vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

12. Český pohár sprintu na Lipně

01.09.2013   Lipno pod přehradou
ředitel:   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.01:54,33 01:58,97 01:54,33 60/127/0
2. PISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:55,78 01:58,18 01:55,781.45/1,353/115/0
3. HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:56,61 01:57,53 01:56,612.28/2,047/103/0
4. SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:57,53 01:58,14 01:57,533.20/2,842/91/0
5. RYGEL Marek 1989 3 VSDK01:58,95 01:59,16 01:58,954.62/4,038/0/57
6. ŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.02:01,12 01:59,43 01:59,435.10/4,534/79/0
7. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 MT Pardub.01:59,73 02:00,38 01:59,735.40/4,731/67/0
8. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.02:00,39 02:00,11 02:00,115.78/5,128/55/0
9. ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel02:00,67 02:00,18 02:00,185.85/5,125/0/45
10. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.02:01,27 02:02,27 02:01,276.94/6,122/43/0
11. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo02:01,56 02:04,01 02:01,567.24/6,320/0/33
12. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.02:01,74 02:03,44 02:01,747.41/6,518/31/0
13. BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel02:01,85 02:02,03 02:01,857.52/6,616/0/21
13. KRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.02:05,93 02:01,85 02:01,857.52/6,614/0/15
15. PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK02:03,98 02:04,59 02:03,989.65/8,412/0/9
16. ŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno02:08,13 02:06,83 02:06,8312.50/10,910/0/3
17. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.02:10,60 02:07,06 02:07,0612.73/11,19/19/0
18. PATÁK Jan 1997 2 Litovel02:10,04 02:17,91 02:10,0415.71/13,78/0/2
19. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto02:17,99 02:17,68 02:17,6823.35/20,47/7/0
20. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.02:19,54 02:21,46 02:19,5425.21/22,16/1/0
  ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel02:19,75 00:00,00 00:00,00 5/0/1
  RAŠNER Karel 1976 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  CUC Michal 1977 Tech.Pha00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.02:01,14 00:00,00 00:00,00 60/31/0
2. BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava02:03,66 02:02,38 02:02,38 53/0/61
3. ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel02:06,67 02:08,01 02:06,674.29/3,547/0/49
  PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.00:00,00 02:10,75 00:00,00 42/19/0
  LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž02:13,08 00:00,00 00:00,00 38/0/37
6. HROUZKOVÁ Alena 1985 1 Kroměříž02:14,12 02:13,28 02:13,2810.90/8,934/0/25
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.02:15,78 00:00,00 00:00,00 31/7/0
8. BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník02:21,96 02:18,30 02:18,3015.92/13,028/0/13
9. DRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž02:18,36 02:18,80 02:18,3615.98/13,125/0/7
10. ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel02:27,73 02:20,18 02:20,1817.80/14,522/0/1
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. HÁLA Richard 1992 1 Olomouc01:47,12 01:45,48 01:45,48 75/0/121
2. SLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc01:47,50 01:46,82 01:46,821.34/1,368/0/109
3. MRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.01:47,75 01:49,36 01:47,752.27/2,262/115/0
4. KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:49,99 01:50,76 01:49,994.51/4,357/0/97
5. OLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:53,96 01:50,50 01:50,505.02/4,853/0/85
6. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc01:50,95 01:51,84 01:50,955.47/5,249/0/73
7. STEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:51,02 01:52,26 01:51,025.54/5,346/103/0
  ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:51,16 00:00,00 00:00,00 43/0/61
9. MAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:51,68 01:53,41 01:51,686.20/5,940/91/0
10. NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:51,79 01:51,74 01:51,746.26/5,937/0/49
11. TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:51,78 01:52,69 01:51,786.30/6,035/79/0
12. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž01:52,35 01:53,77 01:52,356.87/6,533/0/37
13. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:52,88 01:53,61 01:52,887.40/7,031/67/0
14. SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:53,50 01:56,53 01:53,508.02/7,629/55/0
15. KRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:54,28 01:55,71 01:54,288.81/8,427/0/31
16. NEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:55,55 01:54,66 01:54,669.18/8,725/0/25
  ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:55,00 00:00,00 00:00,00 23/43/0
18. ŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:56,41 01:59,32 01:56,4110.93/10,421/31/0
19. KOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha01:57,40 01:58,88 01:57,4011.92/11,319/19/0
20. NACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:57,77 02:17,95 01:57,7712.29/11,717/13/0
21. KLAMMER Jesko 1972 KC Turngemeinde Muenchen02:00,82 01:57,90 01:57,9012.42/11,80/0/0
21. KUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:57,90 01:58,59 01:57,9012.42/11,815/0/19
23. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto01:58,75 01:58,52 01:58,5213.04/12,414/7/0
24. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno02:00,46 02:02,90 02:00,4614.98/14,213/0/13
25. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž02:02,76 02:00,84 02:00,8415.36/14,612/0/7
26. HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž02:05,23 02:04,62 02:04,6219.14/18,111/0/1
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:00,00 02:06,00 00:00,00 10/1/0
  BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  PAPULA Martin 1999 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. MORNŠTEJN Roman
VESELÝ Petr
1919
1969
MT Boh.Pha
VSDK
01:52,97 01:54,98 01:52,97 60/91/25
2. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1919
1970
1 Pardub.
Pardub.
01:53,37 01:53,81 01:53,370.40/0,453/79/0
3. RAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
01:57,02 01:54,51 01:54,511.54/1,447/67/13
4. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
01:56,20 01:54,71 01:54,711.74/1,542/55/0
5. JELÍNEK Filip
JELÍNEK Šimon
1919
1996
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:57,01 02:02,28 01:57,014.04/3,638/43/0
  HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1919
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
01:57,23 00:00,00 00:00,00 34/31/0
7. HERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
02:05,50 02:01,22 02:01,228.25/7,331/19/0
8. BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
02:01,75 02:02,85 02:01,758.78/7,828/7/0
9. HOŘÍNEK Jaroslav
HUDEČEK Vojtěch
1919
1963
1 Litovel
Litovel
02:02,20 02:02,28 02:02,209.23/8,225/0/1
  UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1919
1984
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  MALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  HŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
  JINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1919
1969
Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3