Sjezd na Lužnici

19.10.2013   řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky nejsou k dispozici

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 34
  SLANINA Vladimír 1969 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 26
  ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 18
  LAGNEROVÁ Lenka 1985 2 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 14
  MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 10
  KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 6
  KOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 5
  JANŮ Petr 1987 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 4
  LAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav0.00 0 0.00 0 0.00 3
  HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 2
  MOLÁČEK Petr 1956 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 1
  KLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav0.00 0 0.00 0 0.00 20
  DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 3 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 16
  TREFNÁ Hana 1975 0 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 12
  POLESNÁ Jitka 1990 2 Loko Plz0.00 0 0.00 0 0.00 11
  KOBLENCOVÁ Anna 1997 0 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 10
  DUNDOVÁ Iva 1995 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 9
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 8
  ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa0.00 0 0.00 0 0.00 7
  KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 6
  HRIVÍKOVÁ Eva 1993 0 USK Pha-80.00 0 0.00 0 0.00 5
  VAŇKOVÁ Klára 2001 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 4
  KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 3
  BORSKÁ Alena 1976 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 2
  KOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 1
  MAČKALOVÁ Haidi 1998 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  BOČÁNKOVÁ Lucie 2000 0 Soběslav0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ŘEZNÍČKOVÁ Kateřina 2002 0 Soběslav0.00 0 0.00 0 0.00 0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
0.00 0 0.00 0 0.00 38
  ŠRÁMEK Michal
VESELÝ Petr
1919
1982
M Č.Lípa
VSDK
0.00 0 0.00 0 0.00 30
  SLANINA Vladimír
MORNŠTEJN Roman
1919
1969
M L.Žatec
Boh.Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 22
  PROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1919
1976
RK Týn
RK Týn
0.00 0 0.00 0 0.00 14
  POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1919
1986
M SKVS ČB
Tech.Pha
0.00 0 0.00 0 0.00 10
  VLČNOVSKÝ Vilém
WEBER Oldřich
1919
1994
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 0 0.00 0 0.00 6
  LAGNEROVÁ Lenka
JANŮ Petr
1919
1985
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
0.00 0 0.00 0 0.00 2
  MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
1919
1992
USK Pha
Dukla B.
0.00 0 0.00 0 0.00 1
  ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1919
1992
3 Kralupy
Kralupy
0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch
BUREŠ Jan
1919
1998
2 Dukla B.
Sušice
0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz0.00 0 0.00 0 0.00 69
  PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 61
  KOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 53
  KUČERA Gustav 1970 0 So Písek0.00 0 0.00 0 0.00 49
  DAVÍDEK Tomáš 1985 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 45
  HERDA Jan 1974 0 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 41
  ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 37
  KODET Marcel 1965 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 33
  PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 29
  PRELL Pavel 1976 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 25
  BÁČA Milan 1973 3 KK Brand0.00 0 0.00 0 0.00 21
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 17
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 16
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 15
  BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 14
  UHLÍK František 1975 3 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 13
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 12
  PAZOUREK Jan 1948 3 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 11
  KOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 10
  MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 9
  MAYER Roman 1971 3 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 8
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 7
  BÁRTA Jan 2000 0 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 6
  VANĚK Martin 1971 0 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 5
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 4
  KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 3
  KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 2
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 1
  ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  NACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl

Historie procházení