Sjezd na Lužnici

19.10.2013   řeka Lužnice,Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky nejsou k dispozici
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  GROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz0.00 0 0.00 0 0.00 69
  PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 61
  KOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 53
  KUČERA Gustav 1970 0 So Písek0.00 0 0.00 0 0.00 49
  DAVÍDEK Tomáš 1985 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 45
  HERDA Jan 1974 0 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 41
  ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 37
  KODET Marcel 1965 2 L.Žatec0.00 0 0.00 0 0.00 33
  PALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 29
  PRELL Pavel 1976 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 25
  BÁČA Milan 1973 3 KK Brand0.00 0 0.00 0 0.00 21
  GROSSMANN Zdeněk 1939 2 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 17
  ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 16
  KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 15
  BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB0.00 0 0.00 0 0.00 14
  UHLÍK František 1975 3 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 13
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 12
  PAZOUREK Jan 1948 3 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 11
  KOUBÍK Ondřej 1999 2 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 10
  MÍKA Jan 1984 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 9
  MAYER Roman 1971 3 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 8
  DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 7
  BÁRTA Jan 2000 0 Kralupy0.00 0 0.00 0 0.00 6
  VANĚK Martin 1971 0 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 5
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 4
  KIRCHNER David 2002 3 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 3
  KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 2
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 1
  ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KLEIN Pavel 2001 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KLAMPFL Tomáš 1999 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  JONÁŠ Jaroslav 1997 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  NACHTIGAL Jan 1996 2 Chomutov0.00 0 0.00 0 0.00 0
Oddíl

Historie procházení