vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom

28.09.2013   Morava Hynkov u Olomouce
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 1987 0 SVK94.04 0 94.30 0 94.04 0
2.1/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.104.02 52 94.30 2 96.302.26/2,484
3.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha96.07 6 97.60 0 97.603.56/3,876
4. DANĚK Aleš 1979 2 Olomouc98.08 0 101.40 0 98.084.04/4,372
5.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc99.06 2 99.80 0 99.805.76/6,168
6.2/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.105.07 0 98.70 2 100.706.66/7,164
7.3/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.99.05 2 102.20 2 101.057.01/7,560
8.2/DMMIRGORODSKÝ Marko 1998 0 SVK97.08 4 102.50 152 101.087.04/7,50
9.4/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.102.02 0 108.10 8 102.027.98/8,556
10.5/DSDŽURNÝ Tomáš 1995 0 SVK101.07 2 112.30 2 103.079.03/9,60
11. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa105.05 2 103.80 4 107.0513.01/13,852
12.3/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc107.08 0 460.20 4 107.0813.04/13,948
13. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk110.04 0 115.10 0 110.0416.00/17,044
14.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.112.05 52 111.40 0 111.4017.36/18,540
15.2/U23BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc88.03 300 107.50 4 111.5017.46/18,636
16.4/DMVĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha100.07 56 108.20 4 112.2018.16/19,332
17.5/DMMRŮZEK Vojta 1998 2 KK Opava104.01 252 108.90 4 112.9018.86/20,128
18.6/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí123.07 2 111.30 4 115.3021.26/22,624
19.1/VMROZSYPAL Rudolf 1971 0 Olomouc116.09 0 121.49 2 116.0922.05/23,420
20.6/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel110.03 8 112.10 4 116.1022.06/23,516
21.7/DMKAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava112.06 6 117.60 4 118.0624.02/25,515
21.2/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno118.06 0 133.80 0 118.0624.02/25,514
23.2/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc120.02 0 124.70 2 120.0225.98/27,613
24.3/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo116.04 4 121.20 4 120.0426.00/27,612
25. BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel114.09 6 0.00 999 120.0926.05/27,711
26.3/VMURBAN Radek 1972 0 Šumperk120.08 6 118.10 2 120.1026.06/27,710
27.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí119.05 2 122.60 2 121.0527.01/28,79
28.4/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK116.07 54 113.10 8 121.1027.06/28,88
29.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná121.03 2 122.60 6 123.0328.99/30,87
30.4/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc121.07 4 135.30 6 125.0731.03/33,06
31.7/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí126.04 4 127.10 6 130.0436.00/38,35
32.5/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.129.09 2 126.30 4 130.3036.26/38,64
33.6/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.138.03 4 127.10 4 131.1037.06/39,43
34.5/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž139.05 4 130.50 4 134.5040.46/43,02
35.8/DSŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.137.04 104 131.10 4 135.1041.06/43,71
36.8/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel123.04 54 136.30 2 138.3044.26/47,10
37.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc252.00 4 3197.10 2 256.00161.96/172,20
38.9/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk167.02 156 184.90 104 288.90194.86/207,20
39.2/ZMURBAN Daniel 2001 0 Šumperk195.02 110 168.50 154 305.02210.98/224,40
40.10/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk292.02 52 218.80 104 322.80228.76/243,30
41.3/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc223.08 106 279.20 154 329.08235.04/249,90

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.104.02 2 101.10 0 101.10 97
2.1/DSZÁRUBOVÁ Kristína 1995 0 SVK104.03 0 101.60 4 104.032.93/2,90
3.1/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava105.01 2 102.60 2 104.603.50/3,589
4.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno106.01 0 105.60 2 106.014.91/4,981
5.2/DSMATULANIOVÁ Pavlína 1996 0 SVK106.08 0 107.70 2 106.084.98/4,90
6.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc113.03 0 108.00 0 108.006.90/6,877
7.2/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava108.02 0 108.00 4 108.026.92/6,873
8.1/ZSBROSOVÁ Silvia 1999 0 SVK110.05 50 106.30 2 108.307.20/7,10
9.2/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava114.16 2 107.30 2 109.308.20/8,169
10.2/ZSMURZOVÁ Lucia 2000 0 SVK114.06 4 114.40 0 114.4013.30/13,20
11.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc113.08 2 114.30 2 115.0813.98/13,865
11.3/ZSŠKACHOVÁ Monika 1999 0 SVK115.08 0 113.70 6 115.0813.98/13,80
13.4/ZSKOZÁKOVÁ Timea 2000 0 SVK113.09 2 113.90 4 115.0913.99/13,80
14.2/DMOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava115.02 6 116.00 0 116.0014.90/14,761
15.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2+ Lipník118.06 2 117.40 0 117.4016.30/16,157
16. VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 3 Regent116.01 2 117.50 0 117.5016.40/16,253
17.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno122.01 2 119.00 0 119.0017.90/17,749
18.2/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava117.02 2 122.50 4 119.0217.92/17,745
19.5/ZSKONIAROVÁ Lea 2000 0 SVK117.05 56 120.20 0 120.2019.10/18,90
20.3/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava120.04 2 120.10 2 122.0420.94/20,741
21.2/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava120.08 2 123.50 6 122.0820.98/20,837
22.3/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice122.03 2 122.80 0 122.8021.70/21,533
23.3/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž121.08 2 122.40 4 123.0821.98/21,729
24.3/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc124.03 0 122.90 4 124.0322.93/22,725
25.4/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava125.07 4 121.00 4 125.0023.90/23,621
26.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno126.00 0 131.60 4 126.0024.90/24,620
27.4/DMHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.06 4 127.30 8 126.0624.96/24,719
28.4/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc133.03 4 121.10 6 127.1026.00/25,718
29.5/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc124.09 4 133.70 2 128.0926.99/26,717
30.4/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh125.02 4 127.50 2 129.0227.92/27,616
31.5/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava141.04 8 129.70 2 131.7030.60/30,315
32.5/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž134.00 4 130.30 2 132.3031.20/30,914
33.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí130.07 4 129.70 4 133.7032.60/32,213
34.3/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž159.09 52 131.20 4 135.2034.10/33,712
35.4/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 0 Olomouc131.07 6 123.50 50 137.0735.97/35,611
36.6/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel135.08 4 137.10 10 139.0837.98/37,610
37. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno157.02 56 137.60 2 139.6038.50/38,19
38.6/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž138.05 2 162.10 52 140.0538.95/38,58
39. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž143.07 8 138.70 2 140.7039.60/39,27
40.5/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí140.00 4 145.70 50 144.0042.90/42,46
41.5/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.148.07 2 131.70 54 150.0748.97/48,45
42.6/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí154.06 8 155.90 2 157.9056.80/56,24
43.7/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava156.01 4 155.70 8 160.0158.91/58,33
44.8/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí158.00 10 150.40 10 160.4059.30/58,72
45.7/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc186.03 56 186.50 52 238.50137.40/135,91
46.6/DMKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava138.07 152 148.30 104 252.30151.20/149,60
47.6/U23BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk200.04 56 0.00 999 256.04154.94/153,30
48.8/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž216.09 108 0.00 999 324.09222.99/220,60
49.9/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel177.08 152 0.00 999 329.08227.98/225,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSROHAN Lukáš
RAŠKA Jan
1919
1995
1 USK Pha
USK Pha
109.30 0 0.00 999 109.30 39
2.2/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
107.20 58 109.20 2 111.201.90/1,731
3. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
1919
1987
SVK
Olomouc
113.00 12 110.60 2 112.603.30/3,00
4.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
121.30 4 126.90 0 125.3016.00/14,627
5.3/DSCHALOUPKA Václav
MRŮZEK Jakub
1919
1998
3 Olomouc
Dukla B.
129.20 8 124.20 6 130.2020.90/19,123
6.2/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
127.20 4 129.90 4 131.2021.90/20,019
7. BEDNÁREK Jan
HAISLAR Ondřej
1919
1983
2 Zábřeh
Zábřeh
141.30 4 131.50 4 135.5026.20/24,015
8.4/DSKOŠÍK Michal
KOŠÍKOVÁ Denisa
1919
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
141.20 54 136.80 0 136.8027.50/25,211
9.1/DMBRAŽENA Patrik
BRAŽENA David
1919
1997
SVK
SVK
156.70 56 137.70 10 147.7038.40/35,10
10. BAZGER Miroslav
KAFKA Radomír
1919
1984
Olomouc
Olomouc
167.80 10 139.30 10 149.3040.00/36,60
11.1/U23JELÍNEK Šimon
HOROVÁ Klára
1919
1994
2 Boh.Pha
KK Opava
143.10 12 140.40 10 150.4041.10/37,67
12.3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
143.40 8 143.50 56 151.4042.10/38,56
13.5/DSOLEJNÍK Jan
NEUBERT Adam
1919
1996
3 SKVeselí
Olomouc
156.80 6 136.70 58 162.8053.50/48,95
14.2/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
114.30 104 118.50 56 174.5065.20/59,74
15.4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
1920
2000
Olomouc
Olomouc
182.20 12 191.00 4 194.2084.90/77,73
16.6/DSŠMOLDAS Michal
ČAPÁKOVÁ Eliška
1919
1998
Litovel
Litovel
185.00 60 0.00 999 245.00135.70/124,22
17.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1919
1999
3 Olomouc
Olomouc
215.50 52 217.90 54 267.50158.20/144,71
18.3/DMMOTYČKA Marek
MOTYČKOVÁ Sára
1919
1998
SKVeselí
SKVeselí
163.30 108 192.80 106 271.30162.00/148,20
19.6/ZSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
238.80 106 253.90 58 311.90202.60/185,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc89.00 2 86.20 4 90.20 152
2.1/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc90.50 0 91.30 50 90.500.30/0,3144
3. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava95.70 52 92.70 0 92.702.50/2,8140
4.1/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava93.00 0 95.10 2 93.002.80/3,1136
5.2/DMMAIKRANZ Alexandr 1997 2+ Ostrava91.10 2 92.30 2 93.102.90/3,2132
6.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí94.30 0 93.90 2 94.304.10/4,5128
7. ŘEZÁČ Jan 1989 0 Olomouc96.90 0 0.00 999 96.906.70/7,4124
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh97.60 0 97.60 0 97.607.40/8,2120
9.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava98.00 0 99.20 0 98.007.80/8,6116
10.3/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava101.90 2 100.80 0 100.8010.60/11,8112
11.1/ZSDODOK Martin 1999 0 SVK102.90 6 99.90 2 101.9011.70/13,00
12.4/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava101.60 4 102.00 0 102.0011.80/13,1108
12. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa105.80 52 102.00 0 102.0011.80/13,1104
14.2/ZSGONŠENICA Adam 1999 0 SVK100.80 4 100.10 2 102.1011.90/13,20
15. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž102.50 0 0.00 999 102.5012.30/13,6100
16.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc103.00 0 0.00 999 103.0012.80/14,296
17.2/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov104.00 2 101.20 2 103.2013.00/14,492
18.5/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.0.00 999 98.10 6 104.1013.90/15,488
19. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc107.60 52 104.60 0 104.6014.40/16,084
20.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž105.30 4 105.20 0 105.2015.00/16,680
21.3/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc106.90 0 105.90 0 105.9015.70/17,476
22. NEDVĚD Jaroslav 1989 0 Olomouc104.10 2 0.00 999 106.1015.90/17,672
23.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh110.40 4 104.50 2 106.5016.30/18,168
24. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.105.60 2 105.40 2 107.4017.20/19,164
25. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí107.90 4 107.60 0 107.6017.40/19,360
26.6/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí105.20 4 107.70 0 107.7017.50/19,456
27.3/DSZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov113.70 52 105.80 2 107.8017.60/19,552
28.3/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice109.40 52 108.80 0 108.8018.60/20,651
29.7/DMKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava107.30 2 111.60 0 109.3019.10/21,250
30.3/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava107.70 2 110.10 2 109.7019.50/21,649
31.4/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc0.00 999 109.10 2 111.1020.90/23,248
32.4/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí110.50 2 111.50 0 111.5021.30/23,647
33.4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž114.60 2 111.80 0 111.8021.60/23,946
34.5/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava113.40 0 0.00 999 113.4023.20/25,745
35.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno113.60 0 113.90 0 113.6023.40/25,944
36.1/ZMJURÍČEK Patrik 2001 0 SVK111.40 12 107.70 6 113.7023.50/26,10
37.5/VMSTŘECHA Martin 1972 0 VSDK113.90 0 113.80 6 113.9023.70/26,343
38.5/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc0.00 999 114.80 0 114.8024.60/27,342
39.6/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník115.20 0 116.70 2 115.2025.00/27,741
40.5/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí123.40 0 113.30 2 115.3025.10/27,840
41.7/VMKRATOCHVÍL Radek 1977 0 Olomouc111.70 4 0.00 999 115.7025.50/28,339
42. BAZGER Miroslav 1984 0 Olomouc115.20 2 112.50 4 116.5026.30/29,238
43.6/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná127.60 10 114.60 2 116.6026.40/29,337
44.6/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná116.70 0 112.40 6 116.7026.50/29,436
45.7/VHRIC Dušan 1966 3 Olomouc117.40 0 0.00 999 117.4027.20/30,235
46.8/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk115.50 8 115.50 2 117.5027.30/30,334
47.6/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice117.60 0 119.10 2 117.6027.40/30,433
48.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 0 Šumperk117.70 0 117.50 8 117.7027.50/30,532
49.7/ZSBOBÁK Filip 2000 0 SVK118.80 0 118.70 0 118.7028.50/31,60
50.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž115.80 4 0.00 999 119.8029.60/32,831
51.9/VMNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno118.50 2 124.30 0 120.5030.30/33,630
52.3/U23DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc119.70 2 119.50 10 121.7031.50/34,929
53.8/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.116.90 6 118.40 4 122.4032.20/35,728
54.9/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov120.70 3 120.50 10 123.7033.50/37,127
55.10/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov126.10 12 118.00 6 124.0033.80/37,526
56.2/ZMMARO Andrej 2001 0 SVK120.70 4 129.50 6 124.7034.50/38,20
57.8/DMNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno129.40 6 125.50 0 125.5035.30/39,125
58.9/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc121.70 4 121.50 12 125.7035.50/39,424
59.3/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice3476.60 2 120.00 8 128.0037.80/41,923
60.7/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná0.00 999 125.00 4 129.0038.80/43,022
61.10/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava127.30 54 121.30 8 129.3039.10/43,321
62.8/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc0.00 999 121.40 8 129.4039.20/43,520
63.11/ZSRIGEL Juraj 1999 0 SVK125.80 10 127.50 2 129.5039.30/43,60
64. DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž152.20 0 125.10 6 131.1040.90/45,319
65. KUTÝ Tomáš 1979 0 Litovel127.70 4 0.00 999 131.7041.50/46,018
66.4/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.126.20 6 123.30 52 132.2042.00/46,617
67.4/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno137.40 0 133.80 50 137.4047.20/52,316
68.5/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc140.40 4 134.10 4 138.1047.90/53,115
69.6/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc172.60 2 138.00 2 140.0049.80/55,214
70.12/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí137.50 8 135.90 6 141.9051.70/57,313
71.7/ZMKOŘÍNEK Miroslav 2001 0 SVK134.40 12 140.70 4 144.7054.50/60,40
72.8/ZMFIALA Jakub 2001 3 Olomouc141.10 4 154.80 6 145.1054.90/60,912
73.13/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.149.70 0 176.50 56 149.7059.50/66,011
74.9/ZMLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc153.80 58 148.20 2 150.2060.00/66,510
75.10/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí396.30 0 150.50 0 150.5060.30/66,99
76.10/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk142.80 108 149.70 8 157.7067.50/74,88
77.11/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc162.70 6 159.60 0 159.6069.40/76,97
78.14/ZSVESELÝ František 2000 0 Dv.Král.133.90 54 156.30 4 160.3070.10/77,76
79.12/ZMFIAMIN Elia 2002 0 SVK157.70 6 161.60 0 161.6071.40/79,20
80.11/DMMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc151.00 54 165.60 0 165.6075.40/83,65
81.15/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc120.80 52 133.60 56 172.8082.60/91,64
82.13/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto169.30 100 176.40 4 180.4090.20/100,03
83.14/ZMSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž176.60 4 165.90 56 180.6090.40/100,22
84.15/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk174.20 56 178.00 4 182.0091.80/101,81
85.16/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava0.00 999 178.50 4 182.5092.30/102,30
86.16/ZSŠTAS Juraj 1999 0 SVK0.00 999 124.90 58 182.9092.70/102,80
87.17/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.173.30 58 140.70 52 192.70102.50/113,60
88.17/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž188.60 6 181.60 56 194.60104.40/115,70
89.18/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc135.60 152 152.80 54 206.80116.60/129,30
90.19/ZMSUK Jakub 2002 0 Trutnov181.20 60 167.20 306 241.20151.00/167,40
91.20/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto187.60 60 210.90 200 247.60157.40/174,50
92.18/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc0.00 999 204.30 52 256.30166.10/184,10
93.21/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc150.20 254 155.30 102 257.30167.10/185,30
94.22/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.0.00 999 225.20 56 281.20191.00/211,80
95.12/DMŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk156.60 160 182.30 206 316.60226.40/251,00
96.19/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto214.20 106 215.50 200 320.20230.00/255,00
97.23/ZMWALTER David 2001 0 Šumperk175.40 258 181.40 158 339.40249.20/276,30
98.24/ZMVRBA Matěj 2002 0 KK Brno194.70 152 193.50 250 346.70256.50/284,40
99.25/ZMJÍLEK Patrik 2001 0 VS Desná154.50 200 154.90 254 354.50264.30/293,00
100.26/ZMULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava102.50 354 124.60 254 378.60288.40/319,70
101.27/ZMSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK183.20 200 192.50 202 383.20293.00/324,80
102.28/ZMŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk133.30 300 246.80 150 396.80306.60/339,90
103.29/ZMVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc135.50 302 137.60 350 437.50347.30/385,00
104.30/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc142.60 350 145.80 302 447.80357.60/396,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno108.90 2 109.80 0 109.80 26
2.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava113.70 2 0.00 999 115.705.90/5,418
3.1/ZSŠKACHOVÁ Monika 1999 0 SVK121.60 2 125.30 4 123.6013.80/12,60
4.2/ZSBROSOVÁ Silvia 1999 0 SVK6.00 999 131.20 2 133.2023.40/21,30
5.2/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc130.30 6 143.40 2 136.3026.50/24,114
6.3/ZSMURZOVÁ Lucia 2000 0 SVK132.50 4 136.40 2 136.5026.70/24,30
7.4/ZSKONIAROVÁ Lea 2000 0 SVK134.00 6 135.60 2 137.6027.80/25,30
8.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno167.50 2 146.70 0 146.7036.90/33,610
9.5/ZSBAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.156.80 6 0.00 999 162.8053.00/48,36
10.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno166.50 56 169.80 2 171.8062.00/56,52
11.1/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava124.80 50 0.00 999 174.8065.00/59,21

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc129.03 0 127.40 0 127.40 0
2.1/PZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc129.04 2 127.30 2 129.301.90/1,50
3.2/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc134.07 6 131.10 4 135.107.70/6,00
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc150.05 4 140.80 6 146.8019.40/15,20
5.3/PZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc147.03 58 145.40 2 147.4020.00/15,70
6.3/PZZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo146.03 4 150.10 2 150.0322.63/17,80
7.4/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc153.02 0 145.60 50 153.0225.62/20,10
8.4/PZZHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc173.08 10 161.60 2 163.6036.20/28,40
9.5/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc155.08 52 164.90 6 170.9043.50/34,10
10.5/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava190.01 4 171.10 6 177.1049.70/39,00
11.6/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž192.09 6 187.70 4 191.7064.30/50,50
12.7/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc152.01 50 165.40 54 202.0174.61/58,60
13.8/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc151.02 102 161.30 52 213.3085.90/67,40
14.6/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc169.04 106 179.20 56 235.20107.80/84,60
15.9/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc165.04 158 156.80 102 258.80131.40/103,10
16.10/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk124.02 350 166.20 102 268.20140.80/110,50
17.11/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava134.00 354 177.10 102 279.10151.70/119,10
18.12/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.243.05 158 198.50 104 302.50175.10/137,40
19.13/PZMVRBA Jan 2003 0 KK Brno155.01 156 0.00 999 311.01183.61/144,10
20.14/PZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.173.09 156 147.80 250 329.09201.69/158,30
21.15/PZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc205.09 154 160.70 256 359.09231.69/181,90
22.16/PZMŠEBESTA Marek 2004 0 Zábřeh207.02 156 0.00 999 363.02235.62/184,90
23.7/PZZDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK155.06 302 233.00 162 395.00267.60/210,00
24.8/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc189.04 208 248.80 156 397.04269.64/211,60
25.9/PZZPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.214.07 200 0.00 999 414.07286.67/225,00
26.17/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc0.00 999 189.50 258 447.50320.10/251,30
27.10/PZZORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.0.00 999 161.80 302 463.80336.40/264,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3