vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu

11.09.2013-15.09.2013   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: ven   tes  

kategorie K1M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADILEK Vavrinec 2000 CZE84.69 0 89.77 150 84.69 -
2. DOERFLER Fabian 2000 GER89.88 0 84.79 0 84.790.10/0,1-
3. SMOLEN Michal 2000 USA90.70 0 86.24 0 86.241.55/1,8-
4. PRSKAVEC Jiri 2000 CZE87.43 0 86.38 0 86.381.69/2,0-
5. CRESPO Joan 2000 ESP91.34 50 87.06 0 87.062.37/2,8-
6. DELFOUR Lucien 2000 AUS87.15 0 85.92 2 87.152.46/2,9-
7. LEFEVRE Fabien 2000 USA87.69 0 0.00 0 87.693.00/3,5-
8. DE GENNARO Giovanni 2000 ITA91.10 0 87.96 0 87.963.27/3,9-
9. CLARKE Joseph 2000 GBR88.81 52 88.10 0 88.103.41/4,0-
10. SAJBIDOR Jan 2000 SVK90.13 2 88.16 0 88.163.47/4,1-
11. KAUZER Peter 2000 SLO88.34 0 93.75 0 88.343.65/4,3-
12. POWELL Richard 2000 USA88.35 0 92.83 0 88.353.66/4,3-
13. NEVEU Boris 2000 FRA88.55 0 0.00 0 88.553.86/4,6-
14. BRUS Simon 2000 SLO91.49 0 88.66 0 88.663.97/4,7-
15. AIGNER Hannes 2000 GER91.49 0 88.77 0 88.774.08/4,8-
16. HERNANZ Samuel 2000 ESP87.26 2 87.06 2 89.064.37/5,2-
17. HAYWARD Ben 2000 CAN91.29 0 89.07 0 89.074.38/5,2-
18. DOBY Mathieu 2000 BEL90.28 2 87.14 2 89.144.45/5,3-
19. SCHUBERT Sebastian 2000 GER89.15 0 88.30 50 89.154.46/5,3-
20. MERRITT Jaxon 2000 AUS87.67 2 90.07 6 89.674.98/5,9-
21. ROMEO Andrea 2000 ITA90.47 0 89.76 0 89.765.07/6,0-
22. POPIELA Dariusz 2000 POL91.45 0 87.78 2 89.785.09/6,0-
23. HOUNSLOW Richard 2000 GBR91.42 2 89.82 0 89.825.13/6,1-
24. BERSINGER Thomas 2000 ARG90.44 0 87.98 2 89.985.29/6,2-
25. MOLMENTI Daniele 2000 ITA91.27 2 88.03 2 90.035.34/6,3-
26. VONDRA Jan 2000 CZE89.59 2 90.10 0 90.105.41/6,4-
27. KURT Michael 2000 SUI88.19 2 88.25 2 90.195.50/6,5-
28. RHEINISCH Eoin 2000 IRL90.20 0 0.00 0 90.205.51/6,5-
29. FORSYTHE William 2000 AUS89.91 2 90.31 0 90.315.62/6,6-
30. BIAZIZZO Mathieu 2000 FRA92.33 0 88.42 2 90.425.73/6,8-
31. POLACZYK Mateusz 2000 POL91.25 2 90.45 0 90.455.76/6,8-
32. NATMESSNIG Herwig 2000 AUT95.03 0 90.46 0 90.465.77/6,8-
33. DAILLE Etienne 2000 FRA91.68 2 88.53 2 90.535.84/6,9-
34. HEURTEAU Ciaran 2000 IRL90.63 0 89.57 4 90.635.94/7,0-
35. ALBREHT Martin 2000 SLO90.36 2 90.73 0 90.736.04/7,1-
36. EIGEL Pavel 2000 RUS91.07 2 90.74 0 90.746.05/7,1-
37. DAWSON Michael 2000 NZL92.03 4 89.00 2 91.006.31/7,5-
38. OBLINGER Helmut 2000 AUT91.10 0 89.86 4 91.106.41/7,6-
39. DA SILVA Pedro 2000 BRA90.82 4 91.14 0 91.146.45/7,6-
40. HASTINGS John 2000 CAN92.86 4 91.43 0 91.436.74/8,0-
41. WERRO Lukas 2000 SUI91.56 4 91.47 0 91.476.78/8,0-
42. HALCIN Martin 2000 SVK89.89 2 89.76 2 91.767.07/8,3-
43. HERMANS Maarten 2000 NED92.04 0 91.79 52 92.047.35/8,7-
44. MRKOCI Marko 2000 CRO92.13 0 93.48 6 92.137.44/8,8-
45. POLACZYK Grzegorz 2000 POL87.57 50 91.01 2 93.018.32/9,8-
46. TSVIET Igor 2000 UKR91.17 2 93.18 6 93.178.48/10,0-
47. FORD David 2000 CAN93.24 0 91.71 2 93.248.55/10,1-
48. SWETNAM Huw 2000 GBR93.80 0 95.06 2 93.809.11/10,8-
49. PROZHERIN Artem 2000 RUS92.13 2 95.12 2 94.139.44/11,1-
50. GRIGAR Jakub 2000 SVK92.43 2 91.93 156 94.439.74/11,5-
51. OHRSTROM Isak 2000 SWE93.42 2 90.85 4 94.8510.16/12,0-
52. KANAYA Tohru 2000 JPN95.29 0 94.88 0 94.8810.19/12,0-
53. ADACHI Kazuya 2000 JPN89.08 6 94.16 102 95.0810.39/12,3-
54. MULIC Dinko 2000 CRO94.42 50 91.53 4 95.5310.84/12,8-
55. KARAMARKO Filip 2000 CRO99.37 2 93.86 2 95.8611.17/13,2-
56. YOSHIDA Taku 2000 JPN93.05 4 94.43 2 96.4311.74/13,9-
57. YUAN Tao 2000 CHN95.08 2 95.17 4 97.0812.39/14,6-
58. KRIESINGER Ingo 2000 BEL100.90 58 97.19 0 97.1912.50/14,8-
59. HALAVINSKI Dzmitry 2000 BLR96.29 2 94.75 4 98.2913.60/16,1-
60. LANGER Andreas 2000 AUT96.29 4 94.78 4 98.7814.09/16,6-
61. LAVAQUIOL Bernat 2000 ESP100.35 4 98.81 0 98.8114.12/16,7-
62. GUBENKO Nikita 2000 RUS103.15 0 96.99 2 98.9914.30/16,9-
63. XIAN Jinbin 2000 CHN97.51 2 98.21 4 99.5114.82/17,5-
64. PAN Hung-Ming 2000 TPE101.30 0 101.92 10 101.3016.61/19,6-
65. CORDERO Matias 2000 ARG103.52 54 102.12 0 102.1217.43/20,6-
66. MARTINS TAQUES Ricardo 2000 BRA100.07 4 92.60 52 104.0719.38/22,9-
67. POTOCNY Marcel 2000 HUN94.43 56 94.07 10 104.0719.38/22,9-
68. SILVA Ivan 2000 POR97.62 54 96.74 8 104.7420.05/23,7-
69. SIDENKO Oleksii 2000 UKR107.27 10 98.88 6 104.8820.19/23,8-
70. TEUNISSEN Marnix 2000 NED103.37 2 109.10 54 105.3720.68/24,4-
71. LEE Han-Cheng 2000 TPE108.76 58 105.58 0 105.5820.89/24,7-
72. PESTOV Ruslan 2000 UKR125.07 6 106.57 0 106.5721.88/25,8-
73. PAKERS Kaspars 2000 LAT107.19 58 104.92 2 106.9222.23/26,2-
74. CURTIS Samuel 2000 IRL101.02 6 100.94 14 107.0222.33/26,4-
75. CELMINS Ritvars 2000 LAT102.11 6 110.14 4 108.1123.42/27,7-
76. STANOVSKY Samuel 2000 LAT108.70 2 104.16 158 110.7026.01/30,7-
77. SEKER Enzo 2000 TUR111.06 50 104.93 6 110.9326.24/31,0-
78. STOILJKOVIC Dusan 2000 SRB108.97 56 105.44 6 111.4426.75/31,6-
79. WEWEGE Donovan 2000 RSA103.76 8 122.50 4 111.7627.07/32,0-
80. SAVIC Darko 2000 BIH103.77 8 104.12 54 111.7727.08/32,0-
81. STEFANOVSKI Igor 2000 MKD107.91 10 105.83 6 111.8327.14/32,0-
82. SPASIKJ Ljubomir 2000 MKD116.16 14 110.19 2 112.1927.50/32,5-
83. PURI Suworna Raj 2000 NEP115.97 6 115.67 2 117.6732.98/38,9-
84. DELIEV Ivan 2000 MKD109.04 60 112.73 6 118.7334.04/40,2-
85. ATMANAVICIUS Mantas 2000 LTU106.76 12 103.19 60 118.7634.07/40,2-
86. RASIMAVICIUS Vilius 2000 LTU121.47 4 113.03 10 123.0338.34/45,3-
87. BOURHIS Jean Pierre 2000 SEN121.13 2 0.00 0 123.1338.44/45,4-
88. KIM Hyun Soo 2000 KOR116.16 10 139.05 156 126.1641.47/49,0-
89. OLGUIN HENRIQUEZ Alex 2000 CHI127.50 64 127.43 14 141.4356.74/67,0-
90. LEE Jeong-Hyeon 2000 KOR134.26 8 136.70 108 142.2657.57/68,0-
91. ECHEVERRIA OLGUIN Andraz 2000 CHI127.82 18 132.78 118 145.8261.13/72,2-
92. PEREZ Alexis 2000 VEN130.12 112 142.74 14 156.7472.05/85,1-
93. DJUKIN Stefan 2000 BIH146.79 110 119.72 58 177.7293.03/109,8-
94. SONG Min Hyeung 2000 KOR125.92 60 114.47 164 185.92101.23/119,5-
95. CASTILLA Hector 2000 VEN134.78 52 145.24 54 186.78102.09/120,5-
96. HERMANS Dirk 2000 NED96.54 156 100.94 100 200.94116.25/137,3-
97. MACHADO Joao 2000 BRA99.43 104 95.84 106 201.84117.15/138,3-
98. MILLAN Hector 2000 VEN142.36 62 144.93 312 204.36119.67/141,3-
99. AMIN Julianda 2000 MAS147.75 58 177.16 64 205.75121.06/142,9-
100. PEIKER Tarmo 2000 EST178.22 108 152.68 106 258.68173.99/205,4-
101. RUIZ PRADO Jaime 2000 CHI189.42 114 170.94 256 303.42218.73/258,3-
102. RADZI Ismadi 2000 MAS133.56 460 191.85 708 593.56508.87/600,9-

kategorie C1M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SAVSEK Benjamin 2000 SLO91.58 0 98.63 52 91.58 -
2. PROCTOR Mark 2000 GBR95.64 0 93.02 0 93.021.44/1,6-
3. MARTIKAN Michal 2000 SVK96.37 0 93.86 0 93.862.28/2,5-
4. BERCIC Anze 2000 SLO93.86 0 95.63 6 93.862.28/2,5-
5. TASIADIS Sideris 2000 GER93.99 0 96.80 50 93.992.41/2,6-
6. JANE Michal 2000 CZE95.08 4 92.26 2 94.262.68/2,9-
7. ELOSEGI Ander 2000 ESP94.15 4 94.50 0 94.502.92/3,2-
8. FLORENCE David 2000 GBR92.69 2 0.00 0 94.693.11/3,4-
9. ANTON Franz 2000 GER94.99 0 94.75 0 94.753.17/3,5-
10. GONDEK Kacper 2000 POL96.83 2 94.85 0 94.853.27/3,6-
11. TENG Zhiqiang 2000 CHN97.94 52 94.88 0 94.883.30/3,6-
12. HANEDA Takuya 2000 JPN93.26 2 0.00 0 95.263.68/4,0-
13. GEBAS Vitezslav 2000 CZE99.06 0 95.34 0 95.343.76/4,1-
14. SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK93.96 2 93.50 2 95.503.92/4,3-
15. JEZEK Stanislav 2000 CZE95.80 2 93.89 2 95.894.31/4,7-
16. JEFFERY Robin 2000 AUS96.17 0 95.11 2 96.174.59/5,0-
17. HEDWIG Grzegorz 2000 POL97.08 2 94.41 2 96.414.83/5,3-
18. QUINN Thomas 2000 GBR95.93 6 94.46 2 96.464.88/5,3-
19. BENUS Matej 2000 SVK94.71 2 93.25 4 96.715.13/5,6-
20. PESCHIER Nicolas 2000 FRA96.80 0 0.00 0 96.805.22/5,7-
21. MARINIC Matija 2000 CRO98.42 0 97.47 0 97.475.89/6,4-
22. GARGAUD CHANUT Denis 2000 FRA92.88 10 98.04 0 98.046.46/7,1-
23. BORROWS Ian 2000 AUS96.95 6 98.20 0 98.206.62/7,2-
24. LEFEVRE Fabien 2000 USA93.58 52 98.67 0 98.677.09/7,7-
25. ROSSI Sebastian 2000 ARG103.60 104 98.76 0 98.767.18/7,8-
26. KOECHLIN Thomas 2000 SUI99.86 4 97.29 2 99.297.71/8,4-
27. LIPATOV Aleksandr 2000 RUS101.15 4 99.37 0 99.377.79/8,5-
28. DOMENJO Jordi 2000 ESP99.42 0 97.18 50 99.427.84/8,6-
29. CIPRESSI Stefano 2000 ITA99.67 2 99.80 0 99.808.22/9,0-
30. SMEDLEY Cameron 2000 CAN101.83 2 98.08 2 100.088.50/9,3-
31. SETKIN Kirill 2000 RUS99.21 2 98.25 2 100.258.67/9,5-
32. EICHFELD Casey 2000 USA96.30 4 98.08 6 100.308.72/9,5-
33. ERGUIN Jon 2000 ESP98.45 2 98.33 6 100.458.87/9,7-
34. SAYFIEV Ruslan 2000 RUS101.88 2 100.49 0 100.498.91/9,7-
35. COLAZINGARI Roberto 2000 ITA96.84 8 99.04 2 101.049.46/10,3-
36. MARC Jonathan 2000 FRA99.07 2 104.39 56 101.079.49/10,4-
37. BENZIEN Jan 2000 GER97.30 4 96.01 6 101.309.72/10,6-
38. BOZIC Luka 2000 SLO101.43 0 97.87 4 101.439.85/10,8-
39. LOKKEN Zachary 2000 USA98.02 4 115.58 306 102.0210.44/11,4-
40. TSAKMAKIS Christos 2000 GRE100.56 2 102.74 6 102.5610.98/12,0-
41. WANG Xiaodong 2000 CHN105.36 6 103.51 0 103.5111.93/13,0-
42. CAMPORESI Pietro 2000 ITA101.52 2 104.20 4 103.5211.94/13,0-
43. SHU Jianming 2000 CHN102.92 2 112.28 4 104.9213.34/14,6-
44. TRATSIAK Viktar 2000 BLR102.63 50 101.31 4 105.3113.73/15,0-
45. PASIUT Wojciech 2000 POL104.07 4 103.36 2 105.3613.78/15,0-
46. JEGOU Liam 2000 IRL105.19 2 107.46 2 107.1915.61/17,0-
47. SASAKI Shota 2000 JPN107.92 2 107.25 4 109.9218.34/20,0-
48. CURCELL Leonardo 2000 BRA108.01 4 108.11 54 112.0120.43/22,3-
49. KULIKOV Aleksandr 2000 KAZ108.15 4 106.46 56 112.1520.57/22,5-
50. MUSEVYCH Vadym 2000 UKR124.83 0 110.31 2 112.3120.73/22,6-
51. PAVLENKO Dmytro 2000 UKR108.62 4 106.69 6 112.6221.04/23,0-
52. GIBB Benjamin 2000 NZL109.37 4 108.88 4 112.8821.30/23,3-
53. HETSMAN Anton 2000 BLR116.99 4 107.05 6 113.0521.47/23,4-
54. BOURHIS Jean Pierre 2000 SEN105.33 8 109.43 54 113.3321.75/23,7-
55. BUKARA Bogdan 2000 SRB110.86 4 106.50 66 114.8623.28/25,4-
56. NGIDI Lindelani 2000 RSA121.07 6 111.63 6 117.6326.05/28,4-
57. SASAKI Tsubasa 2000 JPN115.10 4 118.66 110 119.1027.52/30,1-
58. MATVIENKO Denys 2000 UKR116.61 8 118.11 154 124.6133.03/36,1-
59. SEEMANN Eloi 2000 COD143.65 102 119.22 6 125.2233.64/36,7-
60. SILVA Jose 2000 VEN129.66 54 117.16 10 127.1635.58/38,9-
61. DEMIRCI Ismail 2000 TUR126.25 12 125.15 10 135.1543.57/47,6-
62. OZOLS Kriss 2000 LAT128.84 16 132.68 12 144.6853.10/58,0-
63. DA SILVA Felipe 2000 BRA105.78 50 114.62 108 155.7864.20/70,1-
64. PEREIRA Jean 2000 BRA119.80 56 110.09 56 166.0974.51/81,4-
65. SHIROKOV Valeriy 2000 KAZ106.87 60 104.76 156 166.8775.29/82,2-
66. MERJAN Richard Rashid 2000 LIB151.16 20 131.16 62 171.1679.58/86,9-
67. JOVANOVIC Goran 2000 SRB122.95 58 123.52 110 180.9589.37/97,6-
68. RAUDSALU Argo 2000 EST137.53 364 139.38 116 255.38163.80/178,9-
69. OH Yeachan 2000 KOR220.03 220 207.11 176 383.11291.53/318,3-
70. PURI Suworna Raj 2000 NEP129.35 254 0.00 0 383.35291.77/318,6-
71. BIN HAZMAN Faiz Azhar 2000 SIN127.93 564 196.30 616 691.93600.35/655,5-
72. McKNIGHT Matthew 2000 IRL107.40 654 0.00 0 761.40669.82/731,4-
  FABRIS Christian 2000 AUS0.00 0 0.00 0 0.00 -
  CARVALHO Jose 2000 POR0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOSKOVA Katerina 2000 CZE116.79 0 116.09 0 116.09 -
2. FOX Jessica 2000 AUS114.46 2 0.00 0 116.460.37/0,3-
3. MACOVA Katarina 2000 SVK118.75 0 132.65 4 118.752.66/2,3-
4. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS115.90 4 0.00 0 119.903.81/3,3-
5. SPENCER Alice 2000 GBR117.00 4 121.41 52 121.004.91/4,2-
6. FRANKLIN Mallory 2000 GBR114.54 8 112.77 12 122.546.45/5,6-
7. WAGNER Karolin 2000 GER137.37 8 123.19 0 123.197.10/6,1-
8. LOUEN Mira 2000 GER127.59 4 121.41 2 123.417.32/6,3-
9. WOODS Kimberley 2000 GBR123.63 0 148.11 0 123.637.54/6,5-
10. STOECKLIN Lena 2000 GER119.84 4 115.91 10 123.847.75/6,7-
11. POLEZHAYEVA Svetlana 2000 KAZ120.57 4 131.54 8 124.578.48/7,3-
12. VILARRUBLA Nuria 2000 ESP126.76 6 124.29 2 126.2910.20/8,8-
13. REBOURS Oriane 2000 FRA120.86 6 116.49 10 126.4910.40/9,0-
14. SCHMID Julia 2000 AUT137.32 60 123.00 4 127.0010.91/9,4-
15. SATILA Ana 2000 BRA123.35 4 123.71 6 127.3511.26/9,7-
16. JANCOVA Monika 2000 CZE123.86 4 138.55 50 127.8611.77/10,1-
17. DOBROTVORSKA Viktoriia 2000 UKR134.57 56 124.97 4 128.9712.88/11,1-
18. BORROWS Alison 2000 AUS139.29 58 123.39 6 129.3913.30/11,5-
19. US Viktoriya 2000 UKR126.10 4 146.81 64 130.1014.01/12,1-
20. LOIR Caroline 2000 FRA124.80 8 122.13 204 132.8016.71/14,4-
21. VAN DER KNIJFF Annebel 2000 ESP133.37 60 131.53 2 133.5317.44/15,0-
22. LYACHINA Alexandra 2000 RUS135.93 10 129.65 4 133.6517.56/15,1-
23. McGEE Alexandra 2000 CAN139.97 4 130.14 4 134.1418.05/15,5-
24. MUKHGALEEVA Polina 2000 RUS127.35 8 167.07 16 135.3519.26/16,6-
25. CEN Nanqin 2000 CHN127.58 8 135.98 6 135.5819.49/16,8-
26. KOBLENCOVA Anna 2000 CZE130.77 6 154.23 6 136.7720.68/17,8-
27. YAZAWA Aki 2000 JPN129.61 10 138.15 54 139.6123.52/20,3-
28. INGIER Anna 2000 POL136.83 4 143.03 4 140.8324.74/21,3-
29. DANIELS Haley 2000 CAN163.62 10 134.98 6 140.9824.89/21,4-
30. SABITOVA Zulfia 2000 RUS142.10 10 136.13 10 146.1330.04/25,9-
31. WIDER Anna 2000 SUI144.77 4 142.55 8 148.7732.68/28,2-
32. HICKEY Colleen 2000 USA147.13 16 141.16 14 155.1639.07/33,7-
33. REEVES Micki 2000 USA157.38 6 154.03 58 163.3847.29/40,7-
34. US Olena 2000 UKR169.24 64 162.45 60 222.45106.36/91,6-
35. YAMAKAWA Rikako 2000 JPN196.82 116 186.39 70 256.39140.30/120,9-
36. CONLAN Aisling 2000 IRL164.97 254 144.18 268 412.18296.09/255,1-
  DIAZ Sofia 2000 ARG0.00 6 0.00 104 0.00 -

kategorie K1W   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. NEAVE Elizabeth 2000 GBR102.57 0 98.09 0 98.09 -
2. FER Emilie 2000 FRA100.01 0 0.00 0 100.011.92/2,0-
3. KUDEJOVA Katerina 2000 CZE102.09 2 100.24 0 100.242.15/2,2-
4. DUKATOVA Jana 2000 SVK105.00 0 99.42 2 101.423.33/3,4-
5. POESCHEL Cindy 2000 GER101.57 2 99.95 2 101.953.86/3,9-
6. KALISKA Elena 2000 SVK102.38 0 106.38 2 102.384.29/4,4-
7. KRAGELJ Ursa 2000 SLO101.40 2 98.45 4 102.454.36/4,4-
8. NEWMAN Nouria 2000 FRA100.54 2 101.08 10 102.544.45/4,5-
9. BAER Claudia 2000 GER102.55 0 103.83 0 102.554.46/4,5-
10. LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS103.53 4 103.01 0 103.014.92/5,0-
11. OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT104.19 0 103.07 0 103.074.98/5,1-
12. PEROVA Aleksandra 2000 RUS105.19 0 103.09 0 103.095.00/5,1-
13. JONES Luuka 2000 NZL106.59 0 101.69 2 103.695.60/5,7-
14. HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE104.19 2 104.08 0 104.085.99/6,1-
15. FOX Jessica 2000 AUS104.28 0 102.32 6 104.286.19/6,3-
16. LAFONT Marie-Zelia 2000 FRA101.90 4 102.33 2 104.336.24/6,4-
17. WOODS Kimberley 2000 GBR105.48 4 104.36 0 104.366.27/6,4-
18. PENNIE Fiona 2000 GBR103.03 4 100.45 4 104.456.36/6,5-
19. GRANT Sarah 2000 AUS108.83 4 104.47 0 104.476.38/6,5-
20. HORN Stefanie 2000 ITA105.19 0 104.45 52 105.197.10/7,2-
21. SCHORNBERG Jasmin 2000 GER105.23 0 104.16 2 105.237.14/7,3-
22. YAZAWA Aki 2000 JPN105.71 0 111.79 2 105.717.62/7,8-
23. PEROVA Ekaterina 2000 RUS107.34 4 104.02 2 106.027.93/8,1-
24. MANN Dana 2000 USA106.60 2 104.07 2 106.077.98/8,1-
25. MARTINEZ Marta 2000 ESP110.37 56 104.17 2 106.178.08/8,2-
26. KHARITONOVA Marta 2000 RUS105.16 2 106.41 0 106.418.32/8,5-
27. NEVARILOVA Kristina 2000 SVK107.72 4 104.68 2 106.688.59/8,8-
28. TERCELJ Eva 2000 SLO103.01 4 105.16 4 107.018.92/9,1-
29. LEENDERS Claudia 2000 NED106.89 2 105.13 2 107.139.04/9,2-
30. WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT107.56 0 109.49 4 107.569.47/9,7-
31. ORNSTOVA Eva 2000 CZE108.89 4 105.69 2 107.699.60/9,8-
32. SATILA Ana 2000 BRA110.46 0 108.14 0 108.1410.05/10,2-
33. TAKESHITA Yuriko 2000 JPN107.63 2 106.73 2 108.7310.64/10,8-
34. RODRIGUEZ Meritxell 2000 ESP109.49 0 113.92 52 109.4911.40/11,6-
35. US Viktoriya 2000 UKR110.38 0 113.42 52 110.3812.29/12,5-
36. CEN Nanqin 2000 CHN110.25 10 107.50 4 111.5013.41/13,7-
37. GOIKOETXEA Irati 2000 ESP109.31 6 105.72 6 111.7213.63/13,9-
38. GIAI PRON Maria Clara 2000 ITA113.34 4 110.11 2 112.1114.02/14,3-
39. LUKICHEVA Yekaterina 2000 KAZ109.18 6 110.37 2 112.3714.28/14,6-
40. LI Lu 2000 CHN107.30 8 108.74 4 112.7414.65/14,9-
41. LIPTAK Monika 2000 POL111.06 2 109.88 8 113.0614.97/15,3-
42. CRAIG Hannah 2000 IRL112.39 2 109.15 4 113.1515.06/15,4-
43. NEE Ashley 2000 USA110.09 4 112.91 8 114.0916.00/16,3-
44. FEREKIDOU Maria 2000 GRE108.25 6 112.80 8 114.2516.16/16,5-
45. GROENEVELD Jessica 2000 CAN113.28 2 111.22 54 115.2817.19/17,5-
46. ISMAILOVA Sevinch 2000 BLR118.36 0 111.73 4 115.7317.64/18,0-
47. FROEHLICH Thea 2000 CAN117.13 4 115.97 0 115.9717.88/18,2-
48. NOVAK Ajda 2000 SLO111.05 6 118.80 12 117.0518.96/19,3-
49. CHABBEY Elise 2000 SUI119.57 158 113.42 4 117.4219.33/19,7-
50. DENHOLLANDER Jazmyne 2000 CAN117.60 2 112.47 6 118.4720.38/20,8-
51. POLEZHAYEVA Svetlana 2000 KAZ117.41 6 120.31 2 122.3124.22/24,7-
52. CONLAN Aisling 2000 IRL126.49 6 118.52 6 124.5226.43/26,9-
53. DERKS Dian 2000 NED123.29 4 119.72 12 127.2929.20/29,8-
54. ENDO Eriko 2000 JPN136.22 8 125.04 10 135.0436.95/37,7-
55. KUHNLE Corinna 2000 AUT98.66 54 100.95 52 152.6654.57/55,6-
56. OTTEN Maartje 2000 NED133.85 152 148.84 6 154.8456.75/57,9-
57. BARANAUSKAITE Erika 2000 LTU134.19 62 148.47 102 196.1998.10/100,0-
58. PAERNAMAEGI Kersti 2000 EST137.57 106 0.00 0 243.57145.48/148,3-
  DIAZ Sofia 2000 ARG0.00 158 0.00 154 0.00 -

kategorie C2M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
102.37 0 106.17 0 102.37 -
2. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
102.94 0 102.54 2 102.940.57/0,6-
3. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
104.87 0 99.44 4 103.441.07/1,0-
4. KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
103.64 0 103.82 10 103.641.27/1,2-
5. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
107.48 0 101.84 2 103.841.47/1,4-
6. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
105.11 0 104.47 0 104.472.10/2,1-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
103.08 4 104.50 0 104.502.13/2,1-
8. BRZEZINSKI Filip
BRZEZINSKI Andrzej
2000
2000
POL
POL
104.74 6 104.59 0 104.592.22/2,2-
9. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
103.13 2 105.01 2 105.132.76/2,7-
10. FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
103.39 2 0.00 0 105.393.02/3,0-
11. KUCERA Tomas
BATIK Jan
2000
2000
SVK
SVK
101.99 4 103.04 52 105.993.62/3,5-
12. ANTON Franz
BENZIEN Jan
2000
2000
GER
GER
106.42 0 106.56 50 106.424.05/4,0-
13. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
102.87 4 103.06 4 106.874.50/4,4-
14. PICCO Pierre
BISO Hugo
2000
2000
FRA
FRA
108.89 2 106.90 0 106.904.53/4,4-
15. AFANASIEV Aleksei
SENKIN Stanislav
2000
2000
RUS
RUS
110.28 0 105.44 2 107.445.07/5,0-
16. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
105.65 2 0.00 0 107.655.28/5,2-
17. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
106.18 2 106.01 4 108.185.81/5,7-
18. WIERCIOCH Michal
MAJERCZAK Grzegorz
2000
2000
POL
POL
106.57 6 106.24 2 108.245.87/5,7-
19. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
106.69 2 114.09 58 108.696.32/6,2-
20. MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
107.47 2 107.19 6 109.477.10/6,9-
21. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
110.43 8 106.10 4 110.107.73/7,6-
22. CORREA Charles
OLIVEIRA Anderson
2000
2000
BRA
BRA
112.08 4 108.46 2 110.468.09/7,9-
23. McEWAN Devin
EICHFELD Casey
2000
2000
USA
USA
109.24 6 110.98 0 110.988.61/8,4-
24. USHAKOV Anton
USHAKOV Artem
2000
2000
RUS
RUS
110.38 8 111.06 2 113.0610.69/10,4-
25. DAVIES Rhys
LISTER Matthew
2000
2000
GBR
GBR
126.95 6 108.70 6 114.7012.33/12,0-
26. WERRO Lukas
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
115.92 58 113.74 2 115.7413.37/13,1-
27. MARZO Daniel
PEREZ Jesus
2000
2000
ESP
ESP
112.88 10 111.30 6 117.3014.93/14,6-
28. ZHANG Hang
DENG Xiao
2000
2000
CHN
CHN
114.47 4 113.27 6 118.4716.10/15,7-
29. YU Hongmin
CHEN Jin
2000
2000
CHN
CHN
116.35 4 113.82 10 120.3517.98/17,6-
30. SHU Jianming
WANG Xiaodong
2000
2000
CHN
CHN
123.49 8 113.12 54 131.4929.12/28,4-
31. SASAKI Shota
SASAKI Tsubasa
2000
2000
JPN
JPN
132.06 4 127.57 12 136.0633.69/32,9-
32. MOROZ Mykola
PESTOV Oleksandr
2000
2000
UKR
UKR
128.90 160 134.12 14 148.1245.75/44,7-
  HAYWARD Ben
SMEDLEY Cameron
2000
2000
CAN
CAN
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  _ _
SEEMANN Eloi
2000
2000
COD
COD
0.00 0 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   semifinále/semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  AIGNER Hannes 2000 GER95.42 0 0.00 0 0.00 -
  POLACZYK Mateusz 2000 POL96.13 0 0.00 0 0.00 -
  HERNANZ Samuel 2000 ESP96.78 0 0.00 0 0.00 -
  LEFEVRE Fabien 2000 USA96.85 0 0.00 0 0.00 -
  HRADILEK Vavrinec 2000 CZE97.34 0 0.00 0 0.00 -
  CLARKE Joseph 2000 GBR97.64 0 0.00 0 0.00 -
  PRSKAVEC Jiri 2000 CZE97.79 0 0.00 0 0.00 -
  DOERFLER Fabian 2000 GER98.13 0 0.00 0 0.00 -
  DE GENNARO Giovanni 2000 ITA94.39 4 0.00 0 0.00 -
  BERSINGER Thomas 2000 ARG98.45 0 0.00 0 0.00 -
  NEVEU Boris 2000 FRA96.80 2 0.00 0 0.00 -
  KURT Michael 2000 SUI98.95 0 0.00 0 0.00 -
  POPIELA Dariusz 2000 POL97.75 2 0.00 0 0.00 -
  DAILLE Etienne 2000 FRA100.15 0 0.00 0 0.00 -
  VONDRA Jan 2000 CZE98.32 2 0.00 0 0.00 -
  FORSYTHE William 2000 AUS100.69 0 0.00 0 0.00 -
  MERRITT Jaxon 2000 AUS96.77 4 0.00 0 0.00 -
  KAUZER Peter 2000 SLO99.57 2 0.00 0 0.00 -
  HEURTEAU Ciaran 2000 IRL99.68 2 0.00 0 0.00 -
  ROMEO Andrea 2000 ITA99.92 2 0.00 0 0.00 -
  OBLINGER Helmut 2000 AUT102.05 0 0.00 0 0.00 -
  MOLMENTI Daniele 2000 ITA102.12 0 0.00 0 0.00 -
  ALBREHT Martin 2000 SLO102.42 0 0.00 0 0.00 -
  BIAZIZZO Mathieu 2000 FRA99.79 4 0.00 0 0.00 -
  EIGEL Pavel 2000 RUS99.97 4 0.00 0 0.00 -
  POWELL Richard 2000 USA100.06 4 0.00 0 0.00 -
  SAJBIDOR Jan 2000 SVK104.47 0 0.00 0 0.00 -
  HAYWARD Ben 2000 CAN98.96 6 0.00 0 0.00 -
  NATMESSNIG Herwig 2000 AUT103.06 2 0.00 0 0.00 -
  DAWSON Michael 2000 NZL105.16 0 0.00 0 0.00 -
  HOUNSLOW Richard 2000 GBR101.39 6 0.00 0 0.00 -
  RHEINISCH Eoin 2000 IRL100.22 12 0.00 0 0.00 -
  DOBY Mathieu 2000 BEL104.26 8 0.00 0 0.00 -
  HASTINGS John 2000 CAN108.43 4 0.00 0 0.00 -
  SCHUBERT Sebastian 2000 GER95.93 50 0.00 0 0.00 -
  DELFOUR Lucien 2000 AUS95.11 52 0.00 0 0.00 -
  DA SILVA Pedro 2000 BRA101.81 52 0.00 0 0.00 -
  BRUS Simon 2000 SLO101.14 54 0.00 0 0.00 -
  SMOLEN Michal 2000 USA97.24 102 0.00 0 0.00 -
  CRESPO Joan 2000 ESP97.54 56 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   semifinále/semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  TASIADIS Sideris 2000 GER104.43 0 0.00 0 0.00 -
  GARGAUD CHANUT Denis 2000 FRA102.83 2 0.00 0 0.00 -
  JEZEK Stanislav 2000 CZE105.49 0 0.00 0 0.00 -
  SAVSEK Benjamin 2000 SLO105.79 0 0.00 0 0.00 -
  BERCIC Anze 2000 SLO105.81 0 0.00 0 0.00 -
  ELOSEGI Ander 2000 ESP105.91 0 0.00 0 0.00 -
  BENUS Matej 2000 SVK103.98 2 0.00 0 0.00 -
  FLORENCE David 2000 GBR105.33 2 0.00 0 0.00 -
  SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK105.56 2 0.00 0 0.00 -
  JANE Michal 2000 CZE106.13 2 0.00 0 0.00 -
  GEBAS Vitezslav 2000 CZE109.09 0 0.00 0 0.00 -
  LIPATOV Aleksandr 2000 RUS107.54 2 0.00 0 0.00 -
  DOMENJO Jordi 2000 ESP105.72 4 0.00 0 0.00 -
  ANTON Franz 2000 GER108.35 2 0.00 0 0.00 -
  QUINN Thomas 2000 GBR106.52 4 0.00 0 0.00 -
  PESCHIER Nicolas 2000 FRA111.35 0 0.00 0 0.00 -
  HEDWIG Grzegorz 2000 POL107.73 4 0.00 0 0.00 -
  MARTIKAN Michal 2000 SVK107.89 4 0.00 0 0.00 -
  HANEDA Takuya 2000 JPN109.90 2 0.00 0 0.00 -
  KOECHLIN Thomas 2000 SUI107.84 6 0.00 0 0.00 -
  GONDEK Kacper 2000 POL109.91 4 0.00 0 0.00 -
  MARINIC Matija 2000 CRO108.60 6 0.00 0 0.00 -
  BORROWS Ian 2000 AUS108.86 6 0.00 0 0.00 -
  PROCTOR Mark 2000 GBR111.29 4 0.00 0 0.00 -
  ROSSI Sebastian 2000 ARG113.31 6 0.00 0 0.00 -
  TENG Zhiqiang 2000 CHN116.00 4 0.00 0 0.00 -
  SMEDLEY Cameron 2000 CAN119.73 2 0.00 0 0.00 -
  JEFFERY Robin 2000 AUS144.86 8 0.00 0 0.00 -
  LEFEVRE Fabien 2000 USA109.46 52 0.00 0 0.00 -
  CIPRESSI Stefano 2000 ITA108.60 154 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   semifinále/semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  FOX Jessica 2000 AUS128.28 6 0.00 0 0.00 -
  FRANKLIN Mallory 2000 GBR130.14 6 0.00 0 0.00 -
  MACOVA Katarina 2000 SVK129.85 10 0.00 0 0.00 -
  WOODS Kimberley 2000 GBR136.84 8 0.00 0 0.00 -
  LOIR Caroline 2000 FRA143.87 2 0.00 0 0.00 -
  BORROWS Alison 2000 AUS139.93 6 0.00 0 0.00 -
  LOUEN Mira 2000 GER140.58 6 0.00 0 0.00 -
  SCHMID Julia 2000 AUT144.41 4 0.00 0 0.00 -
  LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS143.39 8 0.00 0 0.00 -
  VILARRUBLA Nuria 2000 ESP154.21 2 0.00 0 0.00 -
  SPENCER Alice 2000 GBR146.97 10 0.00 0 0.00 -
  SATILA Ana 2000 BRA155.73 8 0.00 0 0.00 -
  POLEZHAYEVA Svetlana 2000 KAZ154.55 12 0.00 0 0.00 -
  STOECKLIN Lena 2000 GER165.27 2 0.00 0 0.00 -
  DOBROTVORSKA Viktoriia 2000 UKR176.31 8 0.00 0 0.00 -
  HOSKOVA Katerina 2000 CZE133.55 56 0.00 0 0.00 -
  JANCOVA Monika 2000 CZE148.67 52 0.00 0 0.00 -
  US Viktoriya 2000 UKR196.84 4 0.00 0 0.00 -
  REBOURS Oriane 2000 FRA158.24 54 0.00 0 0.00 -
  WAGNER Karolin 2000 GER154.49 58 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   semifinále/semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  KUDEJOVA Katerina 2000 CZE110.27 0 0.00 0 0.00 -
  DUKATOVA Jana 2000 SVK110.41 0 0.00 0 0.00 -
  SCHORNBERG Jasmin 2000 GER112.82 0 0.00 0 0.00 -
  FER Emilie 2000 FRA109.56 4 0.00 0 0.00 -
  KALISKA Elena 2000 SVK113.61 0 0.00 0 0.00 -
  POESCHEL Cindy 2000 GER110.75 4 0.00 0 0.00 -
  MANN Dana 2000 USA115.44 0 0.00 0 0.00 -
  LAFONT Marie-Zelia 2000 FRA114.83 2 0.00 0 0.00 -
  LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS115.31 2 0.00 0 0.00 -
  NEWMAN Nouria 2000 FRA117.61 0 0.00 0 0.00 -
  NEAVE Elizabeth 2000 GBR116.05 2 0.00 0 0.00 -
  GRANT Sarah 2000 AUS118.18 0 0.00 0 0.00 -
  TERCELJ Eva 2000 SLO116.20 2 0.00 0 0.00 -
  BAER Claudia 2000 GER114.96 4 0.00 0 0.00 -
  HILGERTOVA Stepanka 2000 CZE115.06 4 0.00 0 0.00 -
  JONES Luuka 2000 NZL115.43 4 0.00 0 0.00 -
  PENNIE Fiona 2000 GBR115.94 4 0.00 0 0.00 -
  FOX Jessica 2000 AUS116.77 4 0.00 0 0.00 -
  KHARITONOVA Marta 2000 RUS119.97 2 0.00 0 0.00 -
  KRAGELJ Ursa 2000 SLO119.63 4 0.00 0 0.00 -
  PEROVA Ekaterina 2000 RUS121.70 4 0.00 0 0.00 -
  WOLFFHARDT Viktoria 2000 AUT127.27 2 0.00 0 0.00 -
  NEVARILOVA Kristina 2000 SVK126.07 6 0.00 0 0.00 -
  MARTINEZ Marta 2000 ESP130.35 2 0.00 0 0.00 -
  YAZAWA Aki 2000 JPN126.74 10 0.00 0 0.00 -
  LEENDERS Claudia 2000 NED139.27 6 0.00 0 0.00 -
  HORN Stefanie 2000 ITA112.94 50 0.00 0 0.00 -
  PEROVA Aleksandra 2000 RUS118.99 54 0.00 0 0.00 -
  OBLINGER-PETERS Violetta 2000 AUT121.72 52 0.00 0 0.00 -
  WOODS Kimberley 2000 GBR125.95 110 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   semifinále/semifinal

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
111.54 2 0.00 0 0.00 -
  VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
112.37 4 0.00 0 0.00 -
  SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
116.77 0 0.00 0 0.00 -
  KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
115.68 2 0.00 0 0.00 -
  FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
116.76 2 0.00 0 0.00 -
  PICCO Pierre
BISO Hugo
2000
2000
FRA
FRA
118.77 0 0.00 0 0.00 -
  SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
119.48 0 0.00 0 0.00 -
  KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
115.68 4 0.00 0 0.00 -
  LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
118.34 2 0.00 0 0.00 -
  MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
116.51 4 0.00 0 0.00 -
  BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
117.96 4 0.00 0 0.00 -
  KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
118.34 4 0.00 0 0.00 -
  WIERCIOCH Michal
MAJERCZAK Grzegorz
2000
2000
POL
POL
120.63 2 0.00 0 0.00 -
  KUCERA Tomas
BATIK Jan
2000
2000
SVK
SVK
118.92 4 0.00 0 0.00 -
  SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
123.10 4 0.00 0 0.00 -
  AFANASIEV Aleksei
SENKIN Stanislav
2000
2000
RUS
RUS
124.08 8 0.00 0 0.00 -
  ANTON Franz
BENZIEN Jan
2000
2000
GER
GER
117.59 54 0.00 0 0.00 -
  BRZEZINSKI Filip
BRZEZINSKI Andrzej
2000
2000
POL
POL
120.83 56 0.00 0 0.00 -
  HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
133.94 54 0.00 0 0.00 -
  CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
135.69 54 0.00 0 0.00 -

kategorie C1W   finále/final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  FOX Jessica 2000 AUS120.09 6 0.00 0 0.00 -
  FRANKLIN Mallory 2000 GBR135.08 4 0.00 0 0.00 -
  LOIR Caroline 2000 FRA139.75 0 0.00 0 0.00 -
  LOUEN Mira 2000 GER138.24 4 0.00 0 0.00 -
  LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS138.83 4 0.00 0 0.00 -
  VILARRUBLA Nuria 2000 ESP146.64 2 0.00 0 0.00 -
  WOODS Kimberley 2000 GBR147.16 6 0.00 0 0.00 -
  BORROWS Alison 2000 AUS167.46 12 0.00 0 0.00 -
  MACOVA Katarina 2000 SVK133.58 50 0.00 0 0.00 -
  SCHMID Julia 2000 AUT145.45 102 0.00 0 0.00 -

kategorie C1M   finále/final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  FLORENCE David 2000 GBR100.53 2 0.00 0 0.00 -
  SLAFKOVSKY Alexander 2000 SVK103.36 0 0.00 0 0.00 -
  SAVSEK Benjamin 2000 SLO105.79 0 0.00 0 0.00 -
  TASIADIS Sideris 2000 GER104.47 2 0.00 0 0.00 -
  GARGAUD CHANUT Denis 2000 FRA107.39 0 0.00 0 0.00 -
  BENUS Matej 2000 SVK104.11 6 0.00 0 0.00 -
  JEZEK Stanislav 2000 CZE106.23 4 0.00 0 0.00 -
  JANE Michal 2000 CZE110.91 2 0.00 0 0.00 -
  BERCIC Anze 2000 SLO108.77 6 0.00 0 0.00 -
  ELOSEGI Ander 2000 ESP115.90 54 0.00 0 0.00 -

kategorie K1M   finále/final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  HRADILEK Vavrinec 2000 CZE92.52 2 0.00 0 0.00 -
  PRSKAVEC Jiri 2000 CZE95.90 0 0.00 0 0.00 -
  POLACZYK Mateusz 2000 POL95.98 0 0.00 0 0.00 -
  LEFEVRE Fabien 2000 USA95.56 2 0.00 0 0.00 -
  AIGNER Hannes 2000 GER96.45 4 0.00 0 0.00 -
  CLARKE Joseph 2000 GBR97.07 4 0.00 0 0.00 -
  HERNANZ Samuel 2000 ESP99.24 4 0.00 0 0.00 -
  BERSINGER Thomas 2000 ARG104.18 0 0.00 0 0.00 -
  DOERFLER Fabian 2000 GER95.46 52 0.00 0 0.00 -
  DE GENNARO Giovanni 2000 ITA97.73 56 0.00 0 0.00 -

kategorie K1W   finále/final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  FER Emilie 2000 FRA111.74 4 0.00 0 0.00 -
  NEWMAN Nouria 2000 FRA111.94 6 0.00 0 0.00 -
  SCHORNBERG Jasmin 2000 GER114.99 4 0.00 0 0.00 -
  DUKATOVA Jana 2000 SVK113.95 6 0.00 0 0.00 -
  MANN Dana 2000 USA114.62 6 0.00 0 0.00 -
  LAFONT Marie-Zelia 2000 FRA117.36 6 0.00 0 0.00 -
  LAWRENCE Rosalyn 2000 AUS120.97 4 0.00 0 0.00 -
  KUDEJOVA Katerina 2000 CZE126.53 4 0.00 0 0.00 -
  KALISKA Elena 2000 SVK126.57 8 0.00 0 0.00 -
  POESCHEL Cindy 2000 GER125.56 50 0.00 0 0.00 -

kategorie C2M   finále/final

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
114.10 0 0.00 0 0.00 -
  VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
112.14 2 0.00 0 0.00 -
  SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
115.63 0 0.00 0 0.00 -
  KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
112.56 4 0.00 0 0.00 -
  SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
112.69 6 0.00 0 0.00 -
  KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
117.90 4 0.00 0 0.00 -
  PICCO Pierre
BISO Hugo
2000
2000
FRA
FRA
121.14 2 0.00 0 0.00 -
  MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
120.19 4 0.00 0 0.00 -
  LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
122.04 4 0.00 0 0.00 -
  KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
123.03 4 0.00 0 0.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3