 1964 0 Jablonec144.20 56 131.00 4 135.0049.70/58,35
37.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.132.60 4 135.40 6 136.6051.30/60,14
38.5/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov138.60 0 138.70 0 138.6053.30/62,53
39.4/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky140.00 0 135.10 4 139.1053.80/63,12
40.7/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand139.60 2 143.80 52 141.6056.30/66,01
41.5/ZMŠOREL Martin 2001 0 KK Brand144.90 2 153.00 8 146.9061.60/72,20
42.6/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky158.80 4 150.00 4 154.0068.70/80,50
43.6/DMFRIŠMAN Marek 1997 0 Sláv.HK152.50 8 146.20 16 160.5075.20/88,20
44.7/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand172.90 8 157.30 8 165.3080.00/93,80
45.8/ZSVAVERA Jan 2000 0 Č.Lípa170.00 8 197.80 10 178.0092.70/108,70
  VEŘTÁT David 1982 0 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Radim 1982 0 Žel.Brod0.00 999 0.00 999 999.00 0
  TĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMSAHULA Matěj 2003 0 Benátky123.50 6 141.20 4 129.50 0
2.2/PZMBEIER Matouš 2004 0 Trutnov158.50 54 178.30 4 182.3052.80/40,80
3.3/PZMSTOLÍN Adam 2005 0 Trutnov0.00 999 247.00 62 309.00179.50/138,60
  BEIER Alva 2005 0 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3