vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Benátek

17.08.2013   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK105.07 0 104.50 0 104.50 95
2.1/VMINDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK107.57 2 106.16 0 106.161.66/1,687
3.1/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK114.27 0 109.79 0 109.795.29/5,183
4.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov110.94 0 111.09 0 110.946.44/6,279
5.1/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha113.13 0 114.81 2 113.138.63/8,375
6.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK113.88 0 113.48 0 113.488.98/8,671
7.3/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha112.48 2 116.57 2 114.489.98/9,667
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy119.56 0 116.32 0 116.3211.82/11,363
9.4/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice125.19 2 116.51 0 116.5112.01/11,559
10.2/VMNOVÁČEK Michal 1977 3 Hubertus115.11 2 126.69 2 117.1112.61/12,155
11.3/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov126.03 0 115.55 2 117.5513.05/12,551
12.1/U23VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.0.00 999 118.10 0 118.1013.60/13,047
13.4/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK118.51 0 148.75 2 118.5114.01/13,443
14.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB119.01 0 123.17 0 119.0114.51/13,939
15.2/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov121.35 0 0.00 999 121.3516.85/16,135
16.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov129.38 0 121.58 0 121.5817.08/16,331
17.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor129.22 2 119.75 2 121.7517.25/16,527
18.5/VMMATĚJÁK Petr 1973 0 Klášter.120.26 2 0.00 999 122.2617.76/17,023
19.5/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo123.12 2 121.63 2 123.6319.13/18,319
20. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek129.77 0 121.91 2 123.9119.41/18,618
21.2/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor124.33 0 140.68 0 124.3319.83/19,017
22.4/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa125.96 0 164.41 0 125.9621.46/20,516
23. MACHEK Radek 1980 3 Trutnov122.68 4 154.56 0 126.6822.18/21,215
24.5/VVALA Vladimír 1963 3 VS Tábor124.94 2 135.91 2 126.9422.44/21,514
25. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek123.00 4 126.59 6 127.0022.50/21,513
26. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK135.75 2 125.16 2 127.1622.66/21,712
27.6/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy125.88 2 126.82 4 127.8823.38/22,411
28.7/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja129.26 0 128.62 2 129.2624.76/23,710
29.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.145.89 4 128.41 2 130.4125.91/24,89
30.8/VMKOLOVRÁTEK Lukáš 1978 3 Sláv.KV140.00 2 130.93 0 130.9326.43/25,38
31.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov137.64 4 129.98 2 131.9827.48/26,37
32.9/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov131.69 2 147.42 4 133.6929.19/27,96
33.6/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor139.33 2 197.63 50 141.3336.83/35,25
34.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník155.72 4 140.46 2 142.4637.96/36,34
35.7/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily150.14 0 147.01 0 147.0142.51/40,73
36. CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.151.19 0 168.69 2 151.1946.69/44,72
37.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov151.97 4 159.72 4 155.9751.47/49,31
38.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.223.93 2 162.35 0 162.3557.85/55,40
39.2/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK178.48 8 167.94 0 167.9463.44/60,70
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník117.29 0 112.60 0 112.60 35
2.1/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy114.39 0 113.50 0 113.500.90/0,831
3. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK120.85 0 117.27 0 117.274.67/4,127
4.2/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa121.66 0 118.42 0 118.425.82/5,223
5.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň130.83 0 116.86 2 118.866.26/5,619
6.1/VPLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky141.86 4 125.15 0 125.1512.55/11,115
7.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.130.03 2 127.10 0 127.1014.50/12,914
8. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy127.33 0 129.32 2 127.3314.73/13,113
9.3/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily133.33 0 132.44 0 132.4419.84/17,612
10.1/DSMAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus133.11 6 132.62 0 132.6220.02/17,811
11.2/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa141.81 0 144.03 8 141.8129.21/25,910
12.3/ZMVAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor151.31 0 141.97 2 143.9731.37/27,99
13.1/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand144.22 6 138.63 6 144.6332.03/28,48
14.4/ZMKRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha152.47 6 142.99 2 144.9932.39/28,87
15.2/DMMAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus140.07 6 141.63 4 145.6333.03/29,36
16.3/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov146.82 0 142.60 6 146.8234.22/30,45
17.5/ZMŽATECKÁ Nikola 2002 3 KVSPísek151.97 0 147.10 0 147.1034.50/30,64
18.6/ZMPAJMOVÁ Sandra 2002 0 Kadaň184.38 6 158.09 0 158.0945.49/40,43
19. ALTMAN Marcella 2004 0 0163.32 4 156.30 6 162.3049.70/44,10
20.1/PZBERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha176.53 6 166.96 2 168.9656.36/50,10
21.4/DMPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník155.72 54 164.64 6 170.6458.04/51,52
22. PAJMOVÁ Jana 1984 0 Kadaň162.40 52 169.31 4 173.3160.71/53,91
23.7/ZMHYLMAROVÁ Anna 2001 0 Benátky175.67 2 180.39 6 177.6765.07/57,80
24.2/PZRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 0 USK Pha202.62 2 219.24 52 204.6292.02/81,70
25.5/DMCUBROVÁ Markéta 1997 0 ČSAD Plz163.44 202 208.05 6 214.05101.45/90,10
26.3/PZVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň217.34 56 333.30 54 273.34160.74/142,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1919
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
120.48 0 121.11 0 120.48 26
2.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1919
1963
2 VS Tábor
VS Tábor
120.44 2 122.70 2 122.441.96/1,622
3.1/VMKOLOVRÁTEK Lukáš
ZACH Richard
1919
1978
3 Sláv.KV
Sláv.KV
136.75 0 0.00 999 136.7516.27/13,518
4.2/VKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1919
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
138.50 2 138.25 8 140.5020.02/16,614
5.3/VFILIPI Robert
MACEČEK Dušan
1919
1964
2 Č.Lípa
Hubertus
0.00 999 139.21 4 143.2122.73/18,910
6.1/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
140.87 14 141.77 2 143.7723.29/19,36
7.1/DMLHOTA Matyáš
PETŘÍK Matouš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
136.01 8 140.90 158 144.0123.53/19,55
8.1/VSHÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1919
1952
2 Trutnov
Dv.Král.
140.53 4 157.72 50 144.5324.05/20,04
9.1/DSPAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1919
1998
3 Třebech.
Třebech.
144.48 6 146.24 2 148.2427.76/23,03
10.2/ZSSTRÁNSKÝ Dominik
ŠPALEK Matěj
1919
1999
Benátky
Benátky
147.95 8 142.26 6 148.2627.78/23,12
11.1/ZMFILIPI Viktorie
DVOŘÁKOVÁ Dominika
1920
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
178.20 12 205.39 6 190.2069.72/57,91
12. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1919
1992
VS Tábor
VS Tábor
184.57 10 199.71 4 194.5774.09/61,50
13.3/ZSPŠENIČKA Václav
VEJVODA Vojtěch
1920
2001
Rakovník
Rakovník
192.53 18 162.18 58 210.5390.05/74,70
  MATĚJÁK Petr
NOVÁČEK Michal
1919
1973
Klášter.
Hubertus
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus94.27 0 91.83 0 91.83 170
2.1/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha96.13 2 93.49 0 93.491.66/1,8166
3. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod93.88 0 90.76 4 93.882.05/2,2162
4.1/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus93.47 2 94.66 0 94.662.83/3,1158
5.1/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa96.13 0 97.44 4 96.134.30/4,7154
6.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy101.99 2 99.32 0 99.327.49/8,2150
7. VOLF Jaroslav 1979 2 Dukla B.101.24 0 99.52 0 99.527.69/8,4146
8.2/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy97.45 6 97.55 2 99.557.72/8,4142
9.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky97.92 2 97.57 2 99.577.74/8,4138
10.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB99.59 0 99.77 0 99.597.76/8,5134
11.3/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha100.28 0 101.20 2 100.288.45/9,2130
12.4/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK102.91 0 100.49 0 100.498.66/9,4126
13.4/VMMILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec103.75 0 101.69 0 101.699.86/10,7122
14.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice101.99 0 102.42 0 101.9910.16/11,1118
15.2/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha102.26 0 103.00 2 102.2610.43/11,4114
16.3/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky102.03 2 102.40 0 102.4010.57/11,5110
17. ŠTĚPÁNEK Ondřej 1979 0 Dukla B.106.08 0 103.75 0 103.7511.92/13,0106
18.2/DSŠTĚTKA Matěj 1996 0 SKVS ČB103.92 0 0.00 999 103.9212.09/13,2102
19.3/U23MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa104.58 0 104.40 0 104.4012.57/13,798
20.4/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim108.25 0 104.47 0 104.4712.64/13,894
21.1/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus108.36 0 105.29 0 105.2913.46/14,790
22.5/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK108.89 0 105.63 0 105.6313.80/15,086
23.3/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky107.34 2 107.98 0 107.9816.15/17,682
24.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand123.08 0 106.26 2 108.2616.43/17,978
25.4/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky114.97 4 108.30 0 108.3016.47/17,974
26.5/DMMILLER Jan 1997 2 Turnov108.63 0 109.71 2 108.6316.80/18,370
27.4/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz114.51 8 107.38 2 109.3817.55/19,166
28.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa116.80 4 110.02 0 110.0218.19/19,862
29.6/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz110.49 0 108.22 2 110.2218.39/20,058
30.6/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy115.11 4 110.39 0 110.3918.56/20,254
31.6/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky117.47 2 112.07 0 112.0720.24/22,050
32.7/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.36 2 114.45 2 112.3620.53/22,446
33.8/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky117.90 6 114.51 0 114.5122.68/24,742
34.7/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand120.30 2 115.29 0 115.2923.46/25,538
35.3/VKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice118.31 2 117.29 0 117.2925.46/27,737
36.9/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník115.94 2 118.65 0 117.9426.11/28,436
37.5/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand128.44 50 118.47 0 118.4726.64/29,035
38.5/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.127.63 2 115.65 4 119.6527.82/30,334
39. HRÁDEK Petr 1987 0 So Písek120.10 0 121.95 6 120.1028.27/30,833
40.7/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand120.11 0 122.54 0 120.1128.28/30,832
41.8/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov122.74 2 120.17 0 120.1728.34/30,931
42.9/ZSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.125.32 0 121.89 0 121.8930.06/32,730
43.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.121.98 0 122.45 0 121.9830.15/32,829
44.10/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.128.69 2 122.08 0 122.0830.25/32,928
45.11/ZSHŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand122.79 0 122.29 2 122.7930.96/33,727
46.4/VŠTĚTKA Petr 1965 3 SKVS ČB123.09 0 0.00 999 123.0931.26/34,026
47.5/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky132.10 4 124.01 0 124.0132.18/35,025
47.6/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.154.54 6 122.01 2 124.0132.18/35,024
49.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus128.73 0 125.69 0 125.6933.86/36,923
50.12/ZSCUBR Filip 2000 3 ČSAD Plz137.29 4 129.25 0 129.2537.42/40,722
51.13/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov121.78 8 132.35 2 129.7837.95/41,321
52.14/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník131.94 4 129.50 2 131.5039.67/43,220
53.1/PZKRÁL Adam 2003 0 USK Pha133.12 2 132.47 0 132.4740.64/44,30
53.2/ZMREJMAN Petr 2001 3 KVS HK136.59 2 130.47 2 132.4740.64/44,319
55.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník138.25 2 129.01 4 133.0141.18/44,818
56.2/PZSAHULA Matěj 2003 0 Benátky133.47 0 133.14 6 133.4741.64/45,30
57.15/ZSSOFRON Tomáš 1999 3 ČSAD Plz145.98 4 132.76 2 134.7642.93/46,717
58.16/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště133.80 4 131.23 4 135.2343.40/47,316
59.3/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim148.83 2 136.85 0 136.8545.02/49,015
60.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.189.99 4 138.55 0 138.5546.72/50,914
61.17/ZSBLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz141.05 2 139.00 0 139.0047.17/51,413
62.4/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.138.41 2 135.21 4 139.2147.38/51,612
63.8/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life148.62 4 133.24 6 139.2447.41/51,611
64.9/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek148.84 4 140.30 0 140.3048.47/52,810
65.5/ZMJAKL Vincent 2001 0 USK Pha151.11 50 144.34 0 144.3452.51/57,29
66.6/ZMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky145.66 4 142.36 2 144.3652.53/57,28
67.7/ZMŠOREL Martin 2001 0 KK Brand145.82 0 156.00 0 145.8253.99/58,87
68.4/VSMAŇAS Miroslav 1955 3 Hubertus150.21 8 146.08 0 146.0854.25/59,16
69.8/ZMVEVERKA Lukáš 2001 0 Benátky145.19 2 145.87 2 147.1955.36/60,35
70.10/VMVANĚK Martin 1971 0 VS Tábor147.99 0 160.37 2 147.9956.16/61,24
71.11/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice147.57 2 188.21 50 149.5757.74/62,93
72.3/PZVANĚK Matěj 2004 0 VS Tábor151.41 0 150.98 4 151.4159.58/64,90
73.9/ZMMAJER Kryštof 2001 0 USK Pha166.43 4 154.17 4 158.1766.34/72,22
74.10/DMLEITNER Zdeněk 1998 0 Hubertus158.20 0 0.00 999 158.2066.37/72,31
75.18/ZSŠULC Karel 2000 0 KK Brand156.68 4 169.43 10 160.6868.85/75,00
76.4/PZKADLEC Filip 2003 0 USK Pha157.51 4 159.96 4 161.5169.68/75,90
77.10/ZMPISKAČ Kryštof 2002 0 USK Pha161.06 2 167.90 0 163.0671.23/77,60
78.11/ZMPŠENIČKA Václav 2001 0 Rakovník169.25 4 176.06 58 173.2581.42/88,70
79.12/VMFOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand167.12 12 145.33 156 179.1287.29/95,10
80.12/ZMHOUSKA Jan 2001 0 USK Pha175.91 6 181.81 58 181.9190.08/98,10
81.5/PZBEIER Matouš 2004 0 Trutnov179.19 4 178.22 4 182.2290.39/98,40
82.13/ZMKOLÁČEK Petr 2001 0 KK Brand180.75 6 0.00 999 186.7594.92/103,40
83.13/VMNOSEK Tomáš 1972 0 Happy Life189.84 60 184.21 4 188.2196.38/105,00
84.14/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov194.70 8 201.89 8 202.70110.87/120,70
85.6/PZBEIER Alva 2005 0 Trutnov261.73 52 239.95 4 243.95152.12/165,70
86.7/PZSTOLÍN Adam 2005 0 Trutnov203.13 102 221.41 54 275.41183.58/199,90
87.8/PZDUŘT Vojtěch 2003 0 USK Pha149.79 158 168.54 206 307.79215.96/235,20
88.9/PZONDRUŠ Mikuláš 2003 0 USK Pha172.32 152 197.25 300 324.32232.49/253,20
89.10/PZJAKL Jáchym 2004 0 USK Pha271.28 58 0.00 999 329.28237.45/258,60
  MILLER Jan 1968 0 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEŘMÁNEK Antonín 1973 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo155.48 2 158.02 2 157.48 0
2.1/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov180.74 6 184.35 4 186.7429.26/18,61
3.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa0.00 999 195.36 58 253.3695.88/60,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3