Slalom O štít města Benátek

18.08.2013   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK111.44 0 111.20 0 111.20 83
2.1/VMILLER Jan 1968 2 Turnov118.25 0 117.99 0 117.996.79/6,179
3.1/DSCHOUTKA Jan 1995 2 KVS HK121.37 2 119.68 0 119.688.48/7,675
4.1/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha122.95 0 121.19 0 121.199.99/9,071
5. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy123.28 0 121.56 0 121.5610.36/9,367
6.2/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice123.80 2 120.11 2 122.1110.91/9,863
7.1/VMNOVÁČEK Michal 1977 3 Hubertus124.65 2 121.17 2 123.1711.97/10,859
8.3/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK126.31 4 124.18 0 124.1812.98/11,755
9.4/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha120.16 8 121.86 4 125.8614.66/13,251
10.2/VMINDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK127.43 2 125.90 0 125.9014.70/13,247
11.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov133.72 2 127.21 0 127.2116.01/14,443
12.3/VMBEIER Artur 1970 2 Trutnov128.65 4 130.33 0 130.3319.13/17,239
13. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK137.83 10 128.67 2 130.6719.47/17,535
14.5/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo129.21 2 128.88 2 130.8819.68/17,731
15.4/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov137.62 0 131.14 0 131.1419.94/17,927
16.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB131.29 0 142.04 4 131.2920.09/18,123
17.3/VVALA Vladimír 1963 3 VS Tábor140.15 2 131.71 0 131.7120.51/18,419
18.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy137.34 2 129.97 2 131.9720.77/18,715
19.2/DMMILLER Jan 1997 3 Turnov134.00 2 130.76 2 132.7621.56/19,414
20. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek142.79 2 132.03 2 134.0322.83/20,513
21.4/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor136.52 2 131.41 4 135.4124.21/21,812
22.6/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja138.26 0 134.24 2 136.2425.04/22,511
23.5/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa134.53 2 138.86 4 136.5325.33/22,810
24.2/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov138.09 4 138.24 0 138.2427.04/24,39
25. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek132.44 8 135.45 4 139.4528.25/25,48
26.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.141.26 2 141.81 2 143.2632.06/28,87
27.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor142.99 2 143.99 0 143.9932.79/29,56
28.6/VKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor0.00 999 146.38 0 146.3835.18/31,65
29.7/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily158.71 2 152.50 0 152.5041.30/37,14
30.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.164.77 2 153.83 2 155.8344.63/40,13
31.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov0.00 999 156.86 0 156.8645.66/41,12
32.2/ZMREJMAN Petr 2001 0 KVS HK172.13 6 166.38 2 168.3857.18/51,41
33.3/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník161.88 50 175.67 2 177.6766.47/59,80
  ŘÍHA Jan 1996 0 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  CHRÁPEK Ondřej 1989 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MATĚJÁK Petr 1973 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MACHEK Radek 1980 3 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav 1990 3 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KOLOVRÁTEK Lukáš 1978 3 Sláv.KV0.00 999 0.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 1 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl