vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

9. Český pohár ve sprintu + MČR veteránů

24.08.2013   USD České Vrbné
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.00:57,83 01:04,38 00:57,83 60/160/0
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.00:58,59 00:58,69 00:58,590.76/1,353/148/0
3.2/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:08,84 00:58,67 00:58,670.84/1,547/136/0
4.3/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.00:59,03 00:59,50 00:59,031.20/2,142/124/0
5. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 M Pardub.00:59,61 01:05,57 00:59,611.78/3,138/112/0
6.1/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.01:05,52 00:59,87 00:59,872.04/3,534/0/107
7.2/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:00,28 01:02,05 01:00,282.46/4,331/100/0
8.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:00,30 01:01,75 01:00,302.47/4,328/88/0
9. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.01:01,11 01:03,31 01:01,113.28/5,725/76/0
10.3/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:01,86 01:01,14 01:01,143.31/5,722/64/0
11.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:01,34 01:04,55 01:01,343.51/6,120/0/95
12.4/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel01:03,74 01:01,52 01:01,523.69/6,418/0/83
13. CHOD David 1982 2 Blovice01:28,81 01:01,60 01:01,603.77/6,516/52/0
14. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.01:02,17 01:04,82 01:02,174.34/7,514/40/0
15. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel01:03,11 01:02,43 01:02,434.60/8,012/0/71
16.1/C1CONOR Healy 1998 0 WWKC Dublin01:06,66 01:02,57 01:02,574.75/8,20/0/0
17. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:05,57 01:02,79 01:02,794.96/8,610/28/0
18.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel01:03,56 01:07,33 01:03,565.74/9,99/0/59
19.5/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto01:05,26 01:03,85 01:03,856.02/10,48/16/0
20.6/U23KRISTEK Aleš 1992 1 Val.Mez.01:04,14 01:05,04 01:04,146.31/10,97/0/53
21. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:04,45 01:05,70 01:04,456.62/11,46/0/47
22.2/C1KEITH McGuirk 1978 0 WWKC Dublin01:04,87 01:05,86 01:04,877.04/12,20/0/0
23.7/U23JELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha01:06,37 01:06,13 01:06,138.30/14,45/10/0
24.5/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 0 KK Brno01:06,44 01:07,79 01:06,448.61/14,94/0/41
25.2/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.01:06,56 01:06,46 01:06,468.63/14,93/0/35
26.8/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel01:06,94 01:09,78 01:06,949.11/15,82/0/29
27.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:07,27 01:08,70 01:07,279.44/16,31/0/23
28. LISICKÝ David 1981 1 Olomouc01:08,13 01:08,45 01:08,1310.30/17,80/0/17
29. VANĚČEK Tomáš 1986 3 Č.Kruml.01:11,04 01:08,56 01:08,5610.74/18,60/4/0
30.3/DMKUČA Jakub 1998 2 Litovel01:09,63 01:12,65 01:09,6311.80/20,40/0/11
31.4/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:10,51 01:11,22 01:10,5112.68/21,90/3/0
32.5/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:16,04 01:12,73 01:12,7314.90/25,80/0/5
33.3/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov01:33,07 01:14,59 01:14,5916.76/29,00/2/0
34.9/U23HUDEČEK Vojtěch 1993 0 Litovel01:15,04 00:00,00 01:15,0417.21/29,80/0/4
35.6/DMNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc00:00,00 01:15,92 01:15,9218.09/31,30/0/3
36.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.01:16,41 01:24,94 01:16,4118.58/32,10/0/2
37.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:17,70 01:17,82 01:17,7019.87/34,40/0/1
38.2/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.01:17,72 01:19,99 01:17,7219.89/34,40/1/0
39.10/U23NOVOSAD Lukáš 1993 3 Olomouc00:00,00 01:27,76 01:27,7629.93/51,80/0/0
40.2/VSMATULA Zdeněk 1955 0 Tesla Bo02:26,55 01:32,87 01:32,8735.04/60,60/0/0
41.3/C1MARTIN McCarthy 1971 0 WWKC Dublin01:38,33 00:00,00 01:38,3340.50/70,00/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MRŮZKOVÁ Michala 1979 2 Boh.Pha00:58,89 00:57,78 00:57,78 0/0/0
2.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno00:59,76 01:00,03 00:59,761.98/3,40/0/0
3. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:00,77 01:00,46 01:00,462.68/4,60/0/0
4.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:00,97 01:01,27 01:00,973.19/5,50/0/0
5. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:01,06 01:02,28 01:01,063.28/5,70/0/0
6.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:01,86 01:01,33 01:01,333.55/6,10/0/0
7.2/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:02,61 01:02,26 01:02,264.48/7,80/0/0
8.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel01:03,98 01:04,14 01:03,986.20/10,70/0/0
9.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:04,87 01:06,97 01:04,877.09/12,30/0/0
10. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice01:06,01 01:09,69 01:06,018.23/14,20/0/0
11.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:06,66 01:08,71 01:06,668.88/15,40/0/0
12.3/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:08,09 01:07,89 01:07,8910.11/17,50/0/0
13.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 0 Olomouc01:11,28 01:07,93 01:07,9310.15/17,60/0/0
14.4/U23POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz01:08,08 01:08,07 01:08,0710.29/17,80/0/0
15.5/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž01:08,20 01:08,32 01:08,2010.42/18,00/0/0
16.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:09,07 01:08,77 01:08,7710.99/19,00/0/0
17. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno01:13,80 01:09,04 01:09,0411.26/19,50/0/0
18.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc01:10,45 01:10,60 01:10,4512.67/21,90/0/0
19.3/DMHUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:10,56 01:10,75 01:10,5612.78/22,10/0/0
20. HROUZKOVÁ Alena 1985 1 Kroměříž01:11,90 01:10,71 01:10,7112.93/22,40/0/0
21.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:10,94 01:14,16 01:10,9413.16/22,80/0/0
22.6/U23ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel01:13,84 01:12,13 01:12,1314.35/24,80/0/0
23.4/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc01:12,30 01:45,81 01:12,3014.52/25,10/0/0
24.3/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:15,18 01:26,04 01:15,1817.40/30,10/0/0
25.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:17,62 01:15,62 01:15,6217.84/30,90/0/0
26.3/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn01:17,86 01:29,14 01:17,8620.08/34,80/0/0
27.4/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel01:19,63 01:21,87 01:19,6321.85/37,80/0/0
28.4/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 0 Olomouc01:21,28 01:26,30 01:21,2823.50/40,70/0/0
29.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:23,43 02:08,66 01:23,4325.65/44,40/0/0
30.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc01:31,93 01:25,17 01:25,1727.39/47,40/0/0
  MOLLIE Clafey 1998 0 WWKC Dublin00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc00:53,63 00:51,61 00:51,61 0/0/0
2.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc00:52,00 00:52,26 00:52,000.39/0,80/0/0
3.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc00:52,70 00:54,20 00:52,701.09/2,10/0/0
4. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc00:54,55 00:53,36 00:53,361.75/3,40/0/0
5.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.00:53,84 00:54,14 00:53,842.23/4,30/0/0
6.2/VMKNEBEL Robert 1971 1 Olomouc00:55,24 00:00,00 00:55,243.63/7,00/0/0
7.3/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov00:55,97 00:55,57 00:55,573.97/7,70/0/0
8.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc00:57,95 00:55,92 00:55,924.31/8,40/0/0
9. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž00:56,87 00:56,37 00:56,374.76/9,20/0/0
10.3/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.00:58,66 00:56,42 00:56,424.81/9,30/0/0
11. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:57,85 00:56,79 00:56,795.18/10,00/0/0
12.4/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:05,72 00:57,05 00:57,055.44/10,50/0/0
13.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav00:57,06 01:01,10 00:57,065.45/10,60/0/0
14.4/VMMRŮZEK David 1976 0 Dukla B.00:57,66 00:57,32 00:57,325.71/11,10/0/0
15.5/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc00:57,66 00:59,54 00:57,666.05/11,70/0/0
16.2/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí00:57,87 01:20,69 00:57,876.26/12,10/0/0
17. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí00:58,06 00:59,04 00:58,066.45/12,50/0/0
18.2/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:00,19 00:58,26 00:58,266.65/12,90/0/0
19.3/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov00:58,56 00:59,24 00:58,566.95/13,50/0/0
20.5/U23STEFAN Petr 1992 2 Boh.Pha00:59,79 00:58,93 00:58,937.32/14,20/0/0
21.6/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:59,40 00:59,41 00:59,407.79/15,10/0/0
22.7/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz01:00,65 00:59,43 00:59,437.82/15,20/0/0
23.3/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto01:01,07 01:00,05 01:00,058.44/16,40/0/0
24.4/DSJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:02,01 01:00,22 01:00,228.61/16,70/0/0
25.8/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:00,65 01:00,25 01:00,258.64/16,70/0/0
26.6/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž01:01,60 01:00,39 01:00,398.78/17,00/0/0
27. MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha01:03,38 01:00,57 01:00,578.97/17,40/0/0
28.7/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:02,96 01:00,65 01:00,659.04/17,50/0/0
29.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:14,92 01:01,48 01:01,489.87/19,10/0/0
30.9/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-801:01,56 01:02,59 01:01,569.96/19,30/0/0
31.5/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:11,95 01:02,41 01:02,4110.80/20,90/0/0
32.4/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc01:05,54 01:02,95 01:02,9511.34/22,00/0/0
33.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa01:05,57 01:03,42 01:03,4211.81/22,90/0/0
34. LINHART Stanislav 1983 0 Blovice01:06,24 01:03,99 01:03,9912.38/24,00/0/0
35.1/K1CRAIG Cummins 1998 0 WWKC Dublin00:00,00 01:04,65 01:04,6513.04/25,30/0/0
36.5/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc01:05,15 01:11,28 01:05,1513.54/26,20/0/0
37.2/K1CIAN Clarke 1998 0 WWKC Dublin01:07,19 01:23,93 01:07,1915.58/30,20/0/0
38.1/ZSPAPULA Martin 1999 3 Litovel01:12,41 01:08,21 01:08,2116.60/32,20/0/0
39.2/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.01:45,77 01:08,26 01:08,2616.65/32,30/0/0
40.6/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž01:21,08 01:09,49 01:09,4917.88/34,60/0/0
41.3/VŠEDIVÝ Václav 1966 0 Č.Lípa01:14,28 01:11,15 01:11,1519.54/37,90/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HÁLA Richard
ŠRÁMEK Jonatan
1919
1992
Olomouc
Olomouc
01:00,13 00:56,45 00:56,45 0/0/0
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
00:57,42 00:58,18 00:57,420.97/1,70/0/0
3. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1919
1989
M VSDK
VSDK
00:59,08 00:59,03 00:59,032.58/4,60/0/0
4.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:01,80 00:59,18 00:59,182.73/4,80/0/0
5. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
01:00,35 00:59,31 00:59,312.86/5,10/0/0
6.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:02,31 01:00,09 01:00,093.64/6,40/0/0
7. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
01:04,03 01:00,45 01:00,454.00/7,10/0/0
8.1/DSŽNIVA Marek
KRISTEK Václav
1919
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,44 01:00,68 01:00,684.23/7,50/0/0
9.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
01:00,89 01:02,41 01:00,894.44/7,90/0/0
10.3/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
01:02,47 01:01,13 01:01,134.68/8,30/0/0
11.3/U23HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1919
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:02,27 01:01,90 01:01,905.45/9,70/0/0
12. SLOVÁK Tomáš
SLEPICA Karel
1919
1979
Olomouc
Olomouc
01:02,91 01:02,32 01:02,325.87/10,40/0/0
13. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:02,66 01:04,04 01:02,666.21/11,00/0/0
14. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
01:03,80 01:03,93 01:03,807.35/13,00/0/0
15. HOŘÍNEK Jaroslav
BŘEČKA Jan
1919
1963
1 Litovel
SKVeselí
01:08,94 01:04,43 01:04,437.98/14,10/0/0
16. MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:04,76 01:05,20 01:04,768.31/14,70/0/0
17.4/U23JELÍNEK Šimon
SMOLKA Ondřej
1919
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:05,28 01:07,03 01:05,288.83/15,60/0/0
18.1/DMKUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
01:07,89 01:07,59 01:07,5911.14/19,70/0/0
19.1/VMKNEBEL Robert
MRŮZEK Kamil
1919
1971
Olomouc
Dukla B.
01:07,70 00:00,00 01:07,7011.25/19,90/0/0
20.2/DMNEUBERT Adam
CHALOUPKA Václav
1919
1997
Olomouc
Olomouc
01:26,59 01:09,61 01:09,6113.16/23,30/0/0
21.2/VŠEDIVÝ Václav
FILIPI Robert
1919
1966
Č.Lípa
Č.Lípa
01:12,69 00:00,00 01:12,6916.24/28,80/0/0
22.3/DMKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1919
1998
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:15,21 01:16,09 01:15,2118.76/33,20/0/0
23.1/ZSNOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
1920
2000
Olomouc
Olomouc
01:15,48 01:17,60 01:15,4819.03/33,70/0/0
24.4/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
1920
2000
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:20,50 01:18,23 01:18,2321.78/38,60/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:09,15 01:10,74 01:09,15 0/0/0
2.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.01:09,52 01:35,08 01:09,520.37/0,50/0/0
3.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.01:15,62 01:20,54 01:15,626.47/9,40/0/0
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.01:27,69 01:17,07 01:17,077.92/11,50/0/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  BAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3