6. ČP ve slalomu

18.05.2008   Labe
ředitel: Jiří Kratochvíl   vrchní rozhodčí: František Koliba
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha110.90 0 108.40 2 221.30  -
2. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.113.35 0 108.41 0 221.76 0.46/0,2-
3. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.111.84 0 108.77 2 222.61 1.31/0,6-
4. Pišvejc Ivan 1978 MT USK Pha113.60 2 108.98 0 224.58 3.28/1,5-
5. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus112.61 4 111.89 0 228.50 7.20/3,3-
6. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha115.34 0 114.80 0 230.14 8.84/4,0-
7. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec116.74 0 112.49 2 231.23 9.93/4,5-
8. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha114.59 0 119.38 0 233.97 12.67/5,7-
9. Maslaňák Tomáš 1990 1 Ostrava111.72 4 117.61 2 235.33 14.03/6,3-
10. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc114.87 2 131.82 104 352.69 131.39/59,4-
11. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice118.32 0 114.13 4 236.45 15.15/6,8-
12. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec117.28 0 117.29 2 236.57 15.27/6,9-
13. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.121.49 2 115.89 0 239.38 18.08/8,2-
14. Bílý Petr 1981 1 USK Pha121.37 4 120.42 0 245.79 24.49/11,1-
15. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha122.03 0 124.39 0 246.42 25.12/11,4-
16. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.123.12 0 122.52 2 247.64 26.34/11,9-
17. Taišl Filip 1976 2+ Sušice120.23 0 127.65 0 247.88 26.58/12,0-
18. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy122.35 0 128.78 0 251.13 29.83/13,5-
19. Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice121.73 2 123.79 4 251.52 30.22/13,7-
20. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.128.03 0 123.98 0 252.01 30.71/13,9-
21. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec125.27 4 123.25 0 252.52 31.22/14,1-
22. Reichenauer Antonín 1956 2+ Sláv.KV131.29 0 124.89 0 256.18 34.88/15,8-
23. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB131.44 4 121.33 0 256.77 35.47/16,0-
24. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava126.10 2 128.95 0 257.05 35.75/16,2-
25. Strnad Jaroslav 1993 2+ USK Pha128.70 6 119.83 4 258.53 37.23/16,8-
26. Prell Pavel 1976 2+ Kralupy126.89 6 122.38 4 259.27 37.97/17,2-
27. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB117.56 0 143.22 0 260.78 39.48/17,8-
28. Kulhánek Jan 1978 2+ Jablonec122.51 2 121.20 52 297.71 76.41/34,5-
29. Lhota Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod125.18 50 123.38 0 298.56 77.26/34,9-
30. Macášek Tomáš 1992 2 Bechyně120.59 4 124.37 56 304.96 83.66/37,8-
31. Šupolík Luboš 1992 2 Kralupy148.45 100 147.29 52 447.74 226.44/102,3-
32. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.121.25 2 0.00 999 1122.25  -
Oddíl

Historie procházení