2013 ICF Mistrovství světa ve vodním slalomu

11.09.2013-15.09.2013   USD Troja
ředitel: Jiří Rohan   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:        
kompletní výsledky závodu

kategorie C2M   kvalifikace/heats

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
STEPANEK Ondrej
2000
2000
CZE
CZE
102.37 0 106.17 0 102.37 -
2. KASPAR Jonas
SINDLER Marek
2000
2000
CZE
CZE
102.94 0 102.54 2 102.940.57/0,6-
3. SKANTAR Ladislav
SKANTAR Peter
2000
2000
SVK
SVK
104.87 0 99.44 4 103.441.07/1,0-
4. KARLOVSKY Ondrej
JANE Jakub
2000
2000
CZE
CZE
103.64 0 103.82 10 103.641.27/1,2-
5. KLAUSS Gauthier
PECHE Matthieu
2000
2000
FRA
FRA
107.48 0 101.84 2 103.841.47/1,4-
6. SCHROEDER David
HENZE Frank
2000
2000
GER
GER
105.11 0 104.47 0 104.472.10/2,1-
7. SZCZEPANSKI Piotr
POCHWALA Marcin
2000
2000
POL
POL
103.08 4 104.50 0 104.502.13/2,1-
8. BRZEZINSKI Filip
BRZEZINSKI Andrzej
2000
2000
POL
POL
104.74 6 104.59 0 104.592.22/2,2-
9. HOCHSCHORNER Pavol
HOCHSCHORNER Peter
2000
2000
SVK
SVK
103.13 2 105.01 2 105.132.76/2,7-
10. FLORENCE David
HOUNSLOW Richard
2000
2000
GBR
GBR
103.39 2 0.00 0 105.393.02/3,0-
11. KUCERA Tomas
BATIK Jan
2000
2000
SVK
SVK
101.99 4 103.04 52 105.993.62/3,5-
12. ANTON Franz
BENZIEN Jan
2000
2000
GER
GER
106.42 0 106.56 50 106.424.05/4,0-
13. BOZIC Luka
TALJAT Saso
2000
2000
SLO
SLO
102.87 4 103.06 4 106.874.50/4,4-
14. PICCO Pierre
BISO Hugo
2000
2000
FRA
FRA
108.89 2 106.90 0 106.904.53/4,4-
15. AFANASIEV Aleksei
SENKIN Stanislav
2000
2000
RUS
RUS
110.28 0 105.44 2 107.445.07/5,0-
16. LABARELLE Pierre
PESCHIER Nicolas
2000
2000
FRA
FRA
105.65 2 0.00 0 107.655.28/5,2-
17. KUZNETSOV Mikhail
LARIONOV Dmitry
2000
2000
RUS
RUS
106.18 2 106.01 4 108.185.81/5,7-
18. WIERCIOCH Michal
MAJERCZAK Grzegorz
2000
2000
POL
POL
106.57 6 106.24 2 108.245.87/5,7-
19. CAMPORESI Pietro
FERRARI Niccolo
2000
2000
ITA
ITA
106.69 2 114.09 58 108.696.32/6,2-
20. MUELLER Kai
MUELLER Kevin
2000
2000
GER
GER
107.47 2 107.19 6 109.477.10/6,9-
21. BURGESS Adam
PITT Greg
2000
2000
GBR
GBR
110.43 8 106.10 4 110.107.73/7,6-
22. CORREA Charles
OLIVEIRA Anderson
2000
2000
BRA
BRA
112.08 4 108.46 2 110.468.09/7,9-
23. McEWAN Devin
EICHFELD Casey
2000
2000
USA
USA
109.24 6 110.98 0 110.988.61/8,4-
24. USHAKOV Anton
USHAKOV Artem
2000
2000
RUS
RUS
110.38 8 111.06 2 113.0610.69/10,4-
25. DAVIES Rhys
LISTER Matthew
2000
2000
GBR
GBR
126.95 6 108.70 6 114.7012.33/12,0-
26. WERRO Lukas
WERRO Simon
2000
2000
SUI
SUI
115.92 58 113.74 2 115.7413.37/13,1-
27. MARZO Daniel
PEREZ Jesus
2000
2000
ESP
ESP
112.88 10 111.30 6 117.3014.93/14,6-
28. ZHANG Hang
DENG Xiao
2000
2000
CHN
CHN
114.47 4 113.27 6 118.4716.10/15,7-
29. YU Hongmin
CHEN Jin
2000
2000
CHN
CHN
116.35 4 113.82 10 120.3517.98/17,6-
30. SHU Jianming
WANG Xiaodong
2000
2000
CHN
CHN
123.49 8 113.12 54 131.4929.12/28,4-
31. SASAKI Shota
SASAKI Tsubasa
2000
2000
JPN
JPN
132.06 4 127.57 12 136.0633.69/32,9-
32. MOROZ Mykola
PESTOV Oleksandr
2000
2000
UKR
UKR
128.90 160 134.12 14 148.1245.75/44,7-
  HAYWARD Ben
SMEDLEY Cameron
2000
2000
CAN
CAN
0.00 0 0.00 0 0.00 -
  _ _
SEEMANN Eloi
2000
2000
COD
COD
0.00 0 0.00 0 0.00 -
Oddíl