vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Hanácký slalom

29.09.2013   Morava Hynkov u Olomouce
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj 1987 0 SVK89.90 0 89.30 0 89.30 0
2.1/U23ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha94.20 6 92.80 0 92.803.50/3,980
3.1/DSMRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.92.50 2 99.40 102 94.505.20/5,872
4.1/DMCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc96.90 4 95.40 0 95.406.10/6,868
5.2/DSZÁTOPEK Vladimír 1995 2+ Val.Mez.99.40 2 96.70 0 96.707.40/8,364
6.3/DSFRANEK Jakub 1995 2 Val.Mez.97.70 0 96.30 4 97.708.40/9,460
7.4/DSDŽURNÝ Tomáš 1995 0 SVK96.20 2 97.10 2 98.208.90/10,00
8. DANĚK Aleš 1979 2 Olomouc98.60 0 100.00 2 98.609.30/10,456
9. VLADAŘ Marek 1981 3 Šumperk100.40 2 99.20 0 99.209.90/11,152
10.5/DSKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.104.80 0 98.20 2 100.2010.90/12,248
11. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa106.00 4 102.60 0 102.6013.30/14,944
12.2/DMNOVOTNÝ Jan 1998 2 Olomouc104.70 0 106.30 4 104.7015.40/17,240
13.3/DMMRŮZEK Vojta 1998 2 KK Opava134.70 4 106.70 0 106.7017.40/19,536
14.1/ZSKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.105.20 2 106.40 6 107.2017.90/20,032
15.6/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí112.80 52 107.60 0 107.6018.30/20,528
16. RAŠNER Martin 1980 3 Šumperk132.90 54 108.10 0 108.1018.80/21,124
17.1/VMRAŠNER Karel 1976 0 Litovel107.80 2 113.30 6 109.8020.50/23,020
18.2/VMVESELÝ Petr 1976 0 VSDK110.40 0 110.10 50 110.4021.10/23,619
19.2/ZSPŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo111.70 2 110.50 0 110.5021.20/23,718
20.4/DMŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel109.60 4 113.20 54 113.6024.30/27,217
21.3/VMROZSYPAL Rudolf 1971 0 Olomouc120.60 0 113.00 6 119.0029.70/33,316
22.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 2 KK Brno117.70 2 135.70 0 119.7030.40/34,015
23.5/VMVRUBLOVSKÝ Jiří 1969 3 Olomouc124.40 2 116.60 4 120.6031.30/35,114
24.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí117.90 4 120.30 4 121.9032.60/36,513
25.3/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc117.10 8 119.10 4 123.1033.80/37,812
26.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná119.90 4 145.50 2 123.9034.60/38,711
27.5/DMKUČA Jakub 1998 3 Litovel122.70 6 153.40 4 128.7039.40/44,110
28.6/VMPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž132.30 0 126.10 4 130.1040.80/45,79
29.6/DMKAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava129.60 50 136.70 0 136.7047.40/53,18
30.4/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.134.30 4 143.30 0 138.3049.00/54,97
31.7/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí132.70 6 134.90 4 138.7049.40/55,36
32.5/ZSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.141.50 54 135.00 4 139.0049.70/55,75
33.7/VMURBAN Radek 1972 0 Šumperk138.10 2 110.00 54 140.1050.80/56,94
34.7/DMMIRGORODSKÝ Marko 1998 0 SVK97.50 52 107.70 52 149.5060.20/67,40
35.8/DSŽNIVA Marek 1995 3 Val.Mez.141.20 102 163.80 8 171.8082.50/92,43
36.8/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk131.00 54 165.30 104 185.0095.70/107,22
37.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc191.30 104 191.90 2 193.90104.60/117,11
38.6/ZSŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.134.60 154 158.60 106 264.60175.30/196,30
39.7/ZSŽENKA Martin 2000 0 Pardub.126.60 210 126.10 154 280.10190.80/213,70
40.2/ZMFIALA Jakub 2001 0 Olomouc0.00 999 286.10 4 290.10200.80/224,90
41.8/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 0 Litovel186.70 112 220.90 108 298.70209.40/234,50
42.9/ZSRUFFER Matěj 1999 0 Pardub.150.10 156 191.50 110 301.50212.20/237,60
43.9/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk173.60 154 257.20 58 315.20225.90/253,00
44.3/ZMURBAN Daniel 2001 0 Šumperk181.50 202 0.00 999 383.50294.20/329,50
  BUKNA Lukáš 1987 0 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSZÁRUBOVÁ Kristína 1995 0 SVK98.00 0 110.50 0 98.00 0
2.1/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.99.80 50 98.30 0 98.300.30/0,398
3.2/DSMATULANIOVÁ Pavlína 1996 0 SVK104.40 100 100.00 0 100.002.00/2,00
4.1/DSMRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava100.80 0 100.90 0 100.802.80/2,990
4.2/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2 KK Opava150.80 4 100.80 0 100.802.80/2,982
6.2/DSFOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava98.10 54 98.90 2 100.902.90/3,078
7.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno102.10 0 101.80 2 102.104.10/4,274
7.1/ZSBROSOVÁ Silvia 1999 0 SVK102.30 2 100.10 2 102.104.10/4,20
9.3/U23ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh107.60 2 104.60 2 106.608.60/8,870
10.3/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 2 KK Opava112.00 0 107.40 0 107.409.40/9,666
11.1/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc109.30 0 107.90 0 107.909.90/10,162
12.2/ZSKONIAROVÁ Lea 2000 0 SVK110.00 4 106.20 2 108.2010.20/10,40
13. VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 3 Regent111.90 2 109.10 0 109.1011.10/11,358
14.3/ZSMURZOVÁ Lucia 2000 0 SVK109.20 0 707.90 2 109.2011.20/11,40
15.2/DMOSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava118.40 2 110.80 0 110.8012.80/13,154
16.1/VMROUSKOVÁ Kateřina 1973 2 KK Opava117.60 50 114.10 0 114.1016.10/16,450
17.4/ZSŠKACHOVÁ Monika 1999 0 SVK111.10 4 114.10 2 115.1017.10/17,40
17.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno116.10 4 113.10 2 115.1017.10/17,446
19.4/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 0 KK Opava122.30 4 113.90 4 117.9019.90/20,342
20.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2+ Lipník123.00 2 116.40 2 118.4020.40/20,838
21.3/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc116.60 2 119.70 6 118.6020.60/21,034
22.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc155.70 0 120.80 0 120.8022.80/23,330
23.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno165.00 2 115.40 6 121.4023.40/23,926
24.2/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice153.70 10 120.10 2 122.1024.10/24,622
25.4/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž123.40 14 125.80 0 125.8027.80/28,421
26.5/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 3 Val.Mez.124.70 8 120.40 8 128.4030.40/31,020
27.4/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc129.10 0 138.00 4 129.1031.10/31,719
28.3/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 0 Olomouc126.00 4 117.00 50 130.0032.00/32,718
28.5/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 3 Kroměříž130.00 0 147.30 54 130.0032.00/32,717
30.3/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava129.40 56 129.20 2 131.2033.20/33,916
31.5/ZSKOZÁKOVÁ Timea 2000 0 SVK117.60 52 131.70 0 131.7033.70/34,40
32. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž167.60 4 132.20 2 134.2036.20/36,915
32.4/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí183.70 154 126.20 8 134.2036.20/36,914
34.4/DMROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava157.70 52 132.30 2 134.3036.30/37,013
35.5/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž130.60 8 172.40 2 138.6040.60/41,412
36. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 3 KK Brno167.40 6 147.80 4 151.8053.80/54,911
37.5/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí156.70 2 150.80 6 156.8058.80/60,010
38.5/DMHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava170.60 56 157.80 6 163.8065.80/67,19
39.6/ZSHRICOVÁ Adéla 1999 3 Olomouc172.60 6 130.00 52 178.6080.60/82,28
40.6/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí133.90 150 171.30 10 181.3083.30/85,07
41.6/DMKŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava134.20 58 125.90 56 181.9083.90/85,66
42.7/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí145.50 54 130.50 52 182.5084.50/86,25
43.8/ZMHRUŠKOVÁ Klára 2001 0 KK Opava194.30 10 271.20 56 204.30106.30/108,54
44.7/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 0 Litovel126.00 150 158.60 50 208.60110.60/112,93
45.4/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž167.60 58 161.10 104 225.60127.60/130,22
46.6/U23BJALKOVÁ Tamara 1993 0 Šumperk198.20 106 150.50 106 256.50158.50/161,71
47.8/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc148.10 154 163.10 104 267.10169.10/172,60
48.9/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.134.10 202 165.60 154 319.60221.60/226,10
49.9/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 0 Litovel120.10 208 170.40 154 324.40226.40/231,00
50.10/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž176.70 162 157.20 208 338.70240.70/245,60
51.11/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 0 Litovel154.40 206 156.60 206 360.40262.40/267,80
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 3 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSFRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
1919
1995
2 Val.Mez.
Val.Mez.
100.70 0 113.20 56 100.70 30
2. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
1919
1987
SVK
Olomouc
103.50 2 0.00 999 105.504.80/4,80
3.1/DMMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1919
1998
2 KK Opava
KK Opava
110.70 2 106.70 0 106.706.00/6,026
4.1/ZSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1919
1999
2 Olomouc
Olomouc
118.20 2 0.00 999 120.2019.50/19,422
5.2/ZSPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1919
1999
2 Tesla Bo
Tesla Bo
129.20 4 122.00 0 122.0021.30/21,218
6.2/DSBALARIN Lukáš
MRŮZEK Jakub
1919
1998
3 KK Opava
Dukla B.
120.10 8 0.00 999 128.1027.40/27,214
7.3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
149.90 110 129.90 2 131.9031.20/31,010
8. BAZGER Miroslav
KAFKA Radomír
1919
1984
Olomouc
Olomouc
146.20 6 138.20 6 144.2043.50/43,20
9.2/DMBRAŽENA Patrik
BRAŽENA David
1919
1997
SVK
SVK
132.40 12 146.60 158 144.4043.70/43,40
10. BEDNÁREK Jan
HAISLAR Ondřej
1919
1983
2 Zábřeh
Zábřeh
158.50 8 180.10 54 166.5065.80/65,36
11.1/U23JELÍNEK Šimon
HOROVÁ Klára
1919
1994
2 Boh.Pha
KK Opava
155.00 14 0.00 999 169.0068.30/67,85
12.4/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
1920
2000
Olomouc
Olomouc
236.90 0 186.70 62 236.90136.20/135,34
13.5/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1919
1999
3 Olomouc
Olomouc
180.80 58 0.00 999 238.80138.10/137,13
14.3/DMMOTYČKA Marek
MOTYČKOVÁ Sára
1919
1998
SKVeselí
SKVeselí
181.40 58 0.00 999 239.40138.70/137,72
15.3/DSKOŠÍK Michal
KOŠÍKOVÁ Denisa
1919
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
0.00 999 155.30 102 257.30156.60/155,51
16.6/ZSNACHTIGAL Richard
HENDRYCH Tomáš
1920
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
222.40 54 176.40 108 276.40175.70/174,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc84.80 2 82.50 2 84.50 127
2.1/U23HRIC Filip 1993 2+ Olomouc86.30 2 87.00 2 88.303.80/4,5123
3.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí91.40 0 91.40 2 91.406.90/8,2119
3.1/DMBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava92.90 2 91.40 0 91.406.90/8,2115
5.2/DMMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava89.70 2 89.90 4 91.707.20/8,5111
6. ŘEZÁČ Jan 1989 0 Olomouc89.90 2 92.20 2 91.907.40/8,8107
7.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava92.10 0 92.20 0 92.107.60/9,0103
8.2/U23BAHENSKÝ Matouš 1994 2+ KK Opava90.20 2 92.40 2 92.207.70/9,199
9. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh95.40 0 93.50 0 93.509.00/10,795
10. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava90.60 4 122.10 0 94.6010.10/12,091
11.1/ZSDODOK Martin 1999 0 SVK96.20 6 92.80 2 94.8010.30/12,20
12.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc103.80 0 98.40 0 98.4013.90/16,487
13.2/ZSGONŠENICA Adam 1999 0 SVK97.00 4 96.70 2 98.7014.20/16,80
14.2/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc98.90 0 109.90 0 98.9014.40/17,083
15. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž106.40 0 99.10 0 99.1014.60/17,379
16.3/DMKLABAN Martin 1997 3 KK Opava99.40 4 99.50 0 99.5015.00/17,875
17. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.102.10 52 97.70 2 99.7015.20/18,071
18.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž103.00 6 100.80 0 100.8016.30/19,367
19. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa101.40 0 0.00 999 101.4016.90/20,063
20.2/DSHAISLAR Ondřej 1996 3 Zábřeh101.70 0 102.40 2 101.7017.20/20,459
21.3/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.60 4 99.90 2 101.9017.40/20,655
22. NĚMEC Lukáš 1985 2 Olomouc106.00 0 98.30 4 102.3017.80/21,151
23.4/DMNEUBERT Adam 1997 3 Olomouc102.30 2 103.70 0 103.7019.20/22,747
24. BŘEČKA Tomáš 1988 3 SKVeselí108.00 58 102.30 2 104.3019.80/23,446
25.3/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava106.00 0 101.10 4 105.1020.60/24,445
25.5/DMKAŠPAR Albert 1998 0 KK Opava105.80 2 103.10 2 105.1020.60/24,444
27.4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž103.70 2 103.60 2 105.6021.10/25,043
28.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí106.00 0 104.10 4 106.0021.50/25,442
29.3/VMKRATOCHVÍL Radek 1977 0 Olomouc104.90 2 0.00 999 106.9022.40/26,541
30.4/VMSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník107.00 0 106.50 2 107.0022.50/26,640
30.1/ZMJURÍČEK Patrik 2001 0 SVK109.20 2 105.00 2 107.0022.50/26,60
32.6/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí103.70 4 102.50 6 107.7023.20/27,539
33.4/ZSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc107.60 2 0.00 999 109.6025.10/29,738
34.5/VMSTŘECHA Martin 1972 0 VSDK107.80 2 111.10 6 109.8025.30/29,937
35.6/VMURBAN Radek 1972 3 Šumperk117.20 6 106.50 4 110.5026.00/30,836
36. BAZGER Miroslav 1984 0 Olomouc130.90 6 107.20 4 111.2026.70/31,635
37.7/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno115.00 2 109.50 2 111.5027.00/32,034
38.1/VSPULTERA Zbyněk 1958 0 Šumperk109.00 4 125.00 2 113.0028.50/33,733
39.3/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž113.90 2 109.80 4 113.8029.30/34,732
40.4/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná111.10 4 113.70 6 115.1030.60/36,231
41.8/VMBALARIN Josef 1973 3 KK Opava116.60 4 111.30 4 115.3030.80/36,430
42.5/ZSNOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc111.60 4 0.00 999 115.6031.10/36,829
43.9/VMNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno115.60 2 116.50 0 116.5032.00/37,928
44.6/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.115.50 2 123.60 4 117.5033.00/39,127
45.2/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice115.90 2 184.50 52 117.9033.40/39,526
46.7/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice117.10 2 116.60 4 119.1034.60/40,925
46.8/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc277.90 2 119.10 0 119.1034.60/40,924
48.3/ZMMARO Andrej 2001 0 SVK123.80 4 113.30 6 119.3034.80/41,20
49.4/ZMKOŘÍNEK Miroslav 2001 0 SVK119.50 0 145.50 54 119.5035.00/41,40
50.5/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava126.40 4 118.10 2 120.1035.60/42,123
51.6/VHRIC Dušan 1966 3 Olomouc119.60 2 154.40 252 121.6037.10/43,922
52.4/U23KRISTEK Aleš 1992 3 Val.Mez.122.90 4 115.80 8 123.8039.30/46,521
53.9/ZSBOBÁK Filip 2000 0 SVK133.70 4 122.20 4 126.2041.70/49,30
54.10/ZSRIGEL Juraj 1999 0 SVK131.10 58 121.60 6 127.6043.10/51,00
55.5/ZMFIALA Jakub 2001 3 Olomouc133.30 56 127.70 2 129.7045.20/53,520
56.7/DMNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno129.70 54 126.60 6 132.6048.10/56,919
57.5/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc129.30 4 0.00 999 133.3048.80/57,818
58.2/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc0.00 999 129.60 4 133.6049.10/58,117
59.7/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná114.20 56 131.70 4 135.7051.20/60,616
60.11/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí161.50 4 130.00 6 136.0051.50/60,915
61.12/ZSŠTAS Juraj 1999 0 SVK129.50 156 131.00 6 137.0052.50/62,10
62.6/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc137.40 2 158.10 8 139.4054.90/65,014
63.7/ZMSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž146.10 6 148.50 6 152.1067.60/80,013
64.8/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc177.10 8 149.00 6 155.0070.50/83,412
65.8/DMMATÉ Zdeněk 1998 0 Olomouc170.70 54 157.40 4 161.4076.90/91,011
66.9/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí160.50 2 164.80 2 162.5078.00/92,310
67.10/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž166.90 10 190.90 12 176.9092.40/109,39
68.13/ZSPAPULA Martin 1999 3 Litovel149.70 106 127.60 52 179.6095.10/112,58
69.9/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk148.00 52 128.80 52 180.8096.30/114,07
70.11/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno143.90 60 167.30 54 203.90119.40/141,36
71.14/ZSHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.160.10 102 152.70 56 208.70124.20/147,05
72.12/ZMLONÍK Matěj 2001 0 Olomouc160.70 50 152.60 152 210.70126.20/149,34
73.15/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.156.80 56 0.00 999 212.80128.30/151,83
74.16/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc252.30 52 173.40 54 227.40142.90/169,12
75.13/ZMFIAMIN Elia 2002 0 SVK297.90 50 234.20 6 240.20155.70/184,30
76.14/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 0 Vys.Mýto183.70 152 143.40 102 245.40160.90/190,41
77.17/ZSVENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto199.10 56 250.90 104 255.10170.60/201,90
78.15/ZMLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc201.70 54 281.20 52 255.70171.20/202,60
79.16/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk198.30 60 205.60 56 258.30173.80/205,70
80.17/ZMULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava125.70 308 149.50 110 259.50175.00/207,10
81.18/ZMŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.169.70 102 165.00 100 265.00180.50/213,60
82.19/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc148.60 156 165.80 100 265.80181.30/214,60
83.20/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc209.80 58 355.60 104 267.80183.30/216,90
84.21/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto191.80 152 215.20 54 269.20184.70/218,60
85.22/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava253.50 56 224.60 106 309.50225.00/266,30
86.23/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc198.00 156 209.00 102 311.00226.50/268,00
87.24/ZMWALTER David 2001 0 Šumperk199.30 352 158.20 208 366.20281.70/333,40
88.10/DMŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk0.00 999 159.70 210 369.70285.20/337,50
89.25/ZMSTŘECHA Jan 2001 0 VSDK159.90 210 136.50 252 369.90285.40/337,80
90.26/ZMŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk189.20 208 0.00 999 397.20312.70/370,10
91.27/ZMVRBA Matěj 2002 0 KK Brno239.90 200 250.80 156 406.80322.30/381,40
92.28/ZMJÍLEK Patrik 2001 0 VS Desná149.50 354 164.80 308 472.80388.30/459,50
93.29/ZMVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc0.00 999 128.50 354 482.50398.00/471,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno105.50 0 104.40 0 104.40 21
2.1/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 1 KK Opava114.70 4 110.80 0 110.806.40/6,113
3.1/ZSBROSOVÁ Silvia 1999 0 SVK119.40 4 0.00 999 123.4019.00/18,20
4.2/ZSŠKACHOVÁ Monika 1999 0 SVK126.70 8 122.70 4 126.7022.30/21,40
5.3/ZSMURZOVÁ Lucia 2000 0 SVK139.90 6 125.70 4 129.7025.30/24,20
6.4/ZSKONIAROVÁ Lea 2000 0 SVK120.20 10 114.60 100 130.2025.80/24,70
7.2/DMFIALOVÁ Veronika 1998 2+ Olomouc131.80 4 0.00 999 135.8031.40/30,19
8.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno140.90 4 183.90 0 144.9040.50/38,85
9.1/DSKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava146.60 10 0.00 999 156.6052.20/50,01
10.5/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno166.00 4 186.80 4 170.0065.60/62,80

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc131.00 0 133.70 0 131.00 0
2.1/PZZKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc136.20 0 130.60 2 132.601.60/1,20
3.2/PZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc134.10 2 132.90 50 136.105.10/3,90
4.2/PZZDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc0.00 999 146.10 2 148.1017.10/13,10
5.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc167.60 0 169.10 8 167.6036.60/27,90
6.4/PZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc211.40 6 169.80 6 175.8044.80/34,20
7.5/PZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc154.60 102 145.60 50 195.6064.60/49,30
8.6/PZMSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.165.70 152 157.60 54 211.6080.60/61,50
9.3/PZZPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 0 Tesla Bo249.90 6 163.70 52 215.7084.70/64,70
10.4/PZZKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava167.60 54 0.00 999 221.6090.60/69,20
11.7/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž177.20 52 225.70 2 227.7096.70/73,80
12.5/PZZHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc202.00 58 0.00 999 260.00129.00/98,50
13.8/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk152.10 152 161.40 152 304.10173.10/132,10
14.9/PZMVRBA Jan 2003 0 KK Brno223.10 160 203.70 106 309.70178.70/136,40
15.10/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc168.50 150 172.20 154 318.50187.50/143,10
16.11/PZMŠEBESTA Marek 2004 0 Zábřeh0.00 999 164.60 154 318.60187.60/143,20
17.6/PZZORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.170.30 150 3566.50 52 320.30189.30/144,50
18.12/PZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.233.80 206 214.40 108 322.40191.40/146,10
19.13/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc203.00 250 175.80 154 329.80198.80/151,80
20.14/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc226.90 206 185.70 154 339.70208.70/159,30
21.15/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc225.60 254 190.20 150 340.20209.20/159,70
22.16/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava147.80 204 140.20 202 342.20211.20/161,20
23.7/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc212.10 156 175.10 206 368.10237.10/181,00
24.8/PZZDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK208.50 200 324.80 158 408.50277.50/211,80
25.9/PZZPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.203.10 252 189.90 254 443.90312.90/238,90
26.17/PZMVYMĚTAL Tadeáš 2003 0 Olomouc210.80 256 205.40 352 466.80335.80/256,30
27.10/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc0.00 999 201.50 350 551.50420.50/321,00
28.11/PZZORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.0.00 0 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3